צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים שמנות ומערכות יחסים

ורגיליוס
לפני 17 שנים • 23 בדצמ׳ 2006
ורגיליוס • 23 בדצמ׳ 2006
huan, הבשלות שדיברתי עליה וכל נושא השרשור לא עסקה בפנטזיות אלא בחיים האמיתיים ובבחירות של אנשים.
אני מבין שאתה מפנה אותנו לבלוג שלך ואני עוזר לך שוב בהפניה. (הבלוג של huan...לקרוא icon_smile.gif ) אבל השאלה היתה פשוטה והליידי בשחור למשל ענתה עליה. לדעתה אנשים יכולים לבחור בגלל העדפה אישית וטעם אבל היא לא שמעה על מישהו שבוחר בן או בת זוג כדי שהחברה תעריך אותו. היא נתנה כדוגמא את עצמה שהעדפה שלה היא גברים רזים בהירים, בלונדיניים וונשיים ככל האפשר כאשר בירחונים מופיע הדוגמן הגברי והמחשבה לבחור את הגבר שלה לפי התמונות בירחון לא עברה במחשבתה..

השאלה היתה אם גבר שהתאהב באישה מלאה ורוצה אותה למערכת יחסים לא ירצה לפתח מערכת יחסים בגלל שיחשוב שהחברה מסביב תעריך אותו פחות.
לא שאלו אם גברים בני 40 ו60 כיום מעדיפים נערות בנות 16 כמו במגזינים.
אם אתה כותב על ירחוני האופנה על הדוגמניות הילדותיות בנות ה15 וה16 ועל מה גברים מפנטזים הנושא אחר לגמרי. יש הבדל בין פנטזיות לבחירה אמיתית של אישה.
icon_smile.gif
אני חושב שבגיל 18 מדמיינים שכל העולם מפנטז על בנות ה17 וה18 שהצעיר בעצמו מפנטז עליהם.
אני זוכר שאני בגיל 18 חשבתי שהיפה של הבסיס שהשגתי היא הפנטזיה של כל הגברים בעולם למרות שגם אני, כמו כמה אחרים, עזבתי אותה מיד.
עברו כמה שנים וכשהייתי צריך לבחור בחירה אמיתית הפנטזיות שלי עברו לאישה אמיתית ולחברה אמיתית.
אם תביט מסביב תראה שרוב הזוגות הנשואים עם הילדים בחרו באישה, ולא בפנטזיה, ולא בגלל שהם לא יכלו להשיג את הפנטזיה. הם לא רצו.
בנושא של הפוסט גברים בני 40, 50 ו60, אחרי שסיימו את מערכת היחסים הרצינית שלהם, יכולים להביא לחברה את הדוגמנית בת ה19 לתקופה קצרה כדי להראות שהם יכולים להשיג אותה עד שהם מחליפים אותה במודל אחר צעיר מירחוני האופנה אבל התופעה שולית. לא התיחסתי לבשלות שלהם. את הבחירה הרצינית שלהם הם כבר עשו.
icon_smile.gif כדי לענות על נושא הפוסט צריך גבר שיאמר שהוא רצה אישה מלאה בגלל התאמה אינטלקטואלית, אופי ומשיכה אבל כשבדק לעצמו מה החברה תחשוב עליו עזב אותה...
huan
לפני 17 שנים • 23 בדצמ׳ 2006
huan • 23 בדצמ׳ 2006
סורי ליידי אין בלאק כנראה שפשוט לא הבנתי את הכוונתך...
אבל עם זו אכן כוונתך לפי מה לדעתך מעוצבת ההעדפה האישית שלך? היא בטוח לא מופיעה מאמצע שום מקום...היא מושפעת במידה רבה מאוד (ואני חושב שבאופן מוחלט) מהחברה והמטען הגנטי שלך (ואכן דיברתי על השפעות החברה ולא דווקא על אופנה..למרות שאופנה יכולה להיות מושג מאוד רחב).

ורגליוס אותם זוגות בסופו של דבר בחרו במה שהכי מתקרב לפנטזיה כמכלול של תכונות כאשר הפנטזיה הפיזית היא פרמטר מסויים בפנטזיה הזאת וחלקה במשוואה אינו נובע מגיל/מין/בשלות וכו אלה כפי שכבר כתבתי מהדרך בה עוצבנו על ידי החברה והדנ"א,לאורך זמן זה יכול להשתנות בהשפעה חברתית נוספת אך מדובר ב"השפעה" ולא ב"בבשלות"...אי אפשר לדבר על פנטזיה במונחים של מראה חיצוני בלבד ובכל מקרה בטוח הם לא בחרו בבת זוג מישהי שדוחה אותם באופן טוטאלי מבחינה פיזית והם צריכים להחזיק דלי ליד המיטה כי כשהם קמים לידה בבוקר הם חייבי להקיא...אבל מכל שאר הבחינות היא ממש סבבה.
בכל מקרה הקטע של לבחור או לישלול בת זוג בהתאם למה שהחברה תחשוב נכון בשביל לא מעט אנשים ומקרים של אנשים שמחביאים את החרבה שלהם מההורים והחברים או פשוט שוללים אותה על הסף אינם נדירים בכלל....ועם מנתחים את המצב קצת יותר לעומק מרבית האנשים יכנסו לקטגוריה הזאת מהסיבה הפשוטה שההעדפות שלנו בבני זוג נקבעות במידה רבה על ידי הסביבה כך שגם אם אנחנו לא מודעים לכך בת הזוג שנבחר פעמים לא מעטות תהיה בדיוק בקרטריונים שהסביבה שלנו תאשר ותקבל.
lady @in black​(שולטת)
לפני 17 שנים • 26 בדצמ׳ 2006
lady @in black​(שולטת) • 26 בדצמ׳ 2006
תודה ללא קשורה שהעלית את הסרטון. בהחלט מפנים .
אני חושבת שהסרט הראה בסופו של דבר נשים יפות ומקסימות בלי קשר למשקל שלהן,אלא בגלל מה שהן שידרו כל אחת מהן.
שאפוו!
outsider1
לפני 17 שנים • 27 בדצמ׳ 2006
outsider1 • 27 בדצמ׳ 2006
את באמת מכלילה. יש גברים שאוהבים רזות, יש כאלו אשר אוהבים שמנות ויש כאלו שזה לא משנה להן... מה שמצחיק זה שיש נשים אשר לא חושבות שגברים יכולים לאהוב נשים שמנות כמו שלושה שדיברתי איתן בעבר. הן טענו שאין שום סיכוי שגבר יראה עניין בנשים שמנות, ולא משנה כמה ניסיתי להוכיח שכן הן ביטלו את זה בלי לחשוב פעמיים. כך שאולי הבעיה היא גם בנשים וגם בגברים.
נוריתE
לפני 17 שנים • 28 בדצמ׳ 2006
נוריתE • 28 בדצמ׳ 2006
ישנם גברים שבוחרים בשלב מסויים בחיים שלהם
אחת כזאת שתראה טוב תלויה על הזרוע שלהם בארועים או בכלל
ישנן נשים שמתריסות בגיל מסויים ועושות אותו דבר

אבל גבר מסוגל להיות עם אישה הרבה זמן ובכלל לא לצאת איתה מהביית
א שוהא יביא אותה רק למקומות שבהם לא מכירים אותו ואין סיכוי שיפגוש אחד מהחברה
ואישה בפגישה השניה כבר תביא את הגבר שלה להורים ולא משנה איך הוא ניראה בכלל.

ככה זה בחיים
אם גבר שייפגש איתי , יפסול אותי על סמך המראה החיצוני שלי
בעיה שלו.
נוריתE
נוריתE • 28 בדצמ׳ 2006
ועוד משהו על משהו שקראתי פה

החברה והסביבה, כן מכתיבה את הטעם בנשים
מספיק שעה של פרסומות בערוץ עשר או 22....

דוגמה קטנה?
כל הרזות שותות דיאט קולה
השמנות(לעומת זאת) .רודפות בעדר אחרי כפית יוגרט דל שומן בטעם פירות.
1
1

Re: כן

1 • 28 בדצמ׳ 2006
לאור העובדה שמספר מכנסיי מצטמצם להפליא (40 עד 42 ..תודה ששאלת )
היכולת לזהות אנשים כאלה מצטמצמת גם ומזה כן אכפת לי .

ובלי קשר ..עובדתית אני בשוק icon_rolleyes.gif
[/size][/color][/quote]

מה את בשוק?
אפשר לחשוב שלך או לכל אדם אין קריטריונים חיצונים המהווים קו אדום עבורו.

יהיה לך בן זוג שהוא ננס? (אפילו שהוא הכי מאמי בעולם...))
את תצאי עם בחור עםלב טוב אבל מכוער טילים?
תנהל מערכת יחסים עם אדם משכיל ואיכותי אך בעל חטוטרת וחצקון ענקעל האף?

די לצביעות.... לכולם יש קרטריון מסוים לבני/בנות זוגם.... לא חייבים להיות יפי נפש.

דרך אגב.. בהצלחה בהתכווצות.... (במידה ומודל הרזון לא כזה משנה לך .. אז למה את כל כך רוצה להתכווץ. מה זה משנה? בגלל הסביבה? )
ללא גבולות'

Re: כן

ללא גבולות' • 28 בדצמ׳ 2006
ציטוט, 1 כתב:
"לאור העובדה שמספר מכנסיי מצטמצם להפליא (40 עד 42 ..תודה ששאלת )
היכולת לזהות אנשים כאלה מצטמצמת גם ומזה כן אכפת לי .

ובלי קשר ..עובדתית אני בשוק

מה את בשוק?
אפשר לחשוב שלך או לכל אדם אין קריטריונים חיצונים המהווים קו אדום עבורו.

יהיה לך בן זוג שהוא ננס? (אפילו שהוא הכי מאמי בעולם...))
את תצאי עם בחור עםלב טוב אבל מכוער טילים?
תנהל מערכת יחסים עם אדם משכיל ואיכותי אך בעל חטוטרת וחצקון ענקעל האף?

די לצביעות.... לכולם יש קרטריון מסוים לבני/בנות זוגם.... לא חייבים להיות יפי נפש.

דרך אגב.. בהצלחה בהתכווצות.... (במידה ומודל הרזון לא כזה משנה לך .. אז למה את כל כך רוצה להתכווץ. מה זה משנה? בגלל הסביבה? )"

[color=cyan]ואני חשבתי שאני כל כך ברורה.
אסביר שוב למתקשים .
אני לא , הנה אני חוזרת , אני !!! לא!!! בשוק!!! שגברים מעדיפים רזות
אני לא בשוק שגברים מעדיפים שמנות
ואני לא בשוק שיש נשים שאוהבות נמוכים
ותפליג בדמיונך ...
אני כן , שים לב לניואנס, אני כן בשוק שגבר נמשך לאישה שמנה
מתגרה ממנה
סוגד לה
אבל הוא לא יקיים איתה זוגיות
כי
אויי ואווי מי יגידו במשפחה החברים ו/או הקופאית במכולת ...
יש?
וואוו....כמה קשה להבין דברים כל כך פשוטים ?[/color]
The Shield​(שולט)

תסמונת המלי

The Shield​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2006
ללא גבולות. להרבה גברים טובים ואיכותיים יש את תקופת המלי כפי שאני מכנה אותה. תקופה שבה בחור צפוני יוצא עם פרחה חתיכה. איתה הוא בטוח לא יתחתן ואחרי תקופה מלאת הורמונים הוא יחזור לצאת עם הבנות הטובות שאותן הוא יוכל להביא להוריו. ממה את בשוק? מיזה שהחברה צבועה? מיזה שאנשים נשמעים לטרנדים אופנתיים (נשים רזות) ולא לנטיות לבם. כזה הוא העולם צבוע ועדרי. מעטים נאמנים למה שהם באמת רוצים ומרגישים והרוב קובעים את סדר יומם על פי הכתבות של כלי התקשורת והחברה. בוקר טוב ללא גבולות את מתחילה להתעורר.