שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אמצע הלילה

פלג​(נשלטת){ע_מ}
לפני 17 שנים • 25 בנוב׳ 2006

אמצע הלילה

פלג​(נשלטת){ע_מ} • 25 בנוב׳ 2006
באת אליי באמצע הלילה, בשעות האלה שאני כבר מזמן סחוטה ומותשת מהיום, שניה לפני שנרדמתי הגעת. ואני בבת אחת התעוררתי, כל האנרגיות חזרו אליי.
עמדת שם מולי והיית מלא עוצמה ועם קול סמכותי.
הכל היה בדברים הקטנים. בסימנים שבין לבין, ברגעים שעמדתי שם על ארבע וחיכיתי, אפילו המילים המדודות נראו מיותרות לפעמים, המבט הספיק. היה לגמרי ברור מי אתה ומי אני.
וככל שגרמת לי להרגיש יותר ויותר רק כלי או חור לסיפוקך רציתי עוד. שלא תפסיק. שתמשיך ככה שעות עד שארגיש שאני לגמרי כנועה שם, והייתי כנועה.

אחר כך, מאוחר מאוחר בלילה אחרי מקלחת ושניה לפני שנעצמו העיניים רציתי עוד. חיפשתי את המילים וגם כשמצאתי אותן לא הייתי מסוגלת להוציא אותן מהפה ובתזמון מדויק אמרת לי ללקק לך את הזין. דקות ארוכות ליקקתי אותו, כל חלק שהיה בו ובאיזור שלו, כל מקום שהלשון שלי הצליחה להגיע אליו ועדיין הייתי מורעבת.
בסוף, תוך כדי שהזין שלך בפה שלי, עליתי על הרגל שלך והתחלתי לאונן. באיזשהו מקום חיכיתי לסטירה שתנחת לי על הפרצוף, אבל היית שקוע בטלויזיה, התעלמת לגמרי ממני באותם רגעים. כאילו שזה דבר כל כך שולי שלא דורש התייחסות. כל כך כלבה באותם רגעים.
כלבה חרמנית ומורעבת.

תודה.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 25 בנוב׳ 2006
האוווו!!!! גם אני נהייתי מורעבת... icon_redface.gif

תודה על כתיבתך, פלג }{
טל השחר
טל השחר • 25 בנוב׳ 2006
אוהבת את הכתיבה המתומצתת והמדויקת שלך, עשית לי לרייר icon_redface.gif
Yosefus​(שולט)
Yosefus​(שולט) • 25 בנוב׳ 2006
טל השחר כתב/ה:

רק לרייר?
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 25 בנוב׳ 2006
Yosefus כתב/ה:
טל השחר כתב/ה:

רק לרייר?

מה עוד אתה רוצה שהיא תעשה, מותק? תזחל ותנבח? icon_rolleyes.gif
venus in our blood​(שולטת)
לפני 17 שנים • 26 בנוב׳ 2006
venus in our blood​(שולטת) • 26 בנוב׳ 2006
''..הכל היה בדברים הקטנים. בסימנים שבין לבין, ברגעים שעמדתי שם על ארבע וחיכיתי, אפילו המילים המדודות נראו מיותרות לפעמים, המבט הספיק. היה לגמרי ברור מי אתה ומי אני.
וככל שגרמת לי להרגיש יותר ויותר רק כלי או חור לסיפוקך רציתי עוד. שלא תפסיק. שתמשיך ככה שעות עד שארגיש שאני לגמרי כנועה שם, והייתי כנועה...''

כל כך שלם, כל כך נכון.

תודה, פלג.
llulu​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 26 בנוב׳ 2006

Re: אמצע הלילה

llulu​(נשלטת) • 26 בנוב׳ 2006
peleg כתב/ה:
באת אליי באמצע הלילה, בשעות האלה שאני כבר מזמן סחוטה ומותשת מהיום, שניה לפני שנרדמתי הגעת. ואני בבת אחת התעוררתי, כל האנרגיות חזרו אליי.
עמדת שם מולי והיית מלא עוצמה ועם קול סמכותי.
הכל היה בדברים הקטנים. בסימנים שבין לבין, ברגעים שעמדתי שם על ארבע וחיכיתי, אפילו המילים המדודות נראו מיותרות לפעמים, המבט הספיק. היה לגמרי ברור מי אתה ומי אני.
וככל שגרמת לי להרגיש יותר ויותר רק כלי או חור לסיפוקך רציתי עוד. שלא תפסיק. שתמשיך ככה שעות עד שארגיש שאני לגמרי כנועה שם, והייתי כנועה.

אחר כך, מאוחר מאוחר בלילה אחרי מקלחת ושניה לפני שנעצמו העיניים רציתי עוד. חיפשתי את המילים וגם כשמצאתי אותן לא הייתי מסוגלת להוציא אותן מהפה ובתזמון מדויק אמרת לי ללקק לך את הזין. דקות ארוכות ליקקתי אותו, כל חלק שהיה בו ובאיזור שלו, כל מקום שהלשון שלי הצליחה להגיע אליו ועדיין הייתי מורעבת.
בסוף, תוך כדי שהזין שלך בפה שלי, עליתי על הרגל שלך והתחלתי לאונן. באיזשהו מקום חיכיתי לסטירה שתנחת לי על הפרצוף, אבל היית שקוע בטלויזיה, התעלמת לגמרי ממני באותם רגעים. כאילו שזה דבר כל כך שולי שלא דורש התייחסות. כל כך כלבה באותם רגעים.
כלבה חרמנית ומורעבת.

תודה.

מזכיר לי רגעים קסומים אחרים בחיי ....
פלג נידמה לי כל פעם, עושה לנו "בית ספר"
תודה לך
תיארת נידמה לי רגע של השלמה ושלווה שפשוט מעוררת קנאה אצלי
עוזרת לי להפנים את מקומי בלי לדעת -)
מזדהה עם "הרעב" שלך ו מתגעגעת
פלג תודה
פרנקי
לפני 17 שנים • 28 בנוב׳ 2006
פרנקי • 28 בנוב׳ 2006
נשבעת לך פלג שנכנסתי לפורום רק כדי לבדוק אם כתבת משהו
פשוט שוכבת לי במיטה הלא נוחה בבית מלון כרגע
ורציתי משהו שסוף סוף יגרום לי קצת לרייר ולא רק. כמובן גם להרטיב. גרררר
אני מתה על הכתיבה שלך!!! על הפשטות שלך והכנות !
תודה ולילה טוב.
סוד לוחש​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 1 בדצמ׳ 2006

Re: אמצע הלילה

סוד לוחש​(נשלטת) • 1 בדצמ׳ 2006
הזכרת לי

הכל ... בדברים הקטנים.
כשברור לגמרי מי הוא ומי אני.

תודה