צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יצא לכם להכיר מלכה,או עבד,ככה סתם?

firex
לפני 17 שנים • 9 באוק׳ 2006
firex • 9 באוק׳ 2006
כאשר אמרת לה שאתה רוצה להיות עבד שלה האם פחדת מהתגובה שלה, פחד שהיא תעשה לך אוטינג ? קראת לה ידידה, ולא חברה, מה היה היחסומה היחס אחרי שההפוכה ל מלכה, האם אתם יוצים אם אחרים ? האם יש יחס שכולל אהבה בניכם, האם אתם בעניין אהבה בכלל ?
דוקטרינה​(שולט)

היכרות מעט אחרת

דוקטרינה​(שולט) • 9 באוק׳ 2006
הכרתי אותה בעבודה.

היא היתה מנהלת מחלקה ואני היועץ הארגוני שלהם.

באחד הימים ביקשתי להשתמש במחשב שלה. בדקתי דואר אלקטרוני ואז נכנסתי לכלוב לבדוק גם כאן, הודעות. שניה אחרי שהאתר של הכלוב עלה, הטלפון שלי צלצל ועניתי לו. מרוב פזרנות, קמתי מהכסא שלה והתחלתי להסתובב במזדרון.

היא התיישבה בכסא שלה, והביטה בכלוב. מסוקרנת לחלוטין.

כשחזרתי ראיתי אותה עוברת בשקדנות על האתר. הסברתי לה בשיא הטבעיות על מה מדובר. לא התביישתי לרגע.

היתה חבויה בה דמות שליטה, דומיננטית מאוד. דמות שגרמה לה לפנטזיות מיניות חזקות מאוד, בעוד שהיא עושה סקס ונילי לחלוטין עם בעלה.

התגלית הזאת שיש בישראל עוד קהילה שלמה של אנשים כמונו, פשוט עשתה לה טוב.

בעבודה דיברנו רק על נושאי עבודה אבל היא התחילה להתכתב איתי דרך הכלוב. לצערי הרב היא עדיין מפנטזת ולא עושה עם זה שום דבר. הכל עדיין נשאר בגדר של חלום. לשלוט על בחור, שאיננו בעלה. לקבל זיון מאדם שלא בעלה. היא עדיין פוחדת ממה שיקרה לה ברגע שהיא תכנס לחדר בחדר ימתין לה העבד עליו היא חולמת.

דוק.
רב-תחומי
רב-תחומי • 9 באוק׳ 2006
firex כתב/ה:
כאשר אמרת לה שאתה רוצה להיות עבד שלה האם פחדת מהתגובה שלה, פחד שהיא תעשה לך אוטינג ? קראת לה ידידה, ולא חברה, מה היה היחסומה היחס אחרי שההפוכה ל מלכה, האם אתם יוצים אם אחרים ? האם יש יחס שכולל אהבה בניכם, האם אתם בעניין אהבה בכלל ?

לא פחדתי מהתגובה שלה יותר מדי.. הייתי בטוח שהיא תסכים.
היא ידידה שלי, לא אהובים ולא יוצאים. נפגשים מדי פעם, אני מסיע אותה (כולל להסיע אותה לחבר שלה).
אין אהבה, והיא יודעת שזה לא מאהבה רומנטית ולא מרצון להכניס אותה למיטה.
אני מאוד אוהב אותה כידידה כמובן, וכמלכה.

הרב-תחומי.
רב-תחומי
רב-תחומי • 9 באוק׳ 2006
למען הסר ספק :
כרגע אין קשר "מלכה ועבד" ביני לבין אותה הבחורה, מזה כחודש (פלוס מינוס),

כרגע ביקשתי ממנה לנסח ולשלוח לי מעין "מסמך שיעבוד" שבו תנסח לפי ראותה מהן זכויות המלכה, ומהן חובות העבד.

אלו שקראו את הפרופיל שלי, יודעים שאני מחפש מלכה כבת זוג, ולא רק כמלכה. אם וכאשר אחשוב שאותה הבחורה מוכנה לכך, אחשוף אותה לאתר הזה והאחרים ואפסיק להיות העבד שלה, כדי שתוכל לחשוב ולהתנסות לעצמה, במידה ותרצה. אין לי כוונות רומנטיות כלפיה, ולכן לא אמשיך את הקשר ברגע שתהיה על הרגליים, אם וכאשר.

אני לא בטוח בכלל שהיא תרצה, יתכן שהכל יסתיים בימים הקרובים, אבל מאחר והיא יקרה לליבי, הרגשתי שאני צריך לנסות ולהראות לה את מה שבעיני הוא אופיה האמיתי.

אוהב את כולכם,
המשך שבוע טוב,
הרב-תחומי.
דובדבן

כן.

דובדבן • 9 באוק׳ 2006
מאבטחים מתוקף תפקידם מתמזגים באויר החדר כמו לא קיימים. אך יש בחור צעיר, עם ראסטות ארוכות ופנים עדינות, שמאבטח את המבנה בו אני עובדת. הוא מתמוגג מנחת כשאני פותחת את דלת הזכוכית בתנופה ומדביקה אותו לקיר, כל בוקר בשעה 7:59.

וביום שבא לי לפנק אותו ממש אני כאילו מתעצלת לפתוח אותן לבדי ולו כדי לראות כיצד גלי עונג שוטפים את עיניו הנבוכות כשהוא חש לעשות זאת במקומי. טוב לב משתלם.
electro-z

Re: כן.

electro-z • 9 באוק׳ 2006
דובדבן כתב/ה:
מאבטחים מתוקף תפקידם מתמזגים באויר החדר כמו לא קיימים. אך יש בחור צעיר, עם ראסטות ארוכות ופנים עדינות, שמאבטח את המבנה בו אני עובדת. הוא מתמוגג מנחת כשאני פותחת את דלת הזכוכית בתנופה ומדביקה אותו לקיר, כל בוקר בשעה 7:59.

וביום שבא לי לפנק אותו ממש אני כאילו מתעצלת לפתוח אותן לבדי ולו כדי לראות כיצד גלי עונג שוטפים את עיניו הנבוכות כשהוא חש לעשות זאת במקומי. טוב לב משתלם.

שולתתתתת!!!!!11

icon_smile.gif
רב-תחומי
רב-תחומי • 9 באוק׳ 2006
דובדבן,

כמו בכל מקרה אחר שבו נתקלתי במה שאת כותבת, גם הפעם התמוגגתי מעונג לקרוא.......

אין כמוך..

הרב-תחומי..