ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זהירות- מתחזים

קליבר​(שולט)
לפני 17 שנים • 18 באוק׳ 2006

Re: מתחזים- זהירות:

קליבר​(שולט) • 18 באוק׳ 2006
Adonasuy כתב/ה:
איזה הומו התחזה לנשלטת והגיע אלי לסשן.

אני שמתי לב שזו לא בחורה רק כשהביצים שלו היו בדרך לגרון, אחרי פיסטינג ואגינלי!!!!

מתחזים- הזהרו. לא כל הדומים רגישים!!!

אה זה אתה ששמת לו את הביצים בגרון
כי הוא גם הגיע אלי ..
יפה לך .
נילי ונילי

חבורה של היסטרים

נילי ונילי • 18 באוק׳ 2006
icon_confused.gif

אז עבדו עליך בצ'ט.. ביג פאקינג דיל.
אכן, סיפור אנושי מזעזע.
Madame T​(שולטת)

Re: חבורה של היסטרים

Madame T​(שולטת) • 18 באוק׳ 2006
נילי ונילי כתב/ה:
icon_confused.gif

אז עבדו עליך בצ'ט.. ביג פאקינג דיל.
אכן, סיפור אנושי מזעזע.

מן הסתם הפסיכולוג שלנו נותר בחיים כדי לספר את הסיפור, כך שכנראה לא עבר טראומה נוראית מדי, רק מצא לנכון להזהיר את הקהל הרחב מפני המתחזים, לא עלינו...
לכל היותר, תמיד יוכל להשתמש בספת העור שלו ולקבל טיפול יותר אינטנסיבי אם יידרש לו טיפול שכזה icon_cool.gif
ohad - m​(אחר)
ohad - m​(אחר) • 18 באוק׳ 2006
אותי כל נושא המתחזים ממש לא מצחיק , אבל ממש ממש לא מצחיק

פסיכולוג, היית צריך לפתוח פוסט שמזהיר נשים ,

אתה יכול לתאר לעצמך איזה תגובות היו בפוסט שכזה...

אוהד
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 18 באוק׳ 2006
ohad - m כתב/ה:
אותי כל נושא המתחזים ממש לא מצחיק , אבל ממש ממש לא מצחיק
פסיכולוג, היית צריך לפתוח פוסט שמזהיר נשים ,
אתה יכול לתאר לעצמך איזה תגובות היו בפוסט שכזה...

אוהד

אוהד, צריך לקחת את הדברים בפרופורציה המתאימה. אם הכוונה שייווצר קשר ממשי מעבר לקשר הוירטואלי הרי ברור שאנשים מדברים ביניהם (טלפונית למשל) ומתראים פנים אל פנים ואז ההתחזות מתגלה לעין. לכן בראשית דברי בפוסט זה אמרתי - "כבדהו וחשדהו".
עצם טיבו הוירטואלי של האינטרנט, ולא רק באתר ספציפי זה, הוא כר נרחב ל'מתחזים" מכל המינים ומכל הסוגים. לא צריך להתרגש מזה כל כך. רק לקחת בחשבון את האפשרות הזאת, זה הכל.
ohad - m​(אחר)
מאדאם יקרה...
את בהחלט צודקת שצריך לקחת כל דבר בפרופורציה המתאימה.
כדי להסביר יותר טוב למה התכוונתי אתן דוגמא :
תארי לך שבפורום "הבנות על הבנות" היה מתפרסם פוסט המזהיר את הבנות היקרות מגבר מסויים המתחזה לאישה בצ'ט.
האם גם שם הייתה מתקבלת בברכה תגובה כמו :"היי, חבורה של היסטריות, אז עבדו עליכן, מה קרה ? "

בשקט בשקט, שאף אחד לא ישמע : זה לא היה קורה
אבל היי, לשחוט פרות לא קדושות זה הכי כיף !
כלבלבון עירוני
כלבלבון עירוני • 18 באוק׳ 2006
ohad - m כתב/ה:
מאדאם יקרה...
תארי לך שבפורום "הבנות על הבנות" היה מתפרסם פוסט המזהיר את הבנות היקרות מגבר מסויים המתחזה לאישה בצ'ט.
האם גם שם הייתה מתקבלת בברכה תגובה כמו :"היי, חבורה של היסטריות, אז עבדו עליכן, מה קרה ? "

אוהד, גם אותי זה קצת מצחיק כמו את קליבר, אדונשוי וכל הנשים שצחקו.

כפי שmadam T וקליבר ואדונשוי רמזו אחרי שיחות טלפון וברגע הפגישה אי אפשר לטעות בין גבר לאישה.
הנשים יותר פגיעות במובן זה שכאשר הן נפגשות לראשונה מציעים להן לבחור במקום פומבי אבל גם גברים יכולים להציע בית קפה לפגישה הראשונה.
פרט למקרים שמישהו החליט על סייבר סקס או על סקס פון אני לא רואה מה הנזק הגדול שיכול להגרם משיחה בצ'אט.
אני לא חובב של סייבר סקס או סקס פון לסוגיהם ולא נתקלתי במתחזים שפנו אלי.
רוב השיחות שלי הן רגילות ואני לא מוצא סיבה שמתחזים יפנו אלי.

אם תסביר ממה אתה חושש אולי אוכל להרגיע אותך.
אתה חושש שתחשוב שתגיע לפגישה איתך אישה יפהפיה ויגיע אליך גבר ולא תזהה?

מי שמתכנן סייבר סקס או סקס פון לסוגיו רצוי שיבקש מצלמות אעפ"י שאני לא מבין את האטרקציה לא בסייבר סקס ולא בסקס פון.
ohad - m​(אחר)
אני חושב שהסברתי מספיק טוב למה התכוונתי...
תקרא שוב
Madame T​(שולטת)
לפני 17 שנים • 19 באוק׳ 2006
Madame T​(שולטת) • 19 באוק׳ 2006
כלבלבון עירוני כתב/ה:
ohad - m כתב/ה:
מאדאם יקרה...

אוהד, גם אותי זה קצת מצחיק כמו את קליבר, אדונשוי וכל הנשים שצחקו.

כפי שmadam T וקליבר ואדונשוי רמזו אחרי שיחות טלפון וברגע הפגישה אי אפשר לטעות בין גבר לאישה.
הנשים יותר פגיעות במובן זה שכאשר הן נפגשות לראשונה מציעים להן לבחור במקום פומבי אבל גם גברים יכולים להציע בית קפה לפגישה הראשונה.
פרט למקרים שמישהו החליט על סייבר סקס או על סקס פון אני לא רואה מה הנזק הגדול שיכול להגרם משיחה בצ'אט.
אני לא חובב של סייבר סקס או סקס פון לסוגיהם ולא נתקלתי במתחזים שפנו אלי.
רוב השיחות שלי הן רגילות ואני לא מוצא סיבה שמתחזים יפנו אלי.

אם תסביר ממה אתה חושש אולי אוכל להרגיע אותך.
אתה חושש שתחשוב שתגיע לפגישה איתך אישה יפהפיה ויגיע אליך גבר ולא תזהה?

מי שמתכנן סייבר סקס או סקס פון לסוגיו רצוי שיבקש מצלמות אעפ"י שאני לא מבין את האטרקציה לא בסייבר סקס ולא בסקס פון.

אוהד, אני מבינה שלא אהבת כל כך את ההתנסחות לעיל של נילי-ונילי . זו דרכה להגיב, בסגנונה-שלה. בסיכומו של דבר, שמת לב ודאי שהתגובות הכלליות היו הומוריסטיות במידה כזו או אחרת. לא נראה לי שאיש/ה מהמגיבים התכוון לזלזל בתופעה או להמעיט בערכה, רק לומר שבסופו של יום כל התחזות מתגלה ולא משנה מה מינו של המתחזה ומי הוא או היא יעד ההתחזות שלו.
כפי שציין הכלבלבון העירוני אפשר לבקש מהצד שכנגד להראות עצמו במצלמה ובוודאי שבטלפון תזהה אם אתה מדבר עם גבר או עם אישה. ואם השיחה אכן נשארת בגבולות הצ'ט בלבד ולא חורגת משם, אז באמת לא רואה שנגרם פה איזה נזק גדול... אתה יכול לחוש אי נעימות כזאת או אחרת, תחושה של 'פדיחה' כשמתגלה התרמית, אבל לא מעבר לכך.
סתם דוגמה קטנה אישית: לפעמים אני משוחחת עם מישהו שעדין לא שמעתי או ראיתי את פניו ואני אומרת לו ככה בצחוק, מי אומר לי שאתה לא גבר בן 70 (או אולי להבדיל ילד בן 15)? כך שהאפשרות הזאת תמיד נמצאת שם ברקע....
DearPrudence
לפני 17 שנים • 19 באוק׳ 2006

דעתי בענין התחזויות

DearPrudence • 19 באוק׳ 2006
[/quote]

[color=yellow] ואם השיחה אכן נשארת בגבולות הצ'ט בלבד ולא חורגת משם, אז באמת לא רואה שנגרם פה איזה נזק גדול... אתה יכול לחוש אי נעימות כזאת או אחרת, תחושה של 'פדיחה' כשמתגלה התרמית, אבל לא מעבר לכך.
...[/r][/quote

הגבתי אתמול וההודעה איכשהוא נמחקה לי אבל כשראיתי את ההודעה החדשה הזו היום בבוקר.
אני רוצה להגיד לך משהו בנוגע להתחזויות והמעטה בערך הפגיעה שלהן, כשהחברה/שיפחה החדשה של האקסית-שמקסית-דומיקולואית-לשעבר שלך מתחזה בפנייך בצ'אט כמעט יום-יום ואת מגלה את זה רק אחרי כמה חודשים, התחושה היא מעבר לנעימות כזו או אחרת.
כשאת חושפת בפני הצד השני את עמקי נשמתך, דברים שלא הייתי מספרת אם היית יודעת במי מדובר, ואחר כך את מגלה שבעצם לכל אורך הדרך שיטו בך, ועוד בידיעה של מישהו שאהבת ובטחת. כשההתחזות מתגלה, רק ככה במקרה, במציאות, תוך הצגה איוולית וצידוק מטומטם, שנראה מגוחך לעין שעור במציאות, את לא מרגישה חוסר נעימות, את מרגישה פגיעה נוראית.

אנשים ערמומיים מוצאים כל מיני דרכים לשטות ולהמנע מלדבר בטלפון או למסור פרטים מזהים. יש כל מיני נסיבות ודרכים לשטות בבן אדם אחר ולגרום לו להאמין בלי להגיע למבחן המציאות במשך תקופה ארוכה. ולהגיד שהצד השני הוא תמים או שזו אשמתו שלא ביקש לעבור לטלפון או להיפגש כדי לדעת עם מי הוא מדבר, לא מוריד כהוא זה מעצם הגועליות וחוסר הרגישות המשווע שבמעשה.

יש כל מיני דרגות וסוגי התחזות - ובכל התחזות שכזו יש בעיני זילות של ערכים של תום ואהבה.

ומין הסתם אנשים ימשיכו להתחזות גם אחרי ההודעה הזו, אבל חבל שאיזה מתחזה יקרא את ההודעות שבשרשור הזה ויחשוב שכל מה שהוא גורם זה סתם לחוסר נעימות.
"חוסר נעימות" מצטבר זה דבר מאד לא נעים.