צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך מתמרנים בין שולט לבעל?

קליבר​(שולט)
לפני 17 שנים • 12 בינו׳ 2007

Re: נדמה לי או ש...

קליבר​(שולט) • 12 בינו׳ 2007
Unsure כתב/ה:
כל השולטים פה קצת נסחפים??
הרי 90% מכם נשואים או עם חברות ובוגדים על ימין ועל שמאל.
אז מה זו ההתחסדות הזו?

שששששששש למה את מגלה את האמת ? icon_redface.gif
lady @in black​(שולטת)

Re: נדמה לי או ש...

lady @in black​(שולטת) • 12 בינו׳ 2007
Unsure כתב/ה:
כל השולטים פה קצת נסחפים??
הרי 90% מכם נשואים או עם חברות ובוגדים על ימין ועל שמאל.
אז מה זו ההתחסדות הזו?

לקחת לי את המילים icon_biggrin.gif
סוד לוחש​(נשלטת)

:-)

סוד לוחש​(נשלטת) • 12 בינו׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
ואני, מאמינה שאי- אפשר להתמסר לאדון לגמרי, אם אינו הגבר היחיד בחייך. אבל- זו רק אני.

איימי
הפעם - ללא סייגים
מזדהה איתך בכל אות

גם באהבה וגם בשליטה - שייכות היא שייכות. לאחד. ליחיד. למיוחד עבורי.

להשתייך חלקית או להשתייך לשניים - פשרה כואבת. פשרה שאני לא אוהבת

מחייכת ולוחשת
איימי_​(נשלטת)

Re: :-)

איימי_​(נשלטת) • 12 בינו׳ 2007
סוד לוחש כתב/ה:
איימי_ כתב/ה:
ואני, מאמינה שאי- אפשר להתמסר לאדון לגמרי, אם אינו הגבר היחיד בחייך. אבל- זו רק אני.

איימי
הפעם - ללא סייגים
מזדהה איתך בכל אות

גם באהבה וגם בשליטה - שייכות היא שייכות. לאחד. ליחיד. למיוחד עבורי.

להשתייך חלקית או להשתייך לשניים - פשרה כואבת. פשרה שאני לא אוהבת

מחייכת ולוחשת

לא זוכרת מתי הזדהית איתי ע ם סייגים, אבל תמיד שמחה להסכמהicon_smile.gif
לא יודעת, אולי זה עניין של מבנה אישיות. אני, גם בווניל, לא יכולה יותר מאחד. אבל נראה לי שבטח ובטח שבשליטה, ללא קשר למבנה האישיות שלך, איך אפשר להתמסר לגמרי, אם כל הזמן צריך להתחשב בכל מיני מגבלות... ובנוסף, לחלוק את ליבך? הרי זו לא אהבה לבני משפחה, לחברות, לידידים, זו אהבה זוגית... יש כאלו שמפרידים בין אהבה למאסטר לאהבה לבן זוג. אני- לא מסוגלת.

עכשיו למישהו בטח יהיו סייגיםicon_smile.gif
lo ba'esek

תראו

lo ba'esek • 12 בינו׳ 2007
אני לא באה להצדיק פה אף אחד/אחת, גם לא את עצמי.
אידיאלית גם אני לא רואה מימוש אמיתי עבורי, כמישהי שנחשפה לעולם ה-BDSM ומצאה שהוא עושה לה את זה, בנישואין ללא מאפיינים בדסמים מחד, ומאידך במערכת יחסים בדס"מית, שמבוססת על בגידה. מסכימה שהמיצוי מוגבל, הן בבית והן בחוץ.
אבל זו לא הנקודה ולא זו הסיבה שהעליתי את הפוסט הזה.
אני, את בעלי הכרתי לפני שנים, והחיבור בינינו פנטסטי. הוא משלים אותי בדרכים שלא חשבתי שניתן. בנינו משפחה למופת וכל מאוויי כונילית מתגשמים ואף למעלה מזה. אל עולם ה-BDSM במובן הפורמלי שלו נחשפתי לפני מעט זמן (בעוד בעולם הדימיון שלי - כך אני יודעת היום לומר - הוא שכן המון זמן), הרבה אחרי שהכרתי וביססתי את מערכת היחסים עם בעלי. הרצון הטבעי והראשון היה להפנות את תשומת ליבו של בעלי לעניין החדש שלי, וכך עשיתי. שלא תחשבו שישר רצתי החוצה לממש! (אהמ אהמ, אולי יש פה קורטוב של הצדקה עצמית אפטר אול...). הצרה היא שהוא לא אוהב את זה. זה לא מדבר אליו וזה אפילו קצת מפחיד ודוחה אותו. אז עזבתי את זה. כי כך היה נראה לי ראוי לעשות. עבר זמן, ועוד קצת זמן, והעניין לא מרפה. רוצה BDSM . אחרי כמעט חצי שנה של איפוק, מניעה ורתיחה פנימית, בחרתי במודע, לצאת החוצה. לנסות, להבין, לחוות.

כמו שכבר כתבו רבים וטובים לפניי, הלא חלק לא קטן מדיירי הכלוב נמצאים בסירה דומה לשלי. יש כאן אנשים עם הרבה יותר ניסיון ממני, הרבה יותר קילומטראז' ממני, שעשו כבר כברת דרך עם עצמם בתהליך הזה של מציאת האיזון בין בן/בת הזוג החוקי/ת ובין החוויות ה-BDSMיות בחוץ.

אז ביקשתי טיפים. מה קרה? תפרגנו קצת. icon_happytogether.gif
nofar8​(נשלטת)

בדסם וענין הבין זוגי

nofar8​(נשלטת) • 12 בינו׳ 2007
לרוב במקרים כאלה החוקים ברורים - הזוגיות החוקית והמשפחה הם בסדר עדיפות ראשון.
====================

וזאת התשובה שלי לנשואים שרוצים להתחיל אתי. למה לשים את עצמי במצב כזה מראש???

להתחיל בזה שאהיה שניה תמיד. לתת את כל כולי כי אין לי אפשרות אחרת, ובתמורה לקבל ביטולים ברגע האחרון, להתחבאות, ולפגוע במישהי כי היא לא ידעה.

כינות והסכמה משני בני הזוג זה ספור אחר, ואפילו אז לא הייתי רוצה כי עוד אהיה שניה מראש. אבל לפחות אין את השקרים ואת התכסיסים, שהרי בדסם זה ההיפך.

וכאן מדברת על עצמי, לא דנה אחרים.

נופר
דום כתום

מרוצה

דום כתום • 12 בינו׳ 2007
אני מרוצה לקרוא שאני לא היחידי שמקדש את מוסד הנישואין.אין שום קשר בין bdsm לבוגדנות ולזילות מוסד הנישואין.
S h e​(אחרת)

Re: מרוצה

S h e​(אחרת) • 12 בינו׳ 2007
מעניין מה אתה היית עושה אילו נחשפת לבדס"מ אחרי הנישואין ואשתך לא היתה בעניין. מעניין.
דום כתום

דום כתום • 12 בינו׳ 2007
Unsure כתב/ה:
מעניין מה אתה היית עושה אילו נחשפת לבדס"מ אחרי הנישואין ואשתך לא היתה בעניין. מעניין.

השאלה שלך ילדותית ואגואיסטית.באותה מידה יכולת לשאול אותי-"מעניין מה אתה היית עושה אילו נחשפת לכוסית מדהימה במישרד אחרי הנישואין ואישתך לא הייתה בענין.."

אבל אני מרגיש שאני מבזבז פה אנרגיות מפני שמי שחסר עמוד שידרה מוסרי ייצמא אלף תירוצים לבגוד באנשים הקרובים אליו.
S h e​(אחרת)

S h e​(אחרת) • 12 בינו׳ 2007
דום כתום כתב/ה:
Unsure כתב/ה:

השאלה שלך ילדותית ואגואיסטית.באותה מידה יכולת לשאול אותי-"מעניין מה אתה היית עושה אילו נחשפת לכוסית מדהימה במישרד אחרי הנישואין ואישתך לא הייתה בענין.."

אבל אני מרגיש שאני מבזבז פה אנרגיות מפני שמי שחסר עמוד שידרה מוסרי ייצמא אלף תירוצים לבגוד באנשים הקרובים אליו.

אל תבזבז את זמנך, אם כך.