שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מפלצת

LADYSLAVE0
לפני 17 שנים • 6 בינו׳ 2007

מפלצת

LADYSLAVE0 • 6 בינו׳ 2007
קנית לי דילדו ענק רחב עבה ארוךךךךךךךךךךך שלא יכול להכנס לי לכוס בשום אופן. חייכת כשנתת לי אותו .
רצית אותי ישובה על התחת ברכיים אסופות לחזה הרגליים אזוקות לכסא הפיצי שכן הרשית לי לשבת עליו. עמדת מולי עם הזין הגדול שלך מחוץ למכנסיים . תמצצי זונה ואם תעשי עבודה טובה אולי אני אתן לך לגמור. הפטמות שלי בתוך מצבטים זה לוחץ לי וכואב וכל כמה דקות אתה מנענע את השרשרת שקשורה אליהם גורם לי להאנק מכאב. האצבע שלך עוברת לי על החריץ ואני רטובה . הזין שלך נדחף לי לפה מזיין לי את הגרון השפתיים שלי נמתחות עוטפות לך את הזין כולו . אני מנסה לגעת בכוס הלוהט שלי המכה שאתה נותן לי על היד מעליבה אותי יותר מהכל כמו מכה שנותנים לילד קטן שהוא דוחף ידיים לאכול. למה אני דולפת ? ממה אני חרמנית? מהכאב בפטמות האומללות שלי ? מהזין שלך בפה? היחס ?
את רוצה לגמור שאלת? כן בטח שאני רוצה לגמור אמרתי. תתחנני לגמור.
בבקשה בבקשה תן לי לגמור תרשה לי לגמור אני מתחננת . לא האמנתי שאני מתחננת לגמור. תדחפי את הדילדו לתוך הכוס ותאונני עליו אמרת לי .
זה לא נכנס הייתי מתוסכלת הכוס שלי דלף
לא ? את בטוחה שלא?
השפריץ שלך חנק אותי המשכת לרסס אותי בפנים בשיער .
אזקת את הידיים שלי מאחורי הגב.
והשארת אותי ככה.
שם מתחתיו
לפני 17 שנים • 7 בינו׳ 2007

ו.....

שם מתחתיו • 7 בינו׳ 2007
ככה השארת גם אותנו אזוקים לתאורך המרגש
אבל מה קרה האם גמרת
האם הדילדו נכנס בסוף
איפה האפטר קר?
מחכה להמשך...( וגם אפ זו פנטזיה לפחות שאוכל להנות מימנה עד הסוף) icon_surprised.gif
BrutallDom
BrutallDom • 7 בינו׳ 2007
.

אין דילדו גדול מידי ליידי סלייב אפס.

ולא כתוב בשום מקום שסאבית צריכה לגמור כל פעם שהאדון שלה גומר.
או כל פעם שדולף לה.
.
LADYSLAVE0
LADYSLAVE0 • 7 בינו׳ 2007
רצוי שכן
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 7 בינו׳ 2007
BrutallDom כתב/ה:
.

אין דילדו גדול מידי ליידי סלייב אפס.

ולא כתוב בשום מקום שסאבית צריכה לגמור כל פעם שהאדון שלה גומר.
או כל פעם שדולף לה.
.

תגובה אופיינית לך, ברוטל דום icon_wink.gif
איימי_​(נשלטת)

Re: מפלצת

איימי_​(נשלטת) • 7 בינו׳ 2007
LADYSLAVE0 כתב/ה:
קנית לי דילדו ענק רחב עבה ארוךךךךךךךךךךך שלא יכול להכנס לי לכוס בשום אופן. חייכת כשנתת לי אותו .
רצית אותי ישובה על התחת ברכיים אסופות לחזה הרגליים אזוקות לכסא הפיצי שכן הרשית לי לשבת עליו. עמדת מולי עם הזין הגדול שלך מחוץ למכנסיים . תמצצי זונה ואם תעשי עבודה טובה אולי אני אתן לך לגמור. הפטמות שלי בתוך מצבטים זה לוחץ לי וכואב וכל כמה דקות אתה מנענע את השרשרת שקשורה אליהם גורם לי להאנק מכאב. האצבע שלך עוברת לי על החריץ ואני רטובה . הזין שלך נדחף לי לפה מזיין לי את הגרון השפתיים שלי נמתחות עוטפות לך את הזין כולו . אני מנסה לגעת בכוס הלוהט שלי המכה שאתה נותן לי על היד מעליבה אותי יותר מהכל כמו מכה שנותנים לילד קטן שהוא דוחף ידיים לאכול. למה אני דולפת ? ממה אני חרמנית? מהכאב בפטמות האומללות שלי ? מהזין שלך בפה? היחס ?
את רוצה לגמור שאלת? כן בטח שאני רוצה לגמור אמרתי. תתחנני לגמור.
בבקשה בבקשה תן לי לגמור תרשה לי לגמור אני מתחננת . לא האמנתי שאני מתחננת לגמור. תדחפי את הדילדו לתוך הכוס ותאונני עליו אמרת לי .
זה לא נכנס הייתי מתוסכלת הכוס שלי דלף
לא ? את בטוחה שלא?
השפריץ שלך חנק אותי המשכת לרסס אותי בפנים בשיער .
אזקת את הידיים שלי מאחורי הגב.
והשארת אותי ככה.

ואת- יפתי, אל תפסיקי לכתוב ולפרסם, בכל מקום.
hug2.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 7 בינו׳ 2007
ו?
ו???
מה קרה!?!?

ארגגגגגגגגגג
זונאת להיות במתח icon_mad.gif

אגב, אהבתי את הביטוי "דולף לי הכוס"
בהחלט מתכוונת להשתמש בו icon_redface.gif
LADYSLAVE0
LADYSLAVE0 • 7 בינו׳ 2007
ואולי אני אכתוב על שיעור בויתור של אגו בשביל הסוף הזה : ) ואין שום בעיה . כוס דולף זה ... תהני icon_smile.gif
llulu​(נשלטת)

dear Ladyslave0

llulu​(נשלטת) • 7 בינו׳ 2007
LADYSLAVE0 כתב/ה:
ואולי אני אכתוב על שיעור בויתור של אגו בשביל הסוף הזה : ) ואין שום בעיה . כוס דולף זה ... תהני icon_smile.gif

we all need a bit of this lesson in our lives -)
S