בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לשון הרע

דובדבן
לפני 17 שנים • 12 בנוב׳ 2006

שני צידי הלשון

דובדבן • 12 בנוב׳ 2006
אני מכירה רובן אחד מבריק לגמרי. גיטריסט ספרותי שמצחיק אותי בטירוף ומרתק אותי לכיסא.
ילד הזהב של השליטה. לפי הרגשתי.
llulu​(נשלטת)

and

llulu​(נשלטת) • 12 בנוב׳ 2006
I know a Ruben who took care of me
when I was just the shadow of myself
generous in words, elegant comprehension and silent understanding
knowing the meaning of a caress on a naked soul in a sea of solitude.
Dolfi
Dolfi • 12 בנוב׳ 2006
לכל השדים והשרמוטות, מה קורה פה?!

גילוי נאות, ראובן הוא כלל לא מי שחשבתם...

למעשה, הוא נוהג למלא ילדים בסלט ביצים (קשות קליבר, קשות...),
לטגן אותם בשמן עמוק, להעביר אותם בבלנדר,
למרוח על מצה ולאכול בערב חג.
הוא גם מספיק מניפולטיבי בכדי שהם לא ישימו לב למתרחש עד תום תהליך העיכול...
לפעמים כשיש לו השראה, הוא גם מכין רטבים מאיברים פנימיים של סאביות,
שנטחנו ונקצצו דק דק מבעוד מועד.

כזה הוא ראובן,
נסי ותהני!
קליבר​(שולט)
לפני 17 שנים • 13 בנוב׳ 2006

דולפינה ..

קליבר​(שולט) • 13 בנוב׳ 2006
אנחנו מכירים ?
את יודעת בגיל שלי כבר שכחתי חלק ...
וכן ביצים קשות , לא שלי , אבל קשות !!!!
( או שמא יש לומר שלוקות ?)
והשורות הבאות אינן מיועדות אליך , באמת שלא .
[B]אוהב אני את הצביעות , את העמדת הפנים של הנשים .
התרנגולים שרו בשנות ה-50 שיר שהייתה בו שורה אחת
""ע ת מציגות הן פני מלאך .... נזכור את הסלט שלך " ( אינני יודע מי חיבר אותו
אבל יצא גדול ) רבות כאן , כמו בכל מקום אומרות א' מתכוונות ל- ב' ועושות , הרבה, ג' .
כאילו מה ? אתן פה בשביל התמיכה הטכנית ? באתן רק לראות ?
alona.
alona. • 13 בנוב׳ 2006
ראובן הוא איש מסוכן.
משתי סיבות..
1 - אפשר להתאהב בו
2 - הוא חבר של קליבר מה שמגדיל את הסיכון לסכנה. icon_eek.gif
flashback{ג"ו}

או. הגענו לנושא האהוב עלי.

flashback{ג"ו} • 13 בנוב׳ 2006
כמה כיף לגלות, שכשאתה מגיע למקום שבסה"כ נותן לך אפשרות להתבטא ולהכיר אנשים בעלי עניין משותף לשלך (עניין הזוי אמנם, אבל...) אתה בעצם מסתבך בקן צרעות.

מיום ליום אני מגלה שלחלק לא קטן מהנוכחים באתר הזה אין מה לעשות עם עצמם חוץ מלחרחר ריב, רכילויות, ואין להם הנאה גדולה חוץ מלחטט לכולם בקרביים..

וואלה. אם זה היה יומי הראשון פה הייתי בורחת ולא חוזרת לעולם רק מהפחד של מה יעלילו עלי (טוב, לא באמת..)

אני רואה את העולם הזה כמקום נפלא ונהדר, זה נכון, אבל בעיקר מקום שדורש המון אינטילגנציה.

לצערי, אני לא מוצאת בכל מפגש המכשפות והעלילות הזה יותר מקבוצה של אנשים משועממים שמחפשים להזיק. ומזה, חברים, אני נתקפת בחילה.

the flash has spoken!
shushu

חיים ומוות ביד שמנענעת את העריסה

shushu • 13 בנוב׳ 2006
אם התחלנו לשמוע כאן עדויות אופי – סימן שהגיע שלב הטיעונים לעונש; מה שאומר שגזר הדין קרב.

לצערי איני מכירה את הנידון במידה הנדרשת כדי לתרום לדיון בשלב זה.

לאחר ולאור הדברים הללו - אין כל ספק שהגיעה העת להעמיק את ההיכרות.
בוגדנית קטנטנה
לפני 17 שנים • 14 בנוב׳ 2006
בוגדנית קטנטנה • 14 בנוב׳ 2006
מה זה האשכול טיפוח אגו הזה?
בטח שהוא מסוכן! תראו איך הוא עבד על כולכם וסחט מחמאות!

וראובן, את אתה רוצה לשמוע עוד כמה מחמאות, אתה יודע איפה אני גרה.
טוב, אתה לא, אבל אם תתעקש מספיק- תדע...
פייה{O}

Re: חרב פיפיות

פייה{O} • 14 בנוב׳ 2006
פייה כתב/ה:
מעולם לא הבנתי את ההגיון מאחורי פתיחת פוסטים מסוג זה.

fishy.gif

חשבתי לי שיהיה משעשע להגיב לעצמי.
אז הנה:

נכון שזו דרך בטוחה לסחוט טפיחות לאגו ממכרות (או שמעוניינות להיות מכרות),
אבל מאידך -
כאשר הכל שוקע כדרכם של פוסטים לשקוע,
בלי קשר לאמת שעומדת או לא עומדת בבסיס הדברים,
אנחנו נשארים עם קונספט מעומעם של משהו שלילי שקשור לניק פותח הפוסט.

בעניין הטענה הלא ברורה ש'על כולם מלכלכים' - אין לי מושג על מה זה מבוסס.
נכון שיש גם לפעמים שמועות שאינן אלא רכילות מרושעת חסרת בסיס,
אבל יש כאן הרבה הרבה ניקים מאוד פעילים ומוכרים שלא הוטל בהם דופי מעולם.
ראובן

מקבץ תגובות לתגובות #2

ראובן • 14 בנוב׳ 2006
תודה לכל המגיבות והמגיבים. אני מבטיח לא לפרסם יותר פוסטים בכייניים icon_smile.gif ... כעת כמה תגובות לתגובות, לפי סדר הופעתן:

שמנמונת סקסית: כיפת יניקה הינה למעשה כוס-רוח, המוצמדת בוואקום לכל איבר שרוצים. זה טוב לרפואה סינית, כאבי גב ונשים המרוכזות מדי באורגזמות שלהן. אפשר לראות בכך סוג מדגדג והדוק של מדיקל.

עקשנית: אני מצטער שהפוסט הזה ומהותו אינם הולמים בעיניך. יתכן וזה הסתיו הגורם לי רגשנות יתרה, ועליך לזכור שמדובר במסכת דיבה ארוכה למדי. בכל מקרה, מסתבר שיחסית לירושלמית את די סופיסטיקייטד, לא?

אוראנוס: אם ברצונך למצוא משהו יותר משעמם מהפוסט הזה, כל שעליך לעשות הוא לקרוא את חתימתך.

גלתיאה: חשוב שאת יודעת מי השולט הנצלן, יותר חשוב שהסאביות יודעות, והכי חשוב שתמצאי לך ד/ג/ברים חדשים ומהנים לענות בהם, לא?

דובדבן: יש לי בלדה חדשה ללמדך לנגן, ואני מבטיח שהיא לא תכאב באצבעות כמו 'גן נעול' icon_smile.gif

סוויט: ?Thanks for the finesse, now how about a Chicken Provencale

דולפינה: מזכיר לך שלכל ביצה יש כתובת, והרי לא תרגעי עד שתקבלי את הביצה שלך, אז מדוע שלא תבקשי ביצה מ-מ'?

קליבר: לידיעתך, דולפינה הינה אשה צעירה, יפה ואכזרית. בתור 'סאבית', היא מתיישבת על ברכיו של 'אדונה' ומורטת שערות מאפו ואוזניו עד שהוא בוכה כתינוק, ובינינו, לא חסרות לך שערות... ואני חושש לנחש מה דולפינה הייתה עושה כמלכה... מה שכן, נקודת התורפה של דולפינה הינה ביצים קשות (היא ביצופובית : ) אז אולי תצליח להגיע איתה לעמק השווה - בלי מריטה = בלי ביצה : )

אלונה: יחסית למישהי שחתמה על שטר חוב, ולא פרעה אותו, את מרשה לעצמך לא מעט...

פלאשבק: את צודקת כמובן, ואכן החירחורים והמזימות אינם הולמים את האופי האלגנטי הבסיסי של עולם הבדס''מ. גם אני הייתי סבור, בזמנו, שרוב האנשים פה הינם מטומטמים, עילגים ושואפי מדון, אך לא כך הדבר כלל. נוכחתי בכך כאשר פרסמתי פוסט ושמו ''חידות הגיון בבדס''מ'' - והופתעתי לגלות כמה אנשים רהוטים ובעלי מוח שובב ישנם כאן - ובדרך כלל לא תמצאי את האנשים הללו מעורבים בפעילויות גסות כגון הטחת רפש, שגיאות כתיב, רכילות והתלהמות למיניהן.

שושו: איזו תגובה מצמררת... אם גזר הדין קרב, כדאי שאגלח את רגליי הארוכות, שהרי גם אל הגרדום נלך במיטבנו. מהרי נא להזמין אותי לשווארמה icon_smile.gif

בוגדנית: לעולם לא תתפסי אותי עוקב או מטריד... לא רק שזה לא אלגנטי, זה גם גוזל המון זמן... ישנן דרכים נעימות יותר להיות מסוכן icon_smile.gif מה שכן, אם תרצי לארח אותי לתה ופכסם, תצטרכי להקביל את פני בלבוש צנוע. האם עוד ישנם בארונך חצאית, גרבונים, אפודה ושביס, או שמא שרפת הכל?

פייה: שכלך והשכלתך יעמדו לך, בבואך לזהות גם כאן את אותם תהליכים חברתיים הנוכחים בכל מקום - חדשנים תמיד יזכו לסנקציות שליליות, בטרם יזכו לסנקציות חיוביות. כל הפועלים במסגרת המוסכמות וודאי נהנים מחסיון, אולם הינם גם מנועים מחקר דפוסי התנהגות שנויים במחלוקת. כך או כך, זכותך לאותו 'קונספט שלילי מעומעם', משום שלעולם לא אסכים ל'סאבית-גבעות' icon_smile.gif

תודה,
ראובן