אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מניפולציות רגשיות........לשיקי כלובי גולד וכל השאר

T O M​(שולט)
לפני 20 שנים • 31 באוק׳ 2003

Re: מניפולציות רגשיות........לשיקי כלובי גולד וכל השאר

T O M​(שולט) • 31 באוק׳ 2003
מתלבטת כתב/ה:
אדם הגר בבית מזכוכית ..... מכירים?
חבל עכשיו ממש יהיה משעמם פה העפתם את הכותב המוכשר ביותר שהיה באתר.
רמסתם את חופש הביטוי זוכרים כזה דבר ? ערך עליון בדמוקרטיה? אופס זו לא דמוקרטיה זו כנראה דיקטטורה של כמה אנשים שקשה להם עם דעות שונות משלהם.
נכון שגולד לא קל לקריאה, הוא לא כותב חמשירים כמו חלק מכם, הוא לא מקפיד על חריזה כפי שלמדו אותנו בכיתה ג', גולד כותב ממעמקי הבטן ולכן הוא קשה לקריאה, לכן הכתיבה שלו אמיתית וכן גם פוגעת לפעמים, אבל בין השורות הוא אומר המון, ודברים נכונים ולכן קשה לכם לשמוע או ליתר דיוק לקרוא את שהוא כותב.
ולעניות דעתי? גולד הצליח לגעת לכם בעצב חשוף שבו אתם מפחדים לגעת.
אז נכון לא תמיד קל לשמוע מה אדם אחר חושב וכיצד אתם ניראים לאדם מהצד אבל אתם הבאתם את זה על עצמכם.
מי ששם עצמו במחנה ומשייך את עצמו כותב ומביע את דעותיו על לו להתפלא על התגובות אותן הוא עשוי לקבל.
באופן אישי הסתובבתי פה בינכם במשך כ חודש ימים, אם חלק מכם גם ניפגשתי, את שאני מחפשת מצאתי ולא לא פה הגעתי לנקודה שהוותה בשבילי מחסום ושמתי אותה מאחורי, וכן אני מצהירה בזאת אני ונילית! נכון קינקית אבל ונילית.
כל אחד ואחד מכם הגיע לפה מסיבותיו הוא עם תיבת הפנדורה שלו אותה הוא סוחב לאורך השנים וצר לי לומר לכם אבל צודק גולד מי שיש לו אהבה, אהבה שבאה ממקומות עמוקים אהבה טבעית לא מחפש את הכאב ואת ההשפלה בכל אופן לא ברמות בהם אתם עוסקים.
צר לי אבל עומק הריגוש אליו אתם נידרשים להגיע בכדי לחוות שבריר רגש או הנאה מצביע על כהות חושים ועל חוסר אהבה עצמי.
שוטים? נרות? סשנים מדיקלים מחטים? אנשים ירדתם לגמרי מהפסים אם אתם חושבים שיש מי שיקנה שאינכם מעדיפים חיבוק נשיקה חושנית עמוקה ולטייל יד ביד על החוף עם אדם אהוב.
כי זה הטבע האנושי אנחנו כולנו מחפשים חום אהבה אינני מכירה ולא אדם אחד שחווה חיים מאושרים ויבוא יום אחד ויגיד אני בשביל אהבה צריך הצלפות טובות עד שאדמם תהיו מציאותים.
ולא זה לא קשור לכך שיש פה אנשים חכמים ומוכשרים זה קשור לאינטילגנציה ריגשית דפוקה.
כן תתפלאו מה הצלחתי ללמוד עליכם..........
למשל אותן מלכות שהיו סביות / שפחות עד לא מזמן וכיום הן אוחזות בשוט ואלו אליהן אני מדברת יודעות למי הכוונה וכן גם את שהיית...... של......... ואת עוד מדברת?
ואותם אדונים שפונים בפרטי משאירים הודעות מלאות רגש אני? אני בכלל לא כזה זה הרושם....אני מחפש בכלל משהו אחר רק בסקס אני אוהב לגוון וגם אתם יודעים למי אני מתכוונת.
ואותו אדון...........משורר הגלות.......... שישב איתי בבית קפה וניסה לשכנע אותי למה אני צריכה להיות שיפחה ובמשפט ראשון אמר את תאהבי את השוט נו באמת..........רק תנסה ותהיה מאושפז בטיפול נימרץ אדיוט לא הקשבת למילה ממה שאמרתי?
כן ראיתי אותכם, הסתובבתי לי בינכם, ואת המלכה שמיד לאחר שגמרת את הסשן שממנו זאב נראה משועמם עד פחד התחלת להסתובב בין השולחנות לרוקן מאפרות ולקינוח שלקחת LSD ולא לא הסם אלא ליפה סמרטוט ודלי וקירצפת את ריצפת המועדון ...... את מלכה?
כן גם אני לא תמיד אוהבת להביט בראי שמציבים מולי זה קשה זה לא תמיד נעים ונכון מי מביטים לא תמיד אוהבים את ההשתקפות שרואים שם........אבל אומץ זה להישיר מבט לראי ואולי שבריר של חוכמה זה גם לנסות וללמוד משהו ממה שרואים ולא לפרוץ בלינץ פראי כנגד המראה.........ולאלו שאולי קשי תפיסה........... גולד הציב מולכם מראה ואתם לא עצרתם לקרוא בין השורות ואולי אולי לרדת לסוף דעתו שאולי היתה יכולה לומר לכמה אנשים משהו אלא ערכתם לינץ.
הודעות היי וביי זוכות פה לרייטינג ותגובות ואילו הודעות המציבות רף המצריך קצת חשיבה נעלמות להן בתהום הנשיה חצי אדון שאל שאלה נהדרת על אדם וחוה ודומיה............
אז זו הרמה שאליה אתם שואפים והאמת? חבל חבל מאוד אפילו.

חוץ מגולד יש פה עוד הרבה אנשים מוכשרים שכותבים ממעמקי הבטן , והכתיבה שלהם אמיתית.

לא קראתי את כל כתביו של גולד , אך רוב מה שקראתי היו הודעות "תקיפה".
הנימה הייתה מאוד תוקפנית.
לא ביקורתית ,אלא תוקפנית.
ואי אפשר לטעון ש "לא לזה הוא התכוון..."
הוא חי על מילותיו
פרנסתו

הוא יודע בדיוק איך הוא כתב.

והסיבה לעזיבתו היא די פשוטה , ולא צריך לסבך אותה יותר מדי.

הוא תקף
וזה חזר אליו כבומרנג
אנשים החזירו לו באותו מטבע,באותה ארס שהוא השתמש.
והוא לא הצליח להתמודד עם זה.

הנחש הכיש את עצמו
"ומת" מהארס של עצמו בלבד.

אמרו פה שהוא שם לנו מראה והראה לנו מי אנחנו באמת...

לבוא לפורום בדסמ ולהעביר ביקורת על הבדסמ עצמו והמהות של זה...
אז בלי קשר לאם הוא צודק או לא
זה עונה להגדרה של "טרול" באינטרנט.
ואם למצות בקצרה למשפט אחד את תפקיד הטרול. הרי שזה לעורר מהומות
בפורום שבו הוא כותב , לשם ההנאה שבדבר.מהאקשן.

ואין חופש ביטוי לטרולים , גם אם הם כותבים מילים גבוהות ומנסחים יפה את הרעיון שלהם
זה לא חל עליהם
קופים ישארו קופים , גם אם לבושם בגדי ארגמן.

(הקוף הוא מטאפורה בלבד,אין הכוונה שהוא באמת קוף)

כמו שלא תדבר על כמה אתה נהנה גירוי מיני מתאונות דרכים בפורום של נפגעי תאונות דרכים ,
אז גם פה בפורום הזה אתה לא זורק רפש על כל נושא הבדסמ.

הפוסט הזה הוא אפילו לא עליו , אלא על נושא הטרולים.
לטרולים אין ייחוד , כולם אותו דבר
יעבור זמן , ויבוא עוד אחד בדיוק כמוהו
ו "יוכיח" אותנו
טרולים תמיד יש
T O M​(שולט)
הנה חלק מהדברים , שקשורים להסבר "מיהו הטרול"

הסבר המושג Troll

בפורומים הקיימים בעולם האינטנרט, Troll (טרול), הוא גולש שכל הנאתו היא לגרום לוויכוחים בפורום. לרוב מדובר בבנים. הוא אוהב להתחיל בוויכוחים שמעצבנים את החברים. הטרולים הללו מוצאים שהפורומים הם המקום המתאים להם למשחקים כאלה. הם לא מבינים שהכתיבה שלהם באמת פוגעת בבן אנוש. מבחינתם, הגולש שממול הוא סוג של נתון דגיטלי וכך הם לא ממש חושבים שהם פוגעים ברגשות אמיתיים ואז להפך, המשחק שלהם בעיניהם מוצלח יותר ככול שהם גורמים ליותר עצבים וכעסים. הם מנצלים היטב את העובדה שהם בדרך כלל אנונימיים לחלוטין. (במציאות פנים אל פנים הם הרי לא היו מעיזים כך להתנהג). חשוב מאד להבין שטרולים אדישים לחלוטין לביקורת. אין שום דרך להגיע איתם להסדר כל שהוא. הם בעולם לא יחושו אשמה או תחושת רחמנות. ההגיון מהם והלאה. אין אצלם מושג של חרטה. אין מבחינתם כל צורך להיות מנומס, אין שום אחריות לכלום. מי שחושב שיש לו את הרעיון כיצד לכתוב לטרול בצורה שהוא יתחיל להבין את המצב, טועה טעות מרה. טרול אמיתי לעולם לא יתייחס לאף אחד.

אין פיקניק ללא נמלים !

הרבה מהגולשים הקבועים בפורומים, כבר לא מתרגשים במיוחד מטרולים. הציבור מזהה אותם כתופעה בלתי נמנעת המתווספת לכל פורום. כמאמר הפתגם האמריקאי: "אין פיקניק ללא נמלים". הבעיה היא, שיש קבוצה לא קטנה של גולשים חביבים שאותם הטרולים מוציאים מהכלים. הגולשים הללו למרות חיוניותם הרבה לפורום, עלולים לפרוש כתוצאה מהוויכוחים המרגיזים הללו. הטרולים גם עלולים להבריח אורחים פסיביים שאינם רגילים לכתוב, שיחליטו בכעס כי הם יותר לא רוצים לבקר בפורום מעצבן שכזה. בעיה נוספת מוכרת, הטרולים לפעמים מחממים גולש נגד חברו וכך חברים שהיו פעם ידידים טובים שהתכתבו בכייף, הופכים לפתע להיות יריבים ושונאים זה את זה. הם מרעילים יחסים בין הגולשים. האווירה הופכת להיות פראנואידית וכל תגובה ביקורתית הגונה ורגישה יכולה לעורר באחת תגובות נגד מזעזעות וקשות וכך הם הורסים את כל הכייף שיש ברעיון הנפלא של במות דיון להחלפת דעה וויכוח לגיטימי.

כיצד מתמודדים עם בעיית Troll

כשמתעורר החשד שנתקלתם בטרול חדש, תחילה עדיף להגיב לו בצורה אדיבה ורגועה, אולי סתם נתקלתם בגולש שכעת הוא במצב רוח לא טוב. אם לא מדובר בטרול, סביר להניח שתקבלו מיד תגובה מרוככת ורציונלית. לפעמים הגולש מגיע בסערת רגשות עקב סיבה חיצונית ומתפרץ על המקלדת אבל זה רגעי ולא דרך חיים. אבל אם פעם אחר פעם, הכותב ממשיך את ההתפרצות ואף מגביר אותה ועל כל תגובה רגועה הוא שופך קיטונות של רפש ולכלוך, כנראה שהוא שם לו למטרה לגרום לעצבנות ולהרגיז את כל הסביבה, אז חובה לזכור ולשנן:

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם Troll הוא באי תגובה. ולהזהיר את הסובבים בכל דרך אפילו בדרך חיצונית נסתרת, שלא להגיב לו בשום צורה.

אם תכתבו לו בצורה הגיונית, הוא "ניצח". אם תקללו אותו, הוא שוב "ניצח" אם תעליבו אותו, זה עבורו "ניצחון מעולה". הוא ממתין לכל אלה, הוא מצפה לתגובות הללו, זה עבורו ההוכחה שהוא הצליח. את הכל הוא יכול לסבול חוץ מאשר את ההתעלמות. ההתעלמות הורסת אותו.

אחד הדברים שממש אסור לעשות ברגע של כעס ועצבנות, אל תקפיצו כותרת "זהו, אני עוזב את הפורום הזה שלום ולא להתראות... "(ובגוף המכתב... "מי שירצה אותי יידע איפה למצוא אותי"). זה הרגע המאושר ביותר שאתם יכולים לגרום לטרול שלכם. לזה ממש הוא המתין, זו מכת הנוק אאוט שלו, זה הניצחון שלו ב-"הא" הידיעה. אם הדם עלה לכם לראש, פנו בפרטי למנהל הפורום, לחבר בשטח ושתפו אותו בתחושתכם. אם החלטתם בכל זאת לכתוב מכתב פרישה וכדומה כי נדמה לכם שאין לכם מספיק גיבוי מהסביבה או אולי אפילו עויינות שהטרול פיתח נגדכם בקטע זה, OK, תכינו מכתב אבל אל תשלחו אותו בטרם תעבור שעה. תסגרו את הפורום, לכו לגלוש סתם במקום אחר, כעבור שעה תקראו מה שכתבתם, תעשו תיקונים ורק אז תעבירו את המכתב לפורום.

ברור שבכך תחסכו לעצמכם הרבה אי נעימויות מדברים שהייתם נמנעים לכתוב וכתבתם רק ברגע של עצבנות מרובה.
חצי אדון
חצי אדון • 31 באוק׳ 2003
ילד

אני קורא את הספר שכתבת בפרופיל שלך ונדהם ממידת חוסר הביטחון שלך....
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
ציטוט: ילדה בת 22 ומלאה....

ילדה בת 22 ומלאה.....

ילדה בת 22 ומלאה.....

או שאת טיפשה או שאת תמימה!

אני בוחר לחשוב שאת תמימה...

ילדה בת 22 ומלאה, בגופה ובנפשה...

אישה בת 22 ומלאה בתובנות...

ילדה בת 22 ומלאה באהבה...

אישה בת 22 שמזהה מרירות ומילים ריקות מתוכן.

מי יתן ותאהב ותהיה נאהב.
חצי אדון
חצי אדון • 31 באוק׳ 2003
ילדה- רווקה - מלאה - חסרת בטחון - תמימה!!! אבל מתוקה....

T O M​(שולט)
חצי אדון כתב/ה:
ילד

אני קורא את הספר שכתבת בפרופיל שלך ונדהם ממידת חוסר הביטחון שלך....

סליחה באמת שכתבתי יותר משני מילים על עצמי בפרופיל.
בתמימותי חשבתי שזה המקום לכתוב קצת על עצמך , כדי שיכירו אותך.

וההודעות האחרונות שלך מתחילות להיות גם טרוליות
אתה עכשיו לא מגיב לדיונים עצמם אלא רק משתלח בכל אחד ואחד שכותב משהו.
בלי שום מטרה או סיבה - סתם לרדת על הבן אדם.

תתאפס
בבקשה

בקצב הזה זה יגרום לסילוקך מהאתר

ההודעה האחרונה שלך - לא יכולת לכתוב אותה לי בפרטי?
היית חייב להגיד את זה פה?
רצית להגיד בזה משהו?

מה קשור הביטחון או חוסר הביטחון שלי לשירשור עצמו?
חצי אדון
חצי אדון • 31 באוק׳ 2003
ילד

לכל התגובות שלך כאן אין קשר להודעה המקורית של מתלבטת.....

אולי אתה כאן הטרול שמנסה למכור את עצמך ?
icon_smile.gif
loren
loren • 31 באוק׳ 2003
אני עדיין עומדת על דעתי כי כל מה שכתב גולד היה מכוער, פוגע ומעליב. לא ראיתי כאן אף אחד חוץ מנריסה שתובע את עלבונה של אותה סאבית....אז כולנו רגישים ( מן הסתם רק לעצמנו.. )
אז סליחה שאין לי עור של פיל, וסליחה שחרה לי והיטב מה שהוא כתב על שיקי ועל אותה סאבית
וסליחה שאותי זה לא הצחיק. אין לי בעיה להתמודד עם כל מיני טענות עינייניות לגבי נושא הבדסמ
אבל ברגע שזה עובר להתקפה ומכוערת במסווה של יעני לשים לי מראה מול הפרצוף.. אז סליחה! את גולדי אני לוקחת ביד אחת קשורה מאחורי הגב בניתוחים פסיכולוגים למה ואיך... ולא ברמת הפסיכולוגיה בגרוש.... אז תרדו מעניין המראה כי אותי זה אישית זה מצחיק. גולדי לא יכול לחדש לי שום דבר שאני לא יודעת... זה פשוט לא חשוב, חד וחלק. מי שטוב לו ונהנה וזה מספק את צרכיו הנפשיים- למי אכפת למה? מה זה משנה מה המקום שאני מגיעה ממנו ואם אני חלשה או חזקה?
אם אני צריכה ניתוח פסיכולוגי אני אגש לפסיכולוג icon_lol.gif וגם אם מישהו חש צורך דחוף לדון כאן על המניעים הפסיכולוגים אז בסדר, אבל שלא יאכילו אותי בקטע של בואי נביט במראה ובאותה הזדמנות יסתמו את האף...זה לעניין גולדי- ובכלל מישהו שאל כאן משהו בצורה מכובדת ועיניינית וחטף התקפה?
מתלבטת- חשבתי שוב על מה שכתבת ויש לי עוד מה להוסיף- את כותבת כל הסיפור הוא בעצם רגע שברירי של הנאה ומה אנחנו עושים בשביל אותו רגע... עכשיו, לא יודעת מה הנסיון שלך, ואם זה נדמה לך שמדובר בשבריר של רגע או שסתם נפלת על סשן מחורבן. תאמיני לי- לא מדובר בשבריר... icon_wink.gif מי שבאמת מתחבר לקטע שואב המון סיפוק בכל הרמות כולל הרמה המנטלית.
יש כאן המון הנאה והמון סיפוק ברמות העמוקות ביותר ( ואומרת לך מי שהייתה ונילית 38 שנה- אז יש לי איזה קנה מידה.. ) ושנית- העניין עם המלכה שמנקה, גם את וגם גולדי לקחו אותה כמין דוגמה לחוסר מלכותיות.. אז ככה- בחיים לא מסתובבים כל הזמן עם כתר... מישהו צריך לשלם את חשבונות הטלפון והחשמל.. ומה אם יש לאותה מלכה נניח ילד בבית שצריך לפרנס? ( לא מכירה את אותה מלכה ואין לי גם מושג מי היא) את באמת מאמינה שהיא צריכה להסתובב 24 שעות עם מניירות של מלכה? יש עבודה שלא מכבדת את בעליה? נכון שעולם הבדסמ הוא עולם של פנטזיות ברובו...אבל לא צריך להסחף... יש אגב תחושה של אכזבה ורוגז מאיתנו שנושבת ממה שכתבת, בכל מקום, גם בעולם הוונילי לא תמיד נופלים על האנשים הנכונים, והתחושה האישית שלי שכנראה שנפגעת ממישהו או מאחרים. יכולתי להגיד לך לגבי זה עוד, אבל אם לקחת לך את ההחלטה שאת לא במקום הנכון לך אז ממילא זה לא ישנה. אני שוב מאחלת לך הצלחה בכל דרך שתפני.
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 31 באוק׳ 2003
Black Lotus ותום

אין לכם מה להתרגש ממה שחצי אדם כותב לכם. הוא טרול אמיתי. אדם שנכנס לפורום של BDSM כשמטרתו "להחזיר בתשובה" את "הסוטים" אין מילה אחרת להגדיר אותו מלבד טרול. שימו לב לחתימה שלו בסוף כל הודעה.
ציטוט: BDSM עושים פחות או לא עושים בכלל!!!!!! כשיש שם אהבה או כשיש אפשרות לבחור...

פשוט נהגו בו כמו עם כל טרול..תתעלמו ממנו
חצי אדון
חצי אדון • 31 באוק׳ 2003
לורן

שמעתי את הנשמה שלך בפעם הראשונה ....

וכן - אני מעריך את אומץ ליבך לשחרר הודעה כזו.

ואני רציני ולא ציני.

שבת שלום.