שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מתמרנים בין שולט לבעל?

מUחדת
לפני 17 שנים • 11 בינו׳ 2007
מUחדת • 11 בינו׳ 2007
דובדבן כתב/ה:
מעמידים בניהם את האישה המשותפת, אליה שניהם עורגים.

ואת שניהם מכבדים בכיבוד קל ושתייה!
אושה{אוש}

Re: איך מחרמנים בין בעל לשולט?

אושה{אוש} • 11 בינו׳ 2007
דובדבן כתב/ה:

אווווו. הפנטזיה הכי גדולה אך שאינה ניתנת למימוש icon_cry.gif
דובדבן

הו. בדיוק!

דובדבן • 11 בינו׳ 2007
מיוחדת. כתב/ה:
דובדבן כתב/ה:

טובה זאתי?!
מUחדת

בדיוק!

מUחדת • 11 בינו׳ 2007
דובדבן כתב/ה:
מיוחדת. כתב/ה:
דובדבן כתב/ה:

טובה זאתי?!

icon_cool.gif

{ואם הם במצב רוח טוב במיוחד, תוכלי לבקש מהם לשחק איתך ב"תעביר את זה הלאה"- המשחק החביב ביותר על יושבי הכלוב לדורותיו icon_wink.gif }
sid​(נשלטת){נווד במדבר}

אני נמצאת באותה סירה כמוך...

ועם כל אי-הרחמנות של דום כתום, הוא צודק.
אני התחלתי קשר עם מאסטר. עבדתי על עצמי שזה יישאר רק וירטואלי, ובסוף הסכמתי גם לדבר בטלפון אבל לא יותר מזה.
היה לי מאסטר מדהים ורגיש שבאמת היה מוכן לשמור עלי מכל משמר...
אבל ראיתי שאני נקשרת אליו בצורה שלא הכרתי.
החלטתי לחתוך את העניין...
לא רוצה לבגוד.
ולבגוד זה לא רק לתת למישהו אחר לגעת בך, או לראות אותך עירומה.
לבגוד זה קודם כל בראש.
והחלטתי שמשום שנכנסתי לנישואין האלה מתוך אהבה גדולה ובחירה.
אני לא מסכנת אותם, גם לא במחיר של סיפוק מלא של תשוקותיי.
את הדרכים שלי אני מוצאת.
קודם כל - דיברתי עם בעלי. סיפרתי לו שהדברים האלה מדליקים אותי.
הוא לא מתחבר לזה בכלל, אבל מדי פעם מסכים לאחוז אותי חזק או לקשור לי את העיניים, או לתת איזה פליק...
את השאר אני ממשיכה או עם עצמי (סרטים, תמונות) או תוך כדי שאני איתו - בפינטוז משלים לסקס שלנו (כשהוא אוחז אותי חזק, אני מדמיינת שזה מגביל את כל הגוף שלי...)
פשוט הופכת את זה לשליטה מנטאלית שלא בידיעתו.
הוא המאסטר שלי, גם אם הוא לא מגדיר את זה ככה...
אני לא רואה תשובה אחרת כרגע.
..
מUחדת

נפלאותיה של השליטה מלמטה.

מUחדת • 11 בינו׳ 2007
sid כתב/ה:
פשוט הופכת את זה לשליטה מנטאלית שלא בידיעתו.
הוא המאסטר שלי, גם אם הוא לא מגדיר את זה ככה

ג-א-ו-נ-י.
עשית לי את הבוקר.
ראובן

שלוש עיצות פלא לאשה נשואה

ראובן • 11 בינו׳ 2007
מאכזב לראות כי רוב המגיבים בוחרים להגג על משמעויות מוסריות של ניאוף, במקום להבין כי מדובר ברצון כן של אישה אמיתית להיטיב וליהנות מכל העולמות. להלן שלוש עיצות פלא בדוקות, לאישה נשואה הרוצה לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה:

1) חשוב לזכור כי בעלך הוא ראש וראשון, העוגן ומקור הכוח - ממנו את הולכת ואליו את שבה. לפיכך, בטרם את הולכת לשולט שלך, דאגי כי בעלך מרוצה ומסופק - מה שנקרא, ''עשי לביתך''. המשמעות היא שעליך לשים לב לכל רצונותיו, ולמלאם, כתנאי מקדים לשאר רצונותיך. מבחינה מעשית זה אומר שאסור לך להגיע למצב בו את 'לא נותנת' לבעלך, ואת כל מרצך משקיעה בשולט. דאגי כי הבית יהיה נקי ומסודר, הארוחות מוכנות במועדן, הילדים (אם ישנם) מטופלים ואהובים, והעיקר - בעלך מבסוט ממך - הוא מרגיש שאת שם בשבילו, הוא מרוצה ממך מבחינה מינית, זוגית, ביתית וחברית. רק לאחר כל אלה, תוכלי להרשות לעצמך לגנוב חתיכה של אושר זר בלב שלם.

2) גם כשאת עם השולט שלך, זכרי מי מחכה לך בבית. המשמעות היא - לשמור על בעלך מכל משמר, הן מפני פגיעה או גילוי מכוער, הן מפני מחלות מין ו/או הזנחה. מבחינה מעשית הדבר כרוך במין בטוח, זמינות לבעלך בכל רגע נתון בטלפון וכו'. ישנו עוד דבר נוסף, חשוב מכל: השתדלי שגם בעלך יהנה מהדברים אשר השולט שלך מלמד אותך (בפעם היחידה שהרשיתי לעצמי להיכנע לקסמיה של אישה נשואה, עמדתי על כך שהיא תיישם את הדברים שהיא למדה אצלי, גם עבור בעלה) כך, אם השולט שלך מלמד אותך טכניקות מסויימות (כגון עינוג אוראלי אקזוטי, עיסוי, הגשה יאותה של שתייה ואוכל, הקראה, שירה או כל ביטוי אמנותי אחר, או אפילו מצליח לגמול אותך מווכחנות מיותרת) - זכרי להביא מיומנויות אלו גם הביתה, לרווחתו של בעלך האוהב ומחכה לך. בשפה נקייה זה נקרא win-win situation - כלומר, כולם אמורים להרוויח מאקט הניאוף שלך, כולל כולם (ולא בכדי, כאשר הייתי עם אותה נשואה, היא חלקה לי מחמאה כבירה. היא אמרה: ''ראובן, מאז שאני באה אליך, אני כבר לא צועקת על הילדים'').

3) היי אלגנטית. ישנן דרכים להתענג על אישה נשואה, מבחינת שליטה פיזית, באופן שאינו משאיר סימנים. ישנן אפילו דרכים מסוימות להצליף באישה, מבלי שהדבר יותיר סימנים. זה תלוי במיומנות של השולט שלך, ובכל מקרה, עליך להקפיד שתוכלי להמשיך ולהגיש לבעלך את גופך ואת עצמך, מבלי צורך להסתיר דבר מה כגון סימנים, עייפות או קוצר רוח (מה שאומר שאיני מסכים עם רננה, ההולכת ברוורס כל פעם שבעלה נכנס לחדר, פן יראה את הסימנים על ישבנה : )

עד כאן עיצות פלא. הדבר החשוב ביותר הוא להתנהל ללא רגשות אשמה, משום שאלו אינם מועילים, ורק הופכים את כל העונג הנפלא, לו את זכאית מעצם היותך אישה, למכוער. היי גאה ומתוקה, ועשי אך טוב לשני הגברים החושקים בך (בדיוק כפי שדובדבן אמרה).

מאחל לך עונג,
ראובן
נזמית לופתת

Re: שלוש עיצות פלא לאשה נשואה

נזמית לופתת • 11 בינו׳ 2007
ראובן כתב/ה:
מאכזב לראות כי רוב המגיבים בוחרים להגג על משמעויות מוסריות של ניאוף, במקום להבין כי מדובר ברצון כן של אישה אמיתית להיטיב וליהנות מכל העולמות.
הדבר החשוב ביותר הוא להתנהל ללא רגשות אשמה, משום שאלו אינם מועילים, ורק הופכים את כל העונג הנפלא, לו את זכאית מעצם היותך אישה, למכוער. היי גאה ומתוקה, ועשי אך טוב לשני הגברים החושקים בך (בדיוק כפי שדובדבן אמרה).

חיכיתי לתגובה כזו icon_smile.gif כל מילה נוספת מיותרת.
    התגובה האהובה בשרשור
lo ba'esek

ראובן

lo ba'esek • 11 בינו׳ 2007
U THE MAN!!
דובדבן

ראובן.

דובדבן • 11 בינו׳ 2007
אתה רע לעסקים (מנהלת אתר Alibi)