שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ללא מילת ביטחון

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 8 בדצמ׳ 2006
איימי_​(נשלטת) • 8 בדצמ׳ 2006
מקבי כתב/ה:
לדעתי אין צורך במילת-ביטחון. השליטה נמצאת אצל השולט בזמן הסשן, לא אצל הנשלט. אם הוא לא סומך על השולט - שלא יתעסק איתו. השולט צריך לראות באיזה מצב נמצא הנשלט, ולפי זה להחליט האם להמשיך או להפסיק. הידיעה שהנשלט יכול להפסיק בכל רגע לוקחת הרבה מאוד מן ההנאה, לדעתי.

בכלל, ברוב המצבים הקשים (שאכן) מצריכים שימוש במילת-בטחון, הנשלט כלל לא יהיה מסוגל להוציא צלילים ו\או לחשוב בצלילות, שלא לדבר על הגיית מילה כלשהי במטרה מושכלת לעצור תהליך כלשהו.

זה לא קשור ללא לסמוך על השולט. זה קשור להיותו של השולט בן אנוש שעלול לטעות בקריאתו. מלבד זאת, הנשלט ל א ב אמ ת יכול להפסיק, אם אתה חושב על כך שבעצם ההפסקה נובעת מכיבודו של השולט את ההסכמה המוקדמת בינהם. הרי הנשלט תלוי בחסדיו...

לגבי הקושי להגות מילת ביטחון במצבים קשים- זה לא אומר שבשל כך אפשר לוותר עליה, אלא שבמצב כזה עולה הצורך שגם השולט מצידו יהיה עירני למתרחש, גם אם הנשלט לא הוציא מילת ביטחון.
מקבי​(מתחלף)
לפני 17 שנים • 9 בדצמ׳ 2006
מקבי​(מתחלף) • 9 בדצמ׳ 2006
ציטוט: זה לא קשור ללא לסמוך על השולט.

זה קשור מאוד. הנשלט צריך להכיר את השולט, ולדעת שהוא אדם שקול, בעל יכולת הבנה של מצבים מורכבים. מצד אחד אנחנו לא רוצים שולט שיפסיק כל שלוש דקות כי הנשלט עשה פרצוף לא נחמד, אבל גם לא שולט שימשיך להצליף בגופה.

ציטוט: מלבד זאת, הנשלט ל א ב אמ ת יכול להפסיק,

אלא אם הוא קשור\מסומם\לא יודע, הוא בהחלט יכול. אם הוא בוחר להמשיך, מכל סיבה שהיא, זו זכותו.

ציטוט: אם אתה חושב על כך שבעצם ההפסקה נובעת מכיבודו של השולט את ההסכמה המוקדמת בינהם

מצויין. אם הנשלט אומר לעצמו "אני סובל ולא טוב לי, אבל בגלל הכבוד שלי לשולט ולהסכמיות שיש בינינו, אני נותן לזה להמשיך לבינתיים", זה בסדר גמור. ראוי, אפילו, במידה מסויימת.

ציטוט: לגבי הקושי להגות מילת ביטחון במצבים קשים- זה לא אומר שבשל כך אפשר לוותר עליה, אלא שבמצב כזה עולה הצורך שגם השולט מצידו יהיה עירני למתרחש, גם אם הנשלט לא הוציא מילת ביטחון.

במידה והנשלט קשור ופיו חסום (מה שבהחלט סביר שיהיה), והוא עמוק בתוך ספייס כזה או אחר.. אז על השולט להיות קשוב שבעתיים. מילת ביטחון או אפילו תנועת ביטחון לא ממש יעזרו.

מילת הביטחון מקומה ביחסי שליטה מידיים, שאין מקורם ביחסים של ממש. הרי בני-זוג מכירים אחד את השני... מילת ביטחון תהיה קיימת בן נשלט ומלכה בתשלום או בני שני אנשים שנפגשו לסשן ביום בהיר... לא בן שני אנשים שמכירים אחד את השני. אני אישית ממליץ שלא לתת לאדם שאינכם מכירים לקשור אתכם ולחסום את פיכם... אבל זה רק אני.

אולי בדסמ לא עושים רק באהבה (כמו שסקס לא עושים רק באהבה), אבל בהחלט כדאי להכיר את מי שעושים את זה איתו. לפחות שתהיה כתובת לתביעות. icon_smile.gif
venus in our blood​(שולטת)

לא בכל מחיר...

venus in our blood​(שולטת) • 9 בדצמ׳ 2006
מילת ביטחון היא דבר נדרש, ללא ספק.
אבל,
לא בכל מצב, לא בכל סיטואצייה.

ויחד עם זאת,

אפילו במהלך היכרות עמוקה עם השולט, כדאי שתהיה האופצייה של מילת ביטחון, גם אם אינך משתמשת בה.

נכון הוא, שהשולט אמור לקרוא את הנשלט , אבל , מה לעשות, ורוב בני האדם ( כן, כן, גם השולטים ) לא ניחנו ביכולת טלפאטית.

אז...

מילת ביטחון, רצוי ומומלץ שתהיה תמיד, כאופצייה.

אם את חשה שאין לך צורך בה, פשוט אל תשתמשי בה.
שם מתחתיו

אני לא מבינה

שם מתחתיו • 9 בדצמ׳ 2006
מה הבעיה הגדולה במילת ביטחון
למה זה לדעת חלק מכאן מוריד מערך השולטל?
להפך
נשלט שיש בידו מילת בטחון ויודע שהוא מעריך את השולט שלו ומכבד אותו
יתאפק יסבול ויהנה בשביל השולט שלו ולא ישתמש במילת הביטחוון.
אני רואה במילה הזו דוקא אקט של מבחן, עד כמה הנשלט סומך על השולט שלו ולא משתמש במילת הביטחון.
אם נשלט כבר מגיע להשתמש במילה זו סימן שהשולט לא הפסיק בזמן ולא קרא נכון את סבלו של הנ'שלט ומכאן גם מגיע כישלונו של השולט.
ברור שכל זה קורה רק כשהקשר בין שניהם חזק ומבוסס
בקשר ראשוני או קשר מקרי מילת הביטחון חשובה מאוד.
ערגה

מתחברת לשאיפה

ערגה • 9 בדצמ׳ 2006
גם אני הייתי רוצה להצליח להיות בסשן עם אדם שיוכל לקרוא ולדעת הכל ותמיד להיות ער לכל המתרחש ואוכל לוותר לגמרי על הכל...
מבינה ללבך, שונאת את מילת הביטחון ורק בפעמים בודדות מאוד אמרתי אותה.
וכשאני מסתכלת אחורנית על אותן פעמים?
מזלי שהייתה לי את המילה .
שולט חכם יודע את גבולותיו ויתעקש על מילה, ולו כדי לסייע לו ולא כדרך להעביר שליטה לנשלטת, זה מה שמאפשר לו את קיום הסשן ולקחת השליטה.

הייתי רוצה בלי מילה, רק שבני אדם הם בני אדם הם בני אדם....

ולכל המגלומנים שחושבים שיודעים לקרוא מחשבות - אורי גלר מחפש יורש... icon_wink.gif
בובה על חוטים​(נשלטת)

מילת ביטחון

אני פעם ראשונה ביחסים מסוג כזה, אז אולי זה בגלל שאני חסרת ניסיון, אבל אני ביקשתי מהאדון שלי לותר על קביעת מילת ביטחון. אני מגיעה לסשנים כל כך מלאת תשוקה, ומוכנה להכל, ולא רוצה שהכוח לעצירת סשן יהיה בידי, רוצה לחוות את החוויה במלוא עוצמתה, יש לי מספיק שליטה בחיי היום יום, ובסשן אני רוצה להיות נשלטת ב100%.
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 9 בדצמ׳ 2006
לדעתי מילת ביטחון דווקא יכולה לאפשר לשולט מרחב פעולה גדול יותר.
לא שאני חושבת שמילת ביטחון צריכה להיות דרך לחקירת גבולות.
אבל היא נותנת לצד השולט אמצעי ביטחון נוסף.

ועם כל הכבוד לפנטזיות, תמיד כדאי שתהיה יציאת ביטחון.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 9 בדצמ׳ 2006
מילת ביטחון היא עניין של הרגשה.
הרגשה מול השולט/ת וגם ההרגשה לסיטואציה
(יותר קל או יותר קשה).

כלי עזר למי שמעוניין בכך.

לעיתים גם פחדים אישיים של הנשלטת מול עצמה
יוצרים עבורה את ה"חובה" במילת ביטחון לאותה סיטואציה
כדי להתגבר על הפחד. היא מרגישה שכך היא תוכל להסכים לסשן.

בלי או עם מילת ביטחון, האמון בשולט קיים בכל מקרה.
אחרת לא היה סשן. גם עם מילת ביטחון הנשלטת מאמינה
בו שהשולט יקשיב לה ויעצור כשהיא תגיד אותו, לפיכך האמון קיים.

איימי
icon_biggrin.gif
vertigoo

מילת בטחון היא כלי

vertigoo • 9 בדצמ׳ 2006
הרי כולנו יודעים שגם עם וגם בלי מילת בטחון יש דו שיח בין שולט לנשלטת
מילת הבטחון זה אמצעי נוסף אפשר איתה ואפשר בלעדיה
מספיק שנשלטת תאומר לי זה יותר מידי ללכת צעד אחד
דו שיח לעולם לא מפסיק בין השניים ובמקום שהוא מפסיק לפעמים נגמרת השליטה
גם שקט הוא סוג של דו שיח לצורך העניין
דלפי דולפת

חייבת לשתף אותכם

דלפי דולפת • 9 בדצמ׳ 2006
הסשן האחרון שלי היה עם אדוני וגבירתי. קיבלתי שתי מילות ביטחון.
והתבקשתי על ידם להשתמש בהם, ברגע שארגיש שאני לא עומדת בזה יותר.
לא השתמשתי בהם אפילו לא פעם אחת. ולמה?
בגלל השולטים שלי. שניהם היכירו אותי, ידעו את הפוביות שלי, המון
שיחות טלפון לעתיד לבוא. המון הכנה נפשית שלי עצמי לקראת זה.
הרבה פעמים הצלפות, שעווה, ספנקים הופסקו על ידם כשהם ראו
והרגישו שזה עומד לעבור את הגבול. לצעוק צעקתי (לדעתם לא מספיק)
אבל לא הרגשתי את הצורך להשתמש במילת הביטחון.
מה שאני רוצה להגיד ושאמרו כבר לפני, רצוי שתהיה מילת הביטחון
אבל עוד יותר רצוי לדעת מי עומד מולך/מעלך ועד כמה הוא מכיר אותך
כדי שלא כל דקה תזרק מילת הבטחון.