בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה על המסיבה של השנה!!!!

איימי_​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 30 בדצמ׳ 2006

כמה הארות:

איימי_​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2006
-המוזיקה, חברים... עדיין כואבות לי האוזניים... היה מאוד מאוד קשה לדבר. לא חושבת שההנאה הייתה נפגמת, אם היו שמים מוזיקה בווליום נורמלי. מה בעצם התפקיד של מוזיקה בדציבלים כאלה?

-אלכוהול- לא יודעת מה היה עם המשקאות האחרים. יודעת רק שהבירות היחידות שהיו היו טובורג וקרלסברג. אפשר היה להביא בירות איכותיות מעט יותר. אפילו גולדסטאר. אפילו בבקבוק. גם המחיר היה רצחני- 22 ש"ח.

- מעילים- הפאק הגדול של הערב. כשהגענו, הצעתי לידידי שנשאיר את המעילים באוטו. הוא בתמימותו אמר- לא, לא צריך, יש שמירת מעילים!
אז נתנו את המעילים שלנו. החלק הזה עבר די מהר. קיבלנו מספר. יופי. חשבנו שהכל מסודר. הבעיה התחילה כשרצינו ללכת... תור ענק עמד ליד מחלקת שמירת המעילים. כלום לא זז. מסתבר שהצוות לא הצליח למצוא שוב את המעילים. מעילים נפלו מהקולבים. בלגן שלם חגג. לא היה ברור מי אחראי, והאנשים הגדולים והקולניים יותר שביננו, ניסו להשתלט על העניינים. אנשים שהתייאשו מלחכות בקור ניסו להכנס לבד לאיזור המעילים, ולמצוא את המעיל שלהם. בקיצור, בלגן שלם.

המעיל שלי היה אחד מאותם מעילים שנפלו מהקולב. פעם אחת נכנסתי לחפש אותו בעודי קופאאאת מקור. התייאשתי וחזרתי לחכות בפנים, עד שיותר אנשים יקחו את המעילים שלהם. הידיד שבאתי איתו ניגש בגבורה ועבר על כל הקולבים. כך גילינו, אגב, שהמעיל שלי נפל מהקולב. הוא לא היה על הקולב שהתאים למספר שבידינו, או על כל קולב אחר. אני רציתי להמשיך לחכות, אבל חברתי רצתה ללכת הביתה, ונשלחתי שוב אל גוב האריות. מתנדבים מתוך הרחבה הוציאו לשולחן את כל המעילים שנפלו מהקולבים, ואנחנו נדרשנו לזהותם במהירות, על מנת שיוכלו להחזירם לקולבים ולשמור על סדר (אם לא היו שלנו). הבעיה הייתה שכמעט כללל המעילים היו שחורים, ורבים היו דומים מאוד אחד לשני. נאלצתי לחפש סימנים מזהים קטנים כדי לדעת בוודאות, ולא לחזור הביתה עם מעיל שאינו שלי. כשדחקו בי בשלב זה, כבר איבדתי את הסבלנות והתעצבנתי. קופאת מקור, עייפה, ומתה ללכת הביתה... הקטע הזה פשוט הרס לי את הערב, שהיה יכול להיות נחמד מאוד,
אחרת.

אז הצעה חשובה מאוד לפעם הבאה- בשום פנים ואופן לא לשים את איזור שמירת המעילים בחוץ- בקור. זה מאוד לא סימפטי לצאת לשם בלי מעיל, ואם מסתבכים עם למצוא את המעיל, אז בכלל...
לא פייר. מה עשינו רע?!

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת דצמ' 30, 2006 3:46 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
אליזבת​(נשלטת)
אליזבת​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2006
מורגן אמרתי לך היום שאני אוהבת אותך????

אם לא , אז

אני אוהבת אותך !!!!!!!!!!!!!!!!!! flowers2.gif

bow: bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

bowdown.gif :

נ.ב תגובתי לגבי המסיבה שאני אתעורר.
מאי
מאי • 30 בדצמ׳ 2006
פגשנו מלא אנשים, צחקנו, רקדנו ובשורה התחתונה - מאוד נהנינו!!

נ.ב. - הבאנו איתנו אורח שנדלק לגמרי על האוירה (ועל הנשים היפות...) וכבר מחכה לבוא
לנו-לימיט בקרוב.

מזל טובבבבב !!

upsidedown.gif upsidedown.gif upsidedown.gif upsidedown.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2006
תודה על המסיבה.

מצטער אם שכחתי פה ושם בהתחלה כינויים/פנים
של אלה שדיברו איתי.
אחרי הכל, אני לא פוגש אותכם כל יום.
ההרגשה הטובה עדיין נשארת. זה אני לא שוכח.
icon_biggrin.gif

דום-34​(שולט)

תודהההההההההההההה

דום-34​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2006
פיציייייייייייייי מה יש להגיד על אחת כמוך את פשוט ענקית תודה לך ולF ולרוני לכלובי ולירז וטלולי

הילה היפה ולברמן

היה פשוט מעולה

מחכה לשישי

אוהב אותכם

34
Queencie​(שולטת)
Queencie​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2006
מפוכחת כתב/ה:
קווינסיייייייייייייייייייייייייייי
היית במסיבה אתמול??? איך לא ראיתי??? ובעיקר איך לא הרגשתי????? icon_razz.gif

יא קרועה !!!! כבר בתחילת הערב היית שתויה מכדי לזכור איך מעכתי לך את הצורה על המחוך החדש והמהמם שלך ???
אז מה אם לא השארתי לך הפעם סימנים.... זו סיבה שלא לזכור אותי ??? icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

בכל מקרה בפעם הבאה אשאיר לך סימנים גם בשביל הפעם הזו..... רק שלא תשכחי icon_wink.gif
מגדלנה​(לא בעסק)
מגדלנה​(לא בעסק) • 30 בדצמ׳ 2006
טוב, כפי שראיתם ההודעה הראשונה שלי הית ב-6 וקצת וזו לא שעה אופטימלית להודות לכולם ולכתוב את הרשמים האמיתיים מהמסיבה. בכל אופן אתם מוזמנים לבלוג שלי ששם אכתוב אוטוטו את החוויה הסופית icon_smile.gif

אמילי, MASTER F, צוות הנו-לימיטס, body, עבודת מאסטר וכל מי שטרח על המסיבה ותפעולה בצורה חלקה כל הערב, אתם ענקיים. לא, באמת, אתם פשוט ענקיים icon_eek.gif מה זה המפלצות חנק האלה? סתם icon_lol.gif אמילי את יפיפיה ברמות שלא ניתן לתאר! האירוע היה נפלא, תקתק כמו שעון, האנשים היו האיכותיים שבאיכותיים, המוזיקה היתה פנטסטית (רקדתי כאילו אין מחר ושמתי זין על כוווולם [מה שלא קורה בכלל] והיה לי כיף)! כל הכבוד!!!

לכל מי שפגשתי (חברים וותיקים וחדשים כאחד) 3> בונדאג' ושפחתו (המשפחה שלי }{), עין צופיה (אחותי היפה!), טום, dark artist, סאבמיסיב (שלמות במסיכת עור), האיש בשחור, Abyss (אפשר להיות יותר יפה? אני לא חושבת!), ילדה רעה ומופרעת וידידה הטוב (ילדה הענקית שתודה לה על הטרמפ!), אוליב (הרטבתי בתצוגה זה לא ה-ו-ג-ן icon_eek.gif) שתפס לי בתחת בשלב מסוים והחזרתי לו חזק יותר icon_lol.gif, עוד הרבה אנשים טובים ומיוחדים (שחלקם הזדהו בשמותיהם ולא בכינוים ולכן לא אומר icon_smile.gif ) וכמובן לא לשכוח את הבכורה ההדדית ביני לבין Teacher! שיזיע עליי כמה זהוא רוצה, המופע שלו היה אלוהי (גיצים גיצים!) icon_rolleyes.gif

התצוגה של דנה היתה מדהימה, דגמים יפים ומיוחדים (אני רוצה כמה icon_rolleyes.gif כלומר, גם מהדוגמנים... icon_lol.gif), דוגמנים ודוגמניות מ-ו-ש-ל-מ-י-ם!, ודנה המלכה השולטת על אופנת הקהילה!

המופע של טיצ'ר, שבכנות אני אומרת שהעלה בי דמעות וחייכתי כל הזמן. לא יודעת להסביר למה אולם המופע היה מטריף לחלוטין בייחוד עבור חובבת גיצים כמוני (ואחד התקרב אליי ממש קרוב icon_smile.gif ). היה יפהפה.

ולכולם,

אני פשוט אוהבת אתכם.

מגדלנה
_טרוריסט חמוש באננס

לשנה הבאה בהאנגר גדול פי שניים !!

_טרוריסט חמוש באננס • 30 בדצמ׳ 2006
יוסטון,דיס איז פטיש בייס,דה פלוגר האד לאנדד.

זה הנפת שוט אחת קטנה לאדם,אבל הנפת פטיש גדולה לקהילה...

תודה לפמילייה האהובים,לצוות הגדול שהשתתף בהפקה ולדוקטור שולץ ששיחרר אותי לכמה שעות.

אני חוזר לתא המרופד שלי
איימי_​(נשלטת)

Re: לשנה הבאה בהאנגר גדול פי שניים !!

איימי_​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2006
טרוריסט חמוש באננס כתב/ה:

בדיוק להיפך.

בשנה הבאה בהאנגר ק ט ן פי שתיים. נעים יותר, אינטימי יותר, אמיתי יותר. פחות שואו, יותר איכות.
שמנמונת סקסית​(אחרת)

Re: לשנה הבאה בהאנגר גדול פי שניים !!

איימי_ כתב/ה:
טרוריסט חמוש באננס כתב/ה:

בדיוק להיפך.

בשנה הבאה בהאנגר ק ט ן פי שתיים. נעים יותר, אינטימי יותר, אמיתי יותר. פחות שואו, יותר איכות.

אמן