בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זאלופון היקר,חשבת שזה יעבור בלי תגובתי?

דיג'יי קאופמן
לפני 17 שנים • 27 בדצמ׳ 2006
דיג'יי קאופמן • 27 בדצמ׳ 2006
עמק ירוק היקר,גם לפני שבועיים לא תקלטתי בנו לימיטס,תקלטתי בזמיר את מסיבת הסיום של הליין האלטרנטיבי והגעתי רק בחמש לנו לימיטס,אז עזוב אותך מריבים זה ממש ילדותי,אני יכול רק להבטיח לך שאם יש לך בקשה לשיר או לסגנון מוסיקלי מסויים אתה תמיד מוזמן לבקש,אני לא מרביץ...רק אם מבקשים.חוץ מיזה שאני לא הייתי במקומך מזלזל בי כל כך כי אתה ממש לא מכיר אותי ,מה גם שלא אתה משלם לי את המשכורת.לא היתה לי שום כוונה שתיפגעו ככה.אני מבטיח לא לכתוב פה יותר ואם יש לכם בקשות לשישי אתם מוזמנים לפתוח אשכול מיוחד אני מבטיח להתחשב
תרגיש טוב
שלומי
קונדסון​(מתחלף){דרדסית}
לפני 17 שנים • 27 בדצמ׳ 2006

הפתעה

דיג'יי קאופמן כתב/ה:
כי אתה ממש לא מכיר אותי ,מה גם שלא אתה משלם לי את המשכורת.שלומי

בעקיפין עמק ירוק כן משלם לך את המשכורת , אם הוא בא למסיבה שאתה מתקלט בה.
DJ קאופמן תשים מוסיקה טובה וכולם יהיו שמחים

קונדסון (ודרדסית)
רנסנס​(שולט)
לפני 17 שנים • 30 בדצמ׳ 2006
רנסנס​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2006
אפרופו מוזיקה, אני לא אוהב במיוחד לא את המוזיקה בנו לימיטס ולא בדאנג'ן. כל הגותי/אלקטרו/דארק וואטאוור- אני לא יודע למה שמות האלה מתיחסים - אלו לא כוס התה שלי.

איפה ששמים מיינסטרים קלאסיקה של פופ/רוק/מצעדי פזמונים לשם אעדיף ללכת.

אבל הסוגיה הבאמת כאובה זה הווליום שתמיד הרבה יותר מדי בשבילי. אחת הסיבות העיקריות שבגללן בחרתי את חדר הכושר שלי הייתה שהמוזיקה בו הייתה יחסית נסבלת.

אני לא בא למועדון לסשן וגם לא לרקוד במיוחד. אני בא להכיר ואני לא אוהב בשיחה להיות צריך להרים את הקול.
מורגן​(שולטת)
מורגן​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
ציטוט: וזאלו, למה אתה מלכלך עלי??? זה לא יעבור לך בשתיקה!

רגע, למה את מתכוונת, לזה:

זאלופון כתב/ה:
איימי, כידוע, מחתלת שאהידים למחייתה, ואף איננה מבינה דבר וחצי דבר במוזיקה אפגנית מודרנית. אין לקחת ברצינות את הפילוסופית של אירועי ועדי עובדים הזו

או לזה:

זאלופון כתב/ה:
שלבקת חוגרת מכונה גם הרפס זוסטר. זוהי פריחה עורית שנגרמת ע"י
נגיף בשם וריצלה זוסטר. מדובר באותו נגיף הגורם לאבעבועות רוח כאשר
הוא תוקף בפעם הראשונה

כי אני מלכלך על כל כך הרבה אנשים לאחרונה עד שאני כבר לא בטוח מה שייך למי.

נו אז מה אתה אומר? דווקא אנשים שבדרך כלל ממש לא רבים עם אף אחד הופכים ללעג במושא פיך. אני, באופן אישי, הייתי מתחילה להעביר פילטרים דרך הפה שלי..... כי לא יכול להיות שכולם מטומטמים.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2006
מורגן כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

זאלופון כתב/ה:
איימי, כידוע, מחתלת שאהידים למחייתה, ואף איננה מבינה דבר וחצי דבר במוזיקה אפגנית מודרנית. אין לקחת ברצינות את הפילוסופית של אירועי ועדי עובדים הזו

או לזה:

זאלופון כתב/ה:
הוא תוקף בפעם הראשונה

נו אז מה אתה אומר? דווקא אנשים שבדרך כלל ממש לא רבים עם אף אחד הופכים ללעג במושא פיך. אני, באופן אישי, הייתי מתחילה להעביר פילטרים דרך הפה שלי..... כי לא יכול להיות שכולם מטומטמים.

באת לרדוף אותי בשרשורים לא קשורים? זה קצת קטנוני, לא?...
(השרשור שהוביל לנסיון הדי עלוב "להכניס לי": http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=17567 )

בכל מקרה, שוב כשלת בהבנת הנקרא, ובנוסף לקטנונית הוצאת עצמך גם נטולת הומור. עצתי הידידותית לך היא לקרוא את הפורומים עם מתורגמן צמוד שיבאר לך את שאת קוראת. זה פשוט מתחיל להיות מביך.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2006
יו, זאלו, אל תהייה רע! icon_eek.gif
מורגן, זה בסדר, אני יודעת שזאלו אוהב אותי, וגם אם לא, הוא מסתיר את זה די יפה. icon_smile.gif
Black Roses
Black Roses • 30 בדצמ׳ 2006
עמק יא רוק כתב/ה:
בחיים לא הייתי מעלה על דעתי לפתוח שרשור שבו אני תוקף אישית מוסיקה מסוימת שדיג'יי מסוים שם במסיבה מסוימת , אבל דיג'יי קאופמן WHOEVER פשוט הרגיז אותי!
אתה חצוף ממדרגה ראשונה , וכדאי לך שתשים לב למה שהבליינים אומרים , ולא תטיח עלבונות באנשים שבאים למסיבות , ששוכרים אותך בשביל לתקלט בהן.
הייתי במסיבה בנו לימיטס לפני כשבועיים , ואתה יודע מה , לא היה שיר אחד שיכלתי להתחבר אליו, אפילו 'ריינינג מן' היה יותר טוב. הרבה פעמים התבאסתי קשות גם מהמוסיקה בדאנג'ן , אבל אף פעם ! לא קרה שהדיג'יי של הדאנג'ן יצא כנגד מישהו שכתב כאן ביקורת על המוסיקה במועדון, והיו הרבה שירשורים כאלה.
כמוך יש עוד הרבה דיג'ייז שיושבים בבית ומסמפלים, ושולחים סינגלים לחו"ל, ומנגנים במסיבות.

דע את מקומך , קאופמן! תקשיב לקהל הבליינים ואל תחשוב שהקידומת דיג'יי מקבילה לאלוהים.

ותקשיבו לונוס , הוא יודע מה זו מוסיקה טובה icon_smile.gif

עמק

לא רציתי להגיב לזה אבל עמק ממש עצבנת אותי , עם כל האהבה אבל מה אתה בדיוק חושב לעצמך??אתה בכלל מכיראת הבן אדם שתפנה אליו בצורה כזאת?אתה מגעיל אותי.
לכל אחד יש את הזכות להגיב כאן גם לדי ג'יי של מסיבות S&M לא רק לשפנים לבושי לייקרה.
אני יכולה להבין שלפתוח על זה פוסט זהקצת מוגזם זה יכל ללכת לפרטי ...
אתם רק יודעים לבכות ולהתלונן אבל אם לאהיתם רוצים את המוזיקה הזאת ממזמן היא לא היתה שם המון פעמים זורקים פה ושם שיר "נורמאלי" וכולם נעמדים בצד,אז תעברו להתלונן על הנושא ה"חם" הבא.
shushu

הופה, התפתחות!

shushu • 30 בדצמ׳ 2006
זאלופון כתב/ה:
מורגן כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:

זאלופון כתב/ה:

או לזה:

זאלופון כתב/ה:
הוא תוקף בפעם הראשונה

באת לרדוף אותי בשרשורים לא קשורים? זה קצת קטנוני, לא?...
(השרשור שהוביל לנסיון הדי עלוב "להכניס לי": http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=17567 )

בכל מקרה, שוב כשלת בהבנת הנקרא, ובנוסף לקטנונית הוצאת עצמך גם נטולת הומור. עצתי הידידותית לך היא לקרוא את הפורומים עם מתורגמן צמוד שיבאר לך את שאת קוראת. זה פשוט מתחיל להיות מביך.

"תראו תראו ת'גרי קופרים האלה, קלינט איסטוודים דמיקולו, יענו בזים לשרב" (מאיר אריאל פעם שניה היום).

יאללה דו קרב! זאלופון "השולף אקספרס" בן-זאלוטוס נגד מורגן "הנוקמת ולא סולחת" לה-פיי.

איימי בתפקיד העלמה במצוקה?

בלאק רוזס - תתעדכני, השרשור עבר מודולציה, עזבי את עמק באמא ש'ך.

יש בקהל גם לא מעט שימכרו לכם נשק.

קדימה. בכיף שיהיה.