צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

להיות גדולה ממנו ב 20 שנה- מה רע?...:))

דוכיפת​(נשלט)
לפני 17 שנים • 13 בינו׳ 2007
דוכיפת​(נשלט) • 13 בינו׳ 2007
דני D כתב/ה:
גודיס. צר לי לאכזב אותך. אנשים צעירים בדרך כלל יפים יותר מאנשים מבוגרים העור רענן יותר ומתוח יותר השרירים חזקים יותר אין מה לעשות עם הזמן אנחנו כמלים ונובלים והיופי נעלם. ואני אומר זאת כאדם מבוגר. יתרה מיכך אחרי גיל 40 תהליכי ההתפוררות גדלים. וגבר בן 25 שיוצא עם אישה בת 40 קרוב לודאי שתוך עשר שנים הוא יהיה בשיא פריחתו והיא כבר תהיה גרוטאה.
המצב שאת מתארת הוא בדרך כלל מתרחש כשאישה המבוגרת יש מעמד או כסף שמדברים אל הגבר הצעיר. גם להפך זה נכון גברים עשירים מוצאים בחורות צעירות כשהכסף או המעמד מניעים את הפרטנרים הצעירים. מעין עסקת חליפים כסף תמורת נעורים. זו המציאות אנחנו מזדקנים והופכים להיות פחות אטרקטיביים ולפעמים אנחנו יכולים לקנות נעורים של אדם אחר בכסף.
עצוב ופתאטי. אבל זאת דעתי על יחסים בין צעירים למבוגרים.

דנילה
תזהר ידידי תזהר,אתה משחק באש.......
מתפוררים אה??בדקתי,לא מצאתי שום דבר מפורר...
עם הגיל רק משתבחים..
ואני אובייקטיבי לחלוטין icon_lol.gif
The Shield​(שולט)

התפוררות

The Shield​(שולט) • 13 בינו׳ 2007
דוכי עקב עיסוקי בספורט מיזה 20 שנה קצת על תהליכי התפוררות.
בגיל 45 יורד כושר השרירים ב95% בגיל 59 ב90% בגיל 60 ב60%
עם העלייה בגיל מתחילה הסתיידות שקי האוויר שבריאות והאדם נאלץ להגדיל את כמות האוויר שהוא נושם.
בגיל 40 -50 יכולת ביצוע התנועות פוחת עקב השהייה במוח ובחוט השדרה. וכך יכולת התנועה הולכת ופוחתת. העורקים המספקים את הדם לשריר הלב מתכווצים מגיל 40.
לחץ הדם עולה מהעשור הרביעי. ואספקת הדם למוח פוחת. התפוררות והתנוונות זהוא גורלנו.
אבל זה לא צריך להעציב. גם בכמילה יש המון יופי.
דוכיפת​(נשלט)

Re: התפוררות

דוכיפת​(נשלט) • 13 בינו׳ 2007
דני D כתב/ה:
דוכי עקב עיסוקי בספורט מיזה 20 שנה קצת על תהליכי התפוררות.
בגיל 45 יורד כושר השרירים ב95% בגיל 59 ב90% בגיל 60 ב60%
עם העלייה בגיל מתחילה הסתיידות שקי האוויר שבריאות והאדם נאלץ להגדיל את כמות האוויר שהוא נושם.
בגיל 40 -50 יכולת ביצוע התנועות פוחת עקב השהייה במוח ובחוט השדרה. וכך יכולת התנועה הולכת ופוחתת. העורקים המספקים את הדם לשריר הלב מתכווצים מגיל 40.
לחץ הדם עולה מהעשור הרביעי. ואספקת הדם למוח פוחת. התפוררות והתנוונות זהוא גורלנו.
אבל זה לא צריך להעציב. גם בכמילה יש המון יופי.

מה אתה מקשקש??
אנחנו בני אלמוות,פורחים ומלבלבים .
(שמע,אולי כבר תסתום ותפסיק לגלות את הסודות והנצורות icon_smile.gif )
The Shield​(שולט)
The Shield​(שולט) • 13 בינו׳ 2007
דוכי אין קשר בין רמת האושר לבין תהליכי הזדקנות. או התבגרות דווקא נערות צעירות שרגישות למראה החיצוני שלהן יכולות להיות מאוד אומללות עיין ערך אנורקסיה. דווקא קבלה עצמית וגישה מציאותית יכולה להקנות אושר. ויש המון יתרונות באנשים שעברו את גיל ה40 קבלה והשלמה עצמית. יותר נסיון וחכמה. אני רק רציתי להראות שהשילוב בין אנשים צעירים למבוגרים הוא בעייתי ברמה הזוגית. חוץ מיזה נשים בגיל 40 הן באמת בשיא פריחתן והן סקסיות להפליא רק כמה חבל שדווקא בשיא הפריחה מגיעה הקמילה.
סאב זירו​(נשלט)

אין פה שום פער

סאב זירו​(נשלט) • 13 בינו׳ 2007
הוא אמנם קטן ממנה ב-20 שנה אבל גדול ממנה ב-20 סנטימטר כך שבסיכומו של דבר הם שווים icon_razz.gif
Tish Adams
Tish Adams • 13 בינו׳ 2007
אני מחלקת את זה לשני סוגי אנשים.
אנשי היין ואנשי החסה.
יש כאלה שקמלים ונובלים ויש שרק משתבחים עם השנים.

תבחרו לאיזה מהם אתם משתייכים.

שבוע נפלא.
jem's
לפני 17 שנים • 14 בינו׳ 2007
jem's • 14 בינו׳ 2007
טיש נשמה icon_smile.gif
גם יין הופך לחומץ
jem's
לפני 17 שנים • 14 בינו׳ 2007
jem's • 14 בינו׳ 2007
טיש נשמה icon_smile.gif
גם יין הופך לחומץ