שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

10 דיברות השפחה- מישהו מוכן לכתוב אותן או להציג לינק?

MondoM​(שולט)
לפני 17 שנים • 28 בנוב׳ 2006

עשרת החוקים לסאביות

MondoM​(שולט) • 28 בנוב׳ 2006
סבלנות! דומים פוטנציאלים יניחו לכן לדעת אם הם מעונינים בכן או לא. אנא זכרו שמטרתכן כסאביות היא לשרת ולספק מישהו, אשר ייקח בחשבון את הגשמת הפנטזיות שלכם. אל תצפו מהדום שלכם ליכולת להדליק את עצמו כמו מפסק חשמל. התזמון חייב להיות נכון עבור שניכם.

צניעות! אתן יכולות להיות ממת האל לעולם, והפרס שכולם מחפשים, אבל אף אחד לא צריך ורוצה לשמוע על כך. יהיו לכן הזדמנויות להראות כמה אתן טובות. בלי קשר למה שתטענו, "האני האמיתי שלכן" יצוף במהלך הסשן. אל תיכשלו בכך שתיצרו ציפיות שידוע לכן שאתן והדום שלכן לא תוכלו למלא.

פתיחות! תוכלו ללמוד משהו אודות סאדו/מאזו מכל אחד בסצנה, ללא קשר עד כמה הם מנוסים או אינם מנוסים, או כמה הם דומים או סאבים. אס/אם הנו אומנות אישית מאוד, וגישת ה "אני כבר יודע הכל" תגרום לכן להפסיד שיעורים וניסיון רב ערך בתחום ולהתעלמות מפרטנרים פוטנציאלים.

תקשורת! תקשורת מילולית הכרחית, אבל בזמן הנכון ובדרך הנכונה. הדום שלכן צריך לדעת מידע בסיסי אודותיכן, כמו למשל: ניסיון, פנטזיות, נושאי בריאות ומה שאינכן אוהבות. אבל אלא אם כן מדובר במצב חירום - המתינו לשאלה מהדום שלכן. אל תצפו ממנו להיות קורא מחשבות אשר יודעבאופן אינסטינקטיבי את הצרכים שלכן, הרצונות והגבולות. שיתוף פעולה מצדכן יגביר את הסשן עבור שניכם.

יושר! אל תפחדו לחלוק את צורכיכם והפנטסיות שלכן. הדומים שלכן מצפים לכך. יושר בנושאי הצרכים שלכן, עניני בריאות ומה שאינכן אוהבות, חיוניים לסשן טוב. שקרים או חוסר יושר יובילו רק לבעיות, כיון שהדום יבסס את הסשן על מידע לא נכון. מעבר ליצירת בעיות, זה עשוי להיות מסוכן.

פגיעות! הסשן שלכן הוא דו-סטרי. זה לא רק ההגשמה הפיזית של הפנטזיות שלכן. אם ברצונכן להגביל את ניסיונכן לגירויים פיזיים ופסיכולוגיים הידועים לכם, סכמו זאת מראש עם הדום שלכן. אל תצפו שהדום יתנהג תמיד כפי שאתם רוצים על פי הפנטזיה שבראשכן. הרבה יותר טוב להניח לדום להפתיע אתכן, להרחיב את גבולותיכן, לקחת אתכן למקומות שמעולם לא ביקרתם בהם. כשאתם בוטחים בדום שלכן לחלוטין, הניחו לו לדעת זאת והניחו לו להדריך אתכן בדרך לפנטזיה חדשה.

ריאליות! הדום שלכן הוא אדם כמוכן, אפילו לדום המנוסה ביותר יש רגעים של תפקוד לקוי וחוסר החלטיות. על תעירו על מה שנתפס אצלכן כירידה ברמה. דעו את ההבדל בין עולם המציאות לעולם הפנטסיה שאתן רואות בספרים ומגזינים. מעטים הדומים האמידים שיכולים להרשות לעצמם מרתף גדול ומצויד ברמה גבוהה. הציוד של הדום שלכן יקר, כבדו זאת ואל תקלקלו אותו.

היו באמת סאביות! בעצם זה כל העניין. התמסרו לדום שלכן לחלוטין. אל תחנכו או תביעו דעות משלכם או תבקרו את הדום. החליפו מידע אודות צרכים מיוחדים שלכן לפני שהסשן מתחיל, אבל ברגע שהתחיל שתקו! אם אתן מתעקשות להריץ סשן לפי המפרט שלכן, כדאי שתנסו להיות דומיות. הסכמתן לאכיפת הגבלות פיזיות עליכן, הישארו במסגרת הגבלות אילו. כבדו וצייתו לדום שלכן וצפו לעונשים אם לא. קבלו את עונשיכן ברוח טובה. הרבה דברים מעסיקים את הדום שלכן, בכללם ביטחונכן והדברים שמדליקים אתכן. היו נאמנות, דאגו שיסמכו עליכן ותיהנו מתפקיד שלכן.

בריאות! אס/אם כמו כל פעילות שדורשת אנרגיה רבה, דורש מהמשתתפים, אקטיביים ופסיביים, להיות בעלי בריאות גופנית ורגשית מעולה. הזמן שאתן מקדישות לשינה, הרגלי האכילה שלכן, צריכת האלכוהול ו/או סמים שלכן והלחץ היומיומי משפיעים על תגובותיכן והאיכות במהלך הסשן. הדום שלכן חייב לדעת כאשר האנרגיה הפיזית והרגשית שלכן נמוכה. לא חשוב כמה הסשן מפתה אתכן, גישת ה "אני רוצה הכל עכשיו" כאשר אינכן מסוגלות לתת את כולכן, תשאיר את שניכם מאוכזבים. אתן משרתות את הדום שלכן ואת עצמכן הכי טוב כאשר אתן שומרות על בריאותכן.

הנאה! אחרי הכל, סקס פירושו ליהנות. הרווחתן, ואתן זכאיות להנאות הנהדרות והמיוחדות אשר נובעות ממשחקי אס/אם יצירתיים ואחראיים.

המממממ..
שכחתי משהו?
אההה כן.. מתאים לדעתי גם לסאבים
איימי_​(נשלטת)

Re: אני מוכנה לתת לך את 10 הדברות לדום

איימי_​(נשלטת) • 28 בנוב׳ 2006
renana כתב/ה:
פורסם בעבר אבל למה לא עוד:

1. אני השפחה שלך אשר בחרתיך מבין כל הדומים.

2. לא תהיה לך שפחה אחרת על פני, לפחות כל עוד לא זרקתי אותך...כי אני שפחה אחו שילינג קנאית, אז דיר באלאק.

3. לא תישא את שמי לשווא, למה כשאני באה - אני באה מוכנה להההכככלללל....אז אנא אל תתזז אותי לשוא

4. זכור את יום הסשן לקודשו. שישה ימים, מקסימום, עבדת בכל מלאכה, היית עם כל העולם , וביום השביעי אתה איתי....ברוח, בנפש, והעיקר בגוף.

5. כבד את אביך, את אימך, את כל העולם - אבל תזיין ותסשן ר ק אותי....

6. לא תרצח את מי שמתחיל איתי. דום או לא דום, בכלא אתה עלול לישון למטה - גם אם אין מיטת קומותיים....

7. לא תנאף. מקסימום עם אשתך, וגם אז - אל תהנה מזה, אוקיי?

8. לא תגנוב את החברה שלי לשיחות נפש, לא את הקרם שלי ולא את מסכת הלחות שלי. תהיה גבר כמו שגבר צריךל היות!

9. לא תענה ברעך עד שקר, אלא אם כן זאת אשתך והיא שואלת אותך מי זאת הייתה בטלפון. זה מותר כי זה סכנת חיים...

10. לא תחמוד בית רעך, אלא אם מדובר בבית בארסוף.
לא לחמוד את מכוניתו, אלא אם זאת פורשה קבריולט.
ולא תחמוד את אשתו, אלא אם אתה ממש ממש רוצה להסתבך איתי....

חחח! מתה עליך, רננה icon_chickkiss.gif
איימי_​(נשלטת)

Re: עשרת החוקים לסאביות

איימי_​(נשלטת) • 28 בנוב׳ 2006
MondoM כתב/ה:
סבלנות! דומים פוטנציאלים יניחו לכן לדעת אם הם מעונינים בכן או לא. אנא זכרו שמטרתכן כסאביות היא לשרת ולספק מישהו, אשר ייקח בחשבון את הגשמת הפנטזיות שלכם. אל תצפו מהדום שלכם ליכולת להדליק את עצמו כמו מפסק חשמל. התזמון חייב להיות נכון עבור שניכם.

צניעות! אתן יכולות להיות ממת האל לעולם, והפרס שכולם מחפשים, אבל אף אחד לא צריך ורוצה לשמוע על כך. יהיו לכן הזדמנויות להראות כמה אתן טובות. בלי קשר למה שתטענו, "האני האמיתי שלכן" יצוף במהלך הסשן. אל תיכשלו בכך שתיצרו ציפיות שידוע לכן שאתן והדום שלכן לא תוכלו למלא.

פתיחות! תוכלו ללמוד משהו אודות סאדו/מאזו מכל אחד בסצנה, ללא קשר עד כמה הם מנוסים או אינם מנוסים, או כמה הם דומים או סאבים. אס/אם הנו אומנות אישית מאוד, וגישת ה "אני כבר יודע הכל" תגרום לכן להפסיד שיעורים וניסיון רב ערך בתחום ולהתעלמות מפרטנרים פוטנציאלים.

תקשורת! תקשורת מילולית הכרחית, אבל בזמן הנכון ובדרך הנכונה. הדום שלכן צריך לדעת מידע בסיסי אודותיכן, כמו למשל: ניסיון, פנטזיות, נושאי בריאות ומה שאינכן אוהבות. אבל אלא אם כן מדובר במצב חירום - המתינו לשאלה מהדום שלכן. אל תצפו ממנו להיות קורא מחשבות אשר יודעבאופן אינסטינקטיבי את הצרכים שלכן, הרצונות והגבולות. שיתוף פעולה מצדכן יגביר את הסשן עבור שניכם.

יושר! אל תפחדו לחלוק את צורכיכם והפנטסיות שלכן. הדומים שלכן מצפים לכך. יושר בנושאי הצרכים שלכן, עניני בריאות ומה שאינכן אוהבות, חיוניים לסשן טוב. שקרים או חוסר יושר יובילו רק לבעיות, כיון שהדום יבסס את הסשן על מידע לא נכון. מעבר ליצירת בעיות, זה עשוי להיות מסוכן.

פגיעות! הסשן שלכן הוא דו-סטרי. זה לא רק ההגשמה הפיזית של הפנטזיות שלכן. אם ברצונכן להגביל את ניסיונכן לגירויים פיזיים ופסיכולוגיים הידועים לכם, סכמו זאת מראש עם הדום שלכן. אל תצפו שהדום יתנהג תמיד כפי שאתם רוצים על פי הפנטזיה שבראשכן. הרבה יותר טוב להניח לדום להפתיע אתכן, להרחיב את גבולותיכן, לקחת אתכן למקומות שמעולם לא ביקרתם בהם. כשאתם בוטחים בדום שלכן לחלוטין, הניחו לו לדעת זאת והניחו לו להדריך אתכן בדרך לפנטזיה חדשה.

ריאליות! הדום שלכן הוא אדם כמוכן, אפילו לדום המנוסה ביותר יש רגעים של תפקוד לקוי וחוסר החלטיות. על תעירו על מה שנתפס אצלכן כירידה ברמה. דעו את ההבדל בין עולם המציאות לעולם הפנטסיה שאתן רואות בספרים ומגזינים. מעטים הדומים האמידים שיכולים להרשות לעצמם מרתף גדול ומצויד ברמה גבוהה. הציוד של הדום שלכן יקר, כבדו זאת ואל תקלקלו אותו.

היו באמת סאביות! בעצם זה כל העניין. התמסרו לדום שלכן לחלוטין. אל תחנכו או תביעו דעות משלכם או תבקרו את הדום. החליפו מידע אודות צרכים מיוחדים שלכן לפני שהסשן מתחיל, אבל ברגע שהתחיל שתקו! אם אתן מתעקשות להריץ סשן לפי המפרט שלכן, כדאי שתנסו להיות דומיות. הסכמתן לאכיפת הגבלות פיזיות עליכן, הישארו במסגרת הגבלות אילו. כבדו וצייתו לדום שלכן וצפו לעונשים אם לא. קבלו את עונשיכן ברוח טובה. הרבה דברים מעסיקים את הדום שלכן, בכללם ביטחונכן והדברים שמדליקים אתכן. היו נאמנות, דאגו שיסמכו עליכן ותיהנו מתפקיד שלכן.

בריאות! אס/אם כמו כל פעילות שדורשת אנרגיה רבה, דורש מהמשתתפים, אקטיביים ופסיביים, להיות בעלי בריאות גופנית ורגשית מעולה. הזמן שאתן מקדישות לשינה, הרגלי האכילה שלכן, צריכת האלכוהול ו/או סמים שלכן והלחץ היומיומי משפיעים על תגובותיכן והאיכות במהלך הסשן. הדום שלכן חייב לדעת כאשר האנרגיה הפיזית והרגשית שלכן נמוכה. לא חשוב כמה הסשן מפתה אתכן, גישת ה "אני רוצה הכל עכשיו" כאשר אינכן מסוגלות לתת את כולכן, תשאיר את שניכם מאוכזבים. אתן משרתות את הדום שלכן ואת עצמכן הכי טוב כאשר אתן שומרות על בריאותכן.

הנאה! אחרי הכל, סקס פירושו ליהנות. הרווחתן, ואתן זכאיות להנאות הנהדרות והמיוחדות אשר נובעות ממשחקי אס/אם יצירתיים ואחראיים.

המממממ..
שכחתי משהו?
אההה כן.. מתאים לדעתי גם לסאבים

אהבתי מאוד.
לילית בת אופל

חחח..רננה..

לילית בת אופל • 28 בנוב׳ 2006
רננה, מצחיק ויפה! חיבור מקורי שלך? icon_smile.gif
renana כתב/ה:
פורסם בעבר אבל למה לא עוד:

1. אני השפחה שלך אשר בחרתיך מבין כל הדומים.
......
.....
10. לא תחמוד בית רעך, אלא אם מדובר בבית בארסוף.
לא לחמוד את מכוניתו, אלא אם זאת פורשה קבריולט.
ולא תחמוד את אשתו, אלא אם אתה ממש ממש רוצה להסתבך איתי....

rffl.gif rffl.gif
huan
huan • 28 בנוב׳ 2006
האם רק אני רואה את הסתירות הבלתי אפשריות ב10 הנקודות של מונדום?
לבטוח לחלוטין?...להתמסר לחלוטין?...תפקיד הסאביות הוא לספק ולשרת? איך זה בדיוק מסתדר עם כל הסעיף של הראליות??!! (או שכמובן אני טועה ומדובר בראליות המכוונת רק לעולם החומרי של החיים כמו מרתף מאובזר שקיים רק בספרים ולא חס וחלילה ראליות בהתיחס לאשליות ופנטזיות כמו התמסרות מוחלטת...לבטוח לחלוטין ובכל מצב...וכמובן תפקיד הסאביות בעולם)

ועל זה יש לי רק לומר "אהה...טובבבבבבבבב"

מבחנתי דרך אגב מספיקות 3 נקודות בלבד:

1. לחשוב,לחשוב ועוד פעם לחשוב
2.ללמוד ולדעת,ללמוד ולדעת ועוד פעם ללמוד ולדעת
3.להשתמש בחלק של המוח שאחראי על ההיגיון והרציונאל ולא רק עם הכוס והחלק של המוח שאחראי על הזיות ואשליות.
venus in our blood​(שולטת)
לפני 17 שנים • 29 בנוב׳ 2006
venus in our blood​(שולטת) • 29 בנוב׳ 2006
חואן,

אני , אישית, דווקא לא מצאתי שם סתירות.

כן, כמובן שאפשר לפשפש בציציות של כל מילה ומילה, אבל כמדומני שהמשמעות היא החשובה, אתה יודע, התוכן, ולא בהכרח התוספות...

להתמסר- כן, כי זו מהות הנשלט\ ת.

לבטוח- בהחלט. כי אחרת, איך אפשר להיכנס למערכת יחסים בדסמ''ית\ זוגית \ כל הנ''ל\ מחק את המיותר כרצונך icon_smile.gif

לספק ולשרת- אינני יודעת מדוע המילים הללו הפכו לזרות ולמגונות על ני הפורומים, כאשר מלכתחילה נתכנסנו לכאן בעיקר כדי להגשים פנטזיות\ כמיהות ושאר ירקות הנוגעים , כך או אחרת, בנקודות האלו.
המהות השפחתית, אולי העמוקה ביותר, היא לרצות, לשרת, לספק.
ללא ביטחון ואמון, אי אפשר ובוודאי לא מומלץ לעשות זאת.
ללא התמסרות- זה הופך לבלתי אפשרי.

ואגב,

MondoM ציין, לעניות דעתי, כמה נקודות מאוד חשובות. - פגיעות, פתיחות, יושר, תקשורת, הן רק חלק מהנקודות המהותיות ( שיכולות , לדעתי, לענות גם על תהיותיך\ טענותיך , חואן )
סוד לוחש​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 1 בדצמ׳ 2006

הגרסה שלי ל10 הדברות לשיפחה

סוד לוחש​(נשלטת) • 1 בדצמ׳ 2006
לפני מספר חודשים, ברגע של התבוננות על שנה של הכרה בהיותי שיפחה, כתבתי את 10 הדברות שלי מתוך ההבנה שעבורי הגשמה כשפחה משמעותה התמסרות טוטאלית ברוחי, נפשי וגופי, מתוך אמון עמוק, למאסטר שישלוט בי, יאהב ויכיל אותי.

אלה הן עשרת הדברות שלי כשיפחה

1. שייכות - {זונה} שלו ורק שלו
2. צייתנות ומסירות
3. נכונות לעונש וכאב מידיו
4. שקיפות וכנות.
5. כבוד
6. פתיחות ונכונות
7. אחריות
8. בלי מניפולציות
9. התמדה
10. רק בקשה ולא דרישה

ותמיד - תמיד - שיפחה גאה

והמחשבה שמאחורי הסיסמאות:

http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=38444&blog_id=14640

תמיד בחיוך
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 1 בדצמ׳ 2006

אני מאמין בהגדרות כלליות בעל פה או בתיאום ציפיות שבדיאלוג.
ברגע שזה מתורגם למסמך זה מאבד קצת לדעתי.

מרגיש לי קצת אחרת.
שהמחויבות שלה היא למסמך.

חוץ מזה, למה להקל על השפחה?
שתזכור הכל בראש!
icon_biggrin.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
Lilu-FemdoM{Pon} • 1 בדצמ׳ 2006
הפוסט הזה מעצבן...גררררר,

נעול!!!!
דובדבן
לפני 17 שנים • 4 בדצמ׳ 2006

Re: הגרסה שלי ל10 הדברות לשיפחה

דובדבן • 4 בדצמ׳ 2006
סוד לוחש כתב/ה:
לפני מספר חודשים, ברגע של התבוננות על שנה של הכרה בהיותי שיפחה, כתבתי את 10 הדברות שלי מתוך ההבנה שעבורי הגשמה כשפחה משמעותה התמסרות טוטאלית ברוחי, נפשי וגופי, מתוך אמון עמוק, למאסטר שישלוט בי, יאהב ויכיל אותי.

אלה הן עשרת הדברות שלי כשיפחה

1. שייכות - {זונה} שלו ורק שלו
2. צייתנות ומסירות
3. נכונות לעונש וכאב מידיו
4. שקיפות וכנות.
5. כבוד
6. פתיחות ונכונות
7. אחריות
8. בלי מניפולציות
9. התמדה
10. רק בקשה ולא דרישה

ותמיד - תמיד - שיפחה גאה