ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שרשור האלתורים - איך לא חשבו על זה קודם

ראש השבט​(שולט)
לפני 18 שנים • 2 באוג׳ 2005

שוק הפשפשים ביפו...

ראש השבט​(שולט) • 2 באוג׳ 2005
מאגר אדיר.. חגורות עור בשקלים בודדים, ניתן לחתוך לקולרים, לרצועות קשירה, לחיבור כרצועות לשוט,אפילו בכדי לאחוז במכנסים שלא ישמטו בעת ההצלפות..

בשוק אפשר למצוא מידי פעם שוטים , וציוד אחר בדסמי, אני לפחות פעמיים בשבוע עובר שם.

שווה ביקור.
מישלי
לפני 18 שנים • 2 באוג׳ 2005

אחחח.... כלורופורם...

מישלי • 2 באוג׳ 2005
דנדי - החזרת לי זכרונות מהעבר...

כלורופורם, איזה מוצר משובח, כמה אופציות גלומות בו....

רק לא נראה לי שאפשר לקנות אותו (אני טועה?)

צריך קשרים במעבדה, או... קשורים במעבדה icon_wink.gif
נולי
לפני 18 שנים • 9 באוג׳ 2005

קוראת אתכם לסדר!

נולי • 9 באוג׳ 2005
מה נהיה פה? זה אמור להיות שרשור אילתורים! איפה הפרקטיקה! icon_rolleyes.gif

שוט זנבות: פונפון של תחפושת מעודדות. אחלה שיטה להרגיז שפח או שפחה.

מיני שוט: הכפית החד פעמית של הקופי-טו-גו. מחזיקי בצד אחד, קרוב לפטמה או אשכים , אצבע היד השניה מכופפת לכיוון הנגדי ומשחררת. מכה קטנה לעבד מתחיל או על איבר מגורה.

ואני בכלל מהמשבצת שלי במטבח אומרת:
יש גלגלת לעשות חורים בבצק. זה מן מערוך על ידית שיוצאים ממנו מסמרים קטנים. נעים עד כואב - תלויי במידת הלחץ.
בחנויות לציוד לטבחים (דפי זהב אתם יודעים) יש לקנות צינטרים. צינטר זה הפיה המתכתית ששמים בקצה שק זילוף (זה שמקשט בצורות יפות עוגות) אפשר לקנות סט כזה עם השפיצים ולשים בקצה כל אצבע וללטף. אגרסיביות לפי מידת הסיבולת.
ספנקינג יצירתי אפשר להשתמש בכף משולשת לעוגות - יופי של צורות. (ואפשר תמיד עם מחבט זבובים). אפשר גם נפנף פלסטי של המנגל.
במקום קיין אפשר לקחת ענף טרי וארוך של לואיזה. למרוט לו את העלים. גם שורק יפה וגם מגיע עם בונוס דוקרני של מיקום חיבור העלה לענף. משאיר סימנים.
נייר כסף: לגזור יריעה בגודל רצוי. לקפל את הקצצות שלה פנימה, כי מי שבעל עור עדין עלול להחתך. ואז לעטוף איתה חלקי גוף. סתם יפה ונחמד זין נוצץ ומטאלי.
מלקחיים לעוגה/בשר/כפית תיון. נחמד לאחוז בזה חלקי גוף ואם יש קליפס לכפית התיון אפשר להשאיר אותה תלויה מהאשכים שלנכדו בפנים. להזהר שלא יהיה הדוק מדי!

בענין מגשי הקרח - היום יש צורות נורא נחמדות ושימושיות.

קוקרינג למתחילים: קוקיות של שער. אפשר כמובן לעטר את שערות הערווה בקוקיות עם חרוזים נחמדים.

מכחול לציור יכול להיות רב שימושי. גם להצלפות כמו מיני קיין וגם לדיגדוגים וליטופים עם המברשת.

(רעיון של פאשן פרוט ואני מקוה שהיא לא תכעס על הזכרתי אותה) לקחת שרוך ארוך, להשחיל עליו חרוזים, לקשור את הביצים והזין כך שהחרוזים יגעו אחד בשני וירשרשו קלות וככה לשלוח את העבד לעבודה. לפחות כל פעם שישתין יזכר בך בערגה.

מדבקות גננת: לקנות בחנות ציוד לגננות מדבקות של "התנהגת יפה" "אתה ילד טוב" וכאלו ולהדביק על העבד/שפחה כפרס על התנהגות יפה ומשביעת רצון. חנויות לציוד לגננות בכלל יכולות מקור בלתי נדלה לרעיונות. כל הצבעים והמקלות שם נחמדים ביותר.

טוב זהו להפעם.

N
מחונך​(נשלט){גוגל-מוגל}
לפני 18 שנים • 20 בנוב׳ 2005
אזיקים לעניים
התכוונתי להכין שוט אז התחלתי לחפש עורות. מצאתי בסופו של דבר עור של חגורה ישנה במיוחד, לא משהו באיכות ודיי מרוטה משימוש; מחלק מהעור הכנתי שוט קל מאוד (עוד לא הכנתי את הידית; בגלל שהעור ההוא רך מאוד, זה יכול לשמש לגירוי של רוב המקומות בגוף, זה יותר מעקצץ מעוקץ). שאר העור רחב ועם חורים (במקור של החגורה), אז עלי לי הרעיון לכרוך את הרצועה סביב היד שלי, כך שישאר קצת עודף מעבר ליד עם חור אחד בכל קצה. דרך שניהם העברתי מנעול תלי זול. מה שיצא הוא אזיק דיי הדוק אבל, בגלל שהעור רך ורחב, נוח. עם שתי רצועות כאלו אפשר לכבול את שתי הידיים עם מנעול תלי אחד. הבעייה היא שהעור ישן ושאין לו פירזול, אז אני לא יודע כמה הוא יחזיק (ניקוי בשמן תינוקות יעזור?). את הדגם הבא אני אעשה מחגורה עם חורים מפורזלים שאקנה במיוחד.
דולי .​(שולטת)
לפני 18 שנים • 11 בדצמ׳ 2005

Re: גומיה משרדית...

דולי .​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2005
Adonasuy כתב/ה:
ואיך שזה פתאום חזר, צץ וצף לו בביקור מקרי בסניף הדואר-
הגומיות החומות, העבות שידידיהם הטובים ביותר של כלבי השכונה מאגדים בעזרתן את צרורות הדואר-
איזה כלי עינוי אולטימטיבי:
הבסיסי- להחזיק עם אגודל צמוד לעור הישבן, התחת או השד. למתוח את הגומיה ולעזוב. כאב חד, ממוקד וניתן לשליטה על ידי מתיחה לאורך שונה (לפיזיקאים שבינינו- הפיכת אנרגיה פוטנציאלית לקינטית).
אלטרנטיבי- ליפוף סביב שד או זין. מקדם החיכוך של הגומיה מונע החלקה שלה ולכן, לפעמים, עדיף על חבל.
קונסטרוקטיבי- עם זוג מקלות אכילה סיניים, סדונצ'יק מאולתר לעינויי פטמות, לשון וביצים.
והפסיכו-סקסואלי- לאחוז את הגומיה בשתי ידיים, למתוח, לשים על היד או הרגל ולהעביר נגד כיוון הצמיחה של השער. תמיד, אבל תמיד, ישנן שערות שלא גולחו, הוסרו, נמרטו והועלמו- הצריחה המופתעת של השעירה- לעזאזל תעיד על כך...

תמיד נחלצת לעזרה , אז בבקשה

icon_biggrin.gif
venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 11 בדצמ׳ 2005
venus in our blood​(שולטת) • 11 בדצמ׳ 2005
..''אז ככה-
סבון מסוג סינטבון עובד נהדר בנקיון פיות של סאביות עם פה מלוכלך... גם מרחיב מחשבות טיזינג עם כל הבועות שיוצאות לה עם כל גיהוק, שיהוק ופיהוק. ....''

סנו-ז'אוול עדיף.
יסודי, מבריק ואפשר גם להסניף. icon_cool.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif

מיני ג'אג - לפה או לאיזור פי הטבעת- מוצץ ( להשיג ברשתות לאם ולילד, שילב וכד' )
icon_wink.gif icon_twisted.gif
Truth Seeker
לפני 18 שנים • 25 בדצמ׳ 2005

spreader bar משופר

Truth Seeker • 25 בדצמ׳ 2005
מוט מפשק (spreader bar):
חומרים:
מוט החזקה לוילונות - עשוי מעץ דחוס, בד"כ מגיע באורך של 2 מ', קצת יותר עבה ממקל של מטאטא.
שני ווים סגורים עם דיבלים פלסטיים מתאימים (בד"כ הם מגיעים ביחד).

הכנה:
באמצעות מקדח מעץ קודחים חור (לא עמוק מדי) באמצע כל אחת מדפנות המקל.
מכניסים את הדיבלים לחורים ומבריגים פנימה את הווים. כל מה שנשאר זה לחבר להם שאקלים ויש לנו מוט מוכן לשימוש icon_smile.gif

מוט מפשק משופר:
השיפור כאן הוא בעצם האורך של המוט ואופן השימוש בו - במקום לקשור אותו לקרסוליים, נקשור אותו קצת מעל לברכיים. ברור שבשביל זה נצטרך מוט יותר קצר - בערך 60-70 ס"מ, בהתאם למידות של הסאב/ית.

יתרונות:
- מוט מפשק רגיל משאיר את הברכיים חופשיות. מה שבאמת מעניין אותנו זה שהברכיים יהיו רחוקות זו מזו, כך שקשירת הברכיים משאירה אותנו בלי שום דרגת חופש.
- ניתן להחזיק את הסאב קשור במוט ולהוריד אותו על ארבע עם ברכיים מפושקות. מעולה ל-caning או משחקים ב-strap-on.
- הכנה די פשוטה: מהרגע שהיו לי כל החומרים והמקדחה, זה לקח בדיוק 3 דקות.

חסרונות:
- צריך להשתמש באזיקי עור רחבים בשביל הברכיים - אזיקי רגל בד"כ לא מספיקים.

תמונות בקרוב icon_smile.gif
ZOE
ZOE
לפני 18 שנים • 25 בדצמ׳ 2005
ZOE • 25 בדצמ׳ 2005
[]לא יודעת אם כתבו את זה כי כבר איבדתי כיוון כאן אבל מגש קרח של איקאה ...צורת כוכב כמובן....
אין פלאג שמשיג את האפקט של 5 קוביות קרח בצורת כוכב שנדחסות לישבן של כל סאב מצויי....
גרררר
[/]icon_twisted.gif
{dOmCruise{A
לפני 17 שנים • 9 בינו׳ 2007

הגיע הזמן להעלות את השרשור למעלה

{dOmCruise{A • 9 בינו׳ 2007
ולתת לחדשים אפשרות לקרוא כאן.
אה כן, רעיונות נוספים יתקלו בברכה.
Onabike​(אחר){Morgan}
לפני 17 שנים • 15 בינו׳ 2007

ציפורניי מתכת

Onabike​(אחר){Morgan} • 15 בינו׳ 2007
אלו שמשמשות לנגינה בגיטרה, חמישה שקלים בכל חנות מוזיקה שמכבדת את עצמה וגם אתם תהיו בעליה הגאים של ציפורן כזו.
גמישה, נוחה לשיוף ומתלבשת לא רע על האצבע. גם עטויית כפפה, אגב.