בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אוכלים חרא

חבצלת
לפני 17 שנים • 30 באוק׳ 2006

אוכלים חרא

חבצלת • 30 באוק׳ 2006
בהמשך לפוסט של לילה.

נשואים ב- bdsm מתוסכלים לאללה, הם מתקשים בתכלס ללכת עד הסוף ולהגשים עצמם , באמת אבל באמת!!! אצלם יש ים אילוצים .
מתקשים לתאם מפגשים , סימנים , חיים כגנבים שלא יראו , כאשר ממש מבקשים להפליג ולהתקדם ולהעמיק עוד ועוד בקטע תמיד המציאות טופחת באכזריות , כלבה נשואה שחוזרת למשפחה אחרי מפגש "משמעותי" מתקשה לתפקד . לפני מפגש גם מתקשה לתפקד , מתקשה להתרכז , היא צריכה להוריד את בעלה החרמן ממנה , כי היא "גמורה" . ועוד ועוד ועוד ההגשמה הכי חזקה של "שפחה טוטאלית" היא לישון עם אדונה , לא במחטף , היא לבלות במחיצתו עוד ועוד ועוף ולפתח את "הקטע" ולזה הם לא יגיעו . חיי שפחה נשואה הם "חיי כלב" icon_biggrin.gif

לשולט נשוי עם שפחה פנויה קצת יותר קל ... אך גם בקשר כזה בעיות לרוב וההגשמה מתפספסת. למשל נשוי שמפוצף בפירסינג , הטבעה או קעקועים רווקה שכול עתידה לפניה והוא בתכלס לא עתידה. ועוד ועוד.

לדעתי בקשרים בין פנויים בלי ילדים , בעיקר רווקים ניתן באמת לממש את "הקטע" . הם יכולים להקדיש עצמם לנושא ללא הפרעות , נקיים , חופשיים לטוס , יש כאן זוג שמרשים אותי במיוחד
כמו פט וטייצ'ר .

כול החיבורים האחרים, לטעמי כמובן , הם גרוד של ה-bdsm הם טעימות כאלה ואחרות הם מלאים אילוצים והמימוש הוא די "כאילו"

לטעמי ה-BDSM הכי נכון , הכי חזק ולא ססימאות וחרטות "עד הקצה" הוא בין אנשים חופשיים .
שם מתחתיו

נשואה וחפשיה

שם מתחתיו • 30 באוק׳ 2006
מאוד לא מסכימה איתך
הכל תלוי בהגמשה והגשמה
כן לא התבלבתי צריך לשים לב לשתי המילים האלו
אישה נשואה שיש לה רצון חזק להגשים את הבדסמ שלה יכולה לעשות זאת הכי יפה
הכי אמיתי שאשר
הדבר היחיד שדרוש לך הוא קצת כישרון דרמתי מצידה
עם זה היא יכולה להגיע בקשר עם האדון שלה רחוק מאוד
למצוא זמן להקדיש לו להנות להתמסר לחוות הכל, לא פחות מהזוג המקסים שהזכרת אתו פה
( הם באמת משהו מיוחד אבל בטח לא יאהבו שהם הופכים נושא לדיון)
אז לך הסאבית הנשואה רוצה להנות לחוות כמו שצריך
את לא צריכה להסתתר לא מבעלך לא מהעולם לא מהמשפחה
קחי קורס דרמה תלמדי איך להיות שחקנית של חיים
הכל יזרום תאמיני לי. icon_smile.gif
ראובן

זוגיות, ניאוף ובדס"מ

ראובן • 30 באוק׳ 2006
w יקר,

אמנם אני רווק ו'אדם חופשי' כפי שהגדרת זאת,
אולם ברצוני להאיר כמה נקודות בהמשך לנושאים שהעלית:

קיום יחסי בדס"מ במקביל למערכת זוגית רגילה: כאשר אין אפשרות לחלוק את ההעדפה הבדס''מית עם בן/בת הזוג, קיום מערכת יחסים מקבילה (מה שנקרא, ניאוף icon_smile.gif) לעתים הופכת את האדם לשלם, מבחינה נפשית, בין אם מדובר באשה או גבר. כאשר הדחף הבדס''מי מוגשם, האדם יכול להתפנות ביתר שלווה לשאר עיסוקיו. הרי לך דוגמה: לפני מספר שנים הכרתי את מ', אישה נשואה בשלהי שנות השלושים לחייה. לאחר מספר מפגשים עמי, העניקה לי מחמאה כבירה: '''ראובן, מאז שאני נפגשת איתך, אני כבר לא צועקת על הילדים.''

קטונתי מלמתוח ביקורת על אנשים נשואים המחפשים הגשמה מינית, נפשית או חושנית, מחוץ לקשר הממוסד. יחד עם זאת, אני מאמין כי במיוחד במצב כזה, יש לחתור לכך שכל הצדדים ירוויחו ממערכת היחסים המקבילה הזו. למשל, אם אדון מלמד את שפחתו, הנשואה לאחר, טכניקת גרון עמוק, טוב היא תעשה אם תחלוק את הידע הזה גם עם בעלה. זה עניין של נדיבות והוגנות.

יתרה מזאת, אני מתנגד למה שאמרת, כי שפחה ''צריכה להוריד את בעלה החרמן ממנה, כי היא 'גמורה'''. שוב, עניין של הוגנות, והדברים אמורים גם במקרה של גבר. כפי שנאמר במקורות -''עשה לביתך'', כלומר, קודם דפוק את אשתך כמו שצריך, ואחר כך, אם יש לך אנרגיה, לך תסשן את שפחתך. זו רק דעתי הבלתי מלומדת כמובן, משום שכאמור איני נשוי ומעולם לא הייתי. יחד עם זאת, אני מבין קצת בניאוף, ואת מ' שכנעתי בזמנו כי גם בעלה אמור ליהנות מפירות למידתה.

קיום יחסי בדס"מ במסגרת הזוגיות: האופציה הטובה ביותר, במיוחד כאשר מערכת היחסים מעמיקה ומשביחה עם הזמן, וכך גם הבדס''מ שבה. גם למערכת יחסים כזו ישנם חסרונות, לדוגמא - במערכת יחסים ונילית, האישה עלולה להתלונן כך: ''אתה כבר לא אוהב אותי כמו פעם. למה אתה לא מזיין אותי?'' ואילו במערכת יחסים זוגית הכוללת בדס"מ, האישה עלולה להתלונן כך: ''אתה כבר לא אוהב אותי כמו פעם. למה אתה לא מסשן אותי? למה אתה לא מזיין אותי?'', ועל כך נאמר, ''מרבה נכסים מרבה דאגה'' icon_smile.gif
אריקסון האדום​(שולט)

Re: נשואה וחפשיה

פרח ורוד כתב/ה:

הדבר היחיד שדרוש לך הוא קצת כישרון דרמתי מצידה
עם זה היא יכולה להגיע בקשר עם האדון שלה רחוק מאוד
למצוא זמן להקדיש לו להנות להתמסר לחוות הכל, לא פחות מהזוג המקסים שהזכרת אתו פה
( הם באמת משהו מיוחד אבל בטח לא יאהבו שהם הופכים נושא לדיון)
אז לך הסאבית הנשואה רוצה להנות לחוות כמו שצריך
את לא צריכה להסתתר לא מבעלך לא מהעולם לא מהמשפחה
קחי קורס דרמה תלמדי איך להיות שחקנית של חיים
הכל יזרום תאמיני לי. icon_smile.gif

icon_smile.gif קיבלת שיעור בחינם על נשים נשואות מפרח וורוד.
השיעור הזה נכון לגברים ולנשים.
גבר נשוי יכול לצאת מתי שהוא רוצה ולפרק הזמן שהא רוצה ולחזור הביתה עם תשומת הלב לאישתו ולילדים.
קיבלת שיעור בחינם מאישה נשואה שמספרת לך שכל מה שהיא צריכה הוא יכולת משחק ובעלה מרוצה, המשפחה מרוצה ויכולת המשחק והדרמה עוזרת לה גם עם האדון שלה.
אולי במקום פוסטים מלאי דאגה לנשואים בכלוב יפתחו פה קורסים לדרמה כמו שפרח וורוד ממליצה...
אושה{אוש}

Re: זוגיות, ניאוף ובדס"מ

אושה{אוש} • 30 באוק׳ 2006
ראובן כתב/ה:
w יקר,

קיום יחסי בדס"מ במסגרת הזוגיות: האופציה הטובה ביותר, במיוחד כאשר מערכת היחסים מעמיקה ומשביחה עם הזמן, וכך גם הבדס''מ שבה. גם למערכת יחסים כזו ישנם חסרונות, לדוגמא - במערכת יחסים ונילית, האישה עלולה להתלונן כך: ''אתה כבר לא אוהב אותי כמו פעם. למה אתה לא מזיין אותי?'' ואילו במערכת יחסים זוגית הכוללת בדס"מ, האישה עלולה להתלונן כך: ''אתה כבר לא אוהב אותי כמו פעם. למה אתה לא מסשן אותי? למה אתה לא מזיין אותי?'', ועל כך נאמר, ''מרבה נכסים מרבה דאגה'' icon_smile.gif

צודק! תאמינו לי אוש סובל מזה שבעתיים! חחח