צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חוויה נוראית

huan
לפני 17 שנים • 6 בדצמ׳ 2006
huan • 6 בדצמ׳ 2006
גודיס...אני מסכים איתך לגמרי...אבל לדעתי יש להגביל את הבדסמ מגיל 7 ולהעלות אותו כל שנה בשנה נוספת....אני בטוח שזה יעשה את הסינון המתאים.
electro-z
electro-z • 6 בדצמ׳ 2006
Princess Alice כתב/ה:
נו, הסתדרתי גם בלי זה.

מקבי כתב/ה:
"כל פרסום הוא פרסום טוב."

icon_rolleyes.gif

על מנת למנוע התנגשויות עם החוק, כל עורך דין מתחיל ממליץ למפרסם הנ"ל להוסיף ט.ל.ח לפירסומיו.

במקרה הנ"ל זה נראה לי אפילו מתחייב.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 6 בדצמ׳ 2006
huan כתב/ה:
גודיס...אני מסכים איתך לגמרי...אבל לדעתי יש להגביל את הבדסמ מגיל 7 ולהעלות אותו כל שנה בשנה נוספת....אני בטוח שזה יעשה את הסינון המתאים.

גודיס וחואן מסכימים???

באמת הגיע הזמן להחליף את המשקפיים... icon_biggrin.gif
דוכיפת​(נשלט)

Re: שלום לכולם.

דוכיפת​(נשלט) • 6 בדצמ׳ 2006
kaly כתב/ה:
Princess Alice כתב/ה:

כל הקשור לד"ר שטן כפי שהוא קורא לעצמו - הוא נהג בטיפשות רבה וקיבל את עונשו כראוי.
אינני מתכוונת להתחרט על שום דבר מכיוון שאיני חשה את אשמתי בעניין!

רצית להעניש את שטן? לא מכירה דרכים אחרות מלבד לרמוס את הגבולות שלו ללא הסכמה?

מישהי אמרה: "כך לא נוהגת מלכה אמיתית!"
יקירתי, אם הנך רגילה להיות סמרטוט - תמשיכי! אני לעומתך לא רגילה לשקרים, מרידות והבטחות שווא מצד הנשלט! אני שומרת על כבודי עד הסוף, ולא מעניין אותי באיזו צורה יגיבו האחרים, גם הם לא מעניינים אותי כלל כאשר העניין נוגע לכבודי העצמי!

נשמע שיותר מעיניין של בטחון עצמי יש לך בעייה חמורה של אגו

אני לא נוהגת לשחק משחקי סאדו לחובבנים, יש לי את החוקים שלי והם ממש לא רחוק מחוקי בדס"מ.

לבדס"מ אין ממש ספר חוקים כמו עשה ואל תעשה,למעט השפוי,בטוח והסכמה.
חשבת פעם למה אלו 3 חוקים שכ-ו-ל-ם נצמדים אליהם?
בואי נעזוב לרגע את השפוי והבטוח.בואי נדבר על הסכמה-הייתה הסכמה משניכם לפני הסשן לשבור גבולות ולהתעלם מהרצון שלו להפסיק את הסשן?

כל מה שקשור ל CBT- שהשטן לא אוהב במיוחד - זאת הייתה ההשתקפות של הבטחת השווא שלו!
ושישים לב לדבריו כאשר הוא אומר לי: "תעשי כל מה שבא לך!"
צריך לדבר, כך נוהגים בני - אדם, זה מה שמפריד אותנו מן החיות שגם הם מתקשרות לפעמים.

אז את בעצם אומרת שבגלל שהוא הפר הבטחה הוא נענש ע"י כך שעשית לו CBT בניגוד לכל מה שידעת על גבולות שלא נחצים אצלו?
"תעשי מה שבא לך",זה טוב ויפה,לא שמעתי אותו מציין שמצידו את יכולה גם לשבור גבולות ולרמוס אותם

!

[b]אליס,אין לי כוונות להתנגח איתך או משהו,אני חושבת אבל שכדאי שתסתכלי על האירוע מצד ג' , ותנסי להבין.
אני כדומית מאוד אוהבת להגיע עם הנשלט שלי לסף הכאב שלו וכל פעם לעבור אותו בקצת,אבל זה בלתי אפשרי להעניק לנשלט כמות כאב רצינית אם הוא לא נשלט שלך לאורך זמן והקשר המנטאלי חזק מאוד,כי את הכאב הוא מקבל ממך כי הוא רוצה לרצות אותך.ואל תשכחי שנשלט לפני הכל הוא בן אדם,עם רצונות ויש להתחשב בגבולות שלו,ואל תפרשי דברים כמו שאת רוצה להבין אותם, תעשי מה שבא לך לא אומר תחצי את הגבולות שלי ועוד בסשן פומבי.

תהיי סדיסטית,תהיי קשה,תהיי אקסטרימית-אל תפגעי ללא הסכמה מפורשת.

חוץ מזה-לא לימדו אותך שאם שוברים צעצוע,אחר כך אי אפשר לשחק בו יותר?....[/b]

icon_lol.gif
מאסטר יקיר​(שולט)

Re: שלום לכולם.

מאסטר יקיר​(שולט) • 6 בדצמ׳ 2006
Princess Alice כתב/ה:
שלום לכולכם!
מצטערת (מאוד) על תגובתי המאוחרת, אך לדעתי הסתדרתם די טוב גם בלעדיי - בלשפוט ובלהוסיף שמן למדורה שרובכם לא הייתם נוכחים לה מלכתחילה. הרי הכי פשוט להיסחף אחריי עדר של כבשים, כמה עלוב...

כמה עלוב...
לקרוא פתיח כזה, המנסה מראש להתגונן ולזעוק בראש בחוצות: אני לא שמה עליכם!

כעת אני כאן, ולא בשביל לבקש סליחה או לנסות להתנקות בפניכם או בפניי הנשלט הבכיין והנוטה להתלונן על רוב המלכות המופיעות בחייו.
אני כאן בשביל לספר קצת על עצמי ועל השתקפותיי על מה שאנו קוראים לו בדס"מ, ולאחר מכן להגיב לתגובותיכם.
כל הקשור לד"ר שטן כפי שהוא קורא לעצמו - הוא נהג בטיפשות רבה וקיבל את עונשו כראוי.
אינני מתכוונת להתחרט על שום דבר מכיוון שאיני חשה את אשמתי בעניין!

בינתיים מי שמצטייר כטיפשה, זו את ולא הוא! פעם אחת בלבד נפגשתם בצילומים וכבר הספיק להתבכיין ולהתלונן בפנייך על רוב המלכות...

כהקדמה: הנני בת - אדם ישירה ביותר, וכל מי שמכיר אותי יודע זאת היטב, לכן אדבר בישירות רבה מבלי להתחשב אם זה יעליב חלק מכם או לא.
מישהי אמרה: "כך לא נוהגת מלכה אמיתית!"
יקירתי, אם הנך רגילה להיות סמרטוט - תמשיכי! אני לעומתך לא רגילה לשקרים, מרידות והבטחות שווא מצד הנשלט! אני שומרת על כבודי עד הסוף, ולא מעניין אותי באיזו צורה יגיבו האחרים, גם הם לא מעניינים אותי כלל כאשר העניין נוגע לכבודי העצמי!

זה בסדר, את דואגת לרמוס את כבודך בעצמך.

הנני אדם שלם עם עצמי ולא זקוקה לחינוך או השקפה של מישהו אחר על מעשיי או החלטותיי.
השטן היה מקולר לי ולא עמד בהבטחותיו, יותר מזה - דיברנו הרבה ודי הבנו אחד את השניה, ולא מדובר רק בקריאת הפרופיל שלי - שבו מצויינות עובדות חשובות ביותר בנוגע לסשנים עימי.

כמה את רצינית... ושוב, היכרת אותו ביום צילומים, לפגישה השנייה הוא לא בא ובשלישית הוצאת עליו את הטירוף שלך מתוך נקמה... מתי הספקת לקלר אותו??? בפנטזיות שלך??? את מצפה שיאמינו לך??

דיברנו על נושאים אישיים היוצאים גם ממסגרת הבדס"מ... חבל שלמרות הכל הוא לא הבין אותי אלא כתמיד "שיחק אותה"!
לכל אלא אשר מצאו הזדמנות ללכלך על מועדון הדנג'ין: אני לוקחת את כל האחריות על עצמי בלבד, מצידי אעזוב את המקום למען שמו הטוב של המועדון, אעזוב... בלי בושה וחרטה כלשהי על הלב, אני לא פורשת ולא מרימה את ידיי - אני גאה להיות חלק מן המועדון ואם עזיבתי תטיב למועדון אעשה זאת למענו.
אם כי אף אחד לא דורך עליי, ולא ידרוך לעולם!
אני אשאר להיות אותה אחת - פרינסס אליס, מי שהייתי לפני ומי שאשאר להיות גם אחריי, ואף אחד לא יקבל את סליחתי אם הוא איננו ראוי לכך!
אני זו שמודה בטעויותיה ומבקשת סליחה כאשר מודעת לטעויותיי - אבל הפעם אין סיבה שהודה בטעות כלשהי, אם כי האדם שכביכול "נאנס" על ידי לפי דבריו – הוא שחקן ולא יותר מזה, ואולי אפילו זו עוד פרסומת לטובתו(?).
מצידי שימצא תחום אחר למען משחקיו, אני לא נוהגת לשחק משחקי סאדו לחובבנים, יש לי את החוקים שלי והם ממש לא רחוק מחוקי בדס"מ.

לטובתך, תעסקי את במשהו אחר ואל תשחקי בחייהם של אחרים!

חשוב שהנשלט יכבד את מלכתו, עם הכבוד בא כל השאר (גם מצידה של המלכה).

אכן חשוב מאוד, ובתנאי שהיא מלכה!

ומי עוד מאוכזב מכל העניין הזה?... נפל עליי עוד נשלט עלוב נפש, שחקן צבוע, בכיין!
נמאס לי מחוסר הרציניות הזו כלפי עולמו של הבדס"מ האורגנלי! נסו להיזכר במציאות של עולם בו התשוקות והפחד מעורבים יחדיו.
האולם רובכם שחקנים?...
כמה מאכזב לקחת אחריות על נשלט חלש גוף ונפש, נשלט שלא יודע מה הוא רוצה מעצמו ותמיד מוצא סיבה על מה להתלונן בכל פעם, כמה מחליא!

זה כל העניין, שגם אחריות לא לקחת!!

ולמה אני צריכה להיות כמוהו? הרי אני יודעת בדיוק מה אני רוצה, והנשלט תמיד מודע לכך מסיבה כלשהי - מכיוון שאני תמיד אומרת לפני הסשן - מה אני רוצה ולרוב גם נוהגת באדיבות יתר ושואלת גם אותו מה הוא רוצה.
כל מה שקשור ל CBT- שהשטן לא אוהב במיוחד - זאת הייתה ההשתקפות של הבטחת השווא שלו!
ושישים לב לדבריו כאשר הוא אומר לי: "תעשי כל מה שבא לך!"

גברת "מלכה", אחרי שהנשלט מציב את הגבולות שלו, אין סיבה שלא יאמר לשולטת שלו: עשי בי כרצונך... אבל אם היית חכמה, היית מבינה שהכוונה היא, מעבר לגבולות שהוא הציב, עשי בו כרצונך!

צריך לדבר, כך נוהגים בני - אדם, זה מה שמפריד אותנו מן החיות שגם הם מתקשרות לפעמים.

האמנם??? היש בך צלם אנוש בכלל??

וכעת כמה עצות לשטן היקר לכם כל-כך:
1.תמצא לך מישהי חובבנית כמוך, מישהי שראויה לאחד כמוך - שחקנית. מישהי שלא תרצה שתפגין כבוד כלפיה, הרי "לא כל מלכה שמחזיקה בשוט היא מלכה!" - לא כל אחת ראויה לכבודך, לזה התכוונת, לא? לדעתי כל אחד צריך להפגין כבוד לשני, הרי קודם כל כולנו בני - אדם, ובכל אחד מאיתנו יש משהו מיוחד במינו, כל אחד מאיתנו - אדם אינדיבידואלי בפני עצמו החושק בכבוד כלשהו. כעת כל הקשור למלכה - זה כאשר היא לא רק זו שמחזיקה את השוט בידיה, המלכה מתחילה בנשמה וממשיכה בכבוד העצמי שלה ואהבה אמיתית למה שהיא עושה.
המלכה לא תרשה להעליב את עצמה, המלכה לא תרשה לדרוך על עצמה ולא תבלע שקרים והבטחות שווא, כאשר היא מאמינה בך - נפתחת בפנייך - בוטחת בך ואתה - לא מעריך זאת ומשחק איתה משחקים - זה פוגע בה, זה מאכזב אותה, מכאיב לה - אז למה אתה מצפה בתמורה?!...
2.תפסיק להתבכיין ולעשות לעצמך פרסומות על חשבונם של אחרים, או שאולי זאת הגנה עצמית כלשהי עבורך?... אתה נשברת ולא פעם אחת, אז כנראה שזה לא התחום שלך. טעית בדרך ילד, תתחיל להיות רציני ותעשה משהו שבאמת יתאים לך, לך תשחק באיזה סרט זול! הרי זה כל מה שאתה מסוגל - להעמיד פני סובל, שחקן מעולה לדעתי - חבל שתבזבז את זמנך על משהו אמיתי כל כך.
3.אם בכל זאת תחליט להישאר בתחום ותמצא מישהי שבאמת שווה יותר מכל אלה אשר ניסית ללכלך עליהן - תפגין כבוד, עמוד במילתך ותסבול בשבילה באהבה אמיתית ורצון להישלט, כי אם לא - אתה לא שווה כלום! ישנם הרבה כמוך - ונילים.
ואם אתה אחד מאלו אשר נקראים - ונילים - אז אתה מחפש להיות לא הנשלט, אלא משהו אחר... ואת זה לא תמצא באף מלכה שקוראת לעצמה מלכה!

זו האמת היחידה שכתבת כאן: "...שקוראת לעצמה מלכה!

תודה לכל אלא אשר הגיבו בהגיון להודעתו של השטן ולא שפטו אותי מאחוריי גבי אלא המתינו לתגובתי שלי.
ותודה לוונוס, תודה לך יקירי!
superman22
לפני 17 שנים • 7 בדצמ׳ 2006
superman22 • 7 בדצמ׳ 2006
וואו, מה שאליס כתבה מפחיד וגרוע יותר מהתיאור של הסשן.
החוק העיקרי של הבדס"מ זה שהכל בהסכמה, אם זה לא אחד מהחוקים שלך אז את בטח לא עושה בדס"מ את פשוט תוקפת אנשים.
אם הבנת שהוא לא רוצה להמשיך ועושה רושם שהבנת ובכל זאת המשכת, אז זה בדיוק כמו שתלכי ברחוב ותתחילי להרביץ לאנשים, מה זה משנה, הרי רשמת בפרופיל שאין לך גבולות, זה בסדר.
ועוד להרביץ לו ולשבור את הגבולות כנקמה על מה שהוא עשה לך? אם זה לא תקיפה אז מה כן?
Princess Alice​(שולטת)
Princess Alice​(שולטת) • 7 בדצמ׳ 2006
1.אכן קילרתי אותו.
2.הוא לא שם שום גבולות, כמעט ולא דיבר על זה כאשר שאלתי אותו.
3.לא תוקפת אנשים. אין צורך בלהמציא סתם דברים!

אין לכם מה לעשות חוץ מזה?
אני כבר לא חלק ממועדון הדנג'ין, זה ירגיע אתכם?
ולאן נעלם לו השטן? למה הוא לא מגיב?
אה... נכון, הוא זה שהבעיר את המדורה, ואתם ממשיכים איתה.
כנראה שאין לכם מה לעשות חוץ מזה.
DanaDomme​(שולטת)
DanaDomme​(שולטת) • 7 בדצמ׳ 2006
[quote="Princess Alice"]1.אכן קילרתי אותו.
2ולאן נעלם לו השטן? למה הוא לא מגיב?
אה... נכון, הוא זה שהבעיר את המדורה, ואתם ממשיכים איתה.
כנראה שאין לכם מה לעשות חוץ מזה.[/quote]

השערה שלי - הוא כנראה נבהל מכמות מלקקי העכוז שלך (בעבר ובפוטנציה).
נוריתE
נוריתE • 7 בדצמ׳ 2006
ומישהו אמר לי פעם
who the fuck is alice

תלמד להיזהר מילדות קטנות שאם נותנים להן שוט ביד אז עולה להן השתן לראש.