צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה- פורסם היום ב- "סוף שבוע של עיתון מעריב "

טמונה במסגרת
לפני 17 שנים • 6 בינו׳ 2007

לאחר שיחה עם אמילי

טמונה במסגרת • 6 בינו׳ 2007
חשוב לי לציין שקבלתי מענה שלם לשאלותיי
ושלא היה בכוונתי, בשום צורה או זמן,
לפגוע באמילי או במי מהאנשים שעושים למען הקהילה ולמען האינטרסים המשותפים שלנו.
כמו שכבר ציינתי, אני נמנית על הקהל שחובב את הפאמיליה ופעילותה
ואני בעד כל דבר שיעשה למען ההכרה בנו כבני אדם שווים ומכובדים
"למרות פעילותינו הסוטה" icon_twisted.gif בחדר המיטות או בכל אתר אחר.

מצטרפת באופן שלם לאיחולי
עור ואהבה לכולנו
icon_razz.gif
דקיקון​(נשלט)
לפני 17 שנים • 7 בינו׳ 2007

התמונה בשער "מעריב" המציגה את הכתבה

דקיקון​(נשלט) • 7 בינו׳ 2007
היתה קשה במיוחד: בחורה ש"דם" נוטף לה מהפה והפנים שלה מרוחות חלקית באדום.
זה קצת חבל. אפילו אני הצטמררתי.

דקיקון
עבודת מאסטר{lori}
לפני 17 שנים • 7 בינו׳ 2007
עבודת מאסטר{lori} • 7 בינו׳ 2007
דקיקון, צריך לזכור שעיתון זה בסך הכל מוצר.
מוצרים צריך לשווק ולמכור.
כשזה נוגע לעיתונות, יש מן קונצנזוס לפיו מותר לעיתון לעשות הכל כדי לשווק את עצמו, כי הדבר נעשה להנאת הרוב. גם כשהדברים נעשים בצורה לא מחמיאה (ולעתים אחרות - אף פוגעת) במושא הכתבה.

בנימה אישית, אני לא קורא עיתונים, כי לדעתי (סליחה על ההתנשאות) גם החדשות שהעיתון מספק הן לא יותר ממוצר. חומר קריאה מעניין ותו לא.
אני מעדיף לקרוא ספר מותח על פני סיפורים של כתבים נלהבים. מעולם לא תמכתי בעיוות פני המציאות באצטלה של חדשות ענייניות.

ובהקשר ישיר לכתבה המדוברת - הפעם הכתבה באמת היתה מפרגנת. הפעם באמת הציגו אותנו באור חיובי הרבה יותר מהשגרה. פה ושם היו עקיצות אבל זה מתבקש. בכל זאת, אני אומר כבדהו וחשדהו.
MisTreat​(שולטת)
לפני 17 שנים • 8 בינו׳ 2007
MisTreat​(שולטת) • 8 בינו׳ 2007
רגע!!! דרגון היום הולדת שלי ב-2.4 אפשר לקבל מוצץ שגונח ועושה נעים כזה ויצוגי icon_twisted.gif
אם כבר להעביר זמן אז שיהיה באיכות טובה
אני צריכה להתלונן לפני?
אמילי למה לא נגעתי לך בציצי הנה תלונה icon_biggrin.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני ינו' 08, 2007 11:44 am, סך-הכל נערך פעם אחת
dragon fly
dragon fly • 8 בינו׳ 2007
כן בטח שאפשר
מה הכתובת למשלוח?
הכנתי אבטיפוס של מוצץ עם לוגו של הכלוב(כלובי אל תדאג אני מודע לזכויות יוצרים שלך) icon_lol.gif
לאור הביקוש הרב בפרטי למוצצים(רק אל תפתחו שוק שחור לעניין)
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}

על 15 דקות תהילה

מגיבה רק עכשיו, כשגמלה החלטה בלבי - לשבת בשקט ולא לעשות כלום, כי תביעה משפטית תחשוף אותי בהסתברות גבוהה כפעילה ביותר בקהילה, למרות שבתצוגה השתתפתי כדוגמנית ותמורת תשלום - ובכך אינני מעוניינת. זאת למרות שעו"ד טענו שבהסתברות גבוהה מדובר בפיצוי כספי גבוה עבורי ועבור אחרים.
למרות מה שכתבו עבודת מאסטר ואמילי היקרים, חייבת לציין בצער שמעולם לא ניתנה לעיתונאי רשות לפרסם את פנינו. לא שלי, לא של הבחור המקסים בעקבים (אליו כבר התקשרו הבוס, המשפחה, החברים ואפילו הוטרינר שלו בעקבות הפרסום), לא של רוקסי הענוגה בבגד הגוף מרשת. דנה מהנוקס סיכמה עם המפיקים שלא יהיה פרסום כזה; אני חזרתי וביררתי עם הצלם שלא יהיה פרסום כזה - סיפרתי לו על ההורים הדתיים בהתנחלות שמנויים על מעריב, וכו'.
ומה קרה?
הם השתמשו בתמונות שצולמו בהפסקה בכלל, בלי שום קשר לתצוגה; לא הראו ולא נתנו קרדיט לבגדים של דנה; הראו - ועוד איך!! - פנים; וניצלו הכל כדי לעטר כתבה על המסיבה, אליה לא הורשו להכנס צלמים.
כמובן שיום למחרת פרסמו התנצלות זעירה וכתבו שהדוגמנים בלתי קשורים ובלה בלה בלה - אך הנזק כבר נגרם - וגליון סופשבוע מוכר הרבה יותר מגליון יום א'...
דקיקון - בנימה אישית - מראה הפנים שלי, מרוחים בדם, במרכז העמוד הראשי גרם לי להלם עמוק בהרבה משלך. באחריות. וכן, זה לא ייצג את המסיבה! זה רק היה גימיק למכור עוד עיתונים. מרגיז ברמות קשות!
חוסר הנסיון שלנו במגעים עם התשקורת, הוא שגרם.

עד כאן.
דקיקון​(נשלט)

עין צופיה, קבלי התנצלותי

דקיקון​(נשלט) • 8 בינו׳ 2007

[B]לא ידעתי שזו את בתמונת העיתון.
את התמונה ראיתי בעיתון בחטף בקיוסק (בלי לקנות את העיתון), ואת הכתבה קראתי כאן במדור זה.

אם הייתי יודע לא הייתי מעלה את העניין .(אגב אנחנו מכירים קמעא, אולי את זוכרת אותי)

לא נעים לומר, אבל אני למד מניסיונך המר להיזהר עוד יותר ממה שחשבתי מהעיתונאים