לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מניפולציות רגשיות - מסמך לשיקי

חצי אדון
לפני 20 שנים • 28 באוק׳ 2003
חצי אדון • 28 באוק׳ 2003
המלך אריה

לגבי לורן - לך קרא את ה"קללה" הקטנה שלה באחת ההודעות אליי...
אני קורא אותה בין השורות ומזהה פוטנציאל "אקדמי" רחב אולם בכל מה שקשור לאינטלגנציה הרגשית....היא במצב קשה. זו דעתי.
לכן - היא "קיללה" וברגע הזה נזעקתי לעזרתה...
ולא חשוב איך היא תגיב אליי כאן או בכל מקום - "תרד" עליי כאן או תשתמש במילים יפות כדי ל"שחק" את זו שמגיבה בצורה עניינית.....היא "בידיים" שלי .

ועכשיו - שתבין...

אני בסך הכל - "מכה על חטא" ותודה ל.....שהאירה את עיניי.....

לכן - ועד שאני אגמל..אני ממלא את הייעוד שלי בחיים שלך ומשמיע לך את האמת שלי...

אותה אמת שהיא גם האמת שלך רק שאתה לא במצב הצבירה או התובנה הראוי כדי להבין או להסכים או להודות בה....

במובן מסויים -אני גם ה"תיקון" שלך וגם ה"עונש" שלך....

אין מצב שאני אאמין שאתה מאמין במה שאתה עושה....
עובדה -אתה מגיב אליי....

אני ב"קטנות" שלי וגולד ב"גדולות" שלו...שומרים עליך ....על הנשמה שלך...על היכולת שלך להגדיר את הצרכים..הרצונות או /'ו ה"גבולות וכו....של עצמך......

אני מזמין גם אותך לענות לי על 2 שאלות שהעלתי בפורום ולא זכו לתגובות כמו על נושא העישון במועדון.....
א- " האם לדעתך אדם הרביץ לחווה? " (או חווה לאדם?)...
ב- האם יש קשר בין עישון....(זה מגעיל אותי!!! אבל אין לי ברירה....קשה לי. להפסיק...) ל - BDSM ?

אני מזמין גם אותך למזער את האגו ולחשוב טוב אם אתה מגיב כאן....ובכל מקרה לסות להבין מדוע תגיב ואיך שתגיב...

נ.ב
ים-גלידה- יד ביד - סרט - וכו....או /ו BDSM עושים פחות או לא עושים בכלל!!! כשיש שם אהבה או כיש אפשרות לבחור ...

המלך אריה הראשון
לפני 20 שנים • 28 באוק׳ 2003
המלך אריה הראשון • 28 באוק׳ 2003
חצי אדם כותב[quote]
--------------------------------------------------------------------------------

המלך אריה

לגבי לורן - לך קרא את ה"קללה" הקטנה שלה באחת ההודעות אליי...
אני קורא אותה בין השורות ומזהה פוטנציאל "אקדמי" רחב אולם בכל מה שקשור לאינטלגנציה הרגשית....היא במצב קשה. זו דעתי.
לכן - היא "קיללה" וברגע הזה נזעקתי לעזרתה...
ולא חשוב איך היא תגיב אליי כאן או בכל מקום - "תרד" עליי כאן או תשתמש במילים יפות כדי ל"שחק" את זו שמגיבה בצורה עניינית.....היא "בידיים" שלי .

תצי אדם לפי מה שאני קורא שאתה כותב כאן אני מבין שיש לך חצי האי קיו של אדם רגיל ולא נשאר לי אלא לרחם על אחד שכמותך. אתה מעיז לדבר על לורן? אתה מכיר אותה? דיברת איתה? אתה הרי לא מגיע לקרסולים שלה. אז תמשיך לפנטז שהיא "בידיים" שלך יהיה לך על מה לאונן כי מעבר לזה אתה הרי לא מסוגל. מעבר לזה אתה לא ראוי לתשובה שלי.

כלובי, נעים מאוד

כפי שכבר אמרתי מה שאני חושב שזה אאוטינג אינו רלאונטי, אתה בעל האתר וזכותך להחליט כראות עיניך. אני יכול לקבל את ההחלטה שלך או לפרוש אבל אני לא רואה את עצמי במעמד שרשאי להתוכח איתך על המדיניות של האתר.

אבל לא ענית לי כיצד אתה מרשה לאנשים שחושבים שיעודם בחיים זה להחזיר את "הסוטים" בתשובה לכתוב באתר הזה? חצי אדם כותב במפורש

ציטוט: תאריך: 21:23 28/10/03 נושא:

--------------------------------------------------------------------------------

ועכשיו - שתבין...

אני בסך הכל - "מכה על חטא" ותודה ל.....שהאירה את עיניי.....

לכן - ועד שאני אגמל..אני ממלא את הייעוד שלי בחיים שלך ומשמיע לך את האמת שלי...

אז הוא החליט שיחסי בידיאסאמ אינם מתאימים לו, זכותו. אבל אם הוא מצהיר שיעודו בחיים זה להחזיר אנשים בתשובה, האם זאת המדיניות של האתר? האם אתה מרשה לאנשים להיכנס לאתר הזה ולהטיף לנו מוסר?

לא ענית לי איך אתה מרשה למישהו לירוק בפניהם של אלה שרואים באתר זה את ביתם. אני מקווה שתענה לי על השאלות האלה.
כלובי
לפני 20 שנים • 29 באוק׳ 2003
כלובי • 29 באוק׳ 2003
ציטוט: לא ענית לי איך אתה מרשה למישהו לירוק בפניהם של אלה שרואים באתר זה את ביתם. אני מקווה שתענה לי על השאלות האלה.

המלך אריה הראשון..
זאת בהחלט דילמה שאני נמצא בה בימים האחרונים בקשר לשרשור הזה.
אבל בסופו של דבר אני חושב וגם נוכח לראות שאנחנו מספיק חכמים, מספיק אינטלגנטים, מספיק מחוברים לעצמנו ורובנו מספיק שלמים עם מה שאנחנו כדי שנוכל לנהל דיון עם אלה שחושבים שאנחנו סוטים או לא בסדר או מסכנים או עם בעיות כאלה ואחרות או השד יודע מה.

אני חושב שאנחנו מספיק חזקים כדי לעמוד על שתיים או על ארבע ולהסביר את עצמנו כאן למי שלא מסכים.

אלמנט ההסברה נראה לי חשוב מאד, גם עבור מבקרינו וגם עבור עצמינו, אני חושב שאנחנו יכולים לשאוב הרבה תמיכה והבנה אחד מהשני.

בקיצור אני חושב שיש לנו הרבה מה להגיד למי שבא להתקיף אותנו. לכן כל הדיון הזה נראה לי חשוב וחיוני.

אבל מצד שני...

אם הרבה אנשים מרגישים, שמישהו בא לבית שלנו אחרי שדרך על קקי של כלבים והוא עובר מחדר לחדר ומנטף לנו את הבית, אז אפשר גם להרחיק אותו.
חשוב לי להדגיש שהכלוב הוא קודם כל בשביל אלה שרואים בו בית ומרגישים שייכים אליו.

אבל לדעתי בינתיים אנחנו מסתדרים יופי icon_smile.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 29 באוק׳ 2003
כלובי - אני בהחלט בעד הסברה. אתה יודע זאת icon_smile.gif
אני לא ממש אוהבת צנזורה אלא אם זה בא מחוסר ברירה קיצוני או כדי להגן על אינדבדואלים..
הרי כל מערכת פורומים מכניסה בין חוקיה שאין לפגוע בקללות או בדרך אחרת במיישרין, מתוך כוונה לפגוע - במשתתפי הפורום.
אתה מעלים עין ממשהו שנהוג במרבית הפורומים.
זה קצת.. נו.. מצביע על כהות ביחס למשתתפים בפורומים וזאת רק כדי לשמור על מין "שם אחר לכלוב" כמקום פתוח הנותן במה לכולם..

אבל מה שאני לא אוהבת הרבה יותר זו התנהגות כפייתית של אנשים מתוסבכים לעומק, נטולי חיים משל עצמם, שמרבית הודעותיהם והשתתפותם היא לעקוץ/לתקוף/לזלזל/להעליב/לפגוע במזיד ומתוך מחשבה עמוקה מאוד ולא בהיסח הדעת במשתתפי הפורום, באנשים הקהילה - ובמיוחד בחיפוש מתמיד אחר האנשים החלשים שביננו.

לא כולם חזקים כמותך, כלובי. ואתה יודע שאני אישית שמה קצוץ על שכאלה icon_wink.gif
אני לא אומרת שאתה צריך להיות שומר הראש של הסאביות שלא מעזות להגן על עצמן וכו' - אבל יש גבול לכל תעלול ולכל חופש דיבור והתבטאות.

כשאתה רואה שזה הופך שיטתי, גם אם זה מצופה נייר קישוט אדמדם ומרשרש של כאילו-הומור, המון מילים יפות יותר ופחות - נצל את שיקול הדעת הזה שאתה מדבר עליו ואני יודעת שאתה מחזיק בו, ונצל את כוחך כמנהל האתר הזה ובעל הבית.

זה נחמד שיש שרשורים ורייטינג. זה יותר מנחמד שיש מקום פתוח כל כך שמאפשר הרבה יותר מהרבה מקומות אחרים.. אבל מאחורי הניקים יש אנשים וה..התבהמות הזו שקוראת כאן לאחרונה רק הורסת לך ולנו את הבית.

סתם משהו למחשבה, איש icon_smile.gif
lihi
lihi • 29 באוק׳ 2003
השירשור הזה,בכלל מתחילתו הוא לא לעניין.

ואני בהחלט מצטרפת לנריסה בדבריה.
כלובי
כלובי • 29 באוק׳ 2003
אני חושב על זה כל הזמן נריסה
ויש הודעות שמצונזרות מהכלוב בגלל שמכילות הכפשות אישיות
חלקן צבועות בצבע המרשרש האדום שאין לי שום רתיעה ממנו.

ובאשר להשתלחויות אישיות, שיקי ולוליטה הם לא מהחלשים בקהילה בעיני.
לבקשתם אמחק מיד את השרשור הזה אם יחפצו בכך. ובאשר לאחרים שמגיעים לכאן,

וגולד - הוא מעלה בגסות רוח אמנם ובעודף אהבה עצמית (מזוייפת) את הטיעונים האלה, אבל לדעתי חשוב שנתייחס אליהם כי יש לנו את התשובות. ולא נפחד להתמודד עם טיעונים כאלה. בדיוק בשביל זה אנחנו פה, זאת התמיכה ההדדית שלנו וזאת זה נשק ההסברה שלנו, ולא מחיקה וצנזורה מתוך פחד.

ציטוט: הרי כל מערכת פורומים מכניסה בין חוקיה שאין לפגוע בקללות או בדרך אחרת במיישרין, מתוך כוונה לפגוע - במשתתפי הפורום.
אתה מעלים עין ממשהו שנהוג במרבית הפורומים.
זה קצת.. נו.. מצביע על כהות ביחס למשתתפים בפורומים וזאת רק כדי לשמור על מין "שם אחר לכלוב" כמקום פתוח הנותן במה לכולם..

מה שאת כותבת כאן פשוט לא נכון, ונובע מחוסר הבנה של מה שקורה כאן:

ההודעות בכלוב נבדקות ברגישות יתר. חלקן נערכות וחלקן נמחקות מיד.

הכלוב מקיים במת דיון ציבורית ואנשים שבוחרים להתבטא בציבור צריכים להיות חשופים לביקורת. בלי זה אי אפשר לנהל דיון אמיתי. לעיתים הקולות מתלהמים בלהט הויכוח ואפילו זה לגיטימי במדינתו הישראלית.

הפורומים בכלוב לא סובלים פגיעה בפרטיות אך לעיתים מאפשרים הבעת דעה אישית נוקבת.
מאחורי המתודולוגיה של ניהול הדיון בכלוב עומד העיקרון שאם מישהו מבטא את עצמו על דפי הפורום בצורה כזאת או אחרת. הקוראים האחרים כבר יסיקו את המסקנות אודותיו כרצונם, לפי מנגנוני הביקורת האישיים שלהם.

אם הייתי מוחק כל הודעה של חצי אדון שלא נראתה לי, לא הייתם יודעים מי הוא ומה הוא חושב.

התפקיד שלי הוא לא למתן או לנרמל את הכתיבה של האחרים אלא לאפשר חופש בגבולות הפגיעה האישית.

הדעות בפורומים של הכלוב, הלך הרוח, דפוסי ההתנהגות נקבעים על ידי מי שנמצא בפורום ולא על ידי. אנשי הפורום הם אלה שמביעים ביקורת על מה שנכתב, ודוחים או מקבלים משתתפים חדשים. כך זה צריך להיות ולא כמו במקומות אחרים.

במקביל לחופש הכתיבה הגדול בכלוב, בכלוב לא ניתן לערוך הודעות ולזה יש משמעות רבה:
מי שכותב בפורום יודע שהוא לוקח הרבה מאד אחריות כשהוא לוחץ "שלח". אני מצד אחד לא אצנזר אותו אם הוא יחליט להתפרע, ומצד שני הוא גם לא יוכל לשנות את דבריו בדיעווד כי אין בכלוב אפשרות עריכה. וכל מי שיסתכל בפרופיל שלו ויבדוק את פרסומיו בפורום יוכל להתרשם מדבריו.

אנשים שכותבים בפורום חופשיים לכתוב כמעט כל שברצונם אך בתמורה, הכלוב מחייב אותם לעמוד מאחורי מה שהם כתבו.

העסקה הזאת היא זאת שיוצרת את הרמה הגבוהה בדרך כלל בדיון כאן.
אני חושב שהיא מאד פיירית.
איש הברזל​(שולט)
איש הברזל​(שולט) • 29 באוק׳ 2003
עכשיו אני מבין למה אין אפשרות של עריכה
icon_smile.gif

פשוט מצויין ושווה את אי הנעימות של שגיאות שקורות לעתים רחוקות גם למי שנזהר בדבריו.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 29 באוק׳ 2003
כלובי מתוק שלי - אתה יודע שאני ממש ממש לא מדברת על לוליטה ו/או שיקי..
אני מדברת על תיאור האישה במועדון כולל הכפשה אישית, בוטה, מרושעת, חסרת הומניות בסיסית, רגישות או טאקט כלשהו.
יש מעט מאוד סאביות המקבלות אומץ לעבור את גבול הפומביות. מעט מאוד!

קשה עוד יותר לאישה שלא נראית כמו אינפי/יסמין וכו' לפשוט בגדיה אל מול עשרות עיניים בוחנות וחודרות.. מה לעשות? אנחנו לא מושלמות.
צריך אומץ לב בלתי יאמן כדי לעשות זאת.
מנסיון.

בעלי ואנוכי היינו מהראשונים שעלינו ל"מצגת פומבית" בין בליל המלכות והעבדים במועדון (שילוב של אדון/שיפחה).

אני חושבת על אותה סאבית שקוראת את ההשמצה המזויעה וחסרת הטאקט או ההבנה הזו של ה..זהב האמריקאי (תרתי משמע) הזה, ואני חושבת גם כמה צעדים קדימה.. על שאר הסאביות שאולי חשבו להיחשף במועדון ולא יעשו זאת בגללו.

למרות שלא צויין שם - הרי אנחנו קהילה די קטנה.
כמה סאביות שמנות אתה מכיר המעזות לעלות על הבמה כך?

זה בערך כמו לצאת במסע השמצה והכפשה נגד מנהל אתר בדסמ ישראלי שכינויו דומה לשם האתר שלו..

חאלאס עם הנאיביות והראש הקטן, כלובי. אני בהחלט מבינה מאיפה באים השיקולים ואפילו מחזקת ידיך בזה. אבל במקרה הזה.. לא היה קשר בין אותה אישה לבין הויכוח בין שני האדונים הנכבדים!
loren

בואו נעשה סדר

loren • 29 באוק׳ 2003
חצי אדון-הדבר היחיד שאמרתי לך שאתה אדיוט, ואם פספסת אז היו עוד כמה שאמרו לך את זה כולל אחד ממנהלי הפורומים כאן. אבל לנוכח מה שכתבת- כל העניין עם זה שאתה התיקון והעונש ובנוסף לכך היעוד שלך הוא לשמור על הנשמות שלנו ( תגיד, כמה מטלות יש לך בתוך היעוד הזה שלך? לא קשה לך? icon_smile.gif ) אז כאן אני בהחלט מרימה ידיים , שגעון בסדר גודל כזה אני עוד לא נתקלתי icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
כלובי- תתפלא או לא אבל מה שמחקת לי היה מבוסס אך ורק על מה שגולדי כתב כאן, ואני מתפלאת איך אף אחד לא שם לב. ולא רק זה,אני גם הגבתי לו לגבי העניין הזה בטופיקים קודמים. מה שקרה זה שאני פשוט קלעתי בול icon_wink.gif חמש דקות אחרי שהתגובה שלי אליו עלתה לחלל הוירטואלי
אני קבלתי ממנו הודעה בפרטי מלאה קללות ונאצות עם הסבר למה שהיה בדיוק. והוא עוד חשב שמישהו סיפר לי...... עכשיו, יכולתי להיות רעה על אמת ולשלוח את ההודעה הזו למלכתו של שיקי. ותאמין לי עם ההודעה הזאת שלו היא יכלה לעשות מהביצים שלו רסק תפוחי עץ והוא לא היה מעז להראות את פניו בשום מקום. כמובן כשהוא שלח לי את ההודעה הוא כתב לי שהוא שקל אם לפרסם את זה בפורום, אבל החליט שלא כי זה ישיג את המטרה שלי. אבל שנינו יודעים שאחרי מה שהוא כתב- ההשתלחות הזו בסאבים ובסאביות הוא היה יוצא גם אדיוט וגם צבוע. אבל אני רק רציתי להטעים אותו- לא להרוס אותו, לכן ההודעה הזו נשארה אצלי. לא יכול להיות שאדם ישב כאן וינסה באופן שיטתי לרדת על הסאביות. אני עוד זוכרת איך כמה סאביות הגיבו למה שהוא כתב והוא ניסה לקטול אותן באופן מכוער ביותר. אז אולי לחלק מיושבי הפורום יש זכרון קצר, לי מה לעשות יש זכרון ארוך ואני גם סאבית. אבל הקטע האחרון- כל העניין עם שיקי ואותה סאבית במועדון פשוט עבר כל גבול. אנשים התנהגו כאן כאילו הוא צוחק ( הוא לא צחק לשניה אחת ) שלחו לו שירים בו בזמן שהוא ירק עלינו בצורה מכוערת. אין לי שום בעיה שישבו איתו עוד אנשים שלא בקטע, אבל שיכבדו אותנו, לא אכפת לי להסביר עד מחר, אבל טיפת כבוד ליושבי הפורום היא לפחות תנאי הכרחי. מי שזורק בוץ שלא יתפלא אם הוא קם למחרת בבוקר מרוח כולו בבוץ.
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 29 באוק׳ 2003
לכלובי

אכן לא קל לנהל אתר במיוחד כשאתה צריך להתחרות על מקומך מול שני אתרים גדולים אחרים שכבר ביססו את מעמדם ועוד כמה קטנים יותר. אתה בחרת לרדת למכנה המשותף הנמוך ביותר שקיים ולתת במה לכל מיני יצורים מתוסבכים שכל מטרתם היא לנסות "להחזיר בתשובה" את "הסוטים" שהרי ברור ומובן להם שכל מי שנמצא בתחום נמצא בו בטעות ורק אם הם "יסבירו" ל"סוטים" את טעותם הכל יבוא על מקומו בשלום.

אני לא זקוק להגנתך מפני מוטאציות כאלו, גם לורן אינה זקוקה להגנתך, אבל צר לי שאתה בוחר בריטינג על חשבון האיכות. אני חושב שברור לך ששני המוטציות האלה לא כותבים באתרים אחרים כי אף אתר שמכבד את עצמו לא היה נותן להם במה להתבטא כנגד הקהילה בצורה כזאת. זה שאתה אתר חדש וזקוק לריטיינג זה בסדר, אבל יש גבול לכל תעלול. שיחקת את המשחק של אדון מאלין וזה העלה חיוך על שפתותי (כן אני משוכנע שאתה עומד מאחורי התעלול של אדון מאלין) אבל לפגוע בקהילה למען ריטיינג?

בכל מקרה אני לא חושב ששני אלו ראויים לתגובה שלי או של לורן ואני אשתדל לא להגיב להבא לדברי ההבל שלהם, אני קורא לכולם פשוט להתעלם מגולדי וחצי אדון, הם פשוט לא ראויים לתגובות.

מענין אם תשאיר את תגובתי בשם חופש הדיבור או שתמחק אותה שלא לפגוע בריטינג.