ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש אונס כשאישה אומרת לא אבל לא אומרת מילת בטחון?

עינבר
לפני 17 שנים • 24 בספט׳ 2006

ושוב,

עינבר • 24 בספט׳ 2006
אני מרגישה שאני נתקלת בפנטזיה,
שאם רק נשים יקחו אחריות על עצמן,
יהיו הרבה פחות פגיעות בעולם שלנו.

עם זאת, אני חייבת לציין, שבשבילי, זה לא כל כך מסובך להיות אחראית,
אף לא על המעשים שלי כלפי האחר, ועל אחת כמה וכמה כלפי בן זוג ואהובי.
אני מצפה בדיוק לאותו דבר מבני הזוג שלי, ומצאתי לא מעט שהצליחו.

אחריות של אישה לעצמה, לא תמנע מגבר לפגוע בה, גם לא בשוגג.
רצוי לנסות ולהסביר למי שאיתך מה עובר עלייך, אך זה לא תמיד יספיק.

לפעמים, כל מה שניתן לעשות זה לזהות שמישהו פגע בך. חלק מעולם.

ואם לשולטים מותר לטעות, לא ברור לי מדוע אסור לנשלטות לטעות.
לצערי, אין פרופורציה בין המחיר לטעות.

אין בדבריי להפחית מחשיבות של אחריות אישה לעצמה, יש אחריות
אבל היא איננה כח מאגי שיכול לפתור את כל הבעיות.
לבטוב​(לא בעסק)
לבטוב​(לא בעסק) • 24 בספט׳ 2006
TooT כתב/ה:
לבטוב, לאחרונה ניסיתי לשים עצמי בנעליהם של שולטים, והגעתי למסקנה שזה מסוכן ומפחיד להיות שולטים-בייחוד כשסאביות מתנערות מכל אחריות לעצמן, מצפות שינחשו או ינבאו מה הן חשות.
אין ספק שתפקיד השולט לא קל.מופקדת בידיו אחריות גדולה בידיו נמצאת שפחה שנמצאת במצב של חומר ביד היוצר.
על השלוט להקפיד לקיים את כל כללי הבטיחות ולהיות קשוב גם למלמול של מילת הבטחון שבעיני כפי שכתבתי אכן היא המפתח.
אבל לפני ביצוע אקט החדירה (ושוב אני מתכוון ליחסי אדון שפחה שעדיין חדשים ובהתהוות) חייבת להיות הסכמה ברורה,כאשר הסאבית אומרת לא אסור לפרש את זה כלא להצלפה אלה כלא.
שומה על הדום לעצור ולברר בדיוק האם זה לא.
ייתכן והשפחה נמצאת במצב נפשי אולי על סף הספייס ויכולת הזיכרון והשיפוט שלה מעורערים ומילת הבטחון נשכחה.
ואני כמוך מדבר על השולטים שנוהגים לפי כל הכללים ומתקשים ביחסים שמתהווים לקרוא את שפת הגוף.לכן האוזן חייבת להיות בהאזנה מלאה והראש הוא שמוביל לא איבר המין.

אני מדברת כמובן על שולטים שנוהגים לפי כללי הזהירות, שאינם רוצים או מתכוונים לפגוע, גם אז יש אינספור סיטואציות שמספיק והם לא הצליחו 'לקרוא' את הסאבית איתה הם מקיימים פעילות בדסמית הם יכולים למצוא את עצמם נאשמים האשמות חמורות מאוד.

כל מה שכתבתי בא למנוע את ההאשמות החמורות והפגיעה הפיזית והנפשית בשפחה

אני סבורה שכסאבית עליי לגלות אחריות, הן לעצמי והן לשולט עימו אני נמצאת. אם יש סיכוי שאני אשכח את מילת הביטחון אז אבקש להוסיף עוד מילה, מילה שאין סיכוי שאשכח, למשל שמי.

ייתכן ומה שאת כותבת אכן ראוי אבל מניסיון שלי שנמצאים בסבספייס לא תמיד זוכרים והכרתנו מעורפלת משהו לכן המילה לא ששגורה בפינו חייבת להיות מכובדת ושוב כוונתי לאקט החדירה

אם רוצים שגם 'לא' תחשב כמילת ביטחון חייבים להגיד את זה. אנחנו מדברים על בדסמ. ביחסים ונילים 'לא' פירושו 'לא' ואילו ביחסים בדסמים קרה שאמרתי / קראתי 'לא, לא' אבל לא היתה שום כוונה מצידי להפסיק כי סוכם מראש שמילת ביטחון היא הקובעת.
בעיניי לא מומלץ בבדסמ להישתמש במילה 'לא' כמילת ביטחון כי מנסיוני היא עלולה להיפלט באופן בלתי נשלט, למשל, בזמן כאב. מילת ביטחון צריכה להיות מילה ברורה שאינה משתמעת לשני פנים.

שוב אני מסכים איתך בבדסמ שכרוך בנתינה והענקה של כאב אבל אקט החדירה לדעתי זה משהו שונה.
זה לא אמצע של הצלפות או קשירות או שעווה או וואט אבר וביחסיםם שבהתהוות השלב הזה הוא שלב מכריע של מעבר

כמו שאני סבורה ששולט עליו להיות אחראי בבואו לעסוק בבדסמ, אני סבורה שגם סאבית חייבת לגלות אחריות אחרת היא עלולה לגרום נזק רב לעצמה ולא פחות חשוב -לשולט שאיתה, ומי שישא באחריות, באשמה, במקרים רבים יהיה הצד השולט - אם בעיניי הקהילה ואם בעיניי בית המשפט.

אין כאן שחור ולבן וכמובן שהסאבית חייבת להיות מודעת ואחראית ומראש להגדיר מה היא מוכנה ומה טאבו בשבילה.
אבל זה לא סותר את האחריות הרבה והקשה שמוטלת על גב השולט.

תראי
אמש במסיבה בנולימיט הייתי עד לסשן מופלא שעשה בודיגארד.זה היה סשן שלו עם השפחה מסביב היו אנשים ולא היה שקט כפי שבסשן בין שני בני זוג.
השפחה עברה סידרת הצלפות ואכן היא נהנתה מהכאב ,למרות הרעש מסביב אוזנו של בודי כוונה וסוננה להקשיב לכל מילה שהשפחה אמרה (בכוונה אינני אומר מי הייתה כי לא קיבלתי את רשותה אלה רק את רשותו של בודי לכתוב)
הייתי עד ללחישתה אליו בכמה סיטואציות וברגע ,בשניה שהיא אמרה הוא עצר הכל.שמע אותה,הקשיב לה.ובהתאם המשיך.
הסשן לא היה קל אבל רגישותו של בודי בזמן הסשן ראויה הייתה לכל ציון לשבח ויש ללמוד מכך.
זאת בפרוש כוונתי לכך שהאדון חייב לפעול בשיקול דעת ,להקשיב ולא להחליט מה יהיה ההמשך מתוך רצונו הבלעדי,להקשיב ללחישותיה של השפחה ולהפעיל הגיון בריא השוקל את כל ההשלכות שיכולות להיות.
פייה{O}

Re: ושוב,

פייה{O} • 24 בספט׳ 2006
עינבר כתב/ה:
אני מרגישה שאני נתקלת בפנטזיה,
שאם רק נשים יקחו אחריות על עצמן,
יהיו הרבה פחות פגיעות בעולם שלנו.

........
ואם לשולטים מותר לטעות, לא ברור לי מדוע אסור לנשלטות לטעות.

קודם כל, מדוע הגישה שאם נשים יקחו אחריות וישמרו על עצמן יהיו הרבה פחות פגיעות הינה פנטזיה בעיניך?
אף אחד לא אומר שלא יהיו יותר פגיעות בכלל, אבל אני בהחלט חושבת שיהיו הרבה פחות.
אחרת אין שום טעם לנסות בכלל לשמור על עצמינו ולהפעיל שכל ישר.

דבר שני, כמובן שכפי ששולטים יכולים לטעות גם נשלטות יכולות לטעות.
אבל כפי שאהיה מלאת אמפתיה לסאבית שנפגעה מדום,
כך גם אהיה מלאת אמפתיה כלפי דום שבגלל תקשורת לקויה מצד הסאבית שלו מוצא את עצמו בעמדה של אנס / תוקף בלי שהתכוון לפגוע בה.
כפי שכתבה טוט, האחריות להיות עם תקשורת מספיק טובה ע"מ למשל להגיד מילת בטחון כשצריך לא נועדה לשמור רק על הסאבית אלא גם על הדום.
בל{SK}
בל{SK} • 24 בספט׳ 2006
לבטוב כתב/ה:

תראי
אמש במסיבה בנולימיט הייתי עד לסשן מופלא שעשה בודיגארד.זה היה סשן שלו עם השפחה מסביב היו אנשים ולא היה שקט כפי שבסשן בין שני בני זוג.
השפחה עברה סידרת הצלפות ואכן היא נהנתה מהכאב ,למרות הרעש מסביב אוזנו של בודי כוונה וסוננה להקשיב לכל מילה שהשפחה אמרה (בכוונה אינני אומר מי הייתה כי לא קיבלתי את רשותה אלה רק את רשותו של בודי לכתוב)
הייתי עד ללחישתה אליו בכמה סיטואציות וברגע ,בשניה שהיא אמרה הוא עצר הכל.שמע אותה,הקשיב לה. ובהתאם המשיך.
הסשן לא היה קל אבל רגישותו של בודי בזמן הסשן ראויה הייתה לכל ציון לשבח ויש ללמוד מכך.
זאת בפרוש כוונתי לכך שהאדון חייב לפעול בשיקול דעת ,להקשיב ולא להחליט מה יהיה ההמשך מתוך רצונו הבלעדי,להקשיב ללחישותיה של השפחה ולהפעיל הגיון בריא השוקל את כל ההשלכות שיכולות להיות.

תודה על הדוגמא מחממת הלב.
עינבר

עינבר • 24 בספט׳ 2006
פייה כתב/ה:

קודם כל, מדוע הגישה שאם נשים יקחו אחריות וישמרו על עצמן יהיו הרבה פחות פגיעות הינה פנטזיה בעיניך?

כי היא מבוססת על ההנחה שרוב הפגיעות מקורן בכך שנשים אינן מודעות לאחריות שלהן לעצמן.
מכיוון שאין לנו נתונים סטטיסטיים, כל הנחה תהיה מבוססת על ניסיון אישי ומהווי הלב של הכותב.

בוודאי שיש טעם לשמור על עצמנו, וזה בהחלט מצמצם את כמות הפגיעות.
בלי קשר למקור רוב הפגיעות הקיימות. יש פגיעות שאת יכולה להמנע מהן.
זאלוטוסים

זאלוטוסים • 24 בספט׳ 2006
עינבר כתב/ה:
פייה כתב/ה:

כי היא מבוססת על ההנחה שרוב הפגיעות מקורן בכך שנשים אינן מודעות לאחריות שלהן לעצמן.
מכיוון שאין לנו נתונים סטטיסטיים, כל הנחה תהיה מבוססת על ניסיון אישי ומהווי הלב של הכותב.

בוודאי שיש טעם לשמור על עצמנו, וזה בהחלט מצמצם את כמות הפגיעות.
בלי קשר למקור רוב הפגיעות הקיימות. יש פגיעות שאת יכולה להמנע מהן.

לא, היא לא מבוססת על ההנחה הזו בכלל. אף אחד מעולם לא דיבר על רוב הפגיעות. תמיד כשעלתה הסוגיה הזו דובר על חלק מהפגיעות, ובדרך כלל דובר על חלק מאד ספציפי. בשרשור הזה, לדוגמה, לא מדובר באופן כללי על מקרים בהם סאביות נפגעות מדומים אלא על סוג מאד ספציפי של מקרים, שבו מתאים לדבר על אחריותה של הסאבית.
Yosefus​(שולט)

פתפותי ביצים

Yosefus​(שולט) • 24 בספט׳ 2006
laila כתב/ה:
כשאת אומרת לא

ביצוע: התרנגולים
מילים: דן אלמגור
לחן: סשה ארגוב

...
...
כשהיא אומרת "לא" לזה היא מתכוונת,
לזה היא מתכוונת כשהיאאומרת "לא",
לכן ה"לא" שלה ממש מוחלט,
כי היא קובעת, לא שום בית משפט,
ואל תהיה לי תרנגול
ואל תהיה חכם גדול
היא לא רומזת "כן" או "לא" או "בוא"
כשהיא אומרת "לא", היא מתכוונת "לא!"

מזמן לא פגשתי כזו צדקנות מתחסדת וכזה גלגול עינים לשמיים.
אולי תואילי להיות טיפ טיפה פחות גורפת וכוללנית?
הלכתי למסיבה, ראיתי מישהי רוקדת, הצעתי שתבוא איתי לחדר השני והיא אמרה "לא", אז זה לא, ואין מה להתבלבל.
הצעתי לה לבוא אלי הביתה, היא באה, לקחתי אותה לחדר השינה וניסיתי להפשיט אותה, והיא אמרה "לא", אז זה לא, ואין מה להתבלבל.
התפשטה, נכנסה למיטה, הזדיינה ובאמצע אמרה "לא", אז זה לא, ואין מה להתבלבל.

אבל את יודעת כמה פעמים "אחיותיך" הנשים אומרות "לא" ומתכוונות בעצם ל-"אולי" ול-"תתאמץ קצת לפני שאני מתמסרת כי אני לא רוצה להרגיש קלה להשגה"?
ברוב המקרים ההבדל ברור, והגברים ש-"מתבלבלים" ראויים לכל גנאי, אבל לא כל המקרים ברורים, ולא כולן תמיד מתכוונות ל- "לא" (ואל תתני לי את הדוגמא של זו שכיבתה סיגריה על ידו של זה שלא הבין ש-"לא" זה לא, פשוט כי זה המקרה הברור שראוי לגנאי).

אנחנו לא חיים בעולם מושלם, אלא בעולם אנושי, ולכן לדעתי מוטב להתחיל בחינוך "בבית" (בקרב הנשים) במקביל (ולא במקום) לכך שמתנפלים על כל גבר נבוך.

במובן מסויים זה דומה לטיעון של "על כל אחת לקחת חלק מהאחריות על עצמה לפני שהיא ממהרת להטיל את כל הנטל על הגבר".
נילי ונילי

Re: פתפותי ביצים

נילי ונילי • 24 בספט׳ 2006
Yosefus כתב/ה:
כשאת אומרת לא

אבל את יודעת כמה פעמים "אחיותיך" הנשים אומרות "לא" ומתכוונות בעצם ל-"אולי" ול-"תתאמץ קצת לפני שאני מתמסרת כי אני לא רוצה להרגיש קלה להשגה"?
ברוב המקרים ההבדל ברור, והגברים ש-"מתבלבלים" ראויים לכל גנאי, אבל לא כל המקרים ברורים, ולא כולן תמיד מתכוונות ל- "לא" (ואל תתני לי את הדוגמא של זו שכיבתה סיגריה על ידו של זה שלא הבין ש-"לא" זה לא, פשוט כי זה המקרה הברור שראוי לגנאי).

אנחנו לא חיים בעולם מושלם, אלא בעולם אנושי, ולכן לדעתי מוטב להתחיל בחינוך "בבית" (בקרב הנשים) במקביל (ולא במקום) לכך שמתנפלים על כל גבר נבוך.

במובן מסויים זה דומה לטיעון של "על כל אחת לקחת חלק מהאחריות על עצמה לפני שהיא ממהרת להטיל את כל הנטל על הגבר".

כאמור, אף אחד לא אמר שזה קל להיות גבר מודרני.

או במילים אחרות: כל הזין בדיכוי המגדרי.

כל היופי בפטריארכיה זה שהדיכוי עובד גם על גברים ולא רק על נשים.
הוא נוטה להשפיע על כו-ללם.

אנחנו מחונכות (מחונכים) לדאבל סטנדרט?
מחונכות (מחונכים) שאישה אמיתית צריכה להיות נזירה בחוץ וזונה במיטה?
מחונכות (מחונכים!) להאמין שבתולות שוות יותר?
מקבלות (כן, כן, וגם מקבלים) את המסר שנערה נבוכה המסמיקה בהססנות מושכת יותר מאישה שיודעת מה עושה לה טוב?

guess what? הפנמנו!
כו-לנו הפנמנו.
גם אני וגם אתה.

אישה טובה אומרת קודם "לא", ורק אח"כ שוקלת את העניין.
אם את רוצה גבר, תזהרי לא להפחיד אותו בניסיון המיני שלך, ברצונות שלך ובבטחון העצמי שלך.

רציתם בתולה בחוץ וזונה במיטה?
ככה בדיוק היא מתנהגת.

(ועכשיו כבר באמת גלשנו לנושא שיחה אחר שלא קשור בשיט לנושא השרשור הספציפי הזה)
אפלבי

אני לא חושב שהאישה מתכננת לומר לא באמצע יחסי מין כדי להרשים

אפלבי • 24 בספט׳ 2006
נילי ונילי כתב/ה:

כאמור, אף אחד לא אמר שזה קל להיות גבר מודרני.
או במילים אחרות: כל הזין בדיכוי המגדרי.

כל היופי בפטריארכיה זה שהדיכוי עובד גם על גברים ולא רק על נשים.
הוא נוטה להשפיע על כו-ללם.

אנחנו מחונכות (מחונכים) לדאבל סטנדרט?
מחונכות (מחונכים) שאישה אמיתית צריכה להיות נזירה בחוץ וזונה במיטה?
מחונכות (מחונכים!) להאמין שבתולות שוות יותר?
מקבלות (כן, כן, וגם מקבלים) את המסר שנערה נבוכה המסמיקה בהססנות מושכת יותר מאישה שיודעת מה עושה לה טוב?

guess what? הפנמנו!
כו-לנו הפנמנו.
גם אני וגם אתה.

אישה טובה אומרת קודם "לא", ורק אח"כ שוקלת את העניין.
אם את רוצה גבר, תזהרי לא להפחיד אותו בניסיון המיני שלך, ברצונות שלך ובבטחון העצמי שלך.

רציתם בתולה בחוץ וזונה במיטה?
ככה בדיוק היא מתנהגת.

(ועכשיו כבר באמת גלשנו לנושא שיחה אחר שלא קשור בשיט לנושא השרשור הספציפי הזה)

אני חושב שהסיפורים על האישה שרוצה להראות בתולה למרות שיש לה ניסיון מיני עשיר לא יגרמו לבעיה שתארתי בפוסט הזה.

אישה בעלת ניסיון מיני רב שתנסה לשחק בתולה ולומר "לא" ללא הפסק לפני שהיא נכנסת למיטה או לפני סשן לא תגרום לבעיה המיוחדת לבדסמ של מילת בטחון שמחליפה את ה"לא".
לדעתי חוסר כנות ושקרים אצל אישה מתגלים במוקדם ומאוחר והם יותר עניין של אופי וגולש ליותר תחומים מאשר רק לניסיון מיני. צפוי שהיא תשקר ותהיה חסרת כנות בכל מערכת היחסים וחוסר הכנות הזה אינו אופייני לכל הנשים.

אני לא חושב שרוב הנשים צועקות "לא" באמצע אקט מיני או סשן כדי להרשים את הגבר ולהראות חסרות ניסיון או בתולות תמימות. לא נתקלתי אפילו באחת כזאת בינתיים.
לפי הרבה סיפורים בין חברים זאת תהיה הפעם האחרונה שירצו לראות אותה.

בקשר לחיזור ולנשים שמתכוונות שצריך להתאמץ יותר יש טקטיקה פשוטה כדי שיפסיקו את המשחק.
לעזוב ברגע שהן אומרות:"לא". אם הן מעוניינות הן מתחילות לרוץ בעצמן אחרי הגבר.
אם הן לא מעוניינות אין הפסד כשעוזבים אותן.
הבעיה שתארתי בפוסט מיוחדת לבדסמ והסכנה שלה הוא אונס ממשי ואפילו הרס של חיי הדום והסאבית.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 24 בספט׳ 2006
לבטוב כתב:

תראי
הייתי עד ללחישתה אליו בכמה סיטואציות וברגע ,בשניה שהיא אמרה הוא עצר הכל.שמע אותה,הקשיב לה.ובהתאם המשיך.

חן חן לבטוב..

אבל לטעמי לא מדובר במשהו מופלא אלא במשהו שמובנה.
ההקשבה היא חלק מאחריות השולט מבלי להמעיט מאחריות
הנשלטת.. הסשן לרוב יילך טוב ובטעם כל זמן שגם בקטע פומבי
לומדים לתחום את הסשן כאילו אין אף אחד בעולם באותם רגעים,
לא משנה מה עוצמת הדציבלים ולא עקרוני כמה קהל מסביב..
זה תמיד אחד על אחד..

לגביי דעתי בעניין מתי זה אינוס- אני חושב שהטבת להגדיר זאת.
הכל מתחיל ונגמר במערכת היחסים המתפתחת,האמון,הדרך,ההבנות
הגבולות, הכבוד... אם כל אלה נבנים נכון מערכות השליטה ייראו טוב
יותר ופחות תלונות על פגיעות תתקבלנה. השולט מחזיק את השרביט
אבל אחריות הנשלטת בעינה עומדת.