צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

להיות גדולה ממנו ב 20 שנה- מה רע?...:))

godisafemale​(שולטת)
לפני 17 שנים • 12 בינו׳ 2007

להיות גדולה ממנו ב 20 שנה- מה רע?...:))

godisafemale​(שולטת) • 12 בינו׳ 2007
בכורה!

Old Enough To Be His Mother

יותר ויותר כוכבות הוליוודיות יוצאות עם גברים הצעירים מהן בכמה שנים, כמו למשל דמי מור ואשטון קוצ`ר, ש-16 שנים מפרידות ביניהם. אך "נערי השעשועים" הצעירים אינם תופעה השמורה רק לכוכבות הזוהרות, אלא תופעה המתפשטת ברחבי העולם, כאשר נשים מבוגרות מוצאות עצמן בזרועות גבר צעיר, ולא מתביישות ליהנות ממה שעד היום היה מנת חלקם של הגברים בלבד.

הנתיב למציאת אהבת אמת מעולם לא היה פשוט, ואולי זו הסיבה שיותר ויותר נשים במאה ה-21 מחפשות להן דרכים חלופיות. כיום, הצטיידות ב"נער צעצוע" צעיר היא כמעט פריט חובה עבור בנות המעמד הגבוה והכוכבות הזוהרות. ג`ואן קולינס בת ה-71 יוצאת עם מאהב בן 39 בשם פרסי גיבסון ואפילו שרון סטון יוצאת עם כריסטיאן סלייטר. אך לא רק הכוכבות מחפשות גבר צעיר. שני שלישים מהנשים שהיו עם גברים צעירים הודו כי הם היו טובים יותר במיטה מאשר בני הזוג המנוסים, ויותר משליש מהנשים הרווקות בוחרות לצאת עם גבר צעיר מהן. הסרט עוקב אחר מספר נשים שבחרו לחיות את חייהן עם "נער צעצוע".

שני, 22/1 בשעה 22:45. ערוץ 8
נולי
לפני 17 שנים • 13 בינו׳ 2007
נולי • 13 בינו׳ 2007
כיוון שבסקס עסקינן, סתם הערה טכנית:
איברו של גבר צעיר קשיח יותר משל גבר מבוגר. (לרוב)
איברה של אישה צעירה , בעיקר לפני לידות, הדוק משל אישה מבוגרת יותר. (לרוב)
בקיצור שרירנו נחלשים עם השנים.
באופן הגיוני איבר קשיח יותר ירגיש טוב גם בתוך שריר טבעתי הדוק פחות ולעומתו האיבר הקשיח פחות ירגיש טוב יותר בתוך שריר הדוק יותר.
ויש עוד כמה עניני טכניקה......ונסיון.

אני אגב מאמצת את גישת המפורסמות. בעד צעירים. נקודה.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 13 בינו׳ 2007
למה 'נער שעשועים' ? הוא יכול להיות בן-זוג לכל דבר, ולא רק צעצוע. התפיסה שאם אשה מבוגרת הולכת עם גבר צעיר היא בהכרח 'משתעשעת' היא זו שמקשה את החיים... סתם חומר קליל למחשבה.
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 13 בינו׳ 2007
מקבי כתב/ה:
למה 'נער שעשועים' ? הוא יכול להיות בן-זוג לכל דבר, ולא רק צעצוע. התפיסה שאם אשה מבוגרת הולכת עם גבר צעיר היא בהכרח 'משתעשעת' היא זו שמקשה את החיים... סתם חומר קליל למחשבה.

נושא הפרשי גילאים בהקשר של שליטה נדון בשרשור הבא:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=14759&start=0

לגבי התפיסה של 'נער שעשועים', נראה לי שזה נובע מראייה של החברה, שעדין שמרנית למדי בענין זה. אם גבר בוגר יוצא עם בחורה שצעירה ממנו בעשרים שנה אומרים 'איזה גבר'. לעומת זאת, אם אישה בוגרת מהגבר בעשרים שנה, מתייחסים אליו כאל 'נער השעשועים' שלה.
סתם חומר למחשבה..... icon_cool.gif
DanaDomme​(שולטת)

ענין של גיל

DanaDomme​(שולטת) • 13 בינו׳ 2007
זה ממש לא גורף, אבל מנסיוני ככל שגבר מבוגר יותר הוא טוב יותר, הידע והנסיון באים לידי ביטוי. צעירים יכולים להיות טובים אבל באחוזים גברים בני 30+ שמים אותם בכיס הקטן.
כן, לא סתם כתבתי בני 30+ ולא 40+ או 50+, ענין של העדפה אישית. מתנצלת icon_wink.gif
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 13 בינו׳ 2007
גודיס. צר לי לאכזב אותך. אנשים צעירים בדרך כלל יפים יותר מאנשים מבוגרים העור רענן יותר ומתוח יותר השרירים חזקים יותר אין מה לעשות עם הזמן אנחנו כמלים ונובלים והיופי נעלם. ואני אומר זאת כאדם מבוגר. יתרה מיכך אחרי גיל 40 תהליכי ההתפוררות גדלים. וגבר בן 25 שיוצא עם אישה בת 40 קרוב לודאי שתוך עשר שנים הוא יהיה בשיא פריחתו והיא כבר תהיה גרוטאה.
המצב שאת מתארת הוא בדרך כלל מתרחש כשאישה המבוגרת יש מעמד או כסף שמדברים אל הגבר הצעיר. גם להפך זה נכון גברים עשירים מוצאים בחורות צעירות כשהכסף או המעמד מניעים את הפרטנרים הצעירים. מעין עסקת חליפים כסף תמורת נעורים. זו המציאות אנחנו מזדקנים והופכים להיות פחות אטרקטיביים ולפעמים אנחנו יכולים לקנות נעורים של אדם אחר בכסף.
עצוב ופתאטי. אבל זאת דעתי על יחסים בין צעירים למבוגרים.
godisafemale​(שולטת)

מתפוררים?! מי מתפורר?!! יא דני D

godisafemale​(שולטת) • 13 בינו׳ 2007
מתפוררים?! מי מתפורר?!! יא דני D

אתה החלטת לבאס אותנו, את כולנו לכבוד שבת עם התיאורים הללו?!

מכות בטוסיק דני D !
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 13 בינו׳ 2007
גודיס זו המציאות לטוב ולרע המציאות אינה טובה או רעה המציאות זה מה שיש וכדאי לקבל אותה.
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה}
Nymphaea​(נשלטת){זיעויה} • 13 בינו׳ 2007
דני D כתב/ה:
גודיס. צר לי לאכזב אותך. אנשים צעירים בדרך כלל יפים יותר מאנשים מבוגרים העור רענן יותר ומתוח יותר השרירים חזקים יותר אין מה לעשות עם הזמן אנחנו כמלים ונובלים והיופי נעלם. ואני אומר זאת כאדם מבוגר. יתרה מיכך אחרי גיל 40 תהליכי ההתפוררות גדלים. וגבר בן 25 שיוצא עם אישה בת 40 קרוב לודאי שתוך עשר שנים הוא יהיה בשיא פריחתו והיא כבר תהיה גרוטאה.
המצב שאת מתארת הוא בדרך כלל מתרחש כשאישה המבוגרת יש מעמד או כסף שמדברים אל הגבר הצעיר. גם להפך זה נכון גברים עשירים מוצאים בחורות צעירות כשהכסף או המעמד מניעים את הפרטנרים הצעירים. מעין עסקת חליפים כסף תמורת נעורים. זו המציאות אנחנו מזדקנים והופכים להיות פחות אטרקטיביים ולפעמים אנחנו יכולים לקנות נעורים של אדם אחר בכסף.
עצוב ופתאטי. אבל זאת דעתי על יחסים בין צעירים למבוגרים.

פעם גם אני חשבתי כך. עד שחברתי בת ה-43 פגשה בחור מקסים בן 28. הם זוג מאוהב מעל הראש כבר שנה וחצי. אז אולי ה"סטיגמות" לא ממש נכונות..דרך אגב, היא לא כוכבת קולנוע וההכנסה שלהם פחות או יותר זהה.