בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתקן למתיחת פיטמות

ThePassionMaster
לפני 20 שנים • 25 באוק׳ 2003

מתקן למתיחת פיטמות

ThePassionMaster • 25 באוק׳ 2003
http://thepassionmaster0.tripod.com/cgi-bin/breast.html

התמונה הראשונה לקוחה מהוגטייד (תודה למאסטר חיפה על הסיסמא לשם) ומשם בא הרעיון.
התמונות הבאות הם של המתקן שעשיתי
היתרון של המתקן המקורי זה הגימור היפה והמשקל הקל יחסית, אך בסרטון רואים כיצד הוא מחבר את המתקן ואת האום שבמרכז הצלב הוא סוגר בעזרת הברגה צדדית.
החסרון במתקן שעשיתי זה במשקל הכבד שלו יחסית, אני מתכוון להצמיד לקצה המוט טבעת ומשם להעביר שרשרת אל קולר שיושב על הצוואר, מה שיתן תמיכה למתקן כולו.
היתרון במתקן שעשיתי זה שהמוט שלי הוא מוט הברגה בניגוד למוט המקורי שהוא מוט חלק, מה שאומר שאני יכול לבצע כל פעם מתיחה קטנה נוספת על ידי סיבוב האום שיושב מתחת לקולב, כך שכל סיבוב של האום שם למטה מותח את הפיטמות יותר ויותר.

ולעצה שאני מחפש
מה אורך המוט המקסימלי שיתאים לרוב מידות החזה ?
(המרחק מהתושבת שבין השדיים ועד לקולב עצמו)
Demi
לפני 20 שנים • 27 באוק׳ 2003
Demi • 27 באוק׳ 2003
פיזור לחץ זה דבר חשוב שחייבים להתיחס אליו.
אל תחתית מתקן המתיחה חבר חתכת עור עבה בצורה שתפרוש את הלחץ ולא תמקד אותו בנקודה אחת, כמו כן מוטות הברגה הם כבדים אולי יש כאלו מפלסטיק או פיויסי שווה בדיקה מעמיקה.
אבל אחלה רעיון ותודה ששמת אותו כאן.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 27 באוק׳ 2003
המתקן הזה עוד לא גמור
עדיין מנסה לחשוב איזה אורך של המוט יספיק (לפחות לשימושי האישי) כך שההורדה עצמה של אורך המוט, תפחית גם כן במשקל.
בנוגע לפיזור הלחץ, אותה בעיה כמו בהשגת מוט פלסטיק או מוט אחר קל יותר, אי זמינות החומרים
ובמידה ויהיה בנמצא מוט פלסטיק, צריך יהיה לחשוב כיצד לחבר אותו למשטח כלשהו מבלי שתהיה בליטה מן הצד השני שאמור להתיישב על הגוף.

הקרדיט על הרעיון לא מגיע לי אלא לאתר
www.hogtied.com
Demi
Demi • 27 באוק׳ 2003
תשמע זה פשוט וקל
דבק יפתור את הבעיה.
אתה יכול להשתמש בסופר גלופ או בדבק חם (כלומר אקדח פלסטיק).
במקום מוט הברגה אתה יכול להשתמש בבמבוק שבו יהיו חורים קדוחים נגיד כל חצי ס"מ ואז בורג שנכנס פנימה, זה קל יותר אבל לא בהברגה כפי שרצית בהתחלה, בשביל הברגה אפשר לעשות הברגה לדיבל עץ או לבמבוק (דרושה מברזה).
בקצה המוט פשוט תחבר שתי שכבות עור עבה בעזרת דבק.
את הבמבוק למשל אתה יכול לחבר לקולב בעזרת דיבל עץ או בורג או ניט מיוחד (כמו של עורות) ואז רק קצת דבק בשביל שלא יזוז אבל המעמסה של המתיחה תהיה על הבורג נגיד.
הקיצר, לא חסרות רעיונות ואפשרויות סיבוב בחנויות ברחבי העיר (בהנחה שאתה לא גר בחור שכוח אל) יפתרו לך את רוב הבעיות.
בהצלחה.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 20 שנים • 2 בנוב׳ 2003
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 2 בנוב׳ 2003
הייתי מבצע שני שינויים:-

1. המתקן שמוצג באתר הוגטייד מבוסס על קולב מתכת המשמש לתליית מכנסיים ושמלות.
לקולבים אלו יש שני קליפסים עם ריפוד גומי, שמעולים לשימושים נוספים...

הייתי מחליף את קולב הפלסטיק שבו השתמשת, משיקולי בטיחות. כשמועל כוח רב על פסטיק, הוא נשבר. ולעתים לשבר יש קצוות חדים, שיכולים לפצוע, אותה ו/או אותך.

ניתן להשיג קולבים שכאלו, ממתכת, בארץ (תוכל לראות תמונה של קולב שכזה שנרכש בארץ, בין הפריטים מהתיק שלי באתר של האיש בשחור).

2. ומה דעתך, במקום להשתמש בבורג ונקודת תמיכה כדי להפעיל כוח על הפטמות/שדיים, להשתמש בכוח המשיכה?

הסאבית יושבת או שוכבת הפוכה מהתנוחה שבצילום, ופשוט משתמשים בלולאה של הקולב כדי לתלות דלי קטן, כמו אלו שמיועדים למשחק בחול, ושופכים אליו מים.

בצורה שכזו אתה שולט במשקל המפעיל כוח, ובמקרה הגרוע ביותר, קל לנגב מים שנשפכו...
    התגובה האהובה בשרשור