בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

געוואלד!

מUחדת
לפני 17 שנים • 9 בנוב׳ 2006

מצעד החרדה.

מUחדת • 9 בנוב׳ 2006
לפני ימים מספר שמעתי שיחה בין הומוסקסואל תל אביבי {שיצעד במצעד} ובין הומוסקסואל ירושלמי {שלא יצעד} בתכנית הרדיו של יעל דן.

הבחור הירושלמי אמר משפט חכם מאוד לבחור מתל אביב שנלחם על הזכות לצעוד בירושלים:
כשיגמר המצעד ואתם תחזרו הביתה למרכז, אנחנו אלו שנצטרך לחיות בטרור היומיומי שהמעשה הזה יביא עלינו, להשפלות {שגם אם קיימות, כרגע אנחנו יכולים להן} ולרדיפה {שלטענתו לא קיימת כל עוד לא מנופפים עם הזהות המינית מול מי שקשה לו איתה. כשם שמי שאינו אוכל חזיר מטעמי הלכה יחוש זעם על מי שיעשה לו בחצר ליד מנגל משרצים ויזרוק לו לחצר טעימות}.
זו העיר שלי, אמר לבחור מתל אביב, אני חי כאן-
והמצעד הזה, של הקהילה שלי, יעשה פעולה הפוכה לחלוטין. ומי שישא בתוצאות לא יהיו החברה מתל אביב, אלא ההומוסקסואלים של הבירה, שחיים את חייהם בדו-קיום זמן רב עם תושבי העיר האחרים.

ולכן לא ישתתף בשום פנים באופן במצעד הזה.

ותחשבו על זה.
shuki boy​(נשלט)

Re: מצעד החרדה.

shuki boy​(נשלט) • 9 בנוב׳ 2006
מיוחדת. כתב/ה:
לפני ימים מספר שמעתי שיחה בין הומוסקסואל תל אביבי {שיצעד במצעד} ובין הומוסקסואל ירושלמי {שלא יצעד} בתכנית הרדיו של יעל דן.

הבחור הירושלמי אמר משפט חכם מאוד לבחור מתל אביב שנלחם על הזכות לצעוד בירושלים:
כשיגמר המצעד ואתם תחזרו הביתה למרכז, אנחנו אלו שנצטרך לחיות בטרור היומיומי שהמעשה הזה יביא עלינו, להשפלות {שגם אם קיימות, כרגע אנחנו יכולים להן} ולרדיפה {שלטענתו לא קיימת כל עוד לא מנופפים עם הזהות המינית מול מי שקשה לו איתה. כשם שמי שאינו אוכל חזיר מטעמי הלכה יחוש זעם על מי שיעשה לו בחצר ליד מנגל משרצים ויזרוק לו לחצר טעימות}.
זו העיר שלי, אמר לבחור מתל אביב, אני חי כאן-
והמצעד הזה, של הקהילה שלי, יעשה פעולה הפוכה לחלוטין. ומי שישא בתוצאות לא יהיו החברה מתל אביב, אלא ההומוסקסואלים של הבירה, שחיים את חייהם בדו-קיום זמן רב עם תושבי העיר האחרים.

ולכן לא ישתתף בשום פנים באופן במצעד הזה.

ותחשבו על זה.

אני אשמח לדעת מי ההומו הירושלמי הזה, הוא בטח מאלה ש"לא נראים בקטע", ו"לא מסתובבים", ובכלל שונאים את כל הקהילתיות הזו. אני לא חושב שהוא מייצג את כל ההומואים הירושלמים. אם מישהו היה ביום שני האחרון ב"שושן" שהיה מלא עד אפס מקום, הוא וודאי יודע על קול הצעקה הרמה שהדהד אחרי שמלכת הדראג שהנחתה את הערב שאלה "אז מי בא למצעד?"
The Shield​(שולט)

ריצת 100 מטר

The Shield​(שולט) • 9 בנוב׳ 2006
לא נראה לי שזה יהיה מצעד. זה יראה כמו ריצת 100 מטר באמוק בגלל שההומאים יברחו מהאבנים של הדוסים. icon_lol.gif
ויש לי עוד הצעה להטיל על הדוסים עוצר מהיום בלילה. מי שמאיים ברצח אין לו זכות להפגין. icon_twisted.gif
scarlettempress{L}
scarlettempress{L} • 9 בנוב׳ 2006
קודם כל אני חייבת לציין שיותר מהחרדים, שמהם אני לא מצפה לדבר פרט לאלימות שהם מפגינים כרגע, פוגעות בי התגובות של כל החילונים שלא מצליחים להבין את הצורך של המצעד הזה - וכל כך נוח וקל לקבל אותנו כשאנחנו תל-אביביים מחייכים. כל כך נוח וקל לדבר על הרגישות של האנשים שעושים במדינה הזאת כעולה על רוחם בלי להתחשב ברגשותיהם של החילוניים - שאולי מגבילים אותם החיים בהם בשבתות וחגים אין תחבורה ציבורית, בהם אין אפשרות להיוולד, להתחתן ואפילו למות בלי תלות מוחלטת ברבנות... (ואני לא רוצה בכלל להזכיר את העובדה שרוב הציבור הכה רגיש הזה חי על חשבון המדינה בלי לתרום לה דבר. אופס, הזכרתי.)
אבל אף אחד לא יכול להם.
ולמרות הכל, כשמגיע ציבור אחר, מיעוט שנלחם על שוויון זכויות בסיסי, וכל מה שהוא רוצה זה לצעוד ברחבי עיר הבירה שלו - אני מדגישה - לצעוד, באזורים שלא מתקרבים כלל למקומות הקדושים, לצעוד ולא לעסוק בפעילות מינית כמו שכולם נהנים לרמוז - הרי זו לא הצעידה הזאת, אלא עצם קיומנו היא שפוגעת באותם אנשים רגישים!

ועכשיו התייחסות למה שכתבה מיוחדת:

ציטוט: כשיגמר המצעד ואתם תחזרו הביתה למרכז, אנחנו אלו שנצטרך לחיות בטרור היומיומי שהמעשה הזה יביא עלינו, להשפלות {שגם אם קיימות, כרגע אנחנו יכולים להן} ולרדיפה {שלטענתו לא קיימת כל עוד לא מנופפים עם הזהות המינית מול מי שקשה לו איתה. כשם שמי שאינו אוכל חזיר מטעמי הלכה יחוש זעם על מי שיעשה לו בחצר ליד מנגל משרצים ויזרוק לו לחצר טעימות}.

לא לנופף בזהות המינית שלנו. ברור. אם כולנו ניראה "נורמליים" (כלומר לא ניתן יהיה לנחש לפי החזות שלנו שאנחנו לא סטרייטים), אם נסתובב עם בני ובנות הזוג שלנו ברחובות בלי להראות סימני חיבה מינימליים של זוג מאוהב - אז הכל יהיה בסדר! הרי זה יהיה נהדר לכולנו, לא?

על אכילת חזיר דיברת? כשאני אוכלת חזיר אני עושה את זה במסעדות לא כשרות ובפרטיות ביתי, כשאני עוסקת בפעילות מינית אני עושה את זה במועדונים המיועדים לכך ובפרטיות ביתי - אני לא עושה את זה לעיני דתיים ואף לא לעיני חילוניים שהדבר עלול לפגוע בהם. ואם עצם הליכתי ברחוב ירושלמי נייטרלי יחד עם הומוסקסואלים נוספים היא שפוגעת כל כך במישהו - יש כאן בעיה רצינית.

אני מבינה היטב את הפחד של אותם הומוסקסואלים ירושלמים שמפחדים ממה שיקרה להם אחרי המצעד. (בעצם לא יהיה כבר מצעד, אלא איזו הפגנה או משהו כזה... שיהיה). זהו פחד מוצדק ואיתו אני לא אתווכח. אבל פרט לאותם אנשים שמפחדים (ובצדק) יש ירושלמים אחרים, גם הם הומוסקסואלים, ונמאס להם לחיות בפחד, נמאס להם להסתתר. יש המון אנשים מוחצנים שלא יכולים להסוות את השונות שלהם וגם לא רוצים. ואני מצטערת, אבל יש לנו זכות קיום גם מחוץ לתל-אביב, ואפילו - לא תאמינו - בעיר הבירה של המדינה הזאת.