בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש אונס כשאישה אומרת לא אבל לא אומרת מילת בטחון?

נילי ונילי
לפני 17 שנים • 20 בספט׳ 2006

בהמשך ל: "חבורת חולירות שכל מה שאכפת להם זה התחת של עצמ

נילי ונילי • 20 בספט׳ 2006
מאונן מקלדת כתב/ה:
הוא כתב/ה:
אני הייתי מעדיף את האפשרות שהיא תתבאס ממני שהפסקתי מאשר למצוא את עצמי בחקירה מספר שאין לך אחות (כבוד השופט אצלנו זה אחרת...?)

על זה בדיוק אני מדבר - אתה לא אמור לומר "מאשר לגלות שהפרטנרית שלי חוותה אונס", במקום "למצוא את עצמי בחקירה"?

אני איתך בעניין הזה..

מה שבאמת מרתק אותי זה מה עובר על בנאדם בבוקר שאחרי, כשהוא קולט שהוא פגע במישהי.
כלומר, קולט שעל אף ששניהם היו בדיוק באותה סצינה, עליו עבר זיון פרוע וחביב ואילו עליה עבר אונס אכזרי.

אחרי שאתה מבין על עצמך כזה דבר ("אנס. אני אנס. היא לא באמת רצתה את זה. האם הצלחתי לפספס את ההתנגדות שלה? איך יכול להיות שאני אנס?!"), מה זה משנה בכלל מה המשטרה תגיד בעניין ?
כן שופט, לא שופט, כן תוכיח, לא תוכיח, מה זה משנה בכלל?
נראה לי שאי אפשר להמשיך לחיות עם עצמך אחרי ידיעה כזו.
או חוסר הידיעה.
אבל אולי אני תמימה.

יש אנשים לא רגישים.
יש אנשים שלא מסוגלים לקרוא את זולתם. טעויות יכולות לקרות לכל אחד.
יש אנשים שלא מבינים את החשיבות של תקשורת טובה (אלקטרו, הידד!).
איך בנאדם כזה קם בבוקר ומתחיל להתמודד עם העובדה (או השאלה, או החשד) שהוא אנס?

כי היה אונס.
אם היא הרגישה את זה ואם היא לא רצתה את זה, אז היה אונס.

..אבל אולי לא היה אנס.
הוא​(שולט)

מאונן

הוא​(שולט) • 20 בספט׳ 2006
לא חושב שביקשתי ממך עזרה בניסוח

אם הבנת את דברי או לא זה באמת לא משנה
אם אתה מסכים להם או לא זה גם לא משנה

לגופו של ענין אני יוצא מנקודת הנחה שאין "לא שמתי לב" או מצב שלא לקרא את מי שאתי.
אל תכניס לי משפטים ותעוות את דברי
אם תקרא שוב אולי תבין שאני מתיחס לשוני לכאורה בין קודים שלנו לחוק
מאחר וזה לכאורה ואסור לשכוח שאין לנו באמת חוקים משלנו
יש לפעול בהתאם כדי לא לעבור עליו.
אפלבי

אני בטוח שאהיה רגיש ואקרא כל מחשבה שלה

אפלבי • 20 בספט׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
אני לא מדבר על החוק. החוק לא יודע מה זה סייפוורד. אני גם לא מדבר על מה שנכון לדעתי לעשות במצב כזה. כשהייתי במצב כזה, נהגתי על פי העצות הטובות שנשמעו כאן וניסיתי לברר אם ה"לא" הוא באמת לא, וכשלא הייתי בטוח ויתרתי על האקט כולו. אבל אם הייתי ממשיך, אני לא חושב שזה היה אונס, כי הבחורה יכלה להבהיר מעל לכל ספק שמדובר ב"לא" אמיתי ולא עשתה זאת.
אם זה משנה או לא - לדעתי זה בהחלט משנה. לא רק הבחורה נמצאת שם, ומה שחשוב זה לא רק אם היא כן או לא חוותה אונס אלא גם אם מי שאיתה כן או לא אנס. נדמה לי שגם לדעת מי שטורח לשאול זה משנה. מי שלדעתו זה לא משנה לא חייב להתייחס.

אני מסכים עם זאלופון והוא ומקבל את כל העצות הטובות של עבודת מאסטר.

לאלקטרוz וברוטאלדום שלגלגו עלי ועל אנשים שלא יודעים להרגיש את הסאביות אזכיר מי נבהל מרשימת הדומים המסוכנים וטען שלא קיים דום שסאבית לא סיפרה עליו שהוא דום מסוכן.

אם כולם ידעו להרגיש את הסאביות שלהם מה הסיבה שהסאביות התלוננו?

היתה שאלה מה הסיבה שאני לא שואל מה הרגישה האישה אלא אם זה אונס.

כתבתי מראש שהאישה טוענת שהיה אונס ואילו היו נתוני השאלה.

זאלופון צדק שאם טרחתי לשאול זה לדעתי משנה ואני מנסה לחשוב איך החברים יתיחסו למקרה.

בקשר אלי אני בטקטיקה של הוא.

עד עכשיו אין אישה שהתלוננה עלי ולא תהיה בעתיד.

אני לא אגיע למצב הזה.

אני רוצה לחשוב שכל אישה תאמר שאצלי היה הטוב ביותר ותתעלף מתענוג אבל יש נשים שהלילות בוערים אצל שנינו ולעיתים רחוקות יש נשים שאני רוצה לברוח באמצע.

לפחות אצל וונילים "לא" הוא "לא" ואין אונס אלא לעיתים רחוקות סקס גרוע.

בבדסמ יכולה להיות טענה של אונס וזאת היתה השאלה.

השאלה היתה אם גם אתם תתיחסו לאדם הזה כאנס ואם תחרימו אותו או תביטו על המקרה כחוסר רגישות של דום שטעה או היה דום גרוע.
הוא​(שולט)

זה באמת

הוא​(שולט) • 20 בספט׳ 2006
תלוי בנסיבות ובמקרה
אישית אעדיף לא לקחת צד אלא אם הבחור הודה שאכן אנס ו(לא במסגרת עיסקת טיעון שנכפתה עליו)
אפלבי
אפלבי • 20 בספט׳ 2006
Cloud_Lord כתב/ה:
בסשן רגיל ההקשבה ותשומת הלב לתגובות השפחה הם מעל הכל, ואז גם אם לא נאמרת מילת הביטחון, אפשר לראות מתי היא במצוקה אמיתית ומתי לא.

אני חושב שעל זה נאמר פה מספיק ומדוייק מכולם

השאלה מתחדדת בסיטואציה שלא מעטים מקרב חברי הקהילה, כמו גם המון ונילים אוהבים - מימוש פנטזיית אונס.

בואו ניקח סיטוציה דמיונית, לצרכי בחינת העניין:

בסשן אונס, הרעיון הוא לתת סימולציה אמיתית של המציאות של תקיפה כזאת. רבים המקרים, שהבחורה מעוניינת שלא תהיה מילת ביטחון בכלל, כי היא רוצה לחוות את העניין בכל העוצמה, ללא הפסקות באמצע בהן היא תישאל אם היא בסדר, אם אפשר להמשיך וכו'.

במקרה כזה, היא במהלך הסשן תילחם בתוקף במלוא הכח שלה, תקלל, תסרוט, תרביץ, תבכה, תתחנן, תשאג או תלחש "לא" וכן הלאה.

בואו ניקח לתוך המשוואה הזאת גם שהבחורה מראש הסכימה לכל מה שיהיה, חתמה בכתב ידה על הסכם למה שיהיה, אולי אפילו צולמה בווידאו כשהיא מסכימה לכל מה שיהיה, כולל אפילו פירוט של המתווה הכללי.

ואז, יום או שבוע אחרי, היא מתלוננת על אונס - האם לדעתכם, ואני רוצה את דעתכם המוסרית בלבד, כי החוק זה כבר סיפור אחר, אבל מבחינה מוסרית, לדעתכם, יש הצדקה להאשים אדם כזה באונס כפי שהוא בא לידי ביטוי בחוק העונשין?

אני לא יודע אם יאשימו אותו אבל אני חושב ששיחזור אונס הוא דבר שצריך להזהר ממנו.

אם היא תטען שהיה אונס אמיתי כעבור יום או שבוע אחרי אחשוב שהגבר לא נהג בפקחות.

לא אחשוב שהוא אנס במתכוון.
electro-z

Re: אני בטוח שאהיה רגיש ואקרא כל מחשבה שלה

electro-z • 20 בספט׳ 2006
אפלבי כתב/ה:
לאלקטרוz וברוטאלדום שלגלגו עלי ועל אנשים שלא יודעים להרגיש את הסאביות אזכיר מי נבהל מרשימת הדומים המסוכנים וטען שלא קיים דום שסאבית לא סיפרה עליו שהוא דום מסוכן.

מי?
אפלבי
אפלבי • 20 בספט׳ 2006
electro-z כתב/ה:
אפלבי כתב/ה:

מי?

היה שרשור שטען שכמעט אין דום שלא נתקל לפחות בטענה אחת של סאבית שלא הבין אותה והדומים לא יודעים איך קובעים את הרשימה ומי נמצא בה.

אני חושב שאין גבר וונילי שלא קיבל הערה של אישה שלא הבין אותה אבל לפחות אין סכנה שלא יבין "לא".

תקשורת טובה היא, כפי שכתבת, לא רק לחזבאללה בצפון אבל הדרך לגהינום רצופה כוונות טובות.

הדום חושב שהוא קרא את מחשבותיה של הסאבית והיא חושבת שהוא צריך קורס בקריאה.
electro-z
electro-z • 20 בספט׳ 2006
יש הרבה אי הבנות בין בני אדם, זה אחד הדברים הנפוצים ביותר

ואני מסכים איתך שמעלה גדולה היא לתקשר, לנסות לברר, לשאול, להרגיש ולוודא שמה שאתה מרגיש תואם את תפיסת המציאות של זה שאתה מנסה להבינו.

הכלים הם רבים. הבעיה היא שלא רבים משתמשים בהם.
נויה הל​(לא בעסק){צ}
לפני 17 שנים • 21 בספט׳ 2006

Re: בהמשך ל: "חבורת חולירות שכל מה שאכפת להם זה התחת של

נויה הל​(לא בעסק){צ} • 21 בספט׳ 2006
נילי ונילי כתב/ה:
מאונן מקלדת כתב/ה:
הוא כתב/ה:
אני הייתי מעדיף את האפשרות שהיא תתבאס ממני שהפסקתי מאשר למצוא את עצמי בחקירה מספר שאין לך אחות (כבוד השופט אצלנו זה אחרת...?)

על זה בדיוק אני מדבר - אתה לא אמור לומר "מאשר לגלות שהפרטנרית שלי חוותה אונס", במקום "למצוא את עצמי בחקירה"?

אני איתך בעניין הזה..

מה שבאמת מרתק אותי זה מה עובר על בנאדם בבוקר שאחרי, כשהוא קולט שהוא פגע במישהי.
כלומר, קולט שעל אף ששניהם היו בדיוק באותה סצינה, עליו עבר זיון פרוע וחביב ואילו עליה עבר אונס אכזרי.

אחרי שאתה מבין על עצמך כזה דבר ("אנס. אני אנס. היא לא באמת רצתה את זה. האם הצלחתי לפספס את ההתנגדות שלה? איך יכול להיות שאני אנס?!"), מה זה משנה בכלל מה המשטרה תגיד בעניין ?
כן שופט, לא שופט, כן תוכיח, לא תוכיח, מה זה משנה בכלל?
נראה לי שאי אפשר להמשיך לחיות עם עצמך אחרי ידיעה כזו.
או חוסר הידיעה.
אבל אולי אני תמימה.

יש אנשים לא רגישים.
יש אנשים שלא מסוגלים לקרוא את זולתם. טעויות יכולות לקרות לכל אחד.
יש אנשים שלא מבינים את החשיבות של תקשורת טובה (אלקטרו, הידד!).
איך בנאדם כזה קם בבוקר ומתחיל להתמודד עם העובדה (או השאלה, או החשד) שהוא אנס?

כי היה אונס.
אם היא הרגישה את זה ואם היא לא רצתה את זה, אז היה אונס.

..אבל אולי לא היה אנס.

היה לי מקרה אחד.
עם האקס הונילי. זה התחיל טוב, שנינו רצינו ואז איכשהו אני נכנסתי למצוקה כי הוא היה יותר מידי אגרסיבי. והוא לא שם לב. אני ניסיתי להדוף אותו אבל בגלל שהיו לנו משחקי כוחות כאלה בעבר הוא לא הבין את זה נכון. ואני קפאתי, לא יכולתי לומר מילה.

בסוף הוא הבין לפני שזה ממש היה רציני. אני בכיתי בטירוף, הרגשתי כל כך פגועה והוא הרגיש חרא עם עצמו. אם הוא לא היה מבין אני באמת הייתי מרגישה שהיה אונס והוא יכל היה לא לדעת.
דבר כזה יכול לקרות ויכול לפגוע. והגבר ירגיש אחרי זה נורא עם עצמו. בשלב כזה אני לא חושבת שלו עצמו היה משנה מה המשטרה תגיד.

לכם זה היה משנה?
או שיותר היה מטריד אתכם לדעת שמישהי כל כך נפגעה כי לא הקשבתם מספיק?
הוא​(שולט)
לפני 17 שנים • 21 בספט׳ 2006

דגמא טובה

הוא​(שולט) • 21 בספט׳ 2006
להוצאת דברים מהקשר

כמו שלא "אגלה" שהיא כחולה או לא נושמת כך לא "אגלה" שהיא נאנסה זה לא נתון בספק
או נתון לשאלה וודאי שהפגיעה בה אמורה להכאיב מהפגיעה שבהתמודדות עם החוק.
וענין החקירה במשטרה נאמר בנוגע לחוק כפי שצינתי בפוסט למאונן.