שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

וכמה הערות/ הארות אמיתיות על מסיבת השנה

dragon fly
לפני 17 שנים • 31 בדצמ׳ 2006

אוח איימי איימי

dragon fly • 31 בדצמ׳ 2006
בשביל לגרום לי להוציא מילת ביטחון יש לך עוד הרבה מה ללמוד icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
אל תשכחי למי אני שייך............... icon_wink.gif
אין קשוחה ממנה תאמיני לי ועד היום לא שמעה ממני מילת ביטחון....
רק בקשות לעוד ועוד ועוד icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
כלובי
כלובי • 31 בדצמ׳ 2006
אנחנו מבטחים להשיב בצורה עניינית לכל ביקורת שמועלית כאן ובשרשורים האחרים בקרוב, לאחר שנתרארגן קצת.

שבוע טוב
כלובי

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון דצמ' 31, 2006 3:20 am, סך-הכל נערך פעם אחת
איימי_​(נשלטת)

Re: אוח איימי איימי

איימי_​(נשלטת) • 31 בדצמ׳ 2006
dragon fly כתב/ה:
בשביל לגרום לי להוציא מילת ביטחון יש לך עוד הרבה מה ללמוד icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
אל תשכחי למי אני שייך............... icon_wink.gif
אין קשוחה ממנה תאמיני לי ועד היום לא שמעה ממני מילת ביטחון....
רק בקשות לעוד ועוד ועוד icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

נו, אז על מה אתה מלין? אני קטנה עליך icon_wink.gif
Aiko​(נשלטת){Jake}

מותר רק ביקורות חיוביות?

Aiko​(נשלטת){Jake} • 31 בדצמ׳ 2006
הודעה זו פורסמה בטעות תחת כינויה של Aiko - אך כותב הפוסט הוא Jake

אני מרגיש חובה לצאת משתיקתי נוכח ההשתלחות הבלתי פוסקת במשהי, אשר הגיעה לאירוע, שילמה ממיטב כספה והיתה לה החוצפה להעיר לגבי דברים שהפריעו לה.

אני לא נכחתי באירוע ועל כן לא הגבתי ב"פוסט התודות". אך במידה ומשהו/י כן נכח באירוע - יש לו/ה זכות מלאה להגיב ב"פוסט ברכות" אף אם יש ביקורת בפיו/ה.

זה תקופה ארוכה, שאחרי כל מסיבה - ולא משנה אם היתה טובה אם לאו - יוצאים בשרשור תודות משתפך - כאשר המודים הם אותם המודים והתוכן אותו התוכן. נכחתי בהרבה מאוד מסיבות שלעניות דעתי לא היתה כל הצדקה לתודות, אך אותם מגיבים יצאו בברכות, הודיות, שבח, הלל וקלס. אחרי שמהללים ומשבחים מסיבות גרועות - מה הפלא שלא מאמינים לברכות כשהמסיבה היתה ראויה להן.

לקבוצת ה"סנגורים" - איני יודע על מי בדיוק אתם חושבים שאתם מגנים, הרי אף אחד לא הותקף. הועברה ביקורת בצורה תרבותית ועניינית. לא מצאתי אף אחד מכם מתקיף את פותחת השרשור הנוכחי כאשר היתה בין המברכים.

הועלו כאן הצעות למשלוח ביקורת בהודעה פרטית - מי שהציע זאת יכל להציע זאת בהודעה פרטית ולא בפוסט. יתירה מכך - מדוע דווקא ביקורת בהודעה פרטית? מדוע לא להעביר את ה"הודיות" בהודעה פרטית?

לגבי ההכפשות האישיות בדבר "התבכיינות", "מציאת חיים" וכיוב' אוכל רק לומר שמי שדר בבית זכוכית אל לו לזרוק אבנים.

ולFמיליה - מי שעוסק בפעילות "ציבורית" (בניגוד לפרטית) צריך לצפות שאי אפשר לרצות את כולם בכל אירוע. אך אין זה אומר שעליכם לחדול מפעילות זו. אני שמח שלא ראיתי תגובה משתלחת משלכם שכן אני משוכנע שאתם יודעים שלא זו הייתה כוונת "המשוררת". אילו היו שאר המגיבים קוראים את הביקורת וממשיכים הלאה כפי שצריך - לא היתה מתפתחת כל ההילולה סביבה. חזקו ואמצו.

aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 31 בדצמ׳ 2006
כלובי כתב/ה:
אנחנו מבטחים להשיב בצורה עניינית לכל ביקורת שמועלית כאן ובשרשורים האחרים בקרוב, לאחר שנתרארגן קצת.

שבוע טוב
כלובי

למה?

להמשיך ולהאכיל את הטרול?
לא מספיק 598 עמודים מגעילים ומיותרים?

אירוע השנה הפך למטחנה של מילים,אותן מילים..

לפחות הרשימות מתעדכנות.
איימי_​(נשלטת)
BODYGUARD כתב/ה:
כלובי כתב/ה:

שבוע טוב
כלובי

למה?

להמשיך ולהאכיל את הטרול?
לא מספיק 598 עמודים מגעילים ומיותרים?

אירוע השנה הפך למטחנה של מילים,אותן מילים..

לפחות הרשימות מתעדכנות.

בודי, יקירי, אני מבינה שה "טרול" הוא אני?
עצוב, איש. ממש עצוב, שמי שמעז להעביר ביקורת, הופך עבורך ל "טרול". היה מקום אחד, שעזבת כבר. מקום שעשה בדיוק זאת. לא חשבתי שתשחזר את ההיסטוריה.
shuki boy​(נשלט)

אופטופיק

shuki boy​(נשלט) • 31 בדצמ׳ 2006
עין צופיה כתב/ה:

וגם 45 ש"ח עבור שוט של סטולי קריסטל

אני כזה סוטה וגרוע. ישר חשבתי לעצמי - מה?! יש שוט של סטולי קריסטל? וזה עלה רק 45 ש"ח? מעניין איך זה נראה, הידית שקופה? הוא עשוי מסיבים אופטיים דקים?

טוב, אין לי מה להוסיף לשירשור כי בכלל לא הייתי. לא היו לי 120 ש"ח לזה. icon_confused.gif אולי פעם הבאה!
Whip​(שולט)

Re: אופטופיק

Whip​(שולט) • 31 בדצמ׳ 2006
מאונן מקלדת כתב/ה:
עין צופיה כתב/ה:

וגם 45 ש"ח עבור שוט של סטולי קריסטל

אני כזה סוטה וגרוע. ישר חשבתי לעצמי - מה?! יש שוט של סטולי קריסטל? וזה עלה רק 45 ש"ח? מעניין איך זה נראה, הידית שקופה? הוא עשוי מסיבים אופטיים דקים?

טוב, אין לי מה להוסיף לשירשור כי בכלל לא הייתי. לא היו לי 120 ש"ח לזה. icon_confused.gif אולי פעם הבאה!

גדול! icon_smile.gif משעשע ביותר.

בכזה מחיר זה בטח כנראה קריסטל פושטי, אתה יודע...מהחיקויים האלה של התחנה המרכזית?
זרה מוכרת

Re: מותר רק ביקורות חיוביות?

זרה מוכרת • 31 בדצמ׳ 2006
Aiko כתב/ה:

אני מרגיש חובה לצאת משתיקתי נוכח ההשתלחות הבלתי פוסקת במשהי, אשר הגיעה לאירוע, שילמה ממיטב כספה והיתה לה החוצפה להעיר לגבי דברים שהפריעו לה.

אני לא נכחתי באירוע ועל כן לא הגבתי ב"פוסט התודות". אך במידה ומשהו/י כן נכח באירוע - יש לו/ה זכות מלאה להגיב ב"פוסט ברכות" אף אם יש ביקורת בפיו/ה.

זה תקופה ארוכה, שאחרי כל מסיבה - ולא משנה אם היתה טובה אם לאו - יוצאים בשרשור תודות משתפך - כאשר המודים הם אותם המודים והתוכן אותו התוכן. נכחתי בהרבה מאוד מסיבות שלעניות דעתי לא היתה כל הצדקה לתודות, אך אותם מגיבים יצאו בברכות, הודיות, שבח, הלל וקלס. אחרי שמהללים ומשבחים מסיבות גרועות - מה הפלא שלא מאמינים לברכות כשהמסיבה היתה ראויה להן.

לקבוצת ה"סנגורים" - איני יודע על מי בדיוק אתם חושבים שאתם מגנים, הרי אף אחד לא הותקף. הועברה ביקורת בצורה תרבותית ועניינית. לא מצאתי אף אחד מכם מתקיף את פותחת השרשור הנוכחי כאשר היתה בין המברכים.

הועלו כאן הצעות למשלוח ביקורת בהודעה פרטית - מי שהציע זאת יכל להציע זאת בהודעה פרטית ולא בפוסט. יתירה מכך - מדוע דווקא ביקורת בהודעה פרטית? מדוע לא להעביר את ה"הודיות" בהודעה פרטית?

לגבי ההכפשות האישיות בדבר "התבכיינות", "מציאת חיים" וכיוב' אוכל רק לומר שמי שדר בבית זכוכית אל לו לזרוק אבנים.

ולFמיליה - מי שעוסק בפעילות "ציבורית" (בניגוד לפרטית) צריך לצפות שאי אפשר לרצות את כולם בכל אירוע. אך אין זה אומר שעליכם לחדול מפעילות זו. אני שמח שלא ראיתי תגובה משתלחת משלכם שכן אני משוכנע שאתם יודעים שלא זו הייתה כוונת "המשוררת". אילו היו שאר המגיבים קוראים את הביקורת וממשיכים הלאה כפי שצריך - לא היתה מתפתחת כל ההילולה סביבה. חזקו ואמצו.

ג'ייק יקר,

אני קוראת פה, וקוראת בשרשורים נוספים את כל המלל העמוס שכתבו כולם.

כמי שלא נכחה באירוע, גם אני לא הגבתי בשרשור התודות, אם כי חושבת שלו רק על עצם הפקת אירוע בסדר גודל שכזה מגיע כל הכבוד למארגנים.

אבל אם תשים לב,

התגובות של כל מי שבחר להגיב לאיימי לא היה על עצם העברת הביקורת.
אלא על הכמות והתדירות הבלתי פוסקת.

וזה חבל
כי הכמות פה מורידה מהאיכות.

בסופו של דבר,
כל המלל המרובה הזה גורם לכך שהיא פיספסה את המטרה הראשונית שלה
וזה לגרום להם לשמוע את הביקורת ולהפיק לקחים לעתיד.

זרונת
איימי_​(נשלטת)

Re: מותר רק ביקורות חיוביות?

זרה מוכרת כתב/ה:
Aiko כתב/ה:

ג'ייק יקר,

אני קוראת פה, וקוראת בשרשורים נוספים את כל המלל העמוס שכתבו כולם.

כמי שלא נכחה באירוע, גם אני לא הגבתי בשרשור התודות, אם כי חושבת שלו רק על עצם הפקת אירוע בסדר גודל שכזה מגיע כל הכבוד למארגנים.

אבל אם תשים לב,

התגובות של כל מי שבחר להגיב לאיימי לא היה על עצם העברת הביקורת.
אלא על הכמות והתדירות הבלתי פוסקת.

וזה חבל
כי הכמות פה מורידה מהאיכות.

בסופו של דבר,
כל המלל המרובה הזה גורם לכך שהיא פיספסה את המטרה הראשונית שלה
וזה לגרום להם לשמוע את הביקורת ולהפיק לקחים לעתיד.

זרונת

זרה יקרה,
ברצוני לתקנך- רוב הביקורת נגדי הייתה דווקא על עצם השמעת הביקורת. נשמעו כנגדי טענות שמה פתאום אני מעבירה ביקורת, הרי לא עשיתי כלום בכלל- רק עשו בשבילי. אמרו שביקורות צריך להגיד בפרטי, או לכתוב בבלוג, ועוד תגובות דומות.