לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחסום עם מנעול לאבר מין של בן זוגי

Domina_M(שולטת)​(שולטת)
לפני 17 שנים • 12 באוק׳ 2006

מחסום עם מנעול לאבר מין של בן זוגי

Domina_M(שולטת)​(שולטת) • 12 באוק׳ 2006

שלום לכם,
היכן ניתן לרכוש או להשאיל מחסום עם מנעול לאבר במין של בן זוגי בסכום לא גבוה?
אודה לתשובות רציניות
red-cell​(מזוכיסט)
לפני 17 שנים • 12 באוק׳ 2006
red-cell​(מזוכיסט) • 12 באוק׳ 2006
ישנם שני סוגים של CB (chastity belt) יש את הסוג שנמכר כמעט בכל החנויות שמתעסקות בבדס"מ ובינהם ה- cb2000 ו- ה- cb3000 ויש כאלו שפחות נפוצים ואפשר למצא סוגים שונים ומשונים באתרים שונים.
אם אני זוכר טוב ה- cb-2000 וה - 3000 הם הכי זולים (120-140 דולר) ולכן כנראה גם הכי נפוצים. הצרה האיתם שהם לא הכי נוחים ומנסיון שלי קשה לישון איתם בלילה (שמעתי על בעיות דומות אצל אחרים). יש יצרנים שמכינים דגמים מותאימים אישית (יש אחד בגרמניה שעושה דברים מדהימים) אבל הם גם נורא יקרים (מתחיל ב- 1600 דולר).

דבר ראשון צריך להגדיר מהי המטרה. אם העבד אמור ללבוש את ה- CB כל הזמן כולל שינה ורחצה אז צריך שה- CB יהיה עמיד למים (ולכן אלו שעשויים מעור יורדים מהפרק) ויהיה נוח לשינה. אם המטרה היא לסגור את העבד לכמה שעות ביום אז אפשר להסתפק ב- CB 2000 או 3000. שניהם טובים רק שלא כולם מצליחים לישון איתם, צריך לנסות. הם עשויים מפלסטיק ולכן אפשר להתקלח איתם. אני הסתובבתי עם ה- 2000 כמעט שלושה חודשים כשחודש ומשהו מזה המתקן היה עלי 24\7. לא הצלחתי ממש לישון עם זה, יש אומרים שניתן להתרגל, אולי בסיבוב הבא אני אצליח. מי יודע.... icon_eek.gif
פוקה​(שולטת){CB}
לפני 17 שנים • 17 באוק׳ 2006

החיים עם חגורת הצניעות

פוקה​(שולטת){CB} • 17 באוק׳ 2006
אהבתי את תשובתו המפורטת של רד סל...
גם אנחנו משתמשים בדגמי הפלסטיק CB3000 וCB2000 . אם תרצי לדעת, איך באמת מתפקדים איתם בחיי היום יום ולאילו פסגות ניתן להגיע , את מוזמנת לבלוג של בן זוגי...

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=20642

הכל שם אמת לאמיתה...

ממש אתמול "בדקנו" האם אפשר לגמור כשהאיבר נעול....הפתרון בפוסט האחרון שם ...

בכל מקרה, זהו בהחלט מכשיר רק אפקט ומומלץ בחום... icon_smile.gif
פוקה​(שולטת){CB}
לפני 17 שנים • 19 באוק׳ 2006

מה רד סל ?

פוקה​(שולטת){CB} • 19 באוק׳ 2006
icon_wink.gif

כן, כן...תקרא בבלוג...ניסיתי...לא מנסים לא יודעים....
bg2005

...ואיך בכלל קוראים לזה בעברית ....

bg2005 • 19 באוק׳ 2006
רד-סל , ללא ספק מהמנוסים בתחום אם לא המנוסה מכולם, גם טבע ל"מחסום" הזה שם תקני - כלובון. מעניין אם האקדמיה תאמץ את ההברקה הזו. icon_lol.gif
Goddess Selene

תזכורת מהאקדמיה

Goddess Selene • 19 באוק׳ 2006
בבקשה לא לשלול ממני את זכויות היוצרים למילה העברית 'כלובון' שהשתרשה זה מכבר בשפה העברית .
למרות נסיוני המועט בתחום. אני גאה להיות הראשונה לשימוש במילה עברית: כלובון ל CB המפורסם.
יאמר לזכותו של רד-סל שהוא אשר הפיץ והשריש את המילה בשימוש יום יומי בקהילה, במכולת ועל שפת הים.
דקלרטיבי1973​(נשלט)

אז שאלה לרדסל ולשאר המומחים

דקלרטיבי1973​(נשלט) • 19 באוק׳ 2006
היכן בישראל ניתן להשיג את הכלובים האלה או דגמים אחרים (מעור למשל)? לא מצאתי באתרי החנויות בארצנו. ידוע לי שיש בחו"ל אבל אני דווקא מעדיף לקנות כאן.

בתודה מראש.
גון קונור מקלאוד​(נשלט)

Re: אז שאלה לרדסל ולשאר המומחים

דקלרטיבי33 כתב/ה:
היכן בישראל ניתן להשיג את הכלובים האלה או דגמים אחרים (מעור למשל)? לא מצאתי באתרי החנויות בארצנו. ידוע לי שיש בחו"ל אבל אני דווקא מעדיף לקנות כאן.

בתודה מראש.

ניתן להשיג אותם
אצל הסקס מאסטר-צביקה
בחנות שלו בת"א

www.sexmaster.co.il
Bullitt​(נשלט)
Bullitt​(נשלט) • 19 באוק׳ 2006
אל תשכחו שלא מומלץ חגורת צניעות מברזל.
עקב כל האבטחה, אז אם יש מנעול מברזל או משהו מברזל, זה יצפצף.