סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חינוך מחדש

פלג​(נשלטת){ע_מ}
לפני 17 שנים • 16 בדצמ׳ 2006

חינוך מחדש

פלג​(נשלטת){ע_מ} • 16 בדצמ׳ 2006
כמו פעם, בהתחלה. 'לקקי' אתה אומר לי ודוחף מיד את הראש שלי לתוך התחת שלך. המון המון זמן.
כל כמה זמן עוצר, מושך את הראש שלי אחורה ונותן סטירה
'עם כל הלשון!'
'נקי לי את התחת'
'הרי בשביל זה את כאן'
וליקקתי המון.
כמו פעם. עד שהרגשתי שנתפסה לי הלשון.

אחר כך, אחרי המקלחת הרותחת שעשיתי
ניקיתי טוב טוב את השיער, את הפנים ויצאתי רטובה אל החום של המזגן
נתת לי כמה דקות להתארגן ושוב קברת אותי מתחתיך.
וליקקתי בעדינות הפעם, נזהרת לא לגעת עם כל הפנים, רק עם הלשון
וכשקלטת את זה משכת את הראש שלי אחורה במשיכת שיער וירקת על כל הפנים שלי
'עכשיו יהיה לך יותר קל להמשיך' אמרת וכל הפה שלי היה עסוק בללקק לך את התחת.
כל הפנים שלי היו מלאות ברוק שלך, בריח שלך, בתחת שלך...
כמו פעם.

בסוף העמדת על הברכיים על הספה, כך שנשענתי קדימה וזיינת לי את התחת
נורא כאב
וכשניסיתי לשלוח יד אחורה לבלום אותך
ננעצת בי בבת אחת
'את חור. חור לא שולח ידיים אחורה. חור לא מתנגד ולא מבכיין. חור שותק ומקבל את מה שעושים לו'
אני חור.
סוד לוחש​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 17 בדצמ׳ 2006

אחחח

סוד לוחש​(נשלטת) • 17 בדצמ׳ 2006

נדמה לי שאני יכולה להריח את הריח,
לחוש את הטעם.

נדמה לי שאני שומעת
את דפיקות הלב שלך כשאת שם
לשון-וחור, מושפלת, ומרוגשת ...
שומעת את דפיקות הלב המתרגשות שלך,
את הנשימה ,
כמעט מריחה את ריח היחום שלך...

WOW
neda

את אישה לא חור

neda • 17 בדצמ׳ 2006
אני לא מתיימרת להכיר אותך ואת בן זוגך וברור לי שכתיבתך מציגה פן אחד במערכת היחסים והיא חד-מימדית.
אבל, וכאן ההסתייגות, ואוהדי פלג נא לא להסתער, את לא חור. את לא O.
את אישה, והדמיון היחיד שלך ל- O הוא שכמו האות גם את עגולה מבחינה אישיותית, את אישה וזה הרבה הרבה יותר מחור.
אולי בן זוגך היה רוצה לראות בך חור ולהפוך אותך לחור- אבל למה זה יהפוך אותו?
לבעלים של חור, וכמה נחות זה להיות בעלים של חור, כשאפשר להיות בעלים של משהו שלם יותר.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 17 בדצמ׳ 2006
הדבר היחיד שמטריד אותי, הוא העניין הבריאותי. אני מבינה כמה זה יכול להיות משפיל ומרגש להקרא חור, ולהאנס (למרות שזה לא באמת אונס, אבל בכל זאת נעשה למרות התנגדות). אני רק תוהה- אם זה כל כך כואב, זה לא אומר שמשהו נפצע שם בפנים? כי בכל פעם שאת מתארת אנאלי, פלג, את מתארת כמה זה כואב. אם זה נעשה נכון, לפחות לפי מה שאני יודעת, הכאב יכול להיות מינימלי... האם בכל משחקי האונס האלו (ועכשיו מדברת באופן כללי)- אנאלי כמעט יבש, זיון כוס יבש, לא נפצעים? ואם עושים זאת לעיתים קרובות, הרי זה נזק מצטבר... או שאני סתם היפוכונדרית דאגנית?
חוץ מזה, היריקות נורא מגעילות אותי, אבל זו אני icon_biggrin.gif
neda

אונס?

neda • 17 בדצמ׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
הדבר היחיד שמטריד אותי, הוא העניין הבריאותי. אני מבינה כמה זה יכול להיות משפיל ומרגש להקרא חור, ולהאנס (למרות שזה לא באמת אונס, אבל בכל זאת נעשה למרות התנגדות). אני רק תוהה- אם זה כל כך כואב, זה לא אומר שמשהו נפצע שם בפנים? כי בכל פעם שאת מתארת אנאלי, פלג, את מתארת כמה זה כואב. אם זה נעשה נכון, לפחות לפי מה שאני יודעת, הכאב יכול להיות מינימלי... האם בכל משחקי האונס האלו (ועכשיו מדברת באופן כללי)- אנאלי כמעט יבש, זיון כוס יבש, לא נפצעים? ואם עושים זאת לעיתים קרובות, הרי זה נזק מצטבר... או שאני סתם היפוכונדרית דאגנית?

אני בכלל לא רציתי להעלות את זה כי סביר שהייתי מקבלת מבול של תגובות כועסות מאוהדי פלג, שאני לא מבינה את הסיטואציה וכו'.. ואני מנסה באמת באמת להבין את הסיטואציה הסאדו מזוכיסטית הזו.
(ואופס הפמיניסטית שוב יצאה החוצה)..
ואני שוב חוזרת להתעסקות שלי עם שאלת ההסכמה ביחסים האלו ועד כמה היא באמת מתוך רצון חופשי ואמיתי, ולא מתוך כפיפות מגדרית -חברתית, רצון לרצות את בן הזוג ולקבל הכרה על ההענקה שלך.
אבל קשה לי שלא להגיד את זה עכשיו אחרי שאיימי "הוציאה את החתול מהשק", אני מרגישה שאני יכולה להביע את דעתי על הטקסט, וצר לי להגיד שלפי הבחנה חד מימדית כי גם הטקסט הוא חד מימדי, עולה כי הייתה כאן חוסר הסכמה, התנגדות פיסית, כאב. שהוא למעשה - מעשה סדום.
האם זהו בדס"מ? או התעללות? איפה באמת "הבטוח וההסכמה" בחלק של השפוי בטוח ובהסכמה?
גלידת לימון​(מתחלפת)

מישהו בדק שאלו לא פנטזיות סיפרותיות?

אמבר כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:

אני בכלל לא רציתי להעלות את זה כי סביר שהייתי מקבלת מבול של תגובות כועסות מאוהדי פלג, שאני לא מבינה את הסיטואציה וכו'.. ואני מנסה באמת באמת להבין את הסיטואציה הסאדו מזוכיסטית הזו.
(ואופס הפמיניסטית שוב יצאה החוצה)..
ואני שוב חוזרת להתעסקות שלי עם שאלת ההסכמה ביחסים האלו ועד כמה היא באמת מתוך רצון חופשי ואמיתי, ולא מתוך כפיפות מגדרית -חברתית, רצון לרצות את בן הזוג ולקבל הכרה על ההענקה שלך.
אבל קשה לי שלא להגיד את זה עכשיו אחרי שאיימי "הוציאה את החתול מהשק", אני מרגישה שאני יכולה להביע את דעתי על הטקסט, וצר לי להגיד שלפי הבחנה חד מימדית כי גם הטקסט הוא חד מימדי, עולה כי הייתה כאן חוסר הסכמה, התנגדות פיסית, כאב. שהוא למעשה - מעשה סדום.
האם זהו בדס"מ? או התעללות? איפה באמת "הבטוח וההסכמה" בחלק של השפוי בטוח ובהסכמה?

מישהו מבין כל השואלים בדק אם לא מדובר בפנטזיות סיפרותיות?
אולי זה רק חלק מוקצן של התמונה שרובו במחשבות של הסופרת?
אם לסופרת היו קרעים ברקטום סביר שהיא היתה הולכת לטיפול רפואי.

אם שואלים על הסכמה בשרשור הזה נכתב שהמקרה אמיתי והיא הוסיפה תמונה שלה בפרופיל.

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=17432&start=0

תוכלו להסביר לי איך מבחינה טכנית אפשר לתחוב מקל של מטאטא מאחור, לשים סחבה על הפנים ולהשתמש בציוד האנושי החדש הזה לניקוי יעיל של רצפה אחרי שיצרו שלולית שתן על הרצפה?
icon_rolleyes.gif
איימי_​(נשלטת)
אמבר, אני לא אומרת שזה שפלג התנגדה, זה אומר שמדובר באונס. אני מאמינה שלפלג ואדונה יש את ההבנות שלהם בעניין ההסכמה. אני התייחסתי כאן לנושא הבריאותי- פיזי בלבד.
neda
neda • 17 בדצמ׳ 2006
גלידת לימון:
לא יודעת. אולי זה אמיתי, אולי זו פנטזיה. אולי סיפור.
ההתייחסות שלי לאירוע היא כאילו היא אמיתית.
ואני לא מעמידה את פלג עצמה במרכז הדיון.
אני מסתכלת על זה כ"מקרה מבחן".
ולא התיימרתי לנתח את מערכת ההסכמות שלהם, ואמרתי שאני אומרת את זה מתוך מודעות מלאה לכך שמדובר בהצגה חד-מימדית של הדברים, מנקודת מבט מאד סוביקטיבית של פלג כמספרת.
אותי מעניינת ההתייחסות הכללית לאירוע.
לגבי הקישור שהבאת אני בוחרת שלא להתייחס אליו. הדעה שלי לא תנעם לאף אחד, וחבל סתם להרגיז אנשים.

איימי:
לא אמרתי שאמרת אונס, רק שהעלת את האפשרות. מה שנתן לי את "האומץ" להביע את דעתי על התיאורים של פלג והספציפי הזה.
בדברים שלך עצמך יש סתירה פנימית. אם זה מרגש להאנס אבל בעצם זה לא אונס למרות שהייתה שם התנגדות- אז מהו אונס?
מהי התנגדות אם לא חוסר הסכמה?
ומהו אונס אם לא קיום יחסי מין בלא הסכמה?
למרות שאם אני אדקדק בדברים, אז לא מדובר באונס אלא במעשה סדום.
איימי_​(נשלטת)
אמבר כתב/ה:

איימי:
לא אמרתי שאמרת אונס, רק שהעלת את האפשרות. מה שנתן לי את "האומץ" להביע את דעתי על התיאורים של פלג והספציפי הזה.
בדברים שלך עצמך יש סתירה פנימית. אם זה מרגש להאנס אבל בעצם זה לא אונס למרות שהייתה שם התנגדות- אז מהו אונס?
מהי התנגדות אם לא חוסר הסכמה?
ומהו אונס אם לא קיום יחסי מין בלא הסכמה?
למרות שאם אני אדקדק בדברים, אז לא מדובר באונס אלא במעשה סדום.

זה מרגש לחוש כאילו את נאנסת, אבל לא להאנס באמת, זה מה שאני אומרת. אם מדובר במילת ביטחון, ואם מדובר בדרך אחרת בה פלג יכולה לתקשר לאדונה כאשר היא באמת לא מסכימה למשהו, אני בטוחה שיש להם את הדרכים שלהם.
אני התייחסתי לפנטזיית אונס. לא יודעת אם יש אותה לפלג, אבל לי עצמי יש אותה, ואני נהנית להתנגד לבעילה.