אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה על המסיבה של השנה!!!!

venus in our blood​(שולטת)
לפני 17 שנים • 31 בדצמ׳ 2006

Re: תודה!!!!!!!!!!!!!!!!

venus in our blood​(שולטת) • 31 בדצמ׳ 2006
[quote="חתולה פראית"]אפשר בבקשה להחזיר את השרשור הזה למה שהוא נועד
להזכירכם
תודה לאמילי ול- F המקסימים
על ההשקעה
על הכל
אני מאוד נהנתי
והי נחמד לראות חלק מהדינוזאורים הוותיקים וגם אנשים חדשים
היה לי כיףףףףףףףףף
המשיכו בעבודה הטובה
אוהבת אותכם

מצטרפת בחום לדבריה של חתולה פראית. 10x.gif flowers2.gif 10x.gif

תודה ענקית לאמילי המדהימה , למאסטר F , לכלובי ולמלכה לירז ולכל מי שהשקיע וטרח.
זו אכן הייתה ה- מסיבה של השנה !!!

החל מהפינוקים הקטנים והמחייכים, מכונות הפופקורן, המתנות, שערות הסבתא, דרך הסשנים המטריפים, תצוגת האופנה האדירה של דנה, המוסיקה המשובחת והיכולת לחגוג בהפקת ענק קסומה !

פשוט תודה !!!!

ניקי666 niki
ניקי666 niki • 31 בדצמ׳ 2006
היה פעם מועדון ביפו ,היו שם מסיבות מעולות ,המקום היה מפוצץ ,נשאלת רק השאלה למה היה ?
אחת התשובות היא כי השתקנו אנשים כגון איימי ,אין ספק לפעמים נאמרים דברים מקוממים
ובטלים בשישים אל מול ההשקעה .........
אימי ופגוש יכולים להעביר ביקורת כאוות נפשם ,ואם זאת הרגשתם אנו לא יכולים להתווכח עימם
כי אם רגשות כידוע אי אפשר להתווכח ....ובטח ובטח לא לנסות לכפות דיעה על אדם שרואה אחרת מאיתנו ...
אנו מטיפים לגלות סובלנות לשונה מאיתנו ,אנו דורשים שוונילים יגלו סובלנות כלפינו ,אנו מלינים
על כתבות לא מחמיאות עקב העדפותינו ,וכן אנחנו נכשלים ובגדול כאן בשרשור !!1

מהכרות שלי עם אמילי ו f אני בטוח כי הם נהנים מהמחמאות ומוכנים לקבל גם ביקורת ולדעתי לא זקוקים לשום סנגור מוכשר ככל שיהיה .

לגבי המסיבה ,אין ספק מדובר בהפקה אדירה ,סלקצייה מעולה ,מוזיקה מצוינת וחברים וותיקים שפגשתי ,כן היתה בעייה בשמירת החפצים בעיקר של האנשים שלא היתה להם סבלנות והחליטו
לקחת למצוא את המעיל שלהלם בכוחות עצמם תוך שהם זורקים את המעילים האחרים על הרצפה ..
שנה אזרחית טובה לכולם ...וניפגש בנו לימיט .
דקיקון​(נשלט)
דקיקון​(נשלט) • 31 בדצמ׳ 2006
[size=18]המסיבה היתה לי הנאה הצרופה.
לא נודה מספיק לכל המארגנים: ל-F, אמילי, רוני - אנשים טובים מתוך היכרות אישית איתם.
לכלובי וללירז, תודה על אף שאנחנו לא התוודענו.

ותודה פרסונלית לשתי השולטות המדהימות על חווית השליטה:
קווינסי (שלא שמרה לי טינה למרות...)
הארדקווין, לא ידעתי שמכות בירך הפנימי יכולות להיות כה כואבות, סחתיין על הידע האנטומי. [/size]
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 31 בדצמ׳ 2006
לא הייתי במסיבה, אבל עם השרשור על המסיבה נראה ככה, אז...

... אני ממש, ממש מצטער שלא הגעתי. icon_lol.gif icon_lol.gif

שמח שנהניתם, ומי שפחות (איימי, נשמההה), לא נורא - מחר יהיה עוד אבוקדו.. icon_wink.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 31 בדצמ׳ 2006
ועוד הערה קטנה. לכולם.

צ'מעו! אתם אנשים יפיייים!

המקום היה עשיר בנשים וגברים מאוד... יאמי!
ריירתי על שני המינים כל הערב. מסכן ברק - כל הזמן התנגב icon_lol.gif

מידי פעם מצאתי עצמי קצת מצטערת ש.. ש..שהבאתי סנדוויץ' מהבית.. icon_wink.gif
האיש בשחור​(שולט)
האיש בשחור​(שולט) • 31 בדצמ׳ 2006
מגדלנה כתב/ה:
לכל מי שפגשתי (חברים וותיקים וחדשים כאחד) 3> בונדאג' ושפחתו (המשפחה שלי }{), עין צופיה (אחותי היפה!), טום, dark artist, סאבמיסיב (שלמות במסיכת עור), האיש בשחור......

מגדלנה יקירתי, הפנימי. לא כל גבר לבוש שחורים הוא "האיש בשחור".
לא היתי במסיבה לצערי. אני נמצא הרחק הרחק, במקום בו אני מכונה "האדם הלבן".
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 31 בדצמ׳ 2006
מקבי כתב/ה:
לא הייתי במסיבה, אבל עם השרשור על המסיבה נראה ככה, אז...

... אני ממש, ממש מצטער שלא הגעתי. icon_lol.gif icon_lol.gif

שמח שנהניתם, ומי שפחות (איימי, נשמההה), לא נורא - מחר יהיה עוד אבוקדו.. icon_wink.gif

נראה לי שאני אתנזר מאבוקדו לתקופה הקרובה icon_cool.gif
T Bone
T Bone • 31 בדצמ׳ 2006
טוב עכשיו תורי להגיב icon_twisted.gif
קודם כל מזל טוב לאמילי ול F ותודה רבה על ההשקעה הרבה ועל המסיבה הנפלאה שאירגנתם

עכשיו החלק האומנותי . . . icon_twisted.gif
אז לפני שהגעתי היו לי הרבה לבטים ולחצים ולא ידעתי אם להגיע אבל תודות למלכה האחת והיחידה ( תודה תודה תודה מלכתי המלכה הארד ) הגעתי והייתי צמוד אליה כל הערב icon_wink.gif icon_smile.gif
צחקנו שתינו רקדנו ( טוב לא שתינו הרבה נגמר הכסף icon_razz.gif ואני בכלל נוהג )
בכניסה הייתה שמועה מצד הקופאיות שיש הנחה לנרשמים מהכלוב בכל מקרה של 20 שקלים בסוף התברר שזה רק למנויי זהב icon_sad.gif הלכה עוד כוס בירה. . .
היו שם קופסאות שחילקו אז שאלתי את הקופאית והיא אומרת בכל ציפציפ . . . זה לנשים ואז השניה התנפלה עליה ואמרה זה גם לו תני לו ( בנות בנות לא לריב יש ממני לכולם ) בכל מקרה לקחתי את הקופסא הקטנה . . . עדיין לא הבנתי מה עושים עם זה אז חיברתי את זה למחזיק מפתחות . . . אם מישהו יכול לשלוח לי הוראות או לתת הסבר . . .תודה icon_razz.gif
אחרי זה נכנסנו וראיתי שתמונתה של מלכתי מתנוססת שם בגאווה למעלה בעיגול icon_wink.gif
עשינו סיבוב דאווין וסיבוב הכרויות ( היה נעים לפגוש את הפרצופים מאחורי הניקים המוזרים שלכם icon_razz.gif ) . . . העירו שהווליום של המזויקה היה חזק מידי . . . אז זהו שלא שה היה נמוך מידי והיה אפשר לדבר לחלק זה טוב אבל כשרוצים להכנס למוסיקה ולריקוד זה קצת מקשה וגם היה יותר מידי אור בריקודים . . . אבל אני לא מתלונן
מה שכן היה חסר לי מוסיקה שחורה . . . מה עד כדי כך אתם לא אוהבים את זה . . . זה הכי כיף לרקוד את זה עם בת זוג אוף איתכם icon_evil.gif
נכנסנו לחדר השחור מלכתי ריחמה על בגדי הבר מצווה שלי אז הצטרפה לקווינסי לסשן שמשך קהל והעלה את הרייטינג
אני עומד לתומי בחדר צמוד לברזל ולפרוד השחור ופתאום אני מרגיש מישהו ממשש אותי בגב אני מסתובב למזלי זו הייתה מישהי ( יותר נכון למזלה icon_evil.gif )
כשהגיע הבנזוג שלה היא הפסיקה . . .
היו כאלה שהעירו לי שאני מסתיר להם . . . נו באמת מה לי אסור לצפות אתם רוצים תכנסו פנימה היה עוד קצת מקום .
בזמן הסשן פתאום הגיע מישהי עמדה מולי בצד השני וסימנה לי לבוא אליה . . . אני קצת הייתי בהלם ולא ידעתי מה לעשות כי כבר הרבה זמן שלא התחילו איתי אבל אז התעשטתי וסימנתי לה על השולטת שלי . . . icon_redface.gif
הערה חשובה לגבי החדר סשנים : הכל טוב ויפה אבל היה עדיף שלא יהיה את הכיסוי הזה ורק את הברזלים ובתוך המתחם של הברזלים יהיו שטיחים או משטח נקי והמופיעים יעלו ללא נעליים כדי לשמור על הניקיון ואולי זה היה מושך יותר נשלטים ונשלטות לרדת על הרצפה כי עם כל הכבוד זה ממש לא היגייני ואסטטתי . . . וגם ככה אנשים היו יכולים לראות יותר טוב את המתרחש .. .
ובקשר לאנשים שהיו בפנים . . . אתם ממש חוצפנים כי כאשר מישהו מבקש ממכם שניה לעבור ואתם ממש מתעלמים כי הוא מבקש יפה ( ויש לאן ללכת אחרי המעבר ) אז תחשבו לפני כי אז הדם זורם לווריד במוח והוא מאבד שליטה ומתחיל לדחוף כי אין ברירה ( וביקשתי איזה 5 פעמים ) icon_evil.gif
תיהיו יותר אדיבים ( אני זזתי למי שרצה לעבור )
בקשר למיסטרס מחול? איפה היא הייתה? לא ראיתי כלום איזה מופע היה? מתי???
והיה איזה מופע הדגמה לכלי ביניין למשתמש הביתי שאומנם נפתח יפה ומבטיח אבל אחרי שעלה השיפוצניק והתחיל למרוח את החיתוך בדיסק זה קצת נמאס . . . חיכתי לאינסטלטור שיעלה אחריו שיפתח את הסתימות אבל כנראה הוא דפק ברז icon_wink.gif
היו כמה אנשים שהשקיעו והתחפשו היה ארנב היה אחד כדורגלן שסיים אימון בדיוק היו כל מיני תחפושות אבל התחפושת הכי טובה זה של העבד ניקיון והוא עןד בן 70 כל הכבוד לך. . . והוא עוד הלך אחרון icon_wink.gif מה שמזכיר לי את השאלה : למה אנשים הלכו מוקדם מידי ואז המקום הפך לחלל ריק בגלל גודלו . . . אנשים זה שבת למחרת . . . חופש חוופפפששששש
אז תישנו יום שלם גם ככה היה קר וגשום
לקראת סיום הלילה ישבנו ליד הבמה מידי פעם אני ועוד חבר רקדנו ופיזזנו שכל פעם אחד מאיתנו משמח את מלכתנו האהובה icon_wink.gif שישבה על הבמה באיזה ריקוד חושפני. . .
ובקשר לשמירת מעילים שהיה בלאגן אתם אומרים??. אין לי מושג על מה אתם מדברים . . . אני את שלי השארתי באוטו icon_wink.gif ולפני שיצאנו הלכתי להביא את המעיל של מלכתי

עכשיו בקשר לאוכל ולכיבוד שהיה שם . . . אהבתי את הפופקורן אבל שמעתי שהמכונה של השערות סבתא היתה מקולקלת חבל דווקא היו יכולים להשתמש בזה במקום שרינק ( ניילון נצמד )
icon_wink.gif

ובקשר לגזלנים בכניסה עם הנקניקיות???? מה קרה 20 שקל נקניקיה אומנם הייתה טעימה אבל איפה הכרוב לעזעזל איפה.... באו לא מוכנים אעלק
הכי פאדיחות הם שאלו אותי מה אומר ה B D כי את ה S M הם יודעים ולא ידעתי מה לענות להם . . .
אבל ישר זיהתי שהם ערסים מצועצעים אז אמרתי להם שזה ראשי תיבות של ברוך דגו הכדורגלן ונעלמתי להם.

שורה תחתונה הייתה אחלה מסיבה אומנם קצת יקר אבל ככה זה תמיד בסילבסטר. . .
פעם הבאה בנו לימיט
icon_wink.gif
דיג'יי קאופמן

לאיימי המקסימה

דיג'יי קאופמן • 31 בדצמ׳ 2006
במקום להתלונן על הווליום אולי תפרגני למוסיקה ולעובדה ששמנו במהלך הערב כ 80% מהבקשות שלכם בפורום ושמאוד השתדלנו לגרום לכם לחייך ולהנות,האקוסטיקה במקום היתה נוראית בגלל המבנה האובלי,אבל אני הייתי עשרות פעמים ברחבה והווליום היה בסדר גמור,אני מתנצל אם פה ושם היו קצת חריגות בעוצמה ,זה לא היה מכוון ואני מקווה שנהנת בכל זאת,על כל מקרה אם יש שיר שתחפצי בעתיד לשמוע אל תהססי לבקש מאיתנו,אני מסכים איתך לגבי הצורך ביחס משפחתי(ונשמח לתת לך אותו) אבל במסיבה כל כך גדולה קצת קשה לתת יחס אישי לכל אחד ממאות האנשים שהגיעו.
לדעתי הביקורת שלך לגיטימית ואת ממש מקסימה.
ושוב תודה לכולם
שלומי
איימי_​(נשלטת)

Re: לאיימי המקסימה

איימי_​(נשלטת) • 31 בדצמ׳ 2006
דיג'יי קאופמן כתב/ה:
במקום להתלונן על הווליום אולי תפרגני למוסיקה ולעובדה ששמנו במהלך הערב כ 80% מהבקשות שלכם בפורום ושמאוד השתדלנו לגרום לכם לחייך ולהנות,האקוסטיקה במקום היתה נוראית בגלל המבנה האובלי,אבל אני הייתי עשרות פעמים ברחבה והווליום היה בסדר גמור,אני מתנצל אם פה ושם היו קצת חריגות בעוצמה ,זה לא היה מכוון ואני מקווה שנהנת בכל זאת,על כל מקרה אם יש שיר שתחפצי בעתיד לשמוע אל תהססי לבקש מאיתנו,אני מסכים איתך לגבי הצורך ביחס משפחתי(ונשמח לתת לך אותו) אבל במסיבה כל כך גדולה קצת קשה לתת יחס אישי לכל אחד ממאות האנשים שהגיעו.
לדעתי הביקורת שלך לגיטימית ואת ממש מקסימה.
ושוב תודה לכולם
שלומי

די ג'יי קאופמן המקסים באדם- אני לא יודעת מה שמתם. אני לא הייתי מהמבקשים. כל מה שאני יודעת הוא שעבורי הווליום היה קשה לסבילה. ממש כאבו לי האוזניים. אני בטוחה שלא שמת מוזיקה חזק בדווקא, ומודה לך על מאמציך icon_smile.gif