צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יצא לכם להכיר מלכה,או עבד,ככה סתם?

FrozenLips
לפני 19 שנים • 9 בדצמ׳ 2004
FrozenLips • 9 בדצמ׳ 2004
את בן זוגי בהווה (כחודש), הכרתי לפני כשנה ומהרגע הראשון ראיתי בו סאב icon_smile.gif

ואני, כפי שרבים מכירים אותי, למערכות יחסים מחפשת בסופו של דבר סוויטצ'ים (או דומים: ), ולכן לא התעניינתי בו לחלוטין.

בשלב מסויים ההכרות בינינו נעשתה קרובה הרבה יותר (בנסיבות מטורפות לחלוטין, דרך אגב) ואז פתאום הוא גילה אליי צד דומי להפחיא (היום, אתו אני כמעט לחלוטין בתפקיד הסאבית icon_twisted.gif )

בכל אופן, את המשיכה ל BDSM אפשר היה לראות עליו מהרגע הראשון.

והמון פעמים אני קוראת על אנשים את המשיכה ל BDSM.
למשל אחת מחברות הפורום כיום, וידידה יקרה שלי, היתה אחת מהאנשים שהבאתי למועדון מתוך ראיה של המשיכה שלהם ל BDSM (כשהם עצמם עוד לא קראו לה בשם).

בכל אופן - ה BDSM הוא בכל מקום
(או שמושון צודק, ואני סתם הוזה - נו טוב... icon_smile.gif )

יום מיצויין,
דוכיפת​(נשלט)
לפני 19 שנים • 13 בדצמ׳ 2004
דוכיפת​(נשלט) • 13 בדצמ׳ 2004
נרראה לי שמושון,כרגיל,צןדק.
אבל מי אמר שלהזות זה רע? icon_biggrin.gif
Here And There​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 6 באוק׳ 2006
Here And There​(נשלטת) • 6 באוק׳ 2006
יצאתי עם מישהו שלא הראה שום משיכה לתחום.
ערב אחד כשהעניינים התחילו להתחמם הוא הפתיעה.
מסתבר שהוא חזק בקטע.
ובתור סאב!
עשינו שילובים, אני שלטתי קצת בו והוא שלט קצת בי, במסווה של "התנסות" מצידי icon_smile.gif
בהחלט חוויה נחמדה.
שפיץ רציני
לפני 17 שנים • 7 באוק׳ 2006

כן.

שפיץ רציני • 7 באוק׳ 2006
מדהים מה אנשים יחשפו
אם רק תשאל.

יותר ממדהים
מה אנשים יעשו
אם רק תוביל.
electro-z
לפני 17 שנים • 7 באוק׳ 2006
electro-z • 7 באוק׳ 2006
מודעות לעולם הזה פיתחתי בזכות אחת שהכרתי באתר הכרויות ונילי.

היא אמרה לי "אני מלכה" עניתי "וואלה, אני מלך" (מה שנכון בכל מקרהicon_smile.gif )
מפה לשם היא התחילה לספר לי על המלכות שלה ועל עולם הבדס"מ שעליו החשיבה שלי היתה מאד סטריאוטיפית.

היחסים ביננו היו ונילים אבל היא סיפרה לי לא מעט על סשנים עם עבדים וכו' ומשם כבר התגלגלתי לאתרי בדס"מ ופורומים ומשם הדרך להתנסות הראשונה עם נשלטת כבר היתה קצרה.

לעומת זאת, לאחד הפרויקטים שסיימתי לאחרונה היתה מזכירה שעשתה לי קצת טיזינג לאורך העבודה שלי שם. נפגשנו לשתות משהו באחד הערבים וקישקשנו קצת על יחסים והיא זרהק פתאום הגדרה עצמית במילים "זונה כנועה ופאסיבית" האזניים שלי נעמדו icon_smile.gif

היום היא כבר גולשת בכלוב ועומדת בפני סשן חבלים ראשון שלה בקרוב...(אזיקי עור כבר היו עליה)
firex
לפני 17 שנים • 8 באוק׳ 2006
firex • 8 באוק׳ 2006
היה לי מקראים שפגשתי נשים, בעבר, דרך העולם בדסמ, כמה פעמים במועדנים בחול, בה מודעות ב העיר, או דרך אנשים שפגשתי ממודעות בהעיר וכו, אבל הרוב הגדול
פגשתי בדרך ונילי. כבר כמה שנים לא פגשתי אף אחד דרך העולם בדסמ. לא בדאנגין ולא במסיבות.
אולי אני פחות צעיר ופחות חתיך ? לא במודעות, ולא בצאט באינטרנט, אולי אני לא כותב טוב ו/או לא מבהיר עצמי טוב בכתיבה ?? אמת, זה מטריד אותי אבל לא רואה מה לעשות בזה.
אבל אני כן מצליח בדרך ויניל, זה גם היום וגם כל החיים שלי.
ב 10 נשים אחרונות -ומדובר בטווח שנים לא מאט- שאיתן היגעתי לשלב שאפשר לקרוא להם "חברה" רק אחד מהן ידעתי מראש שהיא אוהבת בדסם
2 הנשים היו לי איתן יחסים קצרים ולא היגענו לשלב של קינק או בדסם, ועוד 2 הבנתי שלא נגיע לשלב בדסם ואפילו לא לאף דבר קינקי.
אני לא מסכים אם אנשים שטוענים שכל אישה מלכה או כל גבר שולט או כל אישה סאבית או כל גבר הוא סאב.
לדעתי יש לא מאט אנשים שבדסמ לא חלק מהמניות שלהם, ואפילו קינק כלשהו לא חלק המניות שלהם.
עם השניים חתכתי די מהר. והיה שניים שחשבו על הנושא אבל עד שפגשו אותי לא עשו כלום.
אחד מהן אפילו היה לה די הרבה אביזרים.
ו 3 מהן התברר שכן היו עמוק בעולם בדסם
והינו ביחד כמה שבועות לפני גלינו האמת אחד על השני.
בהתחלה בכלל לא ידעתי, ולא היה סימון בלבוש שלהם, ושלפי הנסיון שלי "לבוש" לא ממש נותן רמז.
אני ממליץ לזהר מלהגיע למסכנות על פי "לבוש".
ומספר 10 היא היחידה שכן ידעתי מראש. יש לי ידידה לסבית שמאד אוהבת בדסמ שהיכרה לי אחד האקסיות שלה, שהיא דו-מנית.
הדבר המעניין כאן זו הידידה הלסבית שלי שחודשיים הראשונים לא ידעתי שהיא לסבית , ורק אחר עוד זמן מה הבננו ששני אוהבים בדסם
אז זה 10 הנשים אחרונות שלי, 10 נשים מהעבר שלי, ואפשר להגיד שאני די מצליח בדרך שלי--- לפחות על פי אחוזים--- אבל האמת היא שאהבתי רק 2 מהן, אז אין כל כך להתלהב מההצלחה שלי.
James Bondage​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 8 באוק׳ 2006
James Bondage​(מתחלף) • 8 באוק׳ 2006
סיפור שהיה כך היה:

הייתי בלונדון בפעם הראשונה, לפני בערך 7 שנים. אחד המקומות שהלכתי לבקר בהם היה החנות regulation. שמוחבאת באיזשהי סימטה ליד תחנת Angel. מומלץ בחום לבקר מי שכבר נמצא בלונדון (ורצוי שהפרוטה מצויה בכיסו, כי לא זול שם -- אם כי גם בתור מוזיאון זה מקום לא רע)) http://www.regulation-london.co.uk/

יצאתי לי מהתחנה, והלכתי לי לכוון הכללי. הסמטה לא מופיעה בכמעט אף מפה, וכמעט אף אחד לא מכיר אותה בשמה, כך שכל מה שהיה לי היה הכוון הכללי, ויצא לי להסתובב קצת באיזור.

בעודי משוטט, סימנתי איזה 6 אנשים (מתוך כמה מאות שחלפו על פני) בתור "אלה בטח חובבי בדסם". ובאופן די מדהים, שלושה מהם היו בתוך החנות כאשר סוף סוף הגעתי אליה. לא מן הנמנע ששלושת האחרים היו בדיוק בדרך חזרה מהחנות icon_smile.gif
רב-תחומי
לפני 17 שנים • 9 באוק׳ 2006
רב-תחומי • 9 באוק׳ 2006
היי חברים,

אני בימים אלו בתהליכים של "להדיח" ידידה ונילית, שהייתה בעבר חברה שלי, ללהיות המלכה שלי..
אחרי שזיהיתי בפניה פוטנציאל שליטה וביצ'יות כללי icon_smile.gif נפגשתי איתה והודעתי לה שאני רוצה להיות העבד שלה ולשרת אותה,
היא הסכימה, והייתה המלכה שלי לכמה חודשים, מה שהסתכם בעיקר בהסעות, מתנות, סגידה לרגליה היפות, ונשיקות לידיה..
אחר כך זה הפסיק לכשבועיים, ועכשיו היא פנתה אלי מיוזמתה וביקשה לחזור להיות המלכה שלי...
אני מזהה אצלה פוטנציאל לשליטה, לא משהו אקסטרימי או ביזארי, אלא שליטה קלה יחסית. לפחות בהתחלה icon_smile.gif

בנוסף, גם חבר ממש טוב שלי (שנינו סטרייטים, לא להתבלבל) זוהה על ידי כשולט, וחשפתי אותו לאתר הזה ולשאר הירקות (פמדום, בדס"מ, דומדומינה,..).

וידידה נוספת, שהייתה חברה במשך תקופה בעבר, היא נשלטת לדעתי, ואני שוקל בימים אלו איך להציג לה את הנושא.

אוהב את כולכם,
הרב-תחומי.