צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים שמנות ומערכות יחסים

ללא גבולות'
לפני 17 שנים • 22 בדצמ׳ 2006

עשיתי הנשמה מפה לפה לשירשור

ללא גבולות' • 22 בדצמ׳ 2006
אני מעירה אותו לחיים , נתקלתי בו בטעות ....ומי שעדיין לא קרא אותו , מוזמן !
מעניין
מעניין
מעניין .
קליבר​(שולט)

ההבדל בין גבר לילד

קליבר​(שולט) • 22 בדצמ׳ 2006
הוא רק במחיר / גודל של הצעצועים .
גבר אוהב אשה שתסחט מחמאות מחבריו , כמו צעצוע חדש . ושמנות , אולי לא גורמות לזה ?
( הערת המערכת : אצלך נקודתית ואולי אצל אחרות נקודתית , זה לא נכון בגלל נתון מסוים שיש לך icon_wink.gif ) אם תסתכלי על זה ככה , אולי תקבלי את הענין .
אגב , גם נשים אוהבות "צעצועים " ולסחוט מחמאות , אחרת למה הן מתלבשות 4ומתאפרות שעות , כדי שמישהוא יבחר בהן תוך דקה ויוריד את הכל תוך הדקה שלאחריה ?
בובה על חוטים​(נשלטת)

מוזר לי שזה מפתיע מישהו

אם מישהו לא רוצה מישהי בגלל שמפחד שיראו אותו מסתובב עם שמנה, זה יותר מפריע לכם מאשר מישהי שכותבת בגבולות שלה נמוכים?
הרבה נשים יפסלו גבר עוד לפני שפגשו בו רק בגלל שהוא נמוך מהן, או לא מספיק גבוהה לדעתן, אולי אפילו חלק מאלה שחושבות שזה מזעזע שלא רוצים אותן כי הן שמנות.
אין מה לעשות, הגוף שלנו, העטיפה החיצונית הזו, מקרבת ומרחיקה מאיתנו אנשים.
חשוב לי גם להוסיף שעל להיות שמן יש אזושהי שליטה, ועל גובה אין, אז כהה שאני חושבת שלא לרצות להיות עם מישהו כי הוא נמוך זה ממש לא פייר.

והשורה האחרונה, אולי לא תאמינו לי אבל לדעתי, גובה, משקל, עדה, גיל כל אלה ועוד נתונים משעממים, ממש לא חשובים לי, העקר מה שבפנים.
sweet_risk

אני לא נוטה להתערב.... אבל הפעם....

sweet_risk • 22 בדצמ׳ 2006
אני לא סובלת מ"תת תזונה" יש לי נוכחות אם נקרא לזה כך, אבל רוב חיי הבוגרים הייתי רזה מאוד.
אני ממש לא מחזיקה מאלו שנמשכו אליי רק בשל כך!!!
לדעתי שיטחיות זה הרבה יותר מגעיל משומן ואני ממש לא פוסלת אנשים על סמך מראה.
בעיניי מה שיש בקנקן הרבה יותר מסקרן מאשר הצורה החיצונית שלו, ואם זה סילק מעליי כמה אנשים לא ראויים אני מאושרת מכך icon_wink.gif
וחוץ מזה, גם כשהייתי שמנה או רזה תמיד היו כאלו שנמשכו אליי, רק צריך לפקוח את העיניים, הם שם!
לעיתים אנחנו נוטות לא לשים לב אליהם ולהתלונן רק עקב הפחד שלנו מדחיה, כי במוח המעוות שלנו אנחנו חשות לא ראויות.
אנחנו אלו שסוגרות את עצמנו בפניהם.
וזו העבודה הכי קשה שלנו עם עצמנו-לצאת מהתחושה שאנחנו בעלות מום כלשהו בשל משקל!
ולאחר שקראתי כמה מהתגובות יש לי חדשות!!! גם אשה שמנה יכולה להיות אקרובטית לא קטנה בסקס כי איפה שיש רצון יש יכולת!icon_redface.gif
נוריתE
נוריתE • 22 בדצמ׳ 2006
את נאיבית
עד עכשיו היית
לפחות מישהו אמר לך את זה
זה לא חדש לי
Olive
Olive • 22 בדצמ׳ 2006
בתגובה לבובה על חוטים:

אני מבין את אמירתך בקשר לזה שלאנשים יש פחות שליטה על גובה בהשוואה למשקל ולכן זה לא "פייר" לפסול על סמך מאפיין כזה. הרשי לי להתנגד לדברייך.

לדעתי אין פייר בבחירת בני זוג. זה מזכיר את הטיעון שלציין בפרופיל עדה מסויימת כרצויה או מחוץ לגבול זה גזענות. אפשר לקרוא לזה איך שרוצים אבל זכותו של כל אדם להיות עם מי שבא לו. אולי זו לא בחירה נאורה לפי חוקי הפוליטיקלי קורקט אבל זו זכותו הטבעית.

לדוגמא:
בן זוג עם עיניים כחולות
בן זוג גבוה
בת זוג שמשכורתה גבוהה
בן זוג רזה
בת זוג עם חזה גדול בת זוג יוצאת עדות המזרח (חוץ ממרוקאית)

חלק מהרשימה ניתנת לשינוי וחלק לא. אבל זכותו של כל מחפש או מחפשת להגדיר את שברצונו למצוא. למרות שההגדרה אולי כואבת לנו בעין היא מבטא את דרישותיו של אדם שיודע מה שהוא מחפש ומעיז להצהיר על כך למרות דעתנו על החלטותיו.

הנושא המקורי של הפוסט דן באנשים שנמנעים מלהתחבר לאדם שמושך אותם בגלל ביקורת חברתית. אם את מחפשת את ה"לא פייר" את שהפשע הכי גרוע זה לחטוא לעצמך בהמנעות מבן זוג שמתאים לך בגלל התגובה הצפוייה.

אני משער שלכל אחד יש את הארון שלו.
ורגיליוס
ורגיליוס • 22 בדצמ׳ 2006
ללא גבולות כתב/ה:
אני מעירה אותו לחיים , נתקלתי בו בטעות ....ומי שעדיין לא קרא אותו , מוזמן !
מעניין
מעניין
מעניין .

אני רוצה לכתוב בכנות.
כאשר מחזיקים אישה רק בגלל המראה החיצוני שלה ומתגאים בה כצעצוע אני חושב שלא מתכוונים למערכת יחסים רצינית. כאשר חושבים על מערכת יחסים רצינית הקריטריונים הם אחרים לגמרי.
כשהייתי בתיכון ובן 18 היה לי לפעמים חשוב להראות לחברים שהצלחתי להשיג את הדוגמנית ואת היפה של הבסיס אבל אחרי שהשגתי אותן הן לא נשארו אצלי. יש לפעמים נטיה אצל גברים להראות שהצליחו להשיג צעצוע חדש, להתגאות בכיבוש ולעזוב אחרי שימוש.
אני חושב שבמערכת יחסים רצינית מחפשים דברים אחרים ומתאהבים בדברים אחרים.

אני נמצא בכמה מעגלים שכוללים כמה מהאנשים החשובים והמשפיעים במשק ובחברה וחלק מהנשים שלהם יוגדרו כשמנות. חלק מאותן נשים שמנות הן בעצמן בין המשפיעות והמוערכות ביותר במשק ובחברה. הנשים הללו הן בעלת בטחון עצמי ומקרינות הערכה עצמית בערכן וההערכה הזאת מועברת לסביבה. גבר בטוח בעצמו, שמתאהב ומעריך את האישה שאיתו, מקרין את ההערכה הזאת לסביבה.

לפעמים לא מאבחנים נכון את הבעיה והגבר לא בוחר באישה בגלל דבר שלכאורה קשור למראה והוא יכול לומר שזה המראה והתגובה של החברה מסביב אבל הסיבה האמיתית היא יותר בדימוי העצמי הפנימי שלו ושל האישה מאשר בהשמנה.
האישה בעצמה הפכה את הגבר מולה אובססיבי בקשר לנקודה הזאת כי היא בעצמה עם בעיות בדימוי העצמי.
הגבר מרגיש את הבעיה כי הנשים עסוקות באופן תמידי בדיאטה ובהשמנה, מדברות ללא הפסק על דיאטה והשמנה והופכות את הכל לסוג של אובססיה.
העיסוק הזה יכול להיות גם אצל אישה שמנה שרזתה או מרזה והוא מקרין על החברה מסביב.
היא לא מרגישה שהיא מדברת הרבה פעמים על הדיאטות שלה, עוסקת בהשמנה שלה בעבר או בהווה, בהסתכלות על נשים אחרות ובמאמצי הדיאטה והבעיה בדימוי העצמי לובשת צורה אחרת של אובססיביות. החברה מסביב מרגישה באובססיביות הזאת ומגיבה פחות טוב לאישה.
ירידה במשקל לא עוזרת לאישה כי בהרגשה היא נשארת שמנה ומשדרת הרגשה נרדפת ואובססיבית לגבר ולחברה מסביב. הגבר מולה מרגיש באובססיביות והופך אובססיבי בעצמו בקשר לנקודה הזאת.

מה שאני מנסה לומר הוא שאחרי ההכרות הראשונה האיבר המושך ביותר נמצא אצל אישה בין האוזניים ואישה מעניינת ובעלת ביטחון עצמי מקרינה אותו כלפי הסביבה ולא מביטה על כמה ק"ג פחות או יותר. ק"ג פחות או יותר משתנים במשך החייים, עולים או יורדים ובמערכת יחסים ארוכה לא בוחרים אישה בגלל הק"ג ולא עוזבים אותה בגלל הק"ג. החברה מסביב מרגישה אם יש יחס של כבוד לאישה ואם האישה עצמה מעריכה את עצמה ומגיבה בהתאם.

גברים חסרי ביטחון שמנסים להרשים תמיד יהיו קיימים אבל הוא יחליף את האישה במודל צעיר יותר או יקח מודל צעיר יותר של אישה כי באותם מעגלים שהיופי חשוב הגיל והנעורים נחשבים הרבה יותר מאשר כמה ק"ג.
כפי שolive כתב יש גברים עם הארון הפרטי שלהם ורואים אותן עם דוגמניות צעירות שמוחלפות באופן תכוף.
במעגלים האלה הנעורים הולכים ביחד עם מספר הק"ג והאישה היא אמצעי להרשים את הגברים האחרים.
The Shield​(שולט)

דבות

The Shield​(שולט) • 22 בדצמ׳ 2006
צריך להבדיל בין שמנות לדבות. יש שמנות יפות וסקסיות. אבל ברגע שאומרים על מישהיא דבה. זה אומר שהיא סתם גוש בשר ללא צורה. לדעתי קיים אצל הגברים קיים פער בין חוש המישוש לראייה. אנחנו אוהבים לגעת ולתפוס ירך מוצקה ומלאה. אבל אוהבים להביט ברגליים רזות וחטובות. וזה כנראה שבכולנו קיים יסוד הומואי. ונשים רזות יותר קרובות לאידיאל גברי נערי ונשים מלאות יותר קרובות לאידיאל נשי. ויסלחו לי השחיפות שביננו.
ברמת העיקרון צריך לחזור ולאפשר לגברים להתחתן עם שתי נשים לפחות. אחת שמנה לזיונים, ואחת רזה בשביל לצאת ולהראות איתה.
icon_lol.gif
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 22 בדצמ׳ 2006
אנשים שמנים דוחים אותי. גברים ונשים כאחד. זה מראה על חולשה ועל חוסר רצון או יכולת להתמודד עם החולשה הזאת ולהתגבר עליה. זה פוגע בבריאות, בכל אספקט אפשרי. כולם תמיד מדברים על מחלות לב, אבל יש גם את העניין האורתופדי. ברכיים נשחקות, הגב מתעקם, קשה ללכת, לזוז, לשכב, לשבת, כל פעולה לוקחת יותר זמן וכרוכה בהמון מאמץ. בתור שמן לשעבר, אני יודע איך זה, ואני יודע כמה זה נהדר להיות בלי הקילוגרמים הנוספים האלה.

אני לא מדבר על נשים מלאות טיפה (בכל זאת, אני רוצה עכוז עסיסי וקצת מה לתפוס), או נשים לפני\אחרי היריון (כשיש איזה כמה קילוגרמים עודפים). אני מדבר על אנשים שפשוט אוכלים ללא ביקורת מספיקה, שלא זזים, שמתכוננים לחורף סיבירי באמצע המזרח התיכון...

שמנים יקרים - תפסיקו לעבוד על עצמכם. עשו לעצמכם ולמי שיקר לכם טובה גדולה, ונסו לרזות. מה שיש לכם זו מחלה, וזה שהיא נפוצה כל-כך לא הופך אותה לפחות איומה (במדינות מסויימות באפריקה שליש מהאוכלוסיה חולה באיידס, למשל). אתם לא צריכים להתאים עצמכם לאייקון כזה או אחר של יופי, אלא פשוט לטפל בבעיה בריאותית גרידא.

בהצלחה. icon_smile.gif
ורגיליוס
ורגיליוס • 22 בדצמ׳ 2006
מקבי כתב/ה:
אנשים שמנים דוחים אותי. גברים ונשים כאחד. זה מראה על חולשה ועל חוסר רצון או יכולת להתמודד עם החולשה הזאת ולהתגבר עליה. זה פוגע בבריאות, בכל אספקט אפשרי. כולם תמיד מדברים על מחלות לב, אבל יש גם את העניין האורתופדי. ברכיים נשחקות, הגב מתעקם, קשה ללכת, לזוז, לשכב, לשבת, כל פעולה לוקחת יותר זמן וכרוכה בהמון מאמץ. בתור שמן לשעבר, אני יודע איך זה, ואני יודע כמה זה נהדר להיות בלי הקילוגרמים הנוספים האלה.

אני לא מדבר על נשים מלאות טיפה (בכל זאת, אני רוצה עכוז עסיסי וקצת מה לתפוס), או נשים לפני\אחרי היריון (כשיש איזה כמה קילוגרמים עודפים). אני מדבר על אנשים שפשוט אוכלים ללא ביקורת מספיקה, שלא זזים, שמתכוננים לחורף סיבירי באמצע המזרח התיכון...

שמנים יקרים - תפסיקו לעבוד על עצמכם. עשו לעצמכם ולמי שיקר לכם טובה גדולה, ונסו לרזות. מה שיש לכם זו מחלה, וזה שהיא נפוצה כל-כך לא הופך אותה לפחות איומה (במדינות מסויימות באפריקה שליש מהאוכלוסיה חולה באיידס, למשל). אתם לא צריכים להתאים עצמכם לאייקון כזה או אחר של יופי, אלא פשוט לטפל בבעיה בריאותית גרידא.

בהצלחה. icon_smile.gif

לפי הפוסט נושא השרשור היה אחר.
נושא השרשור היה על גברים שנמשכים ואוהבים אישה שמנה להגדרתם אבל בגלל שהחברה מסביב לא תעריך אותם אם יהיו עם אישה "שמנה" הם מוותרים עליה ובוחרים באישה רזה למרות שהם בעצמם רצו בשמנה.

דניD ענה שהוא חושב שגברים נמשכים לאישה מלאה ורוצים להראות לחברה אישה רזה.
לא שאלו אם ההשמנה בריאה או מה זו השמנה אלא אם גברים שנמשכים לאישה "שמנה" מתביישים להראות איתה בחברה ולא יפתחו איתה מערכת יחסים.
לפי השאלה הגבר רצה את האישה אבל ויתר עליה בגלל שפחד מיחס החברה.

אתה כתבת שנשים שמנות וגברים שמנים דוחים אותך ולכן מראש טעית בהבנת הנקרא של השאלה בפוסט הזה. אני מנחש שאתה צעיר מאוד אם אתה לא יודע שאישה משמינה אחרי הריון ונשארת סקסית ויפה וחלק גדול מהחברה מעריך נשים וגברים לא על פי מספר הק"ג אלא על פי האופי ומה שמתבטא בחומר בין האוזנים. אני זוכר שרציתי להשיג בגיל 18 את היפה של הבסיס.
ההשקפה הזאת ששמנים או רזים או אנשים עם מראה כזה או אחר הם דוחים אופינית לגיל צעיר מאוד. אני צודק בניחוש שלי שאתה צעיר מאוד? icon_smile.gif

יש גם גברים מבוגרים שמחזיקים את היפה התורנית כדי להראות לחבר'ה אבל היא צריכה להיות גם צעירה והמערכת הרצינית היתה עם אישה שהם בחרו בה בגלל קריטריונים אחרים. במקרה הזה לא מספיק שתהיה יפה ורזה אלא היא צריכה להיות גם צעירה.

חבל שאתה קובע דעה על אנשים לפי משקל ואני מיחס אותה לגיל הצעיר שלך. הם יעשו דיאטה ויטפלו אם יש להם בעיות בריאותיות אבל נושא השרשור לא ביקש המלצות ממך אם לרזות. השרשור שאל בנושא אחרואתה טעית לגמרי בהבנת הנקרא.
מראש הניחו שהגבר רצה את האישה ושאלו אם יוותר עליה כי הוא רוצה שהחברה מסביב תעריך אותו ואותה.

האישה שאיתי היא מלאה וסקסית ואני לא מרגיש שאני מפסיד ביחס החברה אליה.
היא מוערכת מאוד(חסר לכמה מאות עובדים שהיא הסמנכ"ל שלהם שלא יעריכו אותה icon_smile.gif )
שמנה היא עניין של הגדרה ובגיל שלך שמנה יכולה להיות בחורה בגובה 175 עם 70 ק"ג והיא תוגדר כמלאה אבל לא יהיו לה בעיות בריאות.

יפה שרזית אחרי שהיית שמן אבל עצוב שכעת גברים ונשים שמנים דוחים אותך.
כתבתי שלעיתים השמן לשעבר הופך אובססיבי בקשר לשומן וההרגשה הזאת מקרינה על החברה מסביב ולדברים כאלה התכוונתי. היה לי עצוב לקרוא על היחס שנותר בך אחרי שהיית שמן בעצמך אבל אני חושב שתתבגר.
צדקתי בניחוש על הגיל הצעיר שלך? בערך 18? אילו השקפות שמקובלות בגיל הזה.