לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אני סחבה ריצפה

אנה שלו​(נשלטת){Z}
לפני 17 שנים • 15 בדצמ׳ 2006

אני סחבה ריצפה

אנה שלו​(נשלטת){Z} • 15 בדצמ׳ 2006
כשבאתי אליך חייכת ואמרת לי שאני הכי יפה שאתה מכיר. הרגשתי את זה. את זה שאתה באמת חושב ככה. ליטפתי לי את הלחי והלב שלי רקד. אחר כך נישקת אותי ואז שאלת אם אכלתי. נכנסת למטבח המשוכלל שלך והכנת לי ארוחת ערב כי ידעת שהיה לי יום ארוך ואני מתה מעייפות. אחר כך נכנסתי להתקלח ואז ישבנו לראות סרט. שאלתי אותך אם אתה רוצה שנצא ואתה אמרת שאתה עייף מידי. אחר כך שלפת את הזין שלך באדישות כזו והשתנת על הריצפה של הסלון שלך. זה גרם לי להצטמרר מהתרגשות. הזרם האדיש מהזין האדיש שלך עם המבט האדיש שהיה לך על הפרצוף והפיהוק שבא לך להוציא תוך כדי. אחר כך הכנסת את הזין שלך למכנסיים והפלצת. רציתי להגיד לך שאני מתה על הריח שלך אבל אתה כבר קמת וליטפת לי את הראש כאילו שאתה יודע מה רציתי להגיד. כשהלכת לחדר השינה שלך באדישות, הבנתי מבלי שתגיד. אז ירדתי על הברכיים וינקתי מהריצפה את כל השתינה שלך. אחר כך עלה לי גרפס של הטעם וזה הצחיק אותי. שמעתי אותך מגחך מחדר השניה שלך ובאתי אליך. אתה חיבקת אותי וככה נרדמתי, בידיים שלך, מוצפת בריח של השתינה שלך.
בבוקר, כשקמנו, שתינו קפה במטבח. אחר כך הלכת לסלון וכשחזרת אמרת שצריך לעשות סופנג'ה כי הריח של השתינה שלך עומד שם באוויר. אמרת לי:
"לכי תביאי את המטאטא", ואני קמתי והלכתי להביא אותו אבל לא הבנתי למה דווקא אותו. כשבאתי לסלון אמרת לי להוריד את המכנסיים ולרדת לדוגי. ירדתי. אחר כך שמעתי אותך יורק, ואז כאב לי וכשהסתכלתי אחורה ראיתי את המקל של המטאטא תקוע לי בתחת.
"אל תזוזי" אמרת לי ואז הבאת מהמטבח סחבה רטובה. עטפת לי את הפרצוף בסחבה הזו, הורדת אותי לריצפה וניקית בי את הסלון שלך, קדימה ואחורה, דוחף אותי עם המקל מהתחת ואני מצמידה את הלחי שלי לריצפה ומנסה לנקות את האיזורים שבהם עמדה השתינה המתוקה שלך. אחר כך אמרת לי לסחוט את הסחבה מעל הפה שלי. ושוב פעם, מנקה בי את הסלון שלך, ושוב, לסחוט מעל הפה.
אחר כך הוצאת את המקל מהתחת שלי ואמרת לי לנקות אותו עם הלשון. אחר כך הרמת אותי, לקחת אותי למקלחת, שטפת אותי, והוצאת אותי למרפסת שלך לתפוס קצת שמש. בדיוק כמו שעושים עם סחבה.
master of passion

מדהים.

master of passion • 15 בדצמ׳ 2006
icon_exclaim.gif
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2006
יש פה איזה ריח... של שתינה? לא, של טרול... אבל משעשע. סביר שיתעורר פה הדיון הצבוע/מתחסד הרגיל ואז יהיה אפילו עוד יותר משעשע. שמישהו יביא פופקורן eat.gif
Uranus
Uranus • 15 בדצמ׳ 2006
בואנה מישהו כאן גונב לי רעיונות.

כלובי אני רוצה רשם פטנטים כאן בכלוב !!!!

icon_wink.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 15 בדצמ׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
יש פה איזה ריח... של שתינה? לא, של טרול... אבל משעשע. סביר שיתעורר פה הדיון הצבוע/מתחסד הרגיל ואז יהיה אפילו עוד יותר משעשע. שמישהו יביא פופקורן eat.gif

טרול? icon_eek.gif
נוריתE
לפני 17 שנים • 16 בדצמ׳ 2006
נוריתE • 16 בדצמ׳ 2006
טרול...מתחזה ,
וואנבי דום בארון עם פנטסיות?
כפיל..?
דמוי פלג?(עם כל הכבוד לפלג..)
וואנבי פלג?
או עוד אחת שחושבת שאלוהים נולד מהתחת של האדון שלה.?

וואלה
לא יודעת מה יותר עצוב.

ככה וככה קשה לי לקרא דברים שכלו.
נוריתE

זאולופון..

נוריתE • 16 בדצמ׳ 2006
זאלופון כתב/ה:

למה "דיון צבוע/מתחסד"?
חובה על כולם לפרגן לכולם?
אין לאף אחת הזכות להגיד משהו שנוגד את כל הפוצי מוצי איזה יופי לך
go girl
הרגילים?
כשלמישהו לא מוצא חן משהו שיסתום?
כי זה לא PC להגיד
משהו נגד? או להביע סלידה?

F the PC

מי שלא מוצא לו חן רשאי להביע את דעתו בלי שיצעקו לו "מיתחסד"
התחסדות וצביעות זה כל הפירגון בעד
כאילו הכל תמיד בסדר ולא משנה מה.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 16 בדצמ׳ 2006
האמת, שגם לי משהו פה נראה "לא בסדר". הקטעים כאילו כתובים במטרת תחילה כדי לזעזע.
בקטע הזה, בניגוד לקטע הקודם, היה כביכול את האיזון של מערכת בדסמ"ית בריאה (לדעתי)- הקטע בו הוא מלטף אותה, אומר לה שהיא יפה, מכין לה ארוחה... ואז המעבר החד, המוגזם, לקטע של ניקוי הפיפי והמטאטא בתחת. שלא לדבר, אגב, על כך שאני לא יכולה לדמיין כיצד מישהו מזיז מישהי על הרצפה כך, בעזרת מקל של מטאטא. אם מקל המטאטא לא פצע לה את התחת, ההזזה הזאת, בטוח שתפצע. גם לא הגיוני, וגם לא מסתדר בכלל עם הקטע שלפני. שום איזון אין פה.
זה נראה בדיוק כמו חיקוי מוגזם של הקטעים של פלג, אבל ללא האותנטיות שלהם.

הייתה פה פעם אחת שדיברה על כך שכדי להתעלות (שכחתי את הביטוי המדוייק), צריך להריח ריח של חרא (אורוות הנפש משהו?). השפה והסגנון מזכירים לי את כתביה, משולבים בקטעים של פלג.

שום האשמות, חלילה.
נוריתE
נוריתE • 16 בדצמ׳ 2006
איימי
אני לא רואה שום אוטנטיות ושום אומץ או יופי בדברים שכאו
ולא מעניין אותי מי יצעק לי עוד מעט צבועה/מתחסדת או ינסה לסתום לי ת'פה.
אני רואה בהם עלבון לאנושיות של הבנאדם שמכנה עצמה שפחה/סאבית/נישלטת.

ואני "אכלתי"מספיק "חרא" בחיים שלי
כדי לדעת מתי משהו מסריח.

(ויש לי מספיק סיפורים בארסנל שלי
בדויים או מיתבססים, ואמיתיים גם
הרבה יותר מפחידים וקיצוניים ממה שקראתי פה ושם
מה שנחשב ל"אוטנטיות אמיצה "
שאם אעלה אותם פה הם יימחקו ובצדק)