שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הוא לא "קול", הוא סתם חתול.

chanel 5​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 17 באוק׳ 2006
chanel 5​(נשלטת) • 17 באוק׳ 2006
לא זוכרת מה פעם , אבל חתולים זה טוב הם מזיינים לרוב.
electro-z
electro-z • 17 באוק׳ 2006
נוסטלגיה זה כשהחרא של היום מסריח יותר מזה של אתמול ונדמה שמחר אפילו חרא לא יהיה (אם יהיה משהו בכלל).
נוריתE
נוריתE • 17 באוק׳ 2006
וואלה
נעלבתי גולד
לא הזכרת אותי
icon_cool.gif

אני אגיד
פעם ליילה היתה "שם מותג"
היום
תודה לאל
היא רק ליילה.

אבל הירידה על כלובי מיותרת.
המלכה לירז​(שולטת){כ}
אותי דווקא הירידות האלה לא משעשעות בכלל. יש לי ממש תמונה שלך בראש, יושב ממורמר מאחורי המקלדת, ומשחק אותה בוקובסקי או משהו. תחזיר את הסרט ו-get a life. ואם למישהו לא טוב פה, יש עוד אתרים. החיים קצרים מדי בשביל להישאר במקום שלא טוב בו. bye.gif

כמו שהדג נחש אומרים: כמה רוע אפשר לבלוע?
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 17 באוק׳ 2006
המלכה לירז כתב/ה:
אותי דווקא הירידות האלה לא משעשעות בכלל. יש לי ממש תמונה שלך בראש, יושב ממורמר מאחורי המקלדת, ומשחק אותה בוקובסקי או משהו. תחזיר את הסרט ו-get a life. ואם למישהו לא טוב פה, יש עוד אתרים. החיים קצרים מדי בשביל להישאר במקום שלא טוב בו. bye.gif

שלום לירז icon_smile.gif
גולד בטח יכסח אותי בפוסט בגלל שאני מפתח את מה שהוא כתב לדיון, אבל אני חייב להתייחס למה שהעלית כאן (לירז).

אני נהנה לקרוא את מה שגולד כותב, כי הוא טיפוס מזן נדיר. בפוסטים שלו הוא לא מעביר ביקורת בשם העברת הביקורת, הוא פשוט שובר את תרבות החנפנות שמצאה לה מקום באתרי האינטרנט הקהילתיים.
נכון, הכלוב זכה לכינוי "ביצה" כי יש פה אנשים שאוהבים לריב ולהתכסח בשם הריב והכאסח (וכמובן השעמום בבית), אבל אם נתעלם לרגע מהריבים המכוערים - הכי קל ונוח לחייך אל כולם חיוך צבוע ולהמשיך הלאה. להחמיא לכותבי סיפורים גם כשהסיפור לא ברמה, להחניף לכותבים בפורומים כי זה סוג של נימוס שהתפתח כאן, להסכים עם דברים גם כשאתה לא מסכים להם, ולעולם לא לערער את התפיסה שטוב ויפה פה, באתר הקהילתי.
לא גולד. אני מקבל מגולד את התחושה שהוא כותב מהלב, כותב את הדברים שרובנו לא מוכנים לשמוע. הטקסטים של גולד לא סובלים ממתיקות יתר, ועם זאת הם אינם ביקורת שמטרתה לפגוע ולהעליב. אני חושב שזה סוג של קלאסה.
אם גולד היה כותב על תכונת אופי שלילית שמאפיינת אותי, אני לא חושב שהייתי מתרעם. אני יודע שהוא לא עושה את זה במטרה לפגוע, ואני מספיק בוגר כדי להבין שאני לא מושלם, ושהסביבה שלי יודעת את זה.

בקיצור - זה לא שכל כך רע פה. פשוט לא מושלם פה. צריך לדעת להתמודד עם זה.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 17 באוק׳ 2006
עבודת מאסטר כתב/ה:
המלכה לירז כתב/ה:

שלום לירז icon_smile.gif
גולד בטח יכסח אותי בפוסט בגלל שאני מפתח את מה שהוא כתב לדיון, אבל אני חייב להתייחס למה שהעלית כאן (לירז).

אני נהנה לקרוא את מה שגולד כותב, כי הוא טיפוס מזן נדיר. בפוסטים שלו הוא לא מעביר ביקורת בשם העברת הביקורת, הוא פשוט שובר את תרבות החנפנות שמצאה לה מקום באתרי האינטרנט הקהילתיים.
נכון, הכלוב זכה לכינוי "ביצה" כי יש פה אנשים שאוהבים לריב ולהתכסח בשם הריב והכאסח (וכמובן השעמום בבית), אבל אם נתעלם לרגע מהריבים המכוערים - הכי קל ונוח לחייך אל כולם חיוך צבוע ולהמשיך הלאה. להחמיא לכותבי סיפורים גם כשהסיפור לא ברמה, להחניף לכותבים בפורומים כי זה סוג של נימוס שהתפתח כאן, להסכים עם דברים גם כשאתה לא מסכים להם, ולעולם לא לערער את התפיסה שטוב ויפה פה, באתר הקהילתי.
לא גולד. אני מקבל מגולד את התחושה שהוא כותב מהלב, כותב את הדברים שרובנו לא מוכנים לשמוע. הטקסטים של גולד לא סובלים ממתיקות יתר, ועם זאת הם אינם ביקורת שמטרתה לפגוע ולהעליב. אני חושב שזה סוג של קלאסה.
אם גולד היה כותב על תכונת אופי שלילית שמאפיינת אותי, אני לא חושב שהייתי מתרעם. אני יודע שהוא לא עושה את זה במטרה לפגוע, ואני מספיק בוגר כדי להבין שאני לא מושלם, ושהסביבה שלי יודעת את זה.

בקיצור - זה לא שכל כך רע פה. פשוט לא מושלם פה. צריך לדעת להתמודד עם זה.

איפה קראת את כל זה? אני קראתי בסך הכל "שופוני איזה רב שגלן אני, שופוני איזה ותיק אני, שופוני איזה לא דופק חשבון אני, שופוני איזה שנון אני". ומעל הכל, משהו שמיצה את עצמו עוד בימים שחצי אדון היה קיים: "שופוני איזו מראה בפני הקהילה אני מציב".

אני לא חושב שיש נטיה לאנשים להעמיד פנים שהכל מושלם, בטח לא לאנשים סוטים, בטח לא לאנשים סוטים שדם ישראלי מפעפע בעורקיהם. כשיוצא לי לדבר עם מישהו כאן על הגוף האמורפי הזה שנקרא "הקהילה", אני לא ממש שומע, לא ממני ולא ממנו, משהו נוסח "הקהילה כזו נפלאה! כולם מקסימים! זו בכלל לא ביצה ואין פה אנשים טיפשים וקליקות ורפש וחנפנות!". אנחנו שומעים את הביקורת כל הזמן, לפעמים מפינו שלנו, ובטח לא צריכים ש"גולד יגיד לנו את הדברים שאנחנו לא מוכנים לשמוע". במקרה הזה, פשוט, יצא לחלקנו להיות שם גם אז והם יודעים שבעצם הים, פחות או יותר, אותו ים והסוטים אותם סוטים. אפילו הביקורת אותה ביקורת. רק המילק שייק, באמת, חסר.
עבודת מאסטר{lori}
עבודת מאסטר{lori} • 17 באוק׳ 2006
שלום זאלו icon_smile.gif

אני חושב שלא הבהרתי את עצמי כראוי - אני לא רואה בגולד חלוץ שישים את קהילת הכלוב במקום, בדברי טעם וביקורת משובחת. יש לו פה מלוכלך, אבל הוא לא מתבייש בזה. אין בדברים שלו הצטדקות ונסיון להתחבב על כולם. מצד שני אין בהם נסיון לפגוע באנשים (לפחות אני לא זיהיתי נסיון לעשות רע)

קצת קשה לי להבהיר את עצמי עכשיו icon_smile.gif לא נורא, בפעם הבאה.
נוריתE
נוריתE • 17 באוק׳ 2006
על זה בדיוק גולד מדבר
תקראו תחייכו או שלא תקראו
ותמשיכו הלאה
החיים קצרים.
שבויה
שבויה • 17 באוק׳ 2006
לפעמים לאנשים אין מושג כמה אתה ...אתה...
יושב פה מולי , צנוע מחוייך ...
קורא לי יצורה

עדיין לא ממש קראתי את הפוסט, אבל בשביל זה אני פה לא?

אני- אוהבת- אותך

זה לא קשה למי שמכיר אותך

תודה מאמי

תתעצבן עד מאה מצידי על זה.