סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נשים שמנות ומערכות יחסים

SEAMASTER​(שולט)
לפני 17 שנים • 28 בדצמ׳ 2006

צביעות

SEAMASTER​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2006
קראתי את הפוסט .. ומה אני יגיד ? אתם , חלק ממכם לפחות צבוע ברמה של דלי צבע לפנים !
אתם לא אתם , לק כאן משחקים אותה ... ראבק .. עד כמה אפשר לשחק אותה ? למה מעטים ומעטות אלה שיש להם את האומץ להיות הם עצמם ?
דעתי , בגדר מיעוט כאן היא שונה , בתור חוטב עצים ושואב מיים אוכל לומר בפה מלא , שגם אם תצאו עם הפנטזיה של החיים שלכם .. עם הדיווה של היקום שלכם , לבסוף תתרגלו ותתרגלו ותתרגלו ועם מה תשארו ? עם ההרגל , ואנחנו לא אוהבים הרגל , אנחנו ציידים שאוהבים לצוד ולשחק לנו עם הטרף , וברגע שמשעמם לנו , נפסיק ונמשיך הלאה שהרי "התרגלנו " ...
אישה באשר היא אישה ויש בה יופי , יש בה ייחוד , יש בה שוני , היא יכולה להיות שמנה , מלאה , ובפרוש להיות בעלת סקסאפיל מטורף , מאידח היא יכולה להיות רזה חטובה יש שיגידו "כוסית " אבל צנונית (כמו יונית ) , לסיכום , אומר בפה מלא , חפשו את המעבר , חפשו את הניצוץ וזו תהיה האמת שלכם . חשיבה של "מעבר לרגע " תובילאתכם לתובנות שונות לחלוטין ממה שחלק ממכם השכיל לבטא כאן .
באדי

אני מסכים עם SEAMASTER

באדי • 28 בדצמ׳ 2006
אני מסכים עם SEAMASTER. יש כמה דעות בשרשור על איך כל הגברים או כל החברה נוהגת אבל כשאנחנו מביטים על הסביבה גברים לא בוחרים בדוגמניות כדי לקיים איתן מערכת יחסים ארוכה.
דניD כתב שגברים מעדיפים נשים מסויימות להנאה אבל יביאו את הנשים "היצוגיות" להורים ולחברים.
אני לא מתוכח עם דניD על "האיכותיים" כאשר הילד הוא כבר בן 30 או 40 ועדיין מחפש את האישה היצוגית להביא להורים ולחברה כי נראה לי שגבר כזה הוא חסר ביטחון עצמי מינימלי ולפחות משהו ב"איכות" חסר לו כאשר ההחלטה שלו מתבססת על הרצון שההורים יאשרו את הבחירה אבל אני מתווכח איתו על התוצאה.
לדעתי אותו גבר כמו בשיר "הילד בן 30 " , שיחפש את האישה שלא הוא יאהב אלא ההורים והחברה יאשרו, ישאר רווק.. icon_cool.gif

דני D כתב/ה:
ללא גבולות. להרבה גברים טובים ואיכותיים יש את תקופת המלי כפי שאני מכנה אותה. תקופה שבה בחור צפוני יוצא עם פרחה חתיכה. איתה הוא בטוח לא יתחתן ואחרי תקופה מלאת הורמונים הוא יחזור לצאת עם הבנות הטובות שאותן הוא יוכל להביא להוריו. ממה את בשוק? מיזה שהחברה צבועה? מיזה שאנשים נשמעים לטרנדים אופנתיים (נשים רזות) ולא לנטיות לבם. כזה הוא העולם צבוע ועדרי. מעטים נאמנים למה שהם באמת רוצים ומרגישים והרוב קובעים את סדר יומם על פי הכתבות של כלי התקשורת והחברה. בוקר טוב ללא גבולות את מתחילה להתעורר.

אני מסכים עם SEAMASTER שמחפשים משהו נוסף. כל עוד מדברים כמו דניD על כל האחרים יכולים לומר הכל אבל משום מה נשים מלאות שיש בהן אותו משהו נוסף שמצא חן בעיני הגבר נשואות ובמערכות יחסים משמעותיות.
SEAMASTER כתב/ה:
קראתי את הפוסט .. ומה אני יגיד ? אתם , חלק ממכם לפחות צבוע ברמה של דלי צבע לפנים !
אתם לא אתם , לק כאן משחקים אותה ... ראבק .. עד כמה אפשר לשחק אותה ? למה מעטים ומעטות אלה שיש להם את האומץ להיות הם עצמם ?
דעתי , בגדר מיעוט כאן היא שונה , בתור חוטב עצים ושואב מיים אוכל לומר בפה מלא , שגם אם תצאו עם הפנטזיה של החיים שלכם .. עם הדיווה של היקום שלכם , לבסוף תתרגלו ותתרגלו ותתרגלו ועם מה תשארו ? עם ההרגל , ואנחנו לא אוהבים הרגל , אנחנו ציידים שאוהבים לצוד ולשחק לנו עם הטרף , וברגע שמשעמם לנו , נפסיק ונמשיך הלאה שהרי "התרגלנו " ...
אישה באשר היא אישה ויש בה יופי , יש בה ייחוד , יש בה שוני , היא יכולה להיות שמנה , מלאה , ובפרוש להיות בעלת סקסאפיל מטורף , מאידח היא יכולה להיות רזה חטובה יש שיגידו "כוסית " אבל צנונית (כמו יונית ) , לסיכום , אומר בפה מלא , חפשו את המעבר , חפשו את הניצוץ וזו תהיה האמת שלכם . חשיבה של "מעבר לרגע " תובילאתכם לתובנות שונות לחלוטין ממה שחלק ממכם השכיל לבטא כאן .

היה שרשור על היופי הנשי והיופי הגברי ש"ללא גבולות" פתחה.
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=17549&start=0

אני כתבתי שאידיאל היופי הנשי בעיני הוא קלאודיה שיפר אבל אישתי הראשונה היתה מלאה כשהכרתי אותה והיינו כמה שנים ביחד. כמו שSEAMASTER כתב כעבור כמה זמן אפילו יופי משעמם אבל "הניצוץ" יכול להיות גם אצל מלאה.
אגב, אישתי לשעבר, המלאה, לא נשארה גרושה זמן רב והיא כבר נשואה ומאושרת בפעם השניה ועדיין מלאה ואני מבין את בעלה השני שאוהב אותה. icon_smile.gif היא היתה ונילית אבל היתה מלאה וסקסית.
אני חושב שאם רוצים לכתוב בכנות צריך לדבר על עצמנו ולא על "כל הסביבה".
אידיאל היופי שלי הוא קלאודיה שיפר אבל במציאות אני מחפש את הניצוץ ולא דמות מקרטון שמביאים לאבא לאמא ולחברה מסביב כאשר "הילד הוא כבר בן 30 ".
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 28 בדצמ׳ 2006
ציטוט: אבל צנונית (כמו יונית )

YOU TAKE THAT BACKֱ icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

ותתנצל! icon_mad.gif
1
1

Re: כן

1 • 28 בדצמ׳ 2006
ללא גבולות כתב/ה:
ציטוט, 1 כתב:
"לאור העובדה שמספר מכנסיי מצטמצם להפליא (40 עד 42 ..תודה ששאלת )
היכולת לזהות אנשים כאלה מצטמצמת גם ומזה כן אכפת לי .

ובלי קשר ..עובדתית אני בשוק

מה את בשוק?
אפשר לחשוב שלך או לכל אדם אין קריטריונים חיצונים המהווים קו אדום עבורו.

יהיה לך בן זוג שהוא ננס? (אפילו שהוא הכי מאמי בעולם...))
את תצאי עם בחור עםלב טוב אבל מכוער טילים?
תנהל מערכת יחסים עם אדם משכיל ואיכותי אך בעל חטוטרת וחצקון ענקעל האף?

די לצביעות.... לכולם יש קרטריון מסוים לבני/בנות זוגם.... לא חייבים להיות יפי נפש.

דרך אגב.. בהצלחה בהתכווצות.... (במידה ומודל הרזון לא כזה משנה לך .. אז למה את כל כך רוצה להתכווץ. מה זה משנה? בגלל הסביבה? )"

[color=cyan]ואני חשבתי שאני כל כך ברורה.
אסביר שוב למתקשים .
אני לא , הנה אני חוזרת , אני !!! לא!!! בשוק!!! שגברים מעדיפים רזות
אני לא בשוק שגברים מעדיפים שמנות
ואני לא בשוק שיש נשים שאוהבות נמוכים
ותפליג בדמיונך ...
אני כן , שים לב לניואנס, אני כן בשוק שגבר נמשך לאישה שמנה
מתגרה ממנה
סוגד לה
אבל הוא לא יקיים איתה זוגיות
כי
אויי ואווי מי יגידו במשפחה החברים ו/או הקופאית במכולת ...
יש?
וואוו....כמה קשה להבין דברים כל כך פשוטים ?[/color]

מובן...
היה גם מובן לפני כן.....
ויפה על ההבהרה

הוא לא יקיים איתה זוגיות כי הוא נהנה לתקוע אותה/לרדת לה/לסגוד לה וכו (בחר את התשובה הנכונה)
הוא נמצא כנראה איתה רק בשביל להוציא את דחפיו המינים ( שנשמועות אומרות שנשים מלאות מחוזרות פחות כך שקופצות יותר .....) באופן קל ומידי
אך זה לא אומר שהוא רוצה אותה לקשר מחייב.... להוריד לה את הכוכבים.... ולאכול איתה 3 לאפות שאורמה.

מי שאמר לך את זה.... כנראה פשוט רוצה אותך (או כל אחת/שמנה) אחרת לצרכיו המינים האישים המיידים... ולא להביא לך זרי פרחים עם טבעת יהלום במרכז.
1
1

Re: כן

1 • 28 בדצמ׳ 2006
ללא גבולות כתב/ה:
ציטוט, 1 כתב:
"לאור העובדה שמספר מכנסיי מצטמצם להפליא (40 עד 42 ..תודה ששאלת )
היכולת לזהות אנשים כאלה מצטמצמת גם ומזה כן אכפת לי .

ובלי קשר ..עובדתית אני בשוק

מה את בשוק?
אפשר לחשוב שלך או לכל אדם אין קריטריונים חיצונים המהווים קו אדום עבורו.

יהיה לך בן זוג שהוא ננס? (אפילו שהוא הכי מאמי בעולם...))
את תצאי עם בחור עםלב טוב אבל מכוער טילים?
תנהל מערכת יחסים עם אדם משכיל ואיכותי אך בעל חטוטרת וחצקון ענקעל האף?

די לצביעות.... לכולם יש קרטריון מסוים לבני/בנות זוגם.... לא חייבים להיות יפי נפש.

דרך אגב.. בהצלחה בהתכווצות.... (במידה ומודל הרזון לא כזה משנה לך .. אז למה את כל כך רוצה להתכווץ. מה זה משנה? בגלל הסביבה? )"

[color=cyan]ואני חשבתי שאני כל כך ברורה.
אסביר שוב למתקשים .
אני לא , הנה אני חוזרת , אני !!! לא!!! בשוק!!! שגברים מעדיפים רזות
אני לא בשוק שגברים מעדיפים שמנות
ואני לא בשוק שיש נשים שאוהבות נמוכים
ותפליג בדמיונך ...
אני כן , שים לב לניואנס, אני כן בשוק שגבר נמשך לאישה שמנה
מתגרה ממנה
סוגד לה
אבל הוא לא יקיים איתה זוגיות
כי
אויי ואווי מי יגידו במשפחה החברים ו/או הקופאית במכולת ...
יש?
וואוו....כמה קשה להבין דברים כל כך פשוטים ?[/color]

מובן...
היה גם מובן לפני כן.....
ויפה על ההבהרה

הוא לא יקיים איתה זוגיות כי הוא נהנה לתקוע אותה/לרדת לה/לסגוד לה וכו (בחר את התשובה הנכונה)
הוא נמצא כנראה איתה רק בשביל להוציא את דחפיו המינים ( שנשמועות אומרות שנשים מלאות מחוזרות פחות כך שקופצות יותר .....) באופן קל ומידי
אך זה לא אומר שהוא רוצה אותה לקשר מחייב.... להוריד לה את הכוכבים.... ולאכול איתה 3 לאפות שאורמה.

מי שאמר לך את זה.... כנראה פשוט רוצה אותך (או כל אחת/שמנה) אחרת לצרכיו המינים האישים המיידים... ולא להביא לך זרי פרחים עם טבעת יהלום במרכז.
בוסון
לפני 15 שנים • 24 בינו׳ 2009

אני אוהב שמנות ומחפס מישהאי לקשר דיסקרתי אים את קזו צרי קשר

בוסון • 24 בינו׳ 2009
ללא גבולות 2 כתב/ה:
כשמנה בהתכווצות ניהלתי לאחרונה שיחה עם ידיד שלי שאוהב אנורקטיות בה הוא טען שגבר ממוצע יכול לרצות אישה שמנה אבל הוא ירצה בה רק כפנטזיה.
הייתי די המומה מדבריו וחשבתי שהסיבה לכך נעוצה בהעדפתו האישית .
יחד עם זאת נזכרתי שכבר שמעתי טענות שכאלה ושוחחתי עם חברה או שתיים
ולתדהמתי גיליתי שגם הן חושבות כך ...
כלומר שגבר יכול להמשך אינטלקטואלית ופיזית לאישה מסויימת אבל בגלל שהיא שמנה הוא יעדיף לא להכנס איתה לקשר זוגי .
כלומר, גברים לא רוצים נשים שמנות כבנות זוג מסיבות חברתיות .

אני אישית די נדהמתי מהגילוי .
לא חשבתי שגברים שנמשכים לאישה ונהנים בחברתה לא ירצו בה כבת זוג רק משום שחברתית היא לא עומדת בסטנדרט הרזון שקיים היום .
[color=yellow]

אני נאיבית שאני מופתעת ???
[/color]
בלוסום​(לא בעסק)

דווקא פעם שמעתי,

בלוסום​(לא בעסק) • 24 בינו׳ 2009
שגברים אולי יצאו עם רזות, אבל במיטה מעדיפים מישהי שלא ישברו לה ת'עצמות.

בסופו של דבר, בתור שמנה, אני יכולה להגיד לך שבאמת מה שמשנה זה איך שאת מרגישה מבפנים.
שלא תביני לא נכון, יש חשיבות למראה חיצוני - אני לא תמימה פה. אבל בסופו של דבר, מכירים את האדם פנימה, ולא רק היכרות שטחית, כלומר גם האופי חשוב.
מי שאוהב אותך יאהב ויקבל אותך ALL THROUGH AND THROUGH - INSIDE AND OUT, או שהוא לא באמת שווה אותך.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת ינו' 24, 2009 8:54 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
יעלי המלכה​(שולטת)

Re: נשים שמנות ומערכות יחסים

יעלי המלכה​(שולטת) • 24 בינו׳ 2009
ללא גבולות 2 כתב/ה:
כשמנה בהתכווצות ניהלתי לאחרונה שיחה עם ידיד שלי שאוהב אנורקטיות בה הוא טען שגבר ממוצע יכול לרצות אישה שמנה אבל הוא ירצה בה רק כפנטזיה.
הייתי די המומה מדבריו וחשבתי שהסיבה לכך נעוצה בהעדפתו האישית .
יחד עם זאת נזכרתי שכבר שמעתי טענות שכאלה ושוחחתי עם חברה או שתיים
ולתדהמתי גיליתי שגם הן חושבות כך ...
כלומר שגבר יכול להמשך אינטלקטואלית ופיזית לאישה מסויימת אבל בגלל שהיא שמנה הוא יעדיף לא להכנס איתה לקשר זוגי .
כלומר, גברים לא רוצים נשים שמנות כבנות זוג מסיבות חברתיות .

אני אישית די נדהמתי מהגילוי .
לא חשבתי שגברים שנמשכים לאישה ונהנים בחברתה לא ירצו בה כבת זוג רק משום שחברתית היא לא עומדת בסטנדרט הרזון שקיים היום .

שבוע טוב לכולם
איני מסכימה איתך אחותי לקהילה....אפרט לך מדוע
כאנורקסית בולמית יכולה להגיד שכולם מבולבלים
לא יודעים איך להתנהג
שיש בידם היכרות עם מלאה מחפשים את הרזה
ושנמצאים במערכת ויחסים עם רזה ההיפך המושלם
הכל תלוי בראש כמה רזים וכמה שמנים
בעבר היתי מלאה והרגשתי כמוך
אם הזמן חליתי והגעתי לאנורקסיה
היום בהחלמה מלאה ...ומתאמצת לחזור
להיות מלאה ......ולא בשביל איש....
רק למעני כי היום יודעת
להיות מלאה זה יפה ...סקסי.....ומעניין.....
הרגשתך היא שתראה את יופייך
וכמו שקוראת את יפה מאוד ...השארי כזו..
אני נאיבית שאני מופתעת ???
Tobias​(אחר)
Tobias​(אחר) • 24 בינו׳ 2009
קראתי את כל השרשור, אפילו לא שמתי לב שהוא מלפני כמה שנים עד הסוף icon_smile.gif

האמת...כל מה שעלה לי בראש שקראתי היה מספר הפרופילים הרב שקראתי בהן את המשפט הנ"ל בפונט מאוד מאוד גדול ובצבע אדום

"אם אתה מתחת למטר שמונים אל תטרח"