בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אז מה זה אומר להישלט?

אנדרפוט
לפני 17 שנים • 11 בנוב׳ 2006
אנדרפוט • 11 בנוב׳ 2006
להשלט זה מבחינתי משחק מיני שבו יש תפקידים, עלילה והצגה. מחוץ לקונטקסט המיני אין שום שליטה ושום דבר. להיות ג'נטלמן זה כן, אבל לא להשלט
יש אנשים שאוהבים להשלט בלי קשר למיניות שלהם, והרבה מהם אוהבים גם להשלט מינית אבל יש גם אנשים שהם דומיננטיים וסמכותיים בחיים אבל נשלטים במיטה, חיי המיטה נפרדים מהחיים האמיתיים משום שבמיטה אתה יכול ללכת עם הפנטזיות שלך עד הסוף ובחיים אתה כפוף ליותר מדי דברים - מציאות, אופי, גרביטציה, ריח רע מהפה וכו

לי אין קונפליקט בין השאיפה הבסיסית לחופש וחירות לבין הפנטזיות המיניות שלי על עבדות וחיים בשבי, יש יחסי גומלין בין החיים למיניות אבל אין בהכרח משמעות עמוקה לתשוקות מיניות, כמו שאין בהכרח משמעות לחלומות
אנדרפוט
אנדרפוט • 11 בנוב׳ 2006
להשלט זה מבחינתי משחק מיני שבו יש תפקידים, עלילה והצגה. מחוץ לקונטקסט המיני אין שום שליטה ושום דבר. להיות ג'נטלמן זה כן, אבל לא להשלט
יש אנשים שאוהבים להשלט בלי קשר למיניות שלהם, והרבה מהם אוהבים גם להשלט מינית אבל יש גם אנשים שהם דומיננטיים וסמכותיים בחיים אבל נשלטים במיטה, חיי המיטה נפרדים מהחיים האמיתיים משום שבמיטה אתה יכול ללכת עם הפנטזיות שלך עד הסוף ובחיים אתה כפוף ליותר מדי דברים - מציאות, אופי, גרביטציה, ריח רע מהפה וכו

לי אין קונפליקט בין השאיפה הבסיסית לחופש וחירות לבין הפנטזיות המיניות שלי על עבדות וחיים בשבי, יש יחסי גומלין בין החיים למיניות אבל אין בהכרח משמעות עמוקה לתשוקות מיניות, כמו שאין בהכרח משמעות לחלומות
Thunderbird​(מתחלף)
Thunderbird​(מתחלף) • 11 בנוב׳ 2006
סליחה??
חיי המיטה נפרדים מהחיים האמיתיים??
איזה שטויות במיץ!!

בוא אני יתן לך דוגמה ישירה :
יש את אנשי המכירות שניגשים עליך, יורדים אל פחדיך, עולים אל השמחתיך
מחממים את הרגשות, חודרים לעומק עומקי המוח, מתמינים שם את החיבור והבטחון המלא בהם
יוצאים בשליפה מבצעים את זממם על פניך ומכריחים שתקנה את מוצריהם שאתה לא צריך במחירים מוגזמים, ואז חודרים שוב, עוד יותר עמוק, אחרי שמשימתם כבר הושלמה, סתם כדי לבלבל עוד טיפה..

הקטע שהבאתי כאן יכול לשמש כאחלה סצנה לסרט כחול רק אם תשנה ממש ממש טיפה את המילים..
ו
ואם תגיד לי שאין לזה קשר לחיי המיטה...

!!!BULLSHIT!!!

תודה ויום טוב!!
Thunderbird​(מתחלף)
המוח הגברי חושב כמעט כל הזמן על מין (כל אחד לגופו אך כולנו גוף אחד)
ולא סתם קוראים לזה לזיין (סליחה על הביטוי) במוח icon_smile.gif

ועשיתי זאת בכוונה, רק לצורך דוגמה
icon_cool.gif
Thunderbird​(מתחלף)
המוח הגברי חושב כמעט כל הזמן על מין (כל אחד לגופו אך כולנו גוף אחד)
ולא סתם קוראים לזה לזיין (סליחה על הביטוי) במוח icon_smile.gif

ועשיתי זאת בכוונה, רק לצורך דוגמה
icon_cool.gif
Queen Yasmin​(שולטת)
לפני 17 שנים • 14 בנוב׳ 2006
Queen Yasmin​(שולטת) • 14 בנוב׳ 2006
צהריים טובים לכולנו !

אענה לכם בתור שולטת , להישלט זה :
התמסרות טוטאלית , נתינה מתוך הנאה בכניעה , מתוך אהבה לאישה .
" אתה בוטח בה ללא כל עוררין " להיות לרכושה באופן מוחלט .

אשמח לשמוע דעות נוספות !

המשך יום טוב לכולנו !

תמיד שלכם ,
המלכה יסמין
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 14 בנוב׳ 2006
Queen Yasmin כתב/ה:
צהריים טובים לכולנו !

אענה לכם בתור שולטת , להישלט זה :
התמסרות טוטאלית , נתינה מתוך הנאה בכניעה , מתוך אהבה לאישה .
" אתה בוטח בה ללא כל עוררין " להיות לרכושה באופן מוחלט .

אשמח לשמוע דעות נוספות !

המשך יום טוב לכולנו !

תמיד שלכם ,
המלכה יסמין

כשולטת מצטרפת להגדרתך, יסמין. אוסיף ואומר שמי, שמכתיר את המלכה, הוא הנשלט מתוך כך, שבחר בה להיות השולטת שלו, מתוך אהבה והערכה כלפי דמותה ואישיותה ורצון כן ואמיתי לשרת אותה.
אנדרפוט
אנדרפוט • 14 בנוב׳ 2006
thunderbrid יקירי,

שטויות במיץ שפיך אבל לא שכנעת אותי שיש קשר וודאי והכרחי בין החיים לבין המין
אף סוכן מכירות לא מצליח למכור לי, ככל שהם מוכשרים יותר אני מנפנף אותם בקלות יותר, אחרי כמובן התעללות קלה. מניפולציות זולות על המוח האנושי קיימות, על זה אני מסכים - מהתנ"ך דרך הפוליטיקה, התקשורת, הפרסומות וסוכני המכירות - אבל מה זה אומר על מין? כלום

העובדה שאישה מושכת על עקבים עושה לי פרפור חדרים בלב ורצון להישלט על ידה עדיין לא אומרת שאני טיפוס רופס ונשלט בחיים האמיתיים שלי. עובדה היא שרק נשים דומיננטיות עושות לי חשק ואילו גברים דומיננטים או נשים דומיננטיות שאינן מושכות אותי - רק עושים לי כאב ראש ותו לא

התשוקה לרצות מישהי ולהיות מושפל על ידה היא תשוקה מינית גרידא ואין לה קיום מעבר לעולם הגירוי המיני. זה עדיין לא אומר שאין לפאמדום משמעויות עמוקות, יש ועוד איך, אבל הן משמעויות תיאטרליות פסיכודרמטיות - יש אמינות במשחק התפקידים, זה לא סתם אוטומט של ירידה על הברכיים ונישוק כפות רגליים, אבל זה עדיין משחק תפקידים

נשים חושבות על מין לא פחות מגברים, הן פשוט לא צרכניות פורנו כמו גברים

אם כבר יש בעולם הזה משמעות שאפשר לקשר אותה למין אז היא העובדה שגברים שולטים בעולם - בפוליטיקה, בעסקים, במדע, בהשכלה, בדת, בעולם הבידור - ולכן הם גם לרוב שולטים במיטה. פלוס סדרי הטבע שלפיהם הזכר הדומיננטי הוא זה שיזיין את הנקבות הדורשות

פאמדום מתקיים בעולם המחשבות יותר מאשר בעולם האמיתי
Thunderbird​(מתחלף)
Thunderbird​(מתחלף) • 14 בנוב׳ 2006
underfoot היקר לא פחות
הרשה לי להחזיר לך את מיץ הלימון במנה כפולה
לא שכנעתי אותך באופן וודאי כי לא בזאת הייתה הכוונה, רק בלתת משקל כנגד הטענה -
"מחוץ לקונטקסט המיני אין שום שליטה ושום דבר"

הנה משהו שמגיע לי עליו 3 סטירות, ושלא משנה אפילו אם זה לא תופס אישית...

ראית פעם מישהי אוכלת בננה (או שלגון או סוכריה על מקל) ולא חשבת על מין??

קח, קח דקה לחשוב על זה

רק נשים כאלו ורק גברים כאלו ורק זה ורק שם - אין קשר לשום דבר מלבד העדפותיך
ואני ממליץ על אקמול נגד כאב הראש (חחחחחחחחחח)
לגבי התייחסותיך לעולם הפאמדום אך גם הבידיאסאם בכללי - תיאטרליות פסיכודרמטית אינה אלא הפגזה במושגים של סינים, הסבר ונמק בן אדם!

נשים חושבות על מין לא פחות מגברים, הן פשוט לא צרכניות פורנו כמו גברים - תיקון יפה, מחקרים אכן מוכיחים

גברים שולטים בעולם - טוב גבר גבר צודק אתה
העיקר המחשבה (רגע, אמרתי יותר מדי?)

פאמדום מתקיים בעולם המחשבות יותר מאשר בעולם האמיתי - גם אתה!! תקרא את דר' סיגמונד היקר אם אתה לא מאמין לי
Thunderbird​(מתחלף)
Thunderbird​(מתחלף) • 14 בנוב׳ 2006
underfoot היקר לא פחות
הרשה לי להחזיר לך את מיץ הלימון במנה כפולה
לא שכנעתי אותך באופן וודאי כי לא בזאת הייתה הכוונה, רק בלתת משקל כנגד הטענה -
"מחוץ לקונטקסט המיני אין שום שליטה ושום דבר"

הנה משהו שמגיע לי עליו 3 סטירות, ושלא משנה אפילו אם זה לא תופס אישית...

ראית פעם מישהי אוכלת בננה (או שלגון או סוכריה על מקל) ולא חשבת על מין??

קח, קח דקה לחשוב על זה

רק נשים כאלו ורק גברים כאלו ורק זה ורק שם - אין קשר לשום דבר מלבד העדפותיך
ואני ממליץ על אקמול נגד כאב הראש (חחחחחחחחחח)
לגבי התייחסותיך לעולם הפאמדום אך גם הבידיאסאם בכללי - תיאטרליות פסיכודרמטית אינה אלא הפגזה במושגים של סינים, הסבר ונמק בן אדם!

נשים חושבות על מין לא פחות מגברים, הן פשוט לא צרכניות פורנו כמו גברים - תיקון יפה, מחקרים אכן מוכיחים

גברים שולטים בעולם - טוב גבר גבר צודק אתה
העיקר המחשבה (רגע, אמרתי יותר מדי?)

פאמדום מתקיים בעולם המחשבות יותר מאשר בעולם האמיתי - גם אתה!! תקרא את דר' סיגמונד היקר אם אתה לא מאמין לי