ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מופנה לכל חברי ה- BDSM

אפרוח קטלני{Lilu FemDo}
לפני 20 שנים • 10 בנוב׳ 2003

אמון ורגש

אפרוח קטלני{Lilu FemDo} • 10 בנוב׳ 2003
תנו לי להפתיע אותכם:
אני לא רואה שום פואנטה, הנאה או סיפוק בסקס ואנילי עם פרטנרית שאני לא אוהב, וכמובן - כנ"ל לגבי בדס"ם.

אבל יש נקודה מהותית שמבדילה בין שתי הסיטואציות - אמון. כדי להיכנס לסיטואציה בדס"מית, לפחות איך שאני רואה את זה, הצד הנשלט, גם אם הוא פטור מהתסביכים שלי ואין לו בעיה עם מין ללא אהבה, חייב שיהיה לו לפחות איזשהו אמון בסיסי בצד השולט.

אצלי בראש, מדובר בסיטואציה כל כך פגיעה ושבירה, כשאתה מתמסר עד הסוף, שאתה חייב לדעת שלצד השני אכפת ממך, לכל הפחות. חיבה בסיסית. פשוט לא ברור לי איך זה יכול לקרות בסיטואציה של מלכות בתשלום או ללא היכרות.

אבל זה רק אני - כולה אפרוח....
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
לפני 20 שנים • 10 בנוב׳ 2003
ואני חושבת כך...........

כמו שחייבת להיות משיכה לאלו שמתחתנו כך חייב להיות את אותו רגש מסויים.
אין אני מדברת על רגש אהבה ,אין אני קוראת לרגש ההוא בשמו כלל או מנסה להגדירו, אך הוא חייב להיות.
מערכת בין אם היא בדסמית פרופר, או אחת כמה וכמה זוגית חייבת להתחיל עם רגש מסויים.
גם משיכה הינה רגש ואותו רגש הוא זה שגורם לנו בתור שולטים להיות קשובים יותר לאלו שמתחתנו, לשלוט בהם יותר טוב, לאסוף אותם בצורה הנכונה כשהם זקוקים לכך, לתת להם את הליטוף והחיבוק כשהם ראויים.
אם אין את כל זה, הסשן הינו טכני לחלוטין, קר, ואף לעיתים נכבה מהר מאוד.
שלא נדבר שקשה מאוד להגיע לדומ-פלייס.
כך גם לגבי הנשלטים-אם אין בהם את אותה משיכה לאלו שמעליהם, את אותו רגש שגורם להם לעשות את הדברים מהרצון שבלב ולא מהרצון לרצות פרופר את רצונו של זה/זו שמעליהם, אזי הסשן עצמו לא יזרום והנשלטים לא יגיעו לסאבספייס המיוחל..

מערכת גם אם היא בדסמית פרופר חייבת לכלול בתוכה את המרכיבים שציינתי לעיל, אחרת לא מפיקים ממה את המיטב, את ההנאה, את הרצון.
רצונכם בסשנים ללא רגש?-המלכות בתשלום ישמחו לערוך לכם אותו תמורת סכום נכבד.

לכן אנחנו בררנים, בוחרים בקפידה את אלו שמתאימים לנו, שמושכים אותנו, שזורמים איתנו, כמו בווניליות כך גם בבדסמ- המשיכה והכימייה חייבים להיות.

רחפנית-הדומית המרחפת.