בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עבד "light" מלכה "light"

subservient​(נשלט)
לפני 17 שנים • 17 בדצמ׳ 2006

עבד "light" מלכה "light"

subservient​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2006
כן כן הגיע הזמן להוסיף לז'רגון את שני המונחים הללו עבד "light" מלכה "light"
אתם בטח משתאים נוכח המשמעות?
ובכן בזמן שהקהילה היית משהו סודי כמו המוסד עבד היה עבד ומלכה היתה מלכה,
היום פני הדברים נראים כמו ארגז חול בגן הילדים.
"המלכה" תבחר לה אך ורק "עבד" שנראה הסוף של הסוף. כי איזו משיכה "מינית" תהיה לה ממנו?
כן כן זהו תפקידו החדש של עבד בן ימינו.
בין "הצלפה" "להצלפה" היא תביט בו כדי שחלילה לא תבצע את מבוקשו, וגם תרבה בליטופים, וגם נשיקות, ותעשה לו סטריפטיז כדי לגרות אותו.
ואחרי ה"סיישן" הם יתחבקו ויתנשקו ויצחקקו להם.
שמעתם על המושג "דיסטאנס"? פחד הנובע מתוך הערצה וכבוד זה כבר לא "in". זה "out".
אני לא אומר שיש פסול בזה שהמלכה מעדיפה עבד עצמאי עם עמוד שידרה וכו'
אבל בחייכם ,אולי תשאירו את התכונות הללו לחיים הפרטיים? אלא אם כן המלכה מחפשת לה מפרנס.
בזמן שהעבד ברשות המלכה מקומם של התכונות הללו בבית.
כמו שלא לוקחים את הצרות של העבודה הביתה או היפך, כך גם בזמן שהעבד ברשות המלכה.
התפיסה שלי אומרת שהעבד תפקידו לשמש לצרכיה של המלכה לסור למרותה ללא סייג ולקבל הכל בהכנעה ובצייתנות .גם כאשר מדובר באקטים מיניים הרי שמן הראוי שיתבצעו בכבוד הראוי להם שמא יבזו את המונחים הקדושים לנו.
לקבל הכל הכוונה היא כמובן שבגבולות הטעם הטוב והשפיות שלא כאן המקום להרחיב בזאת.
יש שיאמרו שגם העבדים לא יתמסרו למלכה שלא נראית ויזואלית לטעמם.
הרצון לשרת את המלכה נובע בחלקו מתוך היותה אתרקטיבית ,בין יתר התכונות כמובן.
האם בשביל המלכה המראה האטרקטיבי חשוב באותה מידה כמו לעבד? האם אנו העבדים בני המין היפה? או שהן?
האם המעביד או המעבידה בחים הפרטיים בוחרים אותנו על פי המראה? אני חושב שבדרך כלל על פי הכישורים.
אוקי שישחקו להם בכאילו אבל בבקשה תחליפו את התואר שלכם מעבד לעבד "light" או ממלכה למלכה "light" כדי שנדע למי לפנות ולמי לא, וכך נמנע מעצמינו מפח נפש, או שנלך לניתוח קוסמטי קודם שנפנה אליהן.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 17 בדצמ׳ 2006
קראתי את דבריך. האמת, שאני לא ממש מבינה מה הבעיה. כל זוג קובע לעצמו מה מתאים לו. אם אתה נמשך למלכה טוטאלית, עם דיסטנס וכו', בוודאי תוכל לאתרה על פי הפרופיל שלה, ואם לא- אז בשיחות איתה. גם אני מחפשת לי שולט מסוג מאוד מסויים, אבל אני לא חושבת שאני יכולה לכפות על כולם להגדיר את עצמם בצורה שתהייה ברורה ונוחה לי.
דיברנו כבר בעבר על למי יש את הזכות לקבוע כללים של מי עושה בדס"מ אמיתי/ רציני/ כבד ומי לא.
המסקנה הייתה- לאף אחד. כך שאני לא חושבת שקריאתך לתוספת ההגדרות תסייע במשהו.
שוטרת*
שוטרת* • 17 בדצמ׳ 2006
אני בהחלט מתחברת למה שאתה כותב כאן , וגם לי לא ממש מובן כשעבד שמדבר איתי פעם פעמיים מציע לי לראות אותו. זה באמת לא מעניין איך הוא נראה.
הראש שלו , מה זו התמסרות בשבילו , החוזק והחוסן הנפשי שלו, ההתאמה שלו אלי - אלו הדברים שיעניינו אותי בהתחלה. יצא לי להיות עם עבדים שאם הייתי מחפשת בהם בני זוג , הם לא היו נבחרים , אבל המקום שהם היו בו והצורה בה הם התחברו למקום הנשלט בהם - תאמה לי.

לגבי מה שאתה כותב על עמוד שידרה וכו' , אני לא חושבת כמוך. אני עושה הפרדה מוחלטת בין סמרטוט לבין גבר כנוע. עבד הוא אדם ,לא רובוט. ברור שיהיו לו רצונות ודיעות, והוא חיייב לומר לי תמיד מה עובר עליו. זה לא גורע דבר מהיותו טוטאלי , אם כבר להפך. כי בסופו של דבר , אם אני יודעת שהוא מבצע משהו שאמרתי לו לבצע , למרות שהוא לא מעוניין בו , הוא מראה לי את הטוטאליות שלו , את הביטחון שלו בי ובדרך שלי , ואת ההקרבה של הרצונות שכן קיימים אצלו , מול הרצון שלי.
אגב, דיסטאנס- מעבר להיותו בסיס בתחילת הקשר , שבונה סוג של יראת כבוד בין היתר, הוא אחד האלמנטים שאותי אישית יותר מדליקים בבדס"מ. ולשחק איתו , ולתת אשליה של מרחב ו'שבירת דיסטאנס', ואז במלה להחזיר אותו - אחת הדרכים היותר מהירות ויעילות להראות איפה המקום של העבד ו'להזכיר' לו במידה ושכח , מול מי הוא עומד.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 17 בדצמ׳ 2006
יש אנשים אינטנסיביים, ויש אנשים לייט. יש אנשים שעושים ואוהבים עם כל הנשמה וכל מה שיש להם, ויש כאלה שלא.

אני באמת לא רואה את המקום לביקורת בעניין. אלו לא דברים שאפשר או צריך לשנות... וכל עוד אנשים מאושרים ואינם פוגעים באחרים, למה להפריע להם?

ציטוט: אגב, דיסטאנס- מעבר להיותו בסיס בתחילת הקשר , שבונה סוג של יראת כבוד בין היתר, הוא אחד האלמנטים שאותי אישית יותר מדליקים בבדס"מ. ולשחק איתו , ולתת אשליה של מרחב ו'שבירת דיסטאנס', ואז במלה להחזיר אותו - אחת הדרכים היותר מהירות ויעילות להראות איפה המקום של העבד ו'להזכיר' לו במידה ושכח , מול מי הוא עומד.

מממ, כן. החתירה להגיע למעמד אישי יותר, קרוב יותר... ואז ההנאה ממנו.. ואז הטעם שהולך שוב לאיבוד, והחיפוש אחריו שוב... icon_smile.gif
shuki boy​(נשלט)

Re: עבד "light" מלכה "light"

shuki boy​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2006
duralex כתב/ה:
היום פני הדברים נראים כמו ארגז חול בגן הילדים.

אתה צריך להקטין אחרים כדי להרגיש גדול? רק כי הבדס"מ של מישהו אחר שונה משלך, לא אומר שהוא ילדותי. ויש אנשים שכל מה שהם אוהבים זה לקשור את בן הזוג באזיקי פרווה ורודים ולדגדג אותו עם נוצה גדולה. אני לא חושב שהם משחקים ב"כאילו" אני חושב שהם פשוט משחקים אחרת ממני וממך.

אני מניח שכאשר תרגיש בטוח ושלם עם הבדס"מ שלך, לא תצטרך להקטין בדס"מ של אחרים.

בברכת פיסטינג אנאלי לי, לך, ולכל מי שרוצה. מי יתן שכולנו נקבל את מה שאנחנו רוצים ולא נפחד לדרוש זאת.
subservient​(נשלט)

מעט הוצאו מהקשרם

subservient​(נשלט) • 17 בדצמ׳ 2006
חלילה איני מתכוון להפוך מישהו לקטן בעיני זולתו .
כוונתי היא שכאשר אתה קורא פרופיל של מלכה הרי שבחלקם נוצר הרושם של "טירה אנגלית",
כאשר בפועל מסתבר שאין פני הדברים כך.
ולזה התכוון המשורר.
אינני מתכוון שהדברים ייעשו על פי "חזוני".
אך יתכן ויש מקום להחיל הגדרה זאת אצל מי שלאחר בדיקה עצמית תמצא עצמה בתוך ההגדרה "light" , על מנת למנוע פניות מיותרות שכרוכות במאמץ מיותר לעיתים לשני הצדדים.
עמוד שידרה הוא אכן בסיס ההגדרה "אדם" ולכן לא רציתי להרחיב בפוסט על כך .
והזכרתי את עניין השפיות וכו' , מקומם של מרכיבים אלא הינו חיוני ביותר.
וכל הרוצה לשמור ברמה זאת או אחרת על עקרונותיו שתבוא עליו הברכה .
וכאשר שני נהצדדים מכירים בזאת אז הסיכויים גדלים והחיבור יוכתר בהצלחה ואפשר לרקוד טנגו.
אני גם לא רואה פסול במי שרק משתעשע, כי זה רצונו וזה מה שעושה לו טוב.
מעניין למה אנשים אוהבים במיוחד את ה "owk" ושכמותו ???????!!!!!!!!!!!
תסכימו איתי שמקומו של ה "light" לא שם?
יש מקומות שמקממו כן שם -למה לא?
הרעיון בגדול הוא "לתייג" נכונה אם אפשר לקרוא לזה כך
DanaDomme​(שולטת)

עצה ידידותית

DanaDomme​(שולטת) • 17 בדצמ׳ 2006
הדרישה שלך קצת לא מציאותית בעולם שבו יש הרבה show off, הרבה תחרות, הרבה יצרים והעמדת פנים שמקורה בסיבות שונות ומשונות, אז קבל את הדברים כמות שהם, עשה מה שאתה אוהב עם מי שאתה אוהב ואתה יודע מה אל תחפש לתייג, זה מיותר ואפילו מעליב את אלה שלא בטוחים בעצמם ומחפשים את עצמם.

לפעמים לוקח זמן לחבר איזו דמות של עצמנו שאנחנו מנסים לשווק לדמות שמייצגת אותנו באמת, צריך קצת נסיון, בגרות והשלמה עצמית בשביל זה ולא כולן/ם נמצאים במקום הזה עדיין.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 17 בדצמ׳ 2006
פעם בכמה זמן מופיע פה "מבין עניין " שמספר לנו איך אמור להראות בדס"מ "אמיתי" , הרד קור ולא המשחקים שכולם פה משחקים ,לא אמורה להיות בו משיכה מינית כי הרי זה לא חשוב במי מצליפים ולמי נכנעים .
בעיני בדס"מ הוא לא רק הצלפה והצלפה , בדס"מ בעיני הוא גם הובלה ושיחה ורחמנה ליצלא גם לפעמים מתפלק איזה ציחקוק (אבל אל תגלה למשטרת הבדס"מ אחרת יקחו לי את הכתר )
דורלקס יקירי , אתה באת בהפוכה לא אמרת , אני יודע מה נכון , אבל טענת שכל מי שלא כמוך הוא לייט .
הרי לשם כך אנחנו מנהלים שיחה מקדימה הפרופיל נותן לך טעימה ולא יותר .
מאחלת לך מציאת מלכה שתעמוד בסטנדרטים שלך , אבל בבקשה אל תקבע לנו מה נכון ולא נכון ומי אמיתי ומי לייט .
dr_satan​(אחר)
dr_satan​(אחר) • 17 בדצמ׳ 2006
מושג של לייט נורא מגבול כאן זה נורא תלוי בהעדפה הרי ישנם עבדים שהם אקסטרמים וישנם שלא וכמבון גם ישנם עבדים אשר לא חביבים את הכאב ונמשכים איך ורק אל עולם השליטה..

אבל מה שנכון מושג היופי שהזכרתה כאן הוא אכן דבר די טיפשי לפי דעתי כי אני מבסוס את המשיכה שלי אל השלטות אך ורק על פי כוחה הנשי כי שלטות ולא על פי גדול החזה שלה או בכלל המרא הכללי הרי כפי שציינתי בפרופיל שלי לגבי השלטות אשר אני מחפש שתהיה אחת שתשלוט בזכות ידה ומוחה ולא בזכות גופה..

אבל מה לעשות שבדסם הוא עולם מיני וכמו בכל דבר אשר יש בו מין אנשים יעדפו מישו שניראה מושך בענהים מאשר מישו אשר הם נגעלים ממנו מהבחינה הפיזית...

אבל אי אפשר להגדיר אדם על העדפות שלו הרי כלנו עבדים שפחות מלכות ואדונים אנחנו לא יכלים להגדיר עצמיינו על פי המשיכה שלנו אלה אך ורק על פי האהבה שלנו בתחום זה לשם כך נעדו פרופלים אשר בהם אנחנו מפרטים על עצמיינו ומה אנחנו מחפשים ...
שוטרת*
שוטרת* • 17 בדצמ׳ 2006
הבעיה היחידה שאני רואה כאן היא הנסיון לשנות או לקבוע משהו ב"קהילה" ,שכמו שמישהי כתבה כאן, עסוקה בהמון שואו וטאררם ו"אתה לא תגיד ותקבע לי".

זה מאוד פשוט .
אפשר לחייך ,ושעדיין יהיה דיסטאנס.
אפשר אפילו לחבק, עם המון דיסטאנס.
הכל עניין של גישה ושל שידור ושל הכנה מוקדמת.
אז מה זה "לייט"? משהו קליל יותר .וכן , כאלו שמחפשים קשר של בני זוג ומסתמכים על קריטריונים כמו מראה וכו' ומדי פעם משחקים בהצלפה פה ושם - זה הרבה יותר קל מאשר לתת את עצמך באופן מלא.
מה ההזדעקות הגדולה?
אמרו לכם ש'לייט' זה פחות טוב?
אלא אם כן , אלו שאכן עוסקים באותו "לייט", נמצאים שם מחוסר ברירה כי הם פשוט לא בנויים לתת את עצמם , והם בעצם לא שלמים עם המקום שהם נמצאים בו , ולכן זה כמו לזרות מלח על הפצעים.