סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש אונס כשאישה אומרת לא אבל לא אומרת מילת בטחון?

נילי ונילי
לפני 17 שנים • 20 בספט׳ 2006

Re: האם יש אונס כשאישה אומרת לא אבל לא אומרת מילת בטחון?

נילי ונילי • 20 בספט׳ 2006
אפלבי כתב/ה:
האם יש אונס כשאישה אומרת לא ללא הפסק אבל לא אומרת את מילת הבטחון?

אם למחרת האישה תאמר שנהנתה לא תהיה בעיה אבל מה אם למחרת האישה תטען שהיה אונס?

מה אתם חושבים על מקרה כזה? אונס או לא?

חידוש מסעיר בשבילך- יש מצבים שבהם גם אם היא אומרת "כן", זה עדיין נחשב אונס.

נניח, אם היא הילדה בת ה 15 שלך,
אם אתה הפסיכולוג שלה,
אם אתה הבוס שלה או נשיא המדינה,
אם היא היתה שיכורה או מסוממת או סתם יש לה תסמונת דאון,
אם היא התאהבה בך כי סיפרת לה שאתה טייס רווק ומליונר ואתה בעצם פועל זבל נשוי ומשועבד למשכתנא,

בנאדם, עזוב את ה"לא".
יש מקרים שבהם אפילו "כן" מפורש לא עושה את זה ליחסי מין בהסכמה.

אין פתרונות קסם, אין טופס ויתור שאפשר להחתים אותו עליה לפני הזיון ואין נוסחאות כסת"ח.
אף אחד לא אמר שזה קל להיות גבר מודרני.
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 20 בספט׳ 2006
אלפבי, לדעתי שליטה מורכבת בטחון עצמי ברור ויציב (אם כי לא עודף) מצד השולט, בטחון מלא של הנשלטת בשולט, ומתקשורת פתוחה וחמה בין שניהם.
אני חושב שבשיחת הכירות צריך להדגיש את נושא מילת הבטחון ולא לדאוג מלפתח אותו. אפשר להדגיש מראש שהמילים "לא", "תעצור", "מספיק", "די" וכו' לא יהוו התנגדות לסשן עצמו, רק מילת הבטחון. אל תפחד לדון איתה בעניין הזה ולהדגיש אותו ולחזור עליו 10 פעמים אם צריך.
אם אתה מרגיש במהלך הסשן, שבצורת ההתבטאות של הנשלטת, קיים סיכוי שבכל זאת האדרנלין והלחץ גרמו לה לשכוח את כל מה שסיכמתם, וה"לא" שלה הוא "לא" אמיתי (וזה מצב לגיטימי שיכול בהחלט לקרות! נסה אתה לספוג 30 הצלפות שוט רציניות ונראה אם תזכור איך קוראים לך בכלל) - שאל אותה - "את רוצה להפסיק?". לא יזיק, ואפילו רצוי, שתשאל אותה אם הכל בסדר כמה פעמים במהלך הסשן, אפילו אם היא לא ביקשה דבר. לא רק מלצרים עושים את זה.

אלקטרו Z ניסח את זה בצורה מעולה - חובה שתהיה תקשורת בין הצדדים. בתור דום יש בידיך אחריות רבה, ואתה צריך להתעלות מעל למשחק של "אם לא אמרת בדיוק את מילת הבטחון, אז זה כאילו לא אמרת 'הרצל אמר', אז אני יכול להתעלם ממך".

בחורה שתראה בדאגה שלך כלפיה רכות יתר, או חוסר בטחון עצמי (מישהי שתלגלג עליך כשתדגיש את חשיבות מילת הבטחון, או תתעצבן שאתה עוצר כשהיא צורחת תעצור) - היא בחורה שמראש לא הייתי נכנס איתה לאינטראקציה כזו. היא מחוקה בעיני.
כמו-כן, קיימים מצבים בהם הסאבית שנמצאת כרגע בסשן מפחדת לומר את מילת הבטחון. אולי זה בגלל שאתה נראה נלהב מדי, אולי בגלל שהיא עשתה טעות חמורה והסכימה להכנס איתך לסשן בלי שהיא בוטחת בך לחלוטין, אולי בגלל שהיא חוותה טראומה בעבר, לא משנה מה הסיבה - אתה צריך להסתמך על התקשורת שביניכם, לפני שתסתמך על מילת הבטחון.

בקיצור (ואלפבי אני לא פונה אליך באופן אישי כרגע, כמובן) - אפשר בקלות רבה, ואפילו בתום לב, להביא את הסשן למצב בו הסאבית לא תגיד מילת בטחון למרות שהיא סופגת אלימות מינית ומעוניינת להפסיק. זו האחריות שלך לדאוג שזה לא יקרה, ואם אתה לא מסוגל לעמוד באחריות הזו - אל תהיה דום. לדעתי, אדם שחושב שהסאבית היא רובוט, ומסתמך על כך שהיא תתפקד כראוי בזמן סשן, הוא לא דום. הוא סתם טיפוס אלים.
עינבר

חשיבות של אפטר קר

עינבר • 20 בספט׳ 2006
מעבר למה שקרה בתוך הסשן.
ואני לא אוסיף על מה שכתבו לפני.

יש משהו שחסר לי אחרי הסשן.
לדעתי לא היה כאן שום אפטר קר.

לא קמים והולכים, מיד אחרי הסשן.
חשוב לחבק, להרגיע ,להגיד תודה ולבדוק שהיא בסדר.
הזמן שצריך לשריין לאפטר קר, הוא זמן ארוך.

לפעמים גם את הטעיות, אפשר לתקן בזמן אמת.
אבל להשאיר מישהי רועדת כל הלילה ולישון, זה חמור.

סשן אי אפשר לעשות חפוז.

ולעניינו , מה זה משנה מה הקהילה תגיד ?
היא לא רצתה להמשיך והוא המשיך בניגוד לרצונה.
היא תסבול מאותם תסמונת של קורבן אונס
וכדאי לטפל בה בהקדם האפשרי.
TooT​(נשלטת){פטרוניוס}
TooT​(נשלטת){פטרוניוס} • 20 בספט׳ 2006
מה הקשר לאפטר קייר ?

אם הבחורה נאנסה אפטר קייר יעזור?
ואם לא קיבלה אפטר קייר אז זה נחשב אונס?

לא הבנתי.
Aiko​(נשלטת){Jake}

Re: האם יש אונס כשאישה אומרת לא אבל לא אומרת מילת בטחון?

Aiko​(נשלטת){Jake} • 20 בספט׳ 2006
נילי ונילי כתב/ה:
אפלבי כתב/ה:
האם יש אונס כשאישה אומרת לא ללא הפסק אבל לא אומרת את מילת הבטחון?

אם למחרת האישה תאמר שנהנתה לא תהיה בעיה אבל מה אם למחרת האישה תטען שהיה אונס?

מה אתם חושבים על מקרה כזה? אונס או לא?

חידוש מסעיר בשבילך- יש מצבים שבהם גם אם היא אומרת "כן", זה עדיין נחשב אונס.

נניח, אם היא הילדה בת ה 15 שלך,
אם אתה הפסיכולוג שלה,
אם אתה הבוס שלה או נשיא המדינה,
אם היא היתה שיכורה או מסוממת או סתם יש לה תסמונת דאון,
אם היא התאהבה בך כי סיפרת לה שאתה טייס רווק ומליונר ואתה בעצם פועל זבל נשוי ומשועבד למשכתנא,
.

ההדגשה היא שלי. על ארבעת הסעיפים הראשונים איני חולקת. חלקם (כמו עניין הפסיכולוג) גבוליים, אבל אין ספק שבכולם סוגיית ההסכמה היא בעייתית. הסעיף החמישי, לעומת זאת, גרם לי להרים גבה. אם את שוכבת עם גבר שהעיד על עצמו כי הוא עשיר ורווק, ואחרי חודש מגלה שהוא דווקא עני ונשוי (ושקרן), זה הופך את מה שקרה ביניכם לאונס?
sssssss
sssssss • 20 בספט׳ 2006
ציטוט: ההדגשה היא שלי. על ארבעת הסעיפים הראשונים איני חולקת. חלקם (כמו עניין הפסיכולוג) גבוליים, אבל אין ספק שבכולם סוגיית ההסכמה היא בעייתית. הסעיף החמישי, לעומת זאת, גרם לי להרים גבה. אם את שוכבת עם גבר שהעיד על עצמו כי הוא עשיר ורווק, ואחרי חודש מגלה שהוא דווקא עני ונשוי (ושקרן), זה הופך את מה שקרה ביניכם לאונס?

צודקת זה לא אונס זה סתם נחש ערמומי שידע "לעבוד" על בחורה נאיבית ולהוציא ממנה את מה שהוא רוצה. ואת האמת, לא חסר כאלה...
בל{SK}
בל{SK} • 20 בספט׳ 2006
Aiko כתב/ה:
הסעיף החמישי, לעומת זאת, גרם לי להרים גבה. אם את שוכבת עם גבר שהעיד על עצמו כי הוא עשיר ורווק, ואחרי חודש מגלה שהוא דווקא עני ונשוי (ושקרן), זה הופך את מה שקרה ביניכם לאונס?

היה שופט שקבע שכן. לגבי סקס בהונאה. מי שהתחזה לטייס. עכשיו יש תקדים.
shuki boy​(נשלט)

off-topic

shuki boy​(נשלט) • 20 בספט׳ 2006
זה הורג אותי, איך מישהו מסוגל להיות כלכך חסר רגישות שהוא לא שם לב שלא רק שמישהו סובל בגללו, אלא שהוא גם עובר אונס. אם דום לא מסוגל לזהות מתי הסאב שלו במצוקה - אולי כדאי להם להכיר קצת יותר טוב, או שיטרח לשאול "מה נשמע" מידי פעם.

אני היחיד שלא מסוגל לקלוט את זה?
BrutallDom
BrutallDom • 20 בספט׳ 2006
.

מדהים כמה אתם עסוקים בחוקים וכללים ועוד חוקים ועוד כללים ואז קצת הגדרות לסיום.

מה עם פשוט להרגיש אותה ?
להרגיש מה עובר עליה איפה היא ואיך היא ?
מה עם תקשורת שהיא לא מילולית ?

אני לפעמים תוהה מאין העיסוק האובססיבי הזה בכללים ובחוקים,
אני תוהה אם זה חוסר בטחון, ואז כשיש כללים ויודעים בכל פיפס וכל דבר איך לנהוג
אז חוזר הבטחון.

או שזה איזה אגו טריפ והאדרה עצמית, תראו אותי אני קובע חוקים יש לי כללים ותתי כללים,
תראו כמה אני חכם פקח ופולטקלי קורקט בעיקר.

במערכות יחסים, ביחסים, רובנו הגדול לא עובד עם כללים וחוקים, רובנו הגדול
עובד עם אינטואציות רגישות קליטה ותובנות.

ומהסתכלות בבערך מליון פרופילים נראה שרובנו המאד גדול מחפשים
מערכות יחסים, ולא מערכות חוקים וכללים.

.
נ.ב.

אנחנו רק בני אדם, אנחנו עושים טעויות, אנחנו עוד נעשה טעויות(אין אופיצה אחרת), ויש לנו
גם יכולת מאד אצילית למחול ולסלוח על טעויות, לרובנו לפחות.
לכל אלו שירצו או ינסו להוריד את המים יחד עם התינוק.

שנה טובה.

.
Cloud_Lord​(שולט)
Cloud_Lord​(שולט) • 20 בספט׳ 2006
בסשן רגיל ההקשבה ותשומת הלב לתגובות השפחה הם מעל הכל, ואז גם אם לא נאמרת מילת הביטחון, אפשר לראות מתי היא במצוקה אמיתית ומתי לא.

אני חושב שעל זה נאמר פה מספיק ומדוייק מכולם

השאלה מתחדדת בסיטואציה שלא מעטים מקרב חברי הקהילה, כמו גם המון ונילים אוהבים - מימוש פנטזיית אונס.

בואו ניקח סיטוציה דמיונית, לצרכי בחינת העניין:

בסשן אונס, הרעיון הוא לתת סימולציה אמיתית של המציאות של תקיפה כזאת. רבים המקרים, שהבחורה מעוניינת שלא תהיה מילת ביטחון בכלל, כי היא רוצה לחוות את העניין בכל העוצמה, ללא הפסקות באמצע בהן היא תישאל אם היא בסדר, אם אפשר להמשיך וכו'.

במקרה כזה, היא במהלך הסשן תילחם בתוקף במלוא הכח שלה, תקלל, תסרוט, תרביץ, תבכה, תתחנן, תשאג או תלחש "לא" וכן הלאה.

בואו ניקח לתוך המשוואה הזאת גם שהבחורה מראש הסכימה לכל מה שיהיה, חתמה בכתב ידה על הסכם למה שיהיה, אולי אפילו צולמה בווידאו כשהיא מסכימה לכל מה שיהיה, כולל אפילו פירוט של המתווה הכללי.

ואז, יום או שבוע אחרי, היא מתלוננת על אונס - האם לדעתכם, ואני רוצה את דעתכם המוסרית בלבד, כי החוק זה כבר סיפור אחר, אבל מבחינה מוסרית, לדעתכם, יש הצדקה להאשים אדם כזה באונס כפי שהוא בא לידי ביטוי בחוק העונשין?