בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה על המסיבה של השנה!!!!

מורגן​(שולטת)
לפני 17 שנים • 30 בדצמ׳ 2006
מורגן​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2006
לא. כל שעלייך לעשות, (וסליחה על הביטוי הבוטה שלי אבל את חייבת ללמוד משהו בגילך הצעיר והמתלהם) הוא להפסיק לחרבן באמצע המסיבה ולהתפלא למה אף אחד לא מתפעל מהריח!!!![/quote]

אהה... אז את אומרת שכל הקצף יצא עלי לא כי העזתי לבקר את המסיבה, אלא כי עשיתי זאת באמצע שירשור התודות?[/quote]

או. את רואה שאת לא בחורה טיפשה?
את רוצה ביקורת? תבחרי מדיה אחת: הבלוג שלך, שירשור נפרד, הודעה בפרטי של אמילי, מה שאת רוצה. אחד איימי. אחד.
Josephin​(לא בעסק)

תודה!!!!!!!!!!!!!!!!

Josephin​(לא בעסק) • 30 בדצמ׳ 2006
אפשר בבקשה להחזיר את השרשור הזה למה שהוא נועד
להזכירכם
תודה לאמילי ול- F המקסימים
על ההשקעה
על הכל
אני מאוד נהנתי
והי נחמד לראות חלק מהדינוזאורים הוותיקים וגם אנשים חדשים
היה לי כיףףףףףףףףף
המשיכו בעבודה הטובה
אוהבת אותכם

איימי
הגבת למה שהגבת אמרת את דעתך , אחלה
מדוע בכל עמוד צריך לראות אותך ,וזו לא שאלה , תפנימי.
אבל למה להפוך את זה לשרשור על איימי, אוי איימי המסכנה כל כך סבלה , תמיד יש לך את האופציה שלא להשאר במקום שבו את כל כך סובלת .
דבר נוסף, יש לך את הבלוג שלך , תשתמשי בו במקום להשתמש בשרשור של תודה ולהפכו לכזה מכוער
על תגיבי לי !!!!!!!!!!!!!!!!!
תקראי תחשבי אולי האסימון ירד לך לא להגיב איימי!!!.

שבוע קסום לכולם icon_smile.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת דצמ' 30, 2006 11:10 pm, סך-הכל נערך 2 פעמים
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2006
מורגן כתב/ה:
לא. כל שעלייך לעשות, (וסליחה על הביטוי הבוטה שלי אבל את חייבת ללמוד משהו בגילך הצעיר והמתלהם) הוא להפסיק לחרבן באמצע המסיבה ולהתפלא למה אף אחד לא מתפעל מהריח!!!!

אהה... אז את אומרת שכל הקצף יצא עלי לא כי העזתי לבקר את המסיבה, אלא כי עשיתי זאת באמצע שירשור התודות?[/quote]

את רוצה ביקורת? תבחרי מדיה אחת: הבלוג שלך, שירשור נפרד, הודעה בפרטי של אמילי, מה שאת רוצה. אחד איימי. אחד.[/quote]

מרתק, מורגן. אבל את יודעת מה? מהתגובות שתקפו אותי, ניתן היה להבין, שהעצבים הם לא רק על המיקום והכמות של הביקורת שלי, אלא בעיקר- על עצם הביקורת. את חושבת שיש בזה משהו?
איימי_​(נשלטת)

Re: תודה!!!!!!!!!!!!!!!!

חתולה פראית כתב/ה:

אמילי
הגבת למה שהגבת אמרת את דעתך , אחלה
מדוע בכל עמוד צריך לראות אותך ,וזו לא שאלה , תפנימי.
אבל למה להפוך את זה לשרשור על איימי, אוי איימי המסכנה כל כך סבלה , תמיד יש לך את האופציה שלא להשאר במקום שבו את כל כך סובלת .
דבר נוסף, יש לך את הבלוג שלך , תשתמשי בו במקום להשתמש בשרשור של תודה ולהפכו לכזה מכוער
על תגיבי לי !!!!!!!!!!!!!!!!!
תקראי תחשבי אולי האסימון ירד לך לא להגיב אימי!!!.

שבוע קסום לכולם icon_smile.gif

קודם כל דבר חשוב- אני לא אמילי. אני איימי icon_smile.gif
מדוע בכל עמוד צריך לראות אותי? אין שום סיבה, לבד מזאת שאם תוקפים אותי, אני נוטה לענות. אני לא ישו, מה לעשות.
לא היו לי שום כוונות להפוך את השירשור למכוער. נראה שהכיעור יצא דווקא מהמגיבים לי.
אני ממש לא חושבת שמהביקורת שלי ניתן להבין שמטרתי היא להתבכיין שסבלתי. יש ביקורת עניינית. נהניתי, במידה, מהערב, ולכן לא עזבתי את המקום מייד. הייתה לי גם ביקורת, ויש מקום גם להשמיע אותה.
חתולה פראית, זה לא יעבוד, העניין הזה של "אל תגיבי לי". מצטערת.
מורגן​(שולטת)
מורגן​(שולטת) • 30 בדצמ׳ 2006
איימי_ כתב/ה:
מורגן כתב/ה:
לא. כל שעלייך לעשות, (וסליחה על הביטוי הבוטה שלי אבל את חייבת ללמוד משהו בגילך הצעיר והמתלהם) הוא להפסיק לחרבן באמצע המסיבה ולהתפלא למה אף אחד לא מתפעל מהריח!!!!

אהה... אז את אומרת שכל הקצף יצא עלי לא כי העזתי לבקר את המסיבה, אלא כי עשיתי זאת באמצע שירשור התודות?

את רוצה ביקורת? תבחרי מדיה אחת: הבלוג שלך, שירשור נפרד, הודעה בפרטי של אמילי, מה שאת רוצה. אחד איימי. אחד.[/quote]

מרתק, מורגן. אבל את יודעת מה? מהתגובות שתקפו אותי, ניתן היה להבין, שהעצבים הם לא רק על המיקום והכמות של הביקורת שלי, אלא בעיקר- על עצם הביקורת. את חושבת שיש בזה משהו?[/quote]

זה כבר לא משנה.
הפכת לשק חבטות. בעשר אצבעותייך עשית זאת.
ובאמת ממרום גילי המופלג ועייפותי כי רבה, אני אומרת: הניחי. די. לכי לישון.
"אחרי הכל... מחר הוא יום חדש"
איימי_​(נשלטת)
מורגן כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
מורגן כתב/ה:

אהה... אז את אומרת שכל הקצף יצא עלי לא כי העזתי לבקר את המסיבה, אלא כי עשיתי זאת באמצע שירשור התודות?

את רוצה ביקורת? תבחרי מדיה אחת: הבלוג שלך, שירשור נפרד, הודעה בפרטי של אמילי, מה שאת רוצה. אחד איימי. אחד.

מרתק, מורגן. אבל את יודעת מה? מהתגובות שתקפו אותי, ניתן היה להבין, שהעצבים הם לא רק על המיקום והכמות של הביקורת שלי, אלא בעיקר- על עצם הביקורת. את חושבת שיש בזה משהו?[/quote]

זה כבר לא משנה.
הפכת לשק חבטות. בעשר אצבעותייך עשית זאת.
ובאמת ממרום גילי המופלג ועייפותי כי רבה, אני אומרת: הניחי. די. לכי לישון.
"אחרי הכל... מחר הוא יום חדש"[/quote]

מורגן, זה בדיוק מה שמשנה. כי אם הסיבה היחידה שזכיתי לכעסים היא בגלל המיקום והכמות של הפוסטים שלי- אני ארד על ברכיי, אתנצל, ואלקה עצמי לבד. החשש שלי הוא שזה ממש לא העניין. החשש שלי הוא שאין כאן מקום בכלל לביקורת, שזוכה להתייחסות עניינית. ואת יודעת מה, מורגן? בעד הזכות להביע ביקורת, אני מוכנה להפוך לשק חבטות. מוכנה להלחם על חופש ביטוי גם כנגד קונצנזוס חברתי מוטה כל כך, כפי שראינו.
ואני לא כל כך עייפה, מורגן יקרה. עדיין לא הגיעה שעת השינה שלי icon_smile.gif
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 30 בדצמ׳ 2006
המממממ.....
אני אצליח שלא להתבאס מהקיטורים של איימי באמצע שרשור התודות (ובהתחלה שלו ובסופו ועוד היד נטויה) או לא??? icon_rolleyes.gif

עברו הרבה שעות מאז חזרתי הביתה עם חיוך ענק מהמסיבה הזו, והוא עוד נשאר שם.
אמילי, F, כלובי, לירז, רוני, הילה, הברמנים, הסלקטורים/משגיחים המקסימים, טיצ'ר, פט, דנה, הדוגמנים והדוגמניות, אביס, בונדג' ואני מקווה שלא שכחתי אף אחד מכל אלו שתרמו לכך שהמסיבה הזו היתה ממש ממש מוצלחת! המון תודה לכולכם!

אז אפילו אם היו כמה דברים שאולי הפריעו לאנשים, בסה"כ זה מתגמד לעומת הרגעים המדהימים שהיו כמו תצוגת האופנה המעלפת והסשן המהפנט של טיצ'ר ודיקלס, הפינוקים הקטנים האלו כמו הפופקורן ושערות הסבתא והמתנות החמודות בכניסה, והתפאורה היפה והתערוכה המושקעת של הצלמים המוכשרים שלנו.

המסיבה הזו היתה הפקה מאוד מרשימה, והראתה לכולם שגם באירועים גדולים אפשר לשמור על רמה גבוהה של אנשים במסיבה ועל אווירה טובה וכייפית.

מאחלת לכל מי שעבד קשה שתנוחו מחוייכים ומסופקים, עשיתם יופי של עבודה, ואני בטוחה שרוב האנשים כן מעריכים את כל מה שעשיתם!

אלפי תודות, ושוב – כל הכבוד!!!
אליזבת​(נשלטת)
אליזבת​(נשלטת) • 30 בדצמ׳ 2006
איימי דיי
בבקשה , זה כבר נהיה מעייף
אין צורך להגיב על כל מילה במילה

אמרת מה שיש לך להגיד הבנו הפנמנו ואנחנו גם יכולים לתת דוגמאות.

אז בבקשה לא להוציא את המסיבה הזאת מכל החורים של המארחים המארגנים ואלו שכן נהנו.
איימי_​(נשלטת)
אליזבת כתב/ה:
איימי דיי
בבקשה , זה כבר נהיה מעייף
אין צורך להגיב על כל מילה במילה

אמרת מה שיש לך להגיד הבנו הפנמנו ואנחנו גם יכולים לתת דוגמאות.

אז בבקשה לא להוציא את המסיבה הזאת מכל החורים של המארחים המארגנים ואלו שכן נהנו.

האמת שגם אותי זה מאוד מעייף, אבל אליזבת- איך את מצפה שלא אגיב לפוסטים שמבקרים אותי באופן אישי?
ואני אומרת שוב, שאני דווקא כן נהניתי.