בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום לכולם

DEEPBLU​(אחר)
לפני 17 שנים • 26 בדצמ׳ 2006

שלום לכולם

DEEPBLU​(אחר) • 26 בדצמ׳ 2006
אני די חדש פה, אם כי אני מכיר ומעורב חלקית תקופה לא מעטה בקהילה .
ואחלה אתר icon_wink.gif

שמתי לב שמשום מה יש לא מעט כאלה שמתיחסים למתחלפים בזילזול
כגון ואני מצטט :
לדעתי כל הענין של 'מתחלפים' זו פיקציה של כאלה שמנסים למקסם
את האפשרויות שלהם.
ויש עוד המון דוגמאות ,ולא רק לגבי מתחלפים גם לגבי שולטים ושולטות כגון אימרות "כך לא מתנהג שולט אמיתי ,אין דבק כזה שולט כולם מתחלפים , וכ"ו
ני מקוה שהבנתם את כוונתי

ואני תוהה למה קהילה שסובלת מדעות קדומות וחוסר הבנה כלפיה, מתנהגת כך אחד כלפי השני ?

אני לא מכליל, אך בלא מעט מקרים הדבר צורם לי icon_evil.gif

בתקוה שאנשים יקבלו את השונה להם, במעט יותר סובלנות

ותעשו מעשים טובים icon_wink.gif
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
לפני 17 שנים • 27 בדצמ׳ 2006
אני פטישיסט , הנהנה ממשחקי בדס"מ כמתחלף. נתקלתי בהרבה מקרים בהם דוקא שולטים , היו במצב בו לי היה קשה לקבל את צורת החיים שבנו.
לפי מאסטר אחד, מה שיפה בבדס"מ הוא כי אנחנו יכולים לקחת את הפלטפורמה של יחסי שליטה , ועליה להוסיף איזה סוג יחסים שאנחנו מרגישים שנכון בשבילנו. אתה יכול להיות פוליגימיסט, שולט, נשלט, מתחלף, או סתם ארנב.
העיקר להיות אמיתי עם עצמך ועם בת הזוג , או בנות הזוג.
אם היה לי איכפת מה אחרים חושבים עלי בכלל לא הייתי פה ....

עמק
Venus in Furs
לפני 17 שנים • 27 בדצמ׳ 2006
Venus in Furs • 27 בדצמ׳ 2006
היי דיפבלו וברוך הבא icon_smile.gif

יש הרבה טענות נגד מתחלפים.. שהם לא סגורים על עצמם, שהם בעצם רק ונילים קינקים, שסאבים שלא הולך להם נהיים מתחלפים, ובכל מקרה שהם מתוסבכים. וגם שמתחלפות הן בעצם נשלטות שהתואר מפחיד אותן. חלק מהדברים מן הסתם נכונים לגבי חלק מהאנשים, ממש כמו שהדומים הם אימפוטנטים מובטלים שגרים עם אמא ובעלי היסטוריה של ילד דחוי שלא לומר מכוער ופוחדים מאינטימיות, ושהדומיות הן צומיות חסרות בטחון עם הפרעות אכילה.

הסיבה ש'אנשים מתנהגים ככה אחד לשני' היא שבני אדם הם המטונפים, מזיקים, רצחניים, ומרושעים מכל ברואי האל. בודאי כשיש אינטרסים ותחרות כמו בביצת הכרויות כשלנו. תחשוב על זה כעל גנון ענקי.

בכל מקרה, החיים כמתחלף לא תמיד קלים. הדומיות מתקשות לשלוט בנו, הסאביות מזלזלות בנו כי אנחנו לא מספיק מאצ'ואיסטים ומתחלפות אין כל כך הרבה.

אניווי, הייתי עכשיו שנה בקשר מופלא עם מתחלפת, ואני יכול בהחלט להגיד שאין טוב מזה.
מערכות יחסים חד-צדדיות בעיני תמיד הולכות אל הפיצוץ הבלתי נמנע, השעמום שנגרם לצד השולט כתוצאה מההתמסרות המוחלטת של הצד הנשלט, או השעמום של הצד הנשלט מהמוגבלות של הצד השולט. אצל מתחלפים זה כמו 'מלחמה' בלתי נגמרת, ו'הכל נרשם'... icon_twisted.gif
סיגלית​(אחרת)
לפני 17 שנים • 28 בדצמ׳ 2006
סיגלית​(אחרת) • 28 בדצמ׳ 2006
Venus in Furs כתב/ה:
היי דיפבלו וברוך הבא icon_smile.gif

יש הרבה טענות נגד מתחלפים.. שהם לא סגורים על עצמם, שהם בעצם רק ונילים קינקים, שסאבים שלא הולך להם נהיים מתחלפים, ובכל מקרה שהם מתוסבכים. וגם שמתחלפות הן בעצם נשלטות שהתואר מפחיד אותן. חלק מהדברים מן הסתם נכונים לגבי חלק מהאנשים, ממש כמו שהדומים הם אימפוטנטים מובטלים שגרים עם אמא ובעלי היסטוריה של ילד דחוי שלא לומר מכוער ופוחדים מאינטימיות, ושהדומיות הן צומיות חסרות בטחון עם הפרעות אכילה.

הסיבה ש'אנשים מתנהגים ככה אחד לשני' היא שבני אדם הם המטונפים, מזיקים, רצחניים, ומרושעים מכל ברואי האל. בודאי כשיש אינטרסים ותחרות כמו בביצת הכרויות כשלנו. תחשוב על זה כעל גנון ענקי.

בכל מקרה, החיים כמתחלף לא תמיד קלים. הדומיות מתקשות לשלוט בנו, הסאביות מזלזלות בנו כי אנחנו לא מספיק מאצ'ואיסטים ומתחלפות אין כל כך הרבה.

אניווי, הייתי עכשיו שנה בקשר מופלא עם מתחלפת, ואני יכול בהחלט להגיד שאין טוב מזה.
מערכות יחסים חד-צדדיות בעיני תמיד הולכות אל הפיצוץ הבלתי נמנע, השעמום שנגרם לצד השולט כתוצאה מההתמסרות המוחלטת של הצד הנשלט, או השעמום של הצד הנשלט מהמוגבלות של הצד השולט. אצל מתחלפים זה כמו 'מלחמה' בלתי נגמרת, ו'הכל נרשם'... icon_twisted.gif
שיקפצו כולם - יחי המתחלפים