לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מין אוראלי - דעתכם בנושא..

ללא גבולות'
לפני 17 שנים • 8 בנוב׳ 2006

לא קראתי

ללא גבולות' • 8 בנוב׳ 2006
את כל השירשור ...
אני רק רוצה להכריז שהלילה ירד לי הגבר הכי מושלם
לא הגבר ..הירידה !!!
ואני מוכנה להתחתן איתו וללדת לו ילדים ...
טוב נו ילד אחד...
מסתבר שעד שלא פוגשים את זה החיים פשוט עוברים ככה סתם ...

אני אוכל לקרוא את מה שכתבתי אח"כ ולדעת שאין ספק שאני גבר .

והידד לונוס...שהסביר לי שאינטלגנציה זה לא הכל ...
זה לא שהוא טיפש אבל ממש לא אכפת לי מה מסתובב לו בראש עם הלשון הזאת .
Madame T​(שולטת)
לפני 17 שנים • 8 בנוב׳ 2006

Re: לא קראתי

Madame T​(שולטת) • 8 בנוב׳ 2006
ללא גבולות כתב/ה:
את כל השירשור ...
לא הגבר ..הירידה !!!
טוב נו ילד אחד...

אם הוא ימשיך רק לרדת לך, אז ילדים לא יהיו מזה icon_smile.gif אבל העיקר שנהנית, אין כמו ירידה מושלמת ומהנה icon_cool.gif
Queen Yasmin​(שולטת)
לפני 17 שנים • 16 בנוב׳ 2006

Re: לא קראתי

Queen Yasmin​(שולטת) • 16 בנוב׳ 2006
ללא גבולות כתב/ה:
את כל השירשור ...
לא הגבר ..הירידה !!!
טוב נו ילד אחד...

בוקר טוב !

במובן הטוב של המילה , אני מקנאה בך .
מבחינתי , אין יותר חזק מאורגזמה אוראלית .
כבר הרבה זמן אין סאב היודע לרדת כפי שאני באמת
אוהבת . בהחלט מתגעגעת לפורקן אוראלי חזק !
רעלב
לפני 17 שנים • 19 בנוב׳ 2006

מין אוראלי.

רעלב • 19 בנוב׳ 2006
זה כיף חיים. הכי נחמד זה לדחוף לך את הלשון פנימה והחוצה, ולעשות נעים עם האף באותו זמן.
וואז לאט לאט להאט ולהתרחק עד שאת מתחרפנת אוחזת אותי בשיער מצמידה אותי לדגדגן ומתחילה לאנוס לי את הפרצוף מהר יותר ויותר, האפון המסכן שלי, אבל את יודעת שאני רוצה שתמשיכי כי הלשון שלי עדיין מתוחה החוצה ואז כשלבסוף כשאת גומרת על הפרצוף הרטוב שלי אני מרגיש את הירכיים שלך מתהדקות לי מסביב לאזניים ואת מרפה ממני ומשליכה אותי הצידה.

סליחה, קצת נסחפתי.
המפקדת​(לא בעסק)

Re: מין אוראלי.

המפקדת​(לא בעסק) • 19 בנוב׳ 2006
רעלב כתב/ה:
זה כיף חיים. הכי נחמד זה לדחוף לך את הלשון פנימה והחוצה, ולעשות נעים עם האף באותו זמן.
וואז לאט לאט להאט ולהתרחק עד שאת מתחרפנת אוחזת אותי בשיער מצמידה אותי לדגדגן ומתחילה לאנוס לי את הפרצוף מהר יותר ויותר, האפון המסכן שלי, אבל את יודעת שאני רוצה שתמשיכי כי הלשון שלי עדיין מתוחה החוצה ואז כשלבסוף כשאת גומרת על הפרצוף הרטוב שלי אני מרגיש את הירכיים שלך מתהדקות לי מסביב לאזניים ואת מרפה ממני ומשליכה אותי הצידה.

סליחה, קצת נסחפתי.

חיחיחי icon_lol.gif נסחפת לא רע בכלל....
Queen Yasmin​(שולטת)

Re: מין אוראלי.

Queen Yasmin​(שולטת) • 19 בנוב׳ 2006
רעלב כתב/ה:

סליחה, קצת נסחפתי.

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
האם נסחפת קצת icon_question.gif
בכלל לא , קצת אחרת גבר
. icon_rolleyes.gif
אלון-סאב​(נשלט)
לפני 17 שנים • 25 בנוב׳ 2006

או שיורדים מאהבה או שלא יורדים בכלל

אלון-סאב​(נשלט) • 25 בנוב׳ 2006
או שיורדים מאהבה או שלא יורדים בכלל.

מכור לירידות ולא יכול לספר על פעם אחת שהיה "ניסיון רע", רק כייף. לשאלה האם יתכן עבד שלא יורד, בהחלט כן, מכיוון שעבד לפני שהוא עבד הוא גבר ולא כל גבר נמשך לאוראלי, כמו שלא כל אישה מעוניינת שירדו לה (ויש חיה כזו) וכמו שלא כל גבר אוהב 'וואניל', ואין קשר ל"בעיות" עם הגוף הנשי פשוט שאלה של "טעם וריח..." שאין להתווכח. icon_smile.gif

חוויה שתמיד אנצור - כשהיא ישבה על הפה שלי, אני שכוב על המיטה, נועצת את מבטה בעיניי בזמן שמצצתי לה עד לאורגזמה. לראות את עיניה בין שדיה, נעצמות תחת גלי האורגזמה, גופה רוטט בקצב לשוני, מדהים.

חוויה נוספת שלא אשכח - אני על הרצפה, גבי צמוד לצד המיטה, ראשי מושען לאחור, והיא על ברכיה על המיטה כשגבה אליי, ראשי בין ירכיה משמש כאוכף רכיבה, מחככת בכוח את הדגדגן ואת כל חריצה בפניי, בשפתיי ולשוני, מרטיבה את כל פניי עד לאורגזמה. ויברטור אנושי, כמו שצריך הייתי מוסיף.

ניסיון מדהים נוסף באותו נושא חוויתי מייד לאחר שהענקתי מסג' עמוק בכל הגוף ואיכשהו הגענו לתנוחה כשהיא על ברכיה ואני שכוב על גבי והיא דוחפת את ישבנה על לשוני הרכה/קשיחה, מקפצת בעדינות ו'מזיינת' את עצמה עליה תוך שהיא מביאה ביד, לפעמים פשוט מועכת את פניי על המיטה כדי להגיע לליקוק עמוק ויסודי יותר של השושנה שלה. גמרתי רק מלשמוע אותה.

מתמטית: חוסר אוויר = עודף כניעה. חוסר שליטה = עודף הנאה. חוסר ריחוק = עודף קירבה. חוסר באנאליות = עודף אוראליות! icon_smile.gif

לכל הצוללים ולכל מאבדות השליטה, מי שלא מכיר ומי שלא שמע, הפתרון המושלם:

אבל בלי קשר, Smothering זה כייף. נ.ק.ו.ד.ה
icon_biggrin.gif

לטעמי, אין שום פסול בכוס מיוזע אם רק לצורך הגיוון, ואין בזיעה שום דבר מזיק, כולה מעט מים מלוחים. מה רע בריח טבעי ? אין רע. גם אין שום פסול בכוס שעיר, פשוט מזיזים את השיער הצידה, מצמידים את הפה, מלקקים, מוצצים, יונקים ובולעים, אפילו את השיער - לא מתים מזה. כוס מגולח לחלוטין אכן נראה פדופילי משהו, אז פשוט מכבים את האור בזמן הרכיבה אל השקיעה ... icon_smile.gif

כשזה מגיע לירידות, אני אגואיסט: אני יורד כי זה הקיק שלי. ההנאה שלה, האורגזמה שלה זה בונוס, בונוס כייפי לי, אך לא המטרה. הדרך לאורגזמה, זה הכיף האמיתי. אפשר רק לקוות שכך גם הצד השני ירגיש, אם/כשהיוצרות יתהפכו.

אני מאמין שככל שמכירים טוב יותר, ועם תקשורת ופתיחות בריאה, היא תוכל להגיע לאורגזמת-שרשרת רק ע"י אוראלי, גם אם היא חווה אחת כזו רק פעם ב-. תלוי בזוג. בכל מקרה, אני ממליץ לכל גבר לפחות לנסות להביא אותה בשרשרת, פשוט כי זו הרגשה פנימית מדהימה.

וקצת תמונות, לפקודת המפקדת. icon_biggrin.gif

תמונה מס. 1 מסצנה של 20 דקות באיכות מעולה:

תמונה מס. 2 מאותה סצנה:

תמונה מסרטון איכותי אחר:

סרטון קינקי 1:

סרטון קינקי 2:

סרטון מאחור:

סרטון רטוב:

ואסיים עם טקסט קצר שכתבתי ומתאים לכאן כמו כפפה ליד: 'מתחת לתחת שלה, התענוג'.

שכבתי שם מביט בה והיא הביטה בי חזרה.
ללא מילה, היא הורידה את התחתון והתמקמה לה בנוחות ובעדינות על חזי, גבה אל פניי. כיסא נוח נהייתי לה. מרגיש את החום ואת הרטיבות בין רגליה על חזי. ישבנה מונח שם מעליי, חשוף ועגלגל, עסיסי. נשי. שכבתי שם בדממה נועץ מבטים ומרגיש כיצד המתיחות עולה בין רגליי.
רגע לאחר מכן היא התרוממה ובעדינות התמקמה לה מעל לפניי, התחת הסקסי שלה ממש מעל עיניי. שכבתי שם קפוא מהמראה. מפחד שאם אזוז, שאם אצייץ יעלם ולא יחזור. אט אט היא הנמיכה עצמה. התיישבה על פניי והחלה מתנועעת, נועצת את פרצופי עמוק יותר אל חריציה. אפי נתקע לו שם בין פלחי ישבנה הצחור, ופי טועם במקצת את רטיבותה. זזה מצד לצד ומוחצת את פרצופי, היא הביאה את פי ואפי בדיוק להיכן שרצתה.
ישיבה אגרסיבית. עם כל המשקל ללא רחמים. עד שאפילו קשה למצוא מעט אוויר לנשימה.
גם כשנפלטה מפי אנחת סיפוק קטנה, נותרה היא ישובה. שקטה. ללא תזוזה. על פרצופי. נעים. לא מתלונן. שניות בודדות לאחר מכן האוהל שצמח לו בתחתוניי הציג בגאווה את פירות מאמציה. ותגובתה פשוטה. משיכת התחתון מטה, והופלה, והנה הוא קופץ לו מעלה. צליל של בקבוק שמן נפתח, וידיה כבר תופסות אותו. חולבות אותו באיטיות משגעת. מטה מעלה. מטה מעלה. קצת סיבוב. קצת משחק עם האצבעות. מטה מעלה...
שוכב כך עם פרצופי האדום, מנסה לנשום בין ישבניה, ידיה מטריפות אותי ואני חייב להתאמץ בשביל מעט אוויר, רעדתי מעונג. ידעתי שלא ירחק הרגע ואשפריץ ללא בקרה ונורא רציתי למשוך את הרגע הזה כמה שרק יכולתי. ידיי נשלחו ותפסו את ידיה, מרחיקות אותן מכלי זייני המסכן. רגיש הוא. מפסיקות את משחקן בו. אך ברגע שעזבתי את ידיה בכדי להרים את ישבנה מעליי כמעה ולגמוע מעט אוויר צח, מייד קפצו הן חזרה. כמו קפיץ. מאוננות אותי. חולבות אותי כעטין. מכריחות אותי לגמור למרות רצוני. שוב שלחתי ידיי ותפסתי את ידיה ושוב כל משקל גופה נופל על פרצופי ותוקע אותו עמוק עוד יותר בישבנה העגלגל, גונב את כל האוויר מראותיי. עוזב לרגע בשביל להרים אותה מעליי, אוויר, אוויר! וידיה שוב חוזרות, מתעללות בי ממש. עכשיו יד אחת חופנת את הביצים, מועכת קלות, היד השנייה תופסת מהירות בתנועות חליבה חזקות, אגרסיביות כאלה ... ואני רק אומר לעצמי, לא לגמור, לא לגמור! זה כל כך כייף...שרק יימשך עוד, בבקשה שימשך עוד! שוב מגייס את כל כוחותיי, מתמתח, תופס את ידיה ועוצר מבעדה לסיים את המלאכה. הא-הא! הצלחה.
אך אבוי, להחזיק את ידיה כך ובאותו זמן להחזיק את האוויר בריאותיי התגלה כמשימה קשה עד למאוד. ללא אוויר בריאות והיא כבדה בעשרות מונים יותר מדקה מסכנה, בודדה, קודם לכן. וכשאני בהזיות קשות מהיסח הדעת של ידיה השובבות על מבושיי, בהחלט אפשר להבין את הדילמה שלי: חמצן או תענוג. אוויר או המשך העינוג. לנשום או לא לגמור, זאת השאלה!
במהרה הפך זה להיות משחק חתול ועכבר. או שאני עוצר מידיה מלגרום לי להשפריץ, או שאני עוצר מישבנה המתוק מלגרום לי להיחנק. החזקתי מעמד 10 דקות תמימות ואז כשפשוט לא יכולתי יותר ואזל הכוח במותניי וכוח רצוני, גמרתי בבום. גמרתי כהר געש מתפרץ, צווח את נפשי בכל כוחי מהתענוג הישר אל תוך ישבנה המצמיד, החונק. היא נותרה לה ישובה לחלוטין על פרצופי עד שחלבה את טיפת הזרע האחרונה מכלי.
הייתי זקוק למספר דקות טובות בכדי להתאושש מישיבתה. שכבתי שם מנסה לתפוס את נשמתי שכמעט ופרחה, מחייך. חושב.

חייו של כיסא פשוט טובים עד מאוד.
אכן טובים.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 17 שנים • 4 בדצמ׳ 2006
מבחינתי העינוג האוראלי הוא ההתחלה והסוף של כל אקט מיני ו\בדסמי. כל הפטיש שלי מסתובב סביב הנושא של העונג שאני מוצא במגע של הבד, ואיך הבחורה מגיבה למגע.
עינוג אוראלי לא חייב להיות דווקא "לרדת" לבת הזוג, גם נשיקה יכולה להיות עינוג אוראלי. אני מתייחס למושג כללי יותר שבו האלמנט האוראלי מושא על כל הגוף. בנוגע ל"ירידה" למישהי אני עושה זאת בעונג רב , ומשפר את הטכניקה והיכולות הלשוניות, תוך כדי שימת לב לכל בחורה והאנטומיה שלה, איפה ללקק, כמה עמוק כדי שתפיק הנאה מהאקט.... וכו'.
ביחד עם זאת יש לי כמה קוים אדומים וכללי ברזל:
כמו שאני טורח להתרחץ ולהרגיש הכי נקי ומוכן בשבילך, את חייבת לשמור על היגיינה ואגינאלית.
כמה שיערות ערוה לא מפריעות לי, אבל ללקק את היער השחור זה עושה "נמלים" בלשון ומלווה בניסיונות ביריקת שיערות מבין השיניים שלי.

עמק
StAte Of MiNd
לפני 17 שנים • 4 בדצמ׳ 2006

אני יורד משמע אני קיים

StAte Of MiNd • 4 בדצמ׳ 2006
בטח שלרדת - כמה שיותר
טעם החיים
Queen Yasmin​(שולטת)
לפני 17 שנים • 5 בדצמ׳ 2006

Re: אני יורד משמע אני קיים

Queen Yasmin​(שולטת) • 5 בדצמ׳ 2006
משרת בבת אצולה כתב/ה:
בטח שלרדת - כמה שיותר
טעם החיים

הענין הוא שצריך גם לדעת לענג ולשרת .
לרדת לבחורה זה לא פרויקט ולכל אחת יש גוף
אחר לחילופין כל אישה בנויה ואוהבת טכניקות שונות .