בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זעקו הכותרות

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 25 בדצמ׳ 2006

Re: ומה יעשו הורים

איימי_​(נשלטת) • 25 בדצמ׳ 2006
Nymphaea כתב/ה:
שהשאירו ילדים בבית ולא יכולים לאפשר לעצמם להשאיר את הסלולארי ?
ולמה בטלויזיה לא צוין שהמסיבה היא למי שרשום בכלוב ?

זו באמת בעיה, עם הילדים...
כלובי
כלובי • 25 בדצמ׳ 2006
בשנה שעברה זה באמת היה ארוע יותר אינטימי,
השנה אנחנו מנסים כיוון אחר, חדש, בסדר גודל אחר, חוויה אחרת. לגוון קצת.

יש לקהילה שני ליינים נפלאים של מסיבות, "המסיבה שלנו" של AIR
והליין של ה-Fאמיליה.
מסיבות טובות ומושקעות באינטימיות הראויה, אלו מתרחשות מספר פעמים בשבוע ולא חסר מהן.

המסיבה בסוף השבוע היא משהו אחר, סדר גודל אחר. יכול להיות שהיא לא מתאימה לכולם, ואולי היא דוקא מתאימה לכאלה שהמסיבות האינטימיות פחות מדברות אליהם.

אבל אנחנו כבר קהילה גדולה ואין סיבה לא לגוון, לחדש, לנסות ולהתנסות ולדעתי יש מקום לשני הסוגים של הארועים.

המסיבה ביום שישי תהיה מסיבת פטיש-BDSM
לצערי לא כל מי שאוהב BDSM בארץ הוא חבר בכלוב icon_smile.gif

בכלל, הקונספט של "מסיבה סגורה לקהילה" הוא קונספט מלאכותי וקצת מתעתע קצת כי לכל ארוע יכולים להגיע אנשים שטרם "נראו בקהילה" ולהכנס - אם הם עוברים את הסלקציה. הסלקציה היא לא רשימת מוזמנים ולא מי שמארגני המסיבה מכירים אותו באופן אישי.
הכלוב פתוח לכל מי שרוצה לגלוש בו ו אפשר להתעדכן בארועים באמצעות הכלוב גם בלי להיות חבר בו, לקרוא לשמוע ולהגיע.
המסיבה הפעם פונה במוצהר לכל מי שהנושאים האלה מדברים אל ליבם - עשויים להיות בקרב הבאים אנשים שלא פגשנו במסיבות המסורתיתות.
כדי להכנס יהיה צריך לכבד את הארוע ואת הסצינה בדרס קוד הנכון. תהיה סלקציה קפדנית מאד בכניסה כדי שהאוירה בפנים אכן תהיה מחשמלת.

לכן אני משוכנע שתהיה שם אוירה חזקה מאד ולא תחושה של PEEP SHOW כשמציצים "לנו".
הפרסום של המסיבה - מטרתו להגדיל את החשיפה, לדבר אל יותר ויותר אנשים שאולי לא משתייכים ל"קהילה" (עדיין) אבל בהחלט משתייכים באופן כזה או אחר ל"נטיה" ואולי זאת תהיה נקודת המגע הראשונה שלהם עם הסצינה.

יהיה שמח, שונה מבפעמים אחרות, וב-2007 מחכים לא מעט ארועים סגורים ואינטימיים לקהילה בלבד כמו שאנחנו מכירים.
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 25 בדצמ׳ 2006
כלובי,
הרעיון ברור, אך אני מקווה שברור למארגנים שפרסום כזה גורר אחריו לא רק את המתענינים אלא גם את הסקרנים. איך תוכלו להבדיל? מי ימנע מצלמים מלעמוד מחוץ למסיבה ולצלם את הנכנסים והיוצאים?
daLord

מי זה בוקי נאה?

daLord • 25 בדצמ׳ 2006
ומה היה בטלוויזיה ?
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}

בוקי נאה

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 25 בדצמ׳ 2006
הוא כתב ידיעות אחרונות.
בטלויזיה הופיעה הבוקר אמילי. הסבירה בלי להתבלבל ובצורה מרשימה על הקהילה והזמינה את כל מי שפטיש מסקרן אותו לבוא ביום שישי למסיבה.
DEVIL EYES
לפני 17 שנים • 26 בדצמ׳ 2006

צאו מהסרט שלכם..

DEVIL EYES • 26 בדצמ׳ 2006
Nymphaea כתב/ה:
כלובי,
הרעיון ברור, אך אני מקווה שברור למארגנים שפרסום כזה גורר אחריו לא רק את המתענינים אלא גם את הסקרנים. איך תוכלו להבדיל? מי ימנע מצלמים מלעמוד מחוץ למסיבה ולצלם את הנכנסים והיוצאים?

בואי נקח את הריזיקה שצלם יצלם קבוצה של אנשים נכנסים למסיבה..
את תמיד יכולה לומר שהלכת למסיבה לבלות..
אף אחד לא צריך לדעת שאת "בקטע".

חוץ מזה..

למה שלא ידעו ..

שימי זין , ומי שלא נאה לו שיחפש תחברים שלו.

אנשים צריכים להיות אמיתיים אחד עם השני.
אם זה בן משפחה , חבר, קולגה, וכו'

מי שאוהב אותך ורוצה בנוכחותך, שירצה בה על כל גווניך, בלי להסתיר את ה"אפלים" שביניהם.

תחשבי על זה.
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}

Re: צאו מהסרט שלכם..

Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 26 בדצמ׳ 2006
[quote="DEVIL EYES"]
Nymphaea כתב/ה:
כלובי,
חוץ מזה..

למה שלא ידעו ..

שימי זין , ומי שלא נאה לו שיחפש תחברים שלו.

אנשים צריכים להיות אמיתיים אחד עם השני.
אם זה בן משפחה , חבר, קולגה, וכו'

מי שאוהב אותך ורוצה בנוכחותך, שירצה בה על כל גווניך, בלי להסתיר את ה"אפלים" שביניהם.

תחשבי על זה.

הלואי ויכולתי לשים זין (בדקתי, אין לי.. ). אנשים בסטטוסים שונים בחיים אולי מסתכלים על דברים אחרת. אני רק חושבת על התקף הלב שאבא שלי יקבל אם אספר לו שאני בכלל יודעת איך נולדים ילדים.. ודאי אם היה יודע יותר מזה.. רווח הפסד פשוט: אבא שלי חי ומאושר מול אבא שלי אולי חי אבל בהחלט לא מאושר... אתה יודע מה ? מעדיפה לא לספר.
עוד דוגמא: האקס שלי רואה תמונה שלי ומחליט לבקר את פקידת הרווחה, אני נאלצת לבוא ולהסביר למה אני לא מוציאה את ילדיי לתרבות רעה. לך לבלוג של ונוס ותקרא - זה קורה על אמת והוא לא המקרה היחיד שאני מכירה.
אז צא מהסרט, כי יש אנשים שחשיפה לא מתאימה להם.
מי שטוב לו שילך מצידי עם שלט "אני מזוכיסט/סאדיסט" או מה שבא לו, כבד את הרצון של מי שזה לא מתאים לו. עם כל ההד התקשורתי שהמסיבה זוכה לו, וסבבה ונפלא.. זו שאלה לגיטימית.
shushu
shushu • 26 בדצמ׳ 2006
כלובי כתב/ה:
בשנה שעברה זה באמת היה ארוע יותר אינטימי,
השנה אנחנו מנסים כיוון אחר, חדש, בסדר גודל אחר, חוויה אחרת. לגוון קצת.

המסיבה בסוף השבוע היא משהו אחר, סדר גודל אחר. יכול להיות שהיא לא מתאימה לכולם, ואולי היא דוקא מתאימה לכאלה שהמסיבות האינטימיות פחות מדברות אליהם.
...
המסיבה הפעם פונה במוצהר לכל מי שהנושאים האלה מדברים אל ליבם - עשויים להיות בקרב הבאים אנשים שלא פגשנו במסיבות המסורתיתות.
...

לכן אני משוכנע שתהיה שם אוירה חזקה מאד ולא תחושה של PEEP SHOW כשמציצים "לנו".
הפרסום של המסיבה - מטרתו להגדיל את החשיפה, לדבר אל יותר ויותר אנשים שאולי לא משתייכים ל"קהילה" (עדיין) אבל בהחלט משתייכים באופן כזה או אחר ל"נטיה" ואולי זאת תהיה נקודת המגע הראשונה שלהם עם הסצינה.

יהיה שמח, שונה מבפעמים אחרות, וב-2007 מחכים לא מעט ארועים סגורים ואינטימיים לקהילה בלבד כמו שאנחנו מכירים.

אני מבינה מהתגובה הזו ומהשימוש במדיה (הראיון של אמילי והתגובה ב- YNET), שהמסיבה צפויה אכן להיות יותר המונית, יותר עממית, עם יותר אפקטים קרקסיים, ויותר ידידותית למשתמש הצופה מהצד, מאשר לבאי הנו לימיט. לא רק שאין בזה כל פסול - אני אישית חושבת שזה רעיון גדול. לונה פארק של פטיש. סבבה. זה אפילו יקל עליי להביא חברים וניליים יותר, שהנו לימיט אפל להם מדי.

מה שלא ברור לי זה למה לנסות לעדן את הדברים? זו לא מסיבה כמו בנו לימיט או בדאנג'ן, נקודה.

אז אולי ה- 20-30 אנשים שמרכיבים את הקהילה הפעילה במועדונים האלה לא יוכלו הפעם לעשות מעשים בציבור; אלה אותם ה- 20-30 אנשים שבאים בהחבא ויצטרכו להשאר הפעם בבית (או לחלופין לבוא במסכות). במקרה אלה גם אותם ה- 20-30 שכותבים כאן באתר יותר מאחרים. לא ביג דיל - לאף אחד מהצדדים.

ממילא, בהתחשב בהשקעה הכספית שבוודאי כרוכה במסיבה הזו, יהיה לכם אינטרס להכניס כמה שיותר אנשים ולכן בהכרח גם אנשים מחוץ ל"קהילה". וגם זה בסדר גמור.

אי אפשר תמיד לרצות את כולם. מה שכן כדאי זה להציג קו ברור. אני בתור צרכנית פוטנציאלית אעריך את זה הרבה יותר מנסיונות ליטוף וירטואליים לכל הצדדים. זה מתחיל להדמות למאוורר תקרה.
הייתי כאן
הייתי כאן • 26 בדצמ׳ 2006
אילו זאת היתה עוד מסיבה לא חושבת שהיה נוצר הד כזה
מכיון שזאת מסיבה של הכלוב
אני מצפה לראות אנשים רשומים בלבד !
אולי נסכם שזאת עוד מסיבה
ולא מסיבה של הכלוב.
לא מסיבה שבה נוכל להכיר את חברינו לסטיות
לא מסיבה שכלובי יכין לנו תג עם שמות הניק שלנו.

לא מסיבה שאני בכל אופן מוכנה לוותר עליה
ורק מקווה ששנה הבאה ישתנו דברים
מסיבה של הכלוב שייכת לכלוב בלבד.
קטסטרופה{Adonai}

ולסיכום:

קטסטרופה{Adonai} • 26 בדצמ׳ 2006
מי שפוחד ומתבייש במה שהוא עושה שפשוט יישאר בבית.
בשביל מה כל זיבולי המח האלה?
מתביישים בעצמכם?
יופי.
תשארו בבית או שצאו לאיזה בית קפה.

אנחנו נהנה ובגדול.

נ.ב
מעניין שאלה תמיד אותן 2 נשים שתמיד תמיד ינסו למצוא מה לא בסדר בכל מסיבה שנערכת.
מעניין מאוד.