בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עדי אשכנזי והבדסמ - זה קורה עכשיו

שוטרת*
לפני 17 שנים • 1 בנוב׳ 2006
שוטרת* • 1 בנוב׳ 2006
מה שאני אומרת , זה שניתנה במה , ניתנה הזדמנות חד פעמית, תוכנית עם רייטינג גבוה , ערוץ ענק של תקשורת, היה אפשר להכניס דרך הצחוק והבידור , לא מעט כבוד לעולם הזה, ובמקום זה , הוא הושפל יותר .
דום-34​(שולט)

היה גדול

דום-34​(שולט) • 1 בנוב׳ 2006
ראיתי צחקתי עדי הייתה גדולה

וכמובן 009 היה ענק

אתה כוכב סרטי סאדו

רק דבר אחד לא מובן לי

לא כאבו לך הברכיים טוב נו אני לא מבין בצד הזה icon_lol.gif

הייתה ענק
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 1 בנוב׳ 2006
ואז עדי אשכנזי עולה על הקטנוע ומדווחת ש"אלימות זה לא בשבילי".
זה עבר לכולם בסדר?

אולי 009 יחייך למשמע השוואתו לספת אמריקן קומפורט (אני פחות, כנראה), אבל הקשירה של בידי ואלימות - זה כבר לא מצחיק משום כיוון. זו בדיוק הנקודה עליה צריך לתת את הדעת.

להתחבב על הרוב הונילי והנורמלי על ידי השפלה מידי הפריץ (שהוא כבר מזמן התקשורת) בכיכר העיר הטלויזיונית - בשביל מה? אף אחד כאן לא יוצא אדם מהשורה (למרות ש-009 לאט שם שלו היתה יודעת מה הוא עושה...). ההתנהלות הזו מביאה שוב ושוב לאותו מקום- הגחכה וקשירת בידי עם אלימות.
פייה{O}
פייה{O} • 1 בנוב׳ 2006
לא כל נגיעה של התקשורת בבדסמ אמורה לשרת איזו מטרה של יחסי ציבור.

עדי אשכנזי יכולה גם סתם להכניס את נושא הבדסמ בתוכנית על סקס בלי שתועבר אג'נדה חברתית והצגה הוגנת (אם יש בכלל דבר כזה) של מה זה בדסמ.
סתם.

fishy.gif
The Shield​(שולט)

מצחיק

The Shield​(שולט) • 1 בנוב׳ 2006
העיקר שזה היה מצחיק. מה זה משנה אם היה הצגה הוגנת של בדסמ או לא. הומור ובייחוד הומור עצמי. זה האלף ביתדסמ של החיים. icon_lol.gif
underheel
underheel • 1 בנוב׳ 2006
האמפרי

Re: מצחיק

האמפרי • 1 בנוב׳ 2006
דני D כתב/ה:
העיקר שזה היה מצחיק. מה זה משנה אם היה הצגה הוגנת של בדסמ או לא. הומור ובייחוד הומור עצמי. זה האלף ביתדסמ של החיים. icon_lol.gif

אני האחרון שאתנגד לטענה שהומור זה דבר חשוב ושהיכולת לצחוק על עצמך היא בסיס
להומור טוב ובריא אבל לא זאת הנקודה כאן.

כושים יכולים לצחוק על כושים - לבנים לא.
יהודים יכולים לצחוק על יהודים - נוצרים לא.
בדסמים יכולים לצחוק על בדסמים - ונילים לא.

למה? כי הם עדיין "נרדפים" (מטאפורה. להרגע). כי אין לבדסמ עדיין את המרחב המנטלי
והחברתי הנחוצים לו כדי שאנחנו, למשל, נוכל לכתוב כאן ללא ניקים. האם זה יהיה אי פעם?
לא יודע. אנחנו לא מחפשים הכרה בזכויות סוציאליות כלשהן כך שאין לנו דחף אמיתי או צורך
לצאת החוצה עם הנטיה הזאת.

עדיין, פספוס גדול. יתכן ש009 כן אמר דברים מעמיקים/חשובים יותר ממה שהוצגו,
ובעריכה החליטו לוותר (כי אחרי הכל זה ערוץ 2 ולא נגה תקשורת). על פניו (תרתי משמע)
זה היה נראה הכי קלישאתי ונלעג.

שויין.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 1 בנוב׳ 2006
מישהו באמת ציפה שזה ייראה אחרת?

לא יודע מה אהבתי בה יותר כמלכה - את האופן שבו היא נשלטה מלמטה (יפה איך שהיא אולפה להתעצבן מכך שלא קוראים לה "המלכה") או את ההצלפות הנחמדות שלה על הבטן הרכה.

כשפחה לדעתי היא דווקא נהנתה יותר, אבל התאמצה שלא להראות את זה...

מה שבטוח, לא מהחשיפות הסטנדרטיות של הבדסמ בתקשורת יבוא לנו פרסום טוב. הכתבות על הנושא הן בדרך כלל "כתבות צבע" או לכל היותר דעה קדומה של איזה פרופסור, והאייטמים עליו הם בידוריים או רכילותיים. אין תחקירים מעמיקים או אייטמים תיעודיים. מגיל ריבה או עדי אשכנזי אי אפשר לצפות שלא יביאו את הצהוב ואת הסטראוטיפ, כי מזה הם חיים. אם איש תקשורת רציני יתעסק בנושא, ולא יעשה לעצמו חיים קלים על ידי פניה למה שצף על פני השטח וגם ככה כולם מכירים (כלומר - "מלכות סאדו" בתשלום ומועדון הדאנג'ן) אלא יטרח להעמיק מעט יותר, אז אולי נראה תוצר שמציג את הנושא באופן מכובד. כל עוד הנגיעה בתחום נעשית באופן בו היא נעשתה עד היום, אני לא חושב שאנחנו אמורים לצפות למשהו אחר.
Bloody
Bloody • 1 בנוב׳ 2006
הכל שטויות, חוץ מהקטע שהיא קשורה לקיר, עם גאג בפה, שזה היה מדליק דווקא icon_smile.gif
והונילים, הם לא יחשבו מעכשיו שזו סטיה יותר גדולה ממה שהם חשבו קודם, אין לכם מה לדאוג.
TorMentor80
לפני 17 שנים • 2 בנוב׳ 2006

Re: מצחיק

TorMentor80 • 2 בנוב׳ 2006
האמפרי כתב/ה:
עדיין, פספוס גדול. יתכן ש009 כן אמר דברים מעמיקים/חשובים יותר ממה שהוצגו,
ובעריכה החליטו לוותר
שויין.

איכשהו, לא יודע למה, אני מוצא את הסבירות לכך נמוכה מן הסבירות לחתונה חד-מינית אך תלת-צדדית בין איווט ליברמן (חתן), ראש העדה החרדית במאה שערים (בעיקרון חתן, אבל ליברמן גנב לו, אז כלה), ומר גיל ריבה (לא ברור אם חתן, כלה או שניהם) באירוע השיא של מצעד הגאווה בירושלים, שלא רק שיעבור בשלום ללא כל אירועים חריגים, אלא שלהפתעת החרדים גם יביא בסיומו את המשיח, רכוב (אם כי בצניעות ובלי יותר מדי פוזה) על חמורו הלבן. זו כוחה של אהבת חינם.

ובכן, אני מוצא את הסבירות לכך גבוהה יותר, מש-009 אמר דברים מעמיקים וחשובים.

עם הציבור הסליחה.