בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

איכסססס הצבועים מאתר תפוז. הצעה.

נולי
לפני 17 שנים • 29 בדצמ׳ 2006
נולי • 29 בדצמ׳ 2006
מעבר לפניה לתפוז ומנהליו ממליצה שתפנו לאגודות להגנת בעלי חיים הרבות הפועלות בארץ.
כלומר, כתבו מכתב להנהלה עם רשימת העתקים ארוכה של כל ארגוני החיות, אגוד הוטרינרים, אגוד הפסיכולוגים, אולי תלונות הציבור במשטרה, וכדאי גם עיתונים (מכתבים למערכת ידיעות ומעריב) זה כבר יעשה את הרעש שלו.

בהצלחה

N
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
אותו שוטר אמר לי בפירוש שלצערו הרב זה מותר.
בשוטר כמובן אני מתכוון ל"שוטרי תפוז".

מוזר...
אז בזמנו שהם התחילו בכל הבלאגן נכתב לי מפורשות שהם נגד אלימות ושהם אוסרים להקרין BDSM וסרטים אדומים...
כנראה שהם טיפוסים טוטאליים... אם להפגין את "ידיעותייך", אז עד הסוף (המר).
גם לכתוב שבדסמ זו אלימות וגם לשים את זה לצד זה???

בתכלס לדעתי אין כמו תפוז, זה אחלה אתר.
אבל בעניין הזה אני לא מוותר. עוד לא גמרתי איתם...
סופגניה
סופגניה • 29 בדצמ׳ 2006
אם יש להם מדיניות רשמית לפי החלטת מועצת המנהלים של תפוז נגד שידור זואופיליה צריך להבהיר להם שהמדיניות הזאת לא מיושמת ולכתוב עוד מכתב ישירות להנהלת הפורומים, לא לפרסום, עם שמות הבלוגים והאנשים שראית אצלם זואופיליה.

מבחינת ההצעה לכתוב לארגונים להגנת בעלי החיים:
לרובם יש אג'נדות מקומיות אבל לאתי אלטמן מארגון ת.ל.ל. יש נציגה שמכירה וקשורה ישירות להנהלת הפורומים של תפוז ומשתמשת בתפוז כפלטפורמה להצגת תוכניות עזרה לבעלי חיים. אפשר לצלצל לטלפון של ת.ל.ל ולספר הכל אבל היא לא תוכל לפנות ללא פרטים מדויקים כי ההאשמה היא כללית.
יש שני ארגוני וטרינרים (חוץ מהממשלתי) שקשורים ביניהם אבל מי שעוסק שם בהתעללות בבעלי חיים כנראה יפנה אותך לעמותות שהוא מכיר וחזרנו לפיסקה הקודמת.
בקשר לקטינים אתה צריך להפריד בין קטינים שמשדרים את עצמם בבלוג TV בערום או בשידורי זואופיליה ובין קטינים שרואים את השידורים ואתה בטוח לפי התגובות שלהם שהם קטינים.
תפוז צריכים להיות אחראים שקטינים לא ישדרו שידורי פורנוגפיה וזואופליה. יש לך שמות של בלוגים עם יום שידור כדי להעביר להם?

הם עונים תוך כמה ימים אבל אפשר לשלוח מכתב נוסף להנהלת הפורומים לפי האימייל.
אני מפרידה בין שידורי הפורונוגרפיה של הקטינים ובין שידורי הזואופיליה לבין צפית הקטינים.

פסיכולוג בספת עור כתב/ה:

האמת? כל הענין של הבלוג טיוי מכעיס אותי נורא. אין שם הגבלה על הגיל, והמון ילדים ובני נוער צופים בשידורי מבוגרים, ובין היתר ביחסי מין עם בעלי חיים! באתרים ברחבי העולם נהוג שכניסה לתוכן כזה דורשת אישור כרטיס אשראי. רק אישור, ללא תשלום.

אני לא בטוחה שתצליח להעביר הצעה שכדי למנוע את צפית הקטינים בשידורים הפורנוגרפיים בתפוז אנשים יעבירו נתוני כרטיס אשראי לתפוז אבל אם תעורר רעש שקטינים צופים בשידורים האלה אולי תקבל עזרה ממקומות בלתי צפויים.
הכתובות הם כל הארגונים להגנת הילד.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 29 בדצמ׳ 2006
יודעים מה?
מכיוון שאני קצת noob בענייני תוכנות, אם מישהו מכיר תוכנה טובה שלוקחת screenshots אני מבטיח להתחיל לקחת תיעודים של שידורים בעיתיים ושל ניקים של קטינים שצופים בהם.
אולי נקים אפילו מאגר.
כשיהיה חומר נחמד אפשר לשלוח את הכל לאירגונים שהוצעו כאן. ומאיפה התיאבון הזה? רק לפני שבועיים זכיתי במשפט של 3 שנים נגד משרד ממשלתי. כנראה מתחשק לי קינוח icon_rolleyes.gif
בפעם האחרונה שבדקתי, התקנון של תפוז איפשר לבני 16 ומעלה לשדר ברצועת המבוגרים.
בכל אופן, אם ברצונך לבצע לכידת מסך, פשוט תקיש על מקש PrintScreen (ליד F12), תפתח את "צייר" של חלונות, תדביק ותשמור (רצוי בפורמט jpg).
פסיכו לוג​(שולט)
תודה, תמיד התפלאתי למה נועד הכפתור הזה... הוא אפילו לא מצייץ כשלוחצים עליו icon_smile.gif
קיבלתי תגובה בפורום משוב, ושלחתי חזרה מכתב הפעם לכתובת הישירה של הנהלת תפוז, וזה לשונו:

להנהלת תפוז שלום רב
להלן פניה ששלחתי לפורום משוב תחת הכותרת שידורי זואופיליה לילדים:
היום וגם בפעמים קודמות נתקלתי בשידורי זואופיליה בבלוג טיוי. בין הצופים היו קטינים רבים. ניתן לדעת זאת למשל ע"י הצצה בפרופיל שלהם או ע"י השפה שלהם.
הבעיה בבלוג טיוי הינה כפולה:
1) תפוז לא מונעים מקטינים לצפות בחומר פורנוגרפי קל או קשה, ואף לא מסוגלים למנוע מקטינים לשדר עצמם בעירום.
באתר פופולארי שנמצאים בו צעירים רבים כמו תפוז הייתי מצפה למערכת שתבדוק את גילאי הנכנסים לשידורי המבוגרים, למשל ע"י בדיקת פרטי כרטיס אשראי (ללא חיוב) כמקובל באתרים למבוגרים.
2) שידורי זואופיליה הינם בעייתים מאוד, מבחינת נזק נפשי ובעיקר מבחינת התעללות בבעלי חיים!
לתדהמתי שוטר ששהה באותו בלוג וצפה בשידור טען כשפניתי אליו בהודעה פרטית כי "ההנהלה מתירה שידורים מסוג זה".

אני מקווה שתפוז יגלו אחריות, ימנעו שידורים כאלו, ויקדישו מחשבה להתקנת מערכת שתמנע מקטינים לשוטט בחופשיות היכן שהם אינם צריכים להיות. כן. גם במחיר של פחות רייטינג וכסף מפרסומות.
אין לי ספק שתפוז אינם מעוניינים להרוויח את לחמם ע"י חשיפה של קטינים לפורנורגפיה קשה.
כולי תקווה שלא יהיה צורך בהתערבות משפטית.
בברכה, פסיכולוג בספת עור

זוהי תגובת המשיב:
מתיאורך נראה כי אופי חלק מהשידורים שנתקלת בהם, דהיינו פורנוגרפיית קטינים וזאופיליה, הינו לא חוקי ובעייתי, ואיננו מאפשרים אותו, ובוודאי שאיננו מעודדים אותו.
על אף שאיננו מפרים את פרטיות הגולשים ע"י בדיקת פרטיהם האישיים כפי שהצעת, אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת למנוע מקרים כאלו.
במידה ונתקלת במקרים ספציפיים שכאלו, נבקשך להפנות את הנושא במייל להנהלת הבלוג טיוי במייל blogtv@tapuz.co.il, רצוי בצירוף פרטים נוספים כמו צילומי מסך וקישורים לכרטיסיהם האישיים של אותם גולשים, על מנת ליידע אותם בנושא.

בהתאם להמלצה, אני פונה כעת אליכם:
התגובה עצמה מתייחסת לשידורים עצמם ולא לנגישות הקלה של קטינים אליהם.
יותר תמוהה היא העובדה ששוטר שלכם טען בפני שהוראות ההנהלה היא לא למנוע זואופיליה. יתרה מזאת- בבלוגים משודרים לרוב סרטי אונס. גם זה וגם הזואופיליה משודרים בתדירות רבה מידי מכדי להאמין שלא ידוע לכם דבר על כך. אני מזדעזע כמעט בכל פעם שאני עובר לרפרף בשידורי המבוגרים.
בענין צפיית קטינים- לא הגבתם. לצערי נודף כאן ריח של אינטרס להגברת הצפייה, מה שגורר עליה ברווחים מהפרסומות וכו'.
לחשוב שהמשפט "תלחץ לכניסה רק אם אתה בן 18" יעצור קטינים זה כמו להאמין שניתן לעצור טנק עם מברשת שיניים. אי אפשר להציג ראש קטן יותר מזה.
פתרון כרטיסי האשראי יוכל לעצור את הקטינים גם מלשדר וגם מלצפות. הוא שימושי גם כדי לעקוב אחר המשדרים שידורים אסורים, אך יתכן שצעד זה יגרום לכם פגיעה רבה מידי בשל חשש מגולשים לחדירה לפרטיות. אני יכול להבין זאת.
לכן, הרבה אנשים יחושו רגועים יותר אם רק תשקלו להשתמש בפתרון זה או כל פתרון טוב אחר לעצירת קטינים מלהכנס, גם בלי המעקב על השידורים כרגע.
אתר פופולארי כל כך בקרב צעירים כמו שלכם יודע היטב שהוא מזמין המון קטינים לצפות בשידורים אסורים בנגישות קלילה מאוד. הייתי שמח לראות שלתפוז יש גם מוסר.

פסיכולוג בספת עור
סופגניה
סופגניה • 29 בדצמ׳ 2006
מעולם לא נכנסתי לבלוג TV של תפוז ואני לא יודעת מה קורה שם אבל תפוז כותבים שהם מוכנים לעצור את את שידורי פורנוגרפית הקטינים ושידורי הזואופיליה אם תכתוב להם מי הבלוגים.
כדאי להתחיל בהורדת כמה בלוגים של קטינים שמשדרים פורנוגרפיה של עצמם ולהוריד מיד את כל שידורי הזואופיליה.
אם תצלם והשומר לא יענה לבקשה תוכל להתלונן גם על השומר ולהעיף גם אותו. היו "שוטרים" שהתלוננו שהעיפו אותם כי רבו עם מישהו מההנהלה.
צלם קודם ואז תתלונן לשומר ותדרוש ממנו להוריד את הבלוג.
אם יש שידורי זואופיליה חשוב לדעת גם מי הזואופיל הזה כדי לקחת לו את הכלב.
אני חושבת שרק כלבים משתתפים בדבר המחליא הזה. חשוב לתעד ולצלם ואתי אלטמן תרצה לדעת על שידורי זואופיליה עם כלבים ולקחת מיד את הכלב.
כשיהיה לך תעוד כתוב פה ונחשוב על פניה לתלל. לא נסכים לניצול של כלב ולהתעללות בכלבים בצורה הזאת. יש דרכים לקחת את הכלב. אני מכירה את הדרכים.

דרישה לכרטיסי אשראי תנפה גם את כל המבוגרים שצופים בבלוגTV. אולי תפוז צריך לצאת מהנישה הזאת בגלל שהרבה ילדים כותבים וצופים בו אבל כדי שהם יפסיקו תצטרך לעורר רעש.
פסיכו לוג​(שולט)
רק שתי הבהרות סופגניה. קודם כל, אי אפשר לדעת אם המשדר הוא קטין. אין שום דרך לדעת, וזו הבעיה. הקטינים הללו פשוט פותחים פרופיל וכותבים בו גיל חוקי. simple as that.
שנית, אלו אינם שידורים חיים (מזל שעוד לא הגענו לזה!). אלא שידורי סרטים מחו"ל.
תראו,
אני אישית לא ממש נמשך לזואופיליה/ביסטיאליטי...
לא ממש יצא לי לדבר עם חיה כזו או אחרת ולשאול לדעתה.
מה שכן, "ציפור קטנה לחשה לי" שמה שיותר כואב להן לחיות זו השחיטה ולא הדפיקה.
במילים אחרות, תנו לחיות לחיות ולהנות icon_rolleyes.gif
תתמקדו במקדונלדס, בבורגר ראנץ'...
אני אישית חושב שיש הבדל בין אדם שדופק תרנגולת בברוטליות לבין כלב שעולה על בחורה מיוזמתו icon_rolleyes.gif
יש אנשים שאוהבים את החיות שלהם. יש אנשים שמדברים אל החיות שלהם, מלבישים אותן ומתייחסים אליהן כמו לבניאדם.
אז? יצא חוק נגד אהבת חיות?
אם ביסודו זה מבוסס על אהבה ולא על ברוטליות אני לא רואה בזה דבר פסול.
פסיכו לוג​(שולט)
אהבה? אני רואה זאת יותר כמחלה קיצונית מידי, אבל אולי זה ענין של טעם. לא נותרו הרבה דברים בעולם המודרני שמבדילים אותנו מבהמות.
בכל אופן לחיות אין אהבה. יש התניה.
אפשר בקלות להתנות אותן "לאהוב" סבל ודברים אחרים. זה ניצול.

בכל מקרה, הדיון כרגע הוא על שידור של זה במקום שמסתובבים בו ילדים. אני מניח שהיית מעדיף שילדיך יצפו ב"חתולי הרעם"..או ב"חתולים הסמוראים"... ולא ב"חתולים עם ישבנים דורשים 4".