שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

את רוצה להיות נשלטת, כלבה שלי?

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 19 בדצמ׳ 2006

את רוצה להיות נשלטת, כלבה שלי?

איימי_​(נשלטת) • 19 בדצמ׳ 2006
מה זה להיות נשלטת? האם אתה מסוגל?
כל כך טוב לסגת למקום ההוא, למקום החם, הבטוח... אני יודעת שהפיתוי כה גדול...
האם אתה מסוגל? האם אתה רוצה? אני רוצה שזה יהיה בדמך... הצורך הזה לשלוט. לא, זה לא בטוח שם למעלה. בכלל לא בטוח. אתה בטוח שאתה רוצה? כל כך קל להשפיט אותכם. כמה אמירות, כמה מבטים, ואתם שם...

מה אני רוצה ממך בכלל, אתה שואל. הרי אתה אנושי. ואולי אל אני רוצה. אל יווני שחצן, שזקוק להיות למעלה. שלא יכול לשאת להיות במקום אחר. את הצורך הבוער שלך אני רוצה. להשפיט אותי, לשלוט בי, לצוות עלי, להגביל אותי... את הצורך הבוער שלך, שרק דבר אחד יספקנו... כניעתי.

ואין.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 19 בדצמ׳ 2006
כולנו בני-אדם. ולפעמים, אנחנו מספקים גם אנשים אחרים ולא רק את עצמנו.

הצורך שלך להיכנע, כפי שאת מתארת אותו... הוא אנוכי. מאוד. הוא עוסק רק בך, בצורך שלך. אם תשכילי להבין גם את צרכי השולט ותרצי *באמת* לענות עליהם (ולא רק בגלל שזה עושה *לך* טוב), אז אולי תמצאי גם את מה שאת מחפשת.
איימי_​(נשלטת)
מקבי כתב/ה:
כולנו בני-אדם. ולפעמים, אנחנו מספקים גם אנשים אחרים ולא רק את עצמנו.

הצורך שלך להיכנע, כפי שאת מתארת אותו... הוא אנוכי. מאוד. הוא עוסק רק בך, בצורך שלך. אם תשכילי להבין גם את צרכי השולט ותרצי *באמת* לענות עליהם (ולא רק בגלל שזה עושה *לך* טוב), אז אולי תמצאי גם את מה שאת מחפשת.

תסביר בבקשה?
הצורך להכנע הוא אנוכי? יכול להיות. נכון, הוא עוסק רק בצורך שלי, אבל הוא מעוניין למצוא מישהו שהצורך שלו הוא צורך המראה לשלי. אני לא חושבת שזה אנוכי.
איימי_​(נשלטת)

תוספת

מצאתי ש-95% מהגברים הם סוויצ'ים. מעוניינים להשלט. והאמת היא שאני מבינה אותם, כי אני חשה שיש המון יתרונות לתפקיד הנשלט.
ואני רוצה (לא אומרת שאמצא, אומרת רק מה ליבי רוצה) את הגבר שתשוקתו הבוערת היא דווקא לשלוט. שלא יכול ולא רוצה אחרת. אולי זה אנוכי, אבל בל נשכח שגם הנשלטים נותנים המון.
ואולי לא צריך לשפוט את הצורך הזה?
פשוט לא רוצה שישלוט בי כדי לרצות אותי. רוצה שזה יהיה הצורך שלו האמיתי, השלם.
די. נמאס כבר מגברי "הכל הולך". כאלה יש גם בווניל, באלפיהם.
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: הצורך להכנע הוא אנוכי?

לא. הצורך בכניעה מהסוג שאת מתארת הוא אנוכי. לא שזה רע, דרך-אגב... אהבה זה גם רגש אנוכי, ואולי האנוכי מכולם.

ציטוט: נכון, הוא עוסק רק בצורך שלי, אבל הוא מעוניין למצוא מישהו שהצורך שלו הוא צורך המראה לשלי.

בהצלחה. אבל אני באמת לא מאחל לך שתמצאי מישהו שכל מה שמעניין אותו זה זה שהצורך שלך משלים את שלו... מה יהיה כשהצורך שלך ינגוד את שלו, ולהיפך?

ציטוט: מצאתי ש-95% מהגברים הם סוויצ'ים.

100% מבני-האדם מסוגלים לתפקד הן כשולטים והן כנשלטים, ברמות שונות. ברי-המזל הם אלה שיודעים את זה, ומתחברים לשני הצדדים (גם אם לא במידה שווה).

ציטוט: והאמת היא שאני מבינה אותם, כי אני חשה שיש המון יתרונות לתפקיד הנשלט.

למה את צינית? את נשלטת מתוך 'יתרון'? תני להם קצת קרדיט, לפחות לחלקם.

ציטוט: ואני רוצה (לא אומרת שאמצא, אומרת רק מה ליבי רוצה) את הגבר שתשוקתו הבוערת היא דווקא לשלוט. שלא יכול ולא רוצה אחרת.

את מחפשת שבלונה שאינה קיימת... ואם היא קיימת, לא הייתי רוצה לפגוש את האדם שאינו מוכן לסבול מחשבה של דברים שאינם בשליטתו או אנשים שאינו יכול לשלוט עליהם. היא או הוא הם בטח אנשים מאוד, מאוד ממורמרים... גבר טוב וחכם *יכבד* את הצורך שלך להישלט ויענה עליו במתן שליטה - ולא בגלל שהוא אינו מכיר אפשרות אחרת.

ציטוט: פשוט לא רוצה שישלוט בי כדי לרצות אותי.

לא לרצות אותך אולי, אבל כן שתהיי איתו, שיהיה לך טוב... אחרת, מה שאת מחפשת הוא סוג של פסיכופת אכול אשליות, ואני מאחל לך שלא תמצאי אחד כזה (או שמא כבר פגשת כמה.) .

ציטוט: נמאס כבר מגברי "הכל הולך". כאלה יש גם בווניל, באלפיהם.

אנחנו פשוט יודעים משהו שהוונילים עוד לא למדו, וספק אם ילמדו. לא הכל הולך, אבל כן דווה לשקול את רוב הדברים עם כמה שפחות דעות קדומות.
איימי_​(נשלטת)
מקבי כתב/ה:
ציטוט: הצורך להכנע הוא אנוכי?

לא. הצורך בכניעה מהסוג שאת מתארת הוא אנוכי. לא שזה רע, דרך-אגב... אהבה זה גם רגש אנוכי, ואולי האנוכי מכולם.

מה מייחד את הכניעה מהסוג שאני מתארת?

ציטוט: נכון, הוא עוסק רק בצורך שלי, אבל הוא מעוניין למצוא מישהו שהצורך שלו הוא צורך המראה לשלי.

בהצלחה. אבל אני באמת לא מאחל לך שתמצאי מישהו שכל מה שמעניין אותו זה זה שהצורך שלך משלים את שלו... מה יהיה כשהצורך שלך ינגוד את שלו, ולהיפך?

אנחנו מדברים כאן על הצורך בכניעה מול הצורך בשליטה. למה שינגדו זה את זה?

ציטוט: מצאתי ש-95% מהגברים הם סוויצ'ים.

100% מבני-האדם מסוגלים לתפקד הן כשולטים והן כנשלטים, ברמות שונות. ברי-המזל הם אלה שיודעים את זה, ומתחברים לשני הצדדים (גם אם לא במידה שווה).

אני לא מסכימה איתך, שכל בני האדם מסוגלים לתפקד הן כשולטים והן כנשלטים במערכות אירוטיות. אולי בחיים, וגם שם אני לא בטוחה.

ציטוט: והאמת היא שאני מבינה אותם, כי אני חשה שיש המון יתרונות לתפקיד הנשלט.

למה את צינית? את נשלטת מתוך 'יתרון'? תני להם קצת קרדיט, לפחות לחלקם.

שום כוונה צינית לא הייתה בדבריי.

ציטוט: ואני רוצה (לא אומרת שאמצא, אומרת רק מה ליבי רוצה) את הגבר שתשוקתו הבוערת היא דווקא לשלוט. שלא יכול ולא רוצה אחרת.

את מחפשת שבלונה שאינה קיימת... ואם היא קיימת, לא הייתי רוצה לפגוש את האדם שאינו מוכן לסבול מחשבה של דברים שאינם בשליטתו או אנשים שאינו יכול לשלוט עליהם. היא או הוא הם בטח אנשים מאוד, מאוד ממורמרים... גבר טוב וחכם *יכבד* את הצורך שלך להישלט ויענה עליו במתן שליטה - ולא בגלל שהוא אינו מכיר אפשרות אחרת.

אני לא רוצה גבר שישלוט כדי לרצות אותי, אלא כי זה הצורך שלו.

ציטוט: פשוט לא רוצה שישלוט בי כדי לרצות אותי.

לא לרצות אותך אולי, אבל כן שתהיי איתו, שיהיה לך טוב... אחרת, מה שאת מחפשת הוא סוג של פסיכופת אכול אשליות, ואני מאחל לך שלא תמצאי אחד כזה (או שמא כבר פגשת כמה.) .

פגשתי כמהicon_smile.gif

ציטוט: נמאס כבר מגברי "הכל הולך". כאלה יש גם בווניל, באלפיהם.

אנחנו פשוט יודעים משהו שהוונילים עוד לא למדו, וספק אם ילמדו. לא הכל הולך, אבל כן דווה לשקול את רוב הדברים עם כמה שפחות דעות קדומות.

אתה מתוק, בובון. אותך אני תמיד אוהב! }{
מקבי​(מתחלף)
ציטוט: מה מייחד את הכניעה מהסוג שאני מתארת?

כניעה של "זה מה שאני צריכה" לעומת כניעה של "זה מה שאני יכולה ורוצה לתת".

ציטוט: אנחנו מדברים כאן על הצורך בכניעה מול הצורך בשליטה. למה שינגדו זה את זה?

כי החיים לא מושלמים? כי לפעמים בני-אדם לא מסכימים?

ציטוט: אני לא מסכימה איתך, שכל בני האדם מסוגלים לתפקד הן כשולטים והן כנשלטים במערכות אירוטיות.

במידה כזו אחרת, עם ידיעה או שמא בלי ידיעה, זה תמיד קורה. תמיד יש צד יותר דומיננטי ופחות דומיננטי.

ציטוט: שום כוונה צינית לא הייתה בדבריי.

כשדיברת על יתרונות, על כך שזהו מניע להיות נשלט... והתחמקת מהשאלה - האם זה מה שגורם *לך* לרצות להיכנע? הסו-קולד יתרונות שבדבר?

ציטוט: אני לא רוצה גבר שישלוט כדי לרצות אותי, אלא כי זה הצורך שלו.

הוא ישלוט בך כי ככה טוב לו איתך, כי ככה מתאים לו איתך, וכי את מוכנה שהוא ישלוט בך.

ציטוט: פגשתי כמה

רק שמעתי עליהם. מקווה שאם אי-פעם אפגוש באחד מהם, זה יהיה עם פטיש של 5 קילו. לא לחינם אני מקבי.

ציטוט: אתה מתוק, בובון. אותך אני תמיד אוהב! }{

תודה לך... אבל ההיסטוריה מראה שעדיף לא להתחייב. icon_wink.gif
נוריתE
נוריתE • 19 בדצמ׳ 2006
הצורך והרצון להכנע
באים לפעמים ממניעים אנוכיים
אין בזה שום בושה

בדיוק כמו שהצורך לשלוט בא לרוב ממניעים אנוכיים.
איימי_​(נשלטת)
Buttercupe כתב/ה:
הצורך והרצון להכנע
באים לפעמים ממניעים אנוכיים
אין בזה שום בושה

בדיוק כמו שהצורך לשלוט בא לרוב ממניעים אנוכיים.

תודה רבה לך, באטרקאפ, את צודקת במליון אחוז, רק שלא הייתי מסוגלת לומר את זה.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 19 בדצמ׳ 2006

צמד המילים "אני רוצה..." כבר מעיד על אנוכיות.
וכאמור, לגיטימי.

אם אין טיפת אנוכיות אז גם אין טיפת ייחודיות.