לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

BDSM & FETISH Night, יום שישי הקרוב, ה-19/01/07

DanaDomme​(שולטת)
לפני 17 שנים • 18 בינו׳ 2007

Re: באמת גלויה יפה

DanaDomme​(שולטת) • 18 בינו׳ 2007
[quote="malena"][size=18][color=violet] icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif

כאחת שבאה עם חברות מפעם לפעם למסיבות האלה יותר בהתחלה מאשר בהמשך אני חייבת להגיד משהו
יש לכם מעצבת גלויות נפלאה ואני מתפעמת כל פעם מחדש icon_lol.gif
אלא מה?
זה יפה ונחמד לשנות גלויה כל מסיבה ומסיבה אבל מה על הדבר החשוב באמת?
מה על מהות?
המסיבות האלה נהיו דומות אחת לשניה ואיבדו את הייחוד שלהן מזמן ואני חושבת שיהיה מאוד חבל אם האנשים יתחילו להתייחס למסיבות האלה כאל עוד מסיבה בעיר שאין לה שום איפיון מלבד איזה חדר סשנים שנקרא חדר BDSM
משפחת F אני מקווה שאני משמשת לכם כאן כתמרור אזהרה ומציעה לכם שאם אין לכם מה לחדש לקהילה שלנו אז פשוט תשבו בבית ותעשו חשבון נפש icon_cry.gif
אתם הרי לא רוצים להיות עוד דנסבר בינוני בתל אביב והערב הזה ייגמר לכם יותר מהר ממה שאתם חושבים יש לכם את מה שאין להרבה אחרים ואני מציעה שלא תאבדו את זה
זה שוק שאם תרפו לכמה מסיבות יקום מישהו אחר שכן יחדש ומן הסתם הקהל ינהר לכיוון הזה

בהצלחה. icon_rolleyes.gif [/color][/size][/quote]

באמת שאני לא מנסה להתחנף למארגנים המקסימים והיצירתיים אבל אני חייבת לציין בפנייך את העובדה החשובה שלא רק המארגנים אלא גם אנחנו, שמגיעים למסיבות הללו, הם אלה שעושים את המסיבה לא פחות מהמארגנים וכשיש ערב נושא וכולם שמים קצוץ (כולל אני, נספחת עם הזרם), למשל ערב מסכות כשאף אחד לא ממש הולך עם המסכות האלה, או ערב סרסורים וזונות כשרק קומץ התחפשו לסרסורים וזונות אז גם אנחנו חולקים באשמה ואי אפשר להכריח אבל גם אי אפשר ממש לבוא בטענות למישהו, כי זה ככה וזהו.
Ray OfLight
Ray OfLight • 18 בינו׳ 2007
אמילי כתב/ה:
כחולית כתב/ה:
כשאתם אומרים תלבושת משוגעת, אפשר לדעת למה הכוונה? icon_rolleyes.gif

זה אומר כל מה שפטישיסטי (כולם תמיד חושבים שרק שחור זה פטיש, בעוד שזה ממש לא נכון).

הנה דוגמא:

וגם אולי רמז לנושא המסיבה הבאה... icon_lol.gif

אמילי זה אומר שאני יכולה לבטל את התור לשיננית לעוד שבועיים? icon_lol.gif icon_lol.gif
Master F​(אחר)
Master F​(אחר) • 18 בינו׳ 2007
ray of light כתב/ה:
אמילי כתב/ה:
כחולית כתב/ה:

זה אומר כל מה שפטישיסטי (כולם תמיד חושבים שרק שחור זה פטיש, בעוד שזה ממש לא נכון).

הנה דוגמא:

אמילי זה אומר שאני יכולה לבטל את התור לשיננית לעוד שבועיים? icon_lol.gif icon_lol.gif

את יכולה להשאיר אותו, רק לא תהיי חייבת ללכת, תוכלי לשלוח לה את השיניים בשקית icon_twisted.gif icon_twisted.gif
j25
j25
j25 • 18 בינו׳ 2007
אין כמו המסיבות של ה fמיליה...הדבר הכי טוב שקרה מאז ש...בעצם מאז ומתמיד!!!
אמילי קייג'​(אחרת)
לפני 17 שנים • 19 בינו׳ 2007
אמילי קייג'​(אחרת) • 19 בינו׳ 2007
Master F כתב/ה:
ray of light כתב/ה:
אמילי כתב/ה:
כחולית כתב/ה:

הנה דוגמא:

את יכולה להשאיר אותו, רק לא תהיי חייבת ללכת, תוכלי לשלוח לה את השיניים בשקית icon_twisted.gif icon_twisted.gif

יווו איזה מאסטר מרושע.... bowdown.gif

nurse.gif
Ray OfLight
Ray OfLight • 19 בינו׳ 2007
אמילי כתב/ה:
Master F כתב/ה:
ray of light כתב/ה:
אמילי כתב/ה:
כחולית כתב/ה:

הנה דוגמא:

יווו איזה מאסטר מרושע.... bowdown.gif

nurse.gif

אתה רואה איזה מזל לי שהוא לא המאסטר שלי icon_moon.gif
גון קונור מקלאוד​(נשלט)
j25 כתב/ה:
אין כמו המסיבות של ה fמיליה...הדבר הכי טוב שקרה מאז ש...בעצם מאז ומתמיד!!!

אתה צודק במילון אחוז
כ'ץ​(נשלט)
כ'ץ​(נשלט) • 19 בינו׳ 2007
סוף סוף אולי נבואicon_smile.gif
ניקי666 niki

Re: באמת גלויה יפה

ניקי666 niki • 19 בינו׳ 2007
DanaDomme כתב/ה:
malena כתב/ה:
icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif icon_idea.gif

כאחת שבאה עם חברות מפעם לפעם למסיבות האלה יותר בהתחלה מאשר בהמשך אני חייבת להגיד משהו
יש לכם מעצבת גלויות נפלאה ואני מתפעמת כל פעם מחדש icon_lol.gif
אלא מה?
זה יפה ונחמד לשנות גלויה כל מסיבה ומסיבה אבל מה על הדבר החשוב באמת?
מה על מהות?
המסיבות האלה נהיו דומות אחת לשניה ואיבדו את הייחוד שלהן מזמן ואני חושבת שיהיה מאוד חבל אם האנשים יתחילו להתייחס למסיבות האלה כאל עוד מסיבה בעיר שאין לה שום איפיון מלבד איזה חדר סשנים שנקרא חדר BDSM
משפחת F אני מקווה שאני משמשת לכם כאן כתמרור אזהרה ומציעה לכם שאם אין לכם מה לחדש לקהילה שלנו אז פשוט תשבו בבית ותעשו חשבון נפש icon_cry.gif
אתם הרי לא רוצים להיות עוד דנסבר בינוני בתל אביב והערב הזה ייגמר לכם יותר מהר ממה שאתם חושבים יש לכם את מה שאין להרבה אחרים ואני מציעה שלא תאבדו את זה
זה שוק שאם תרפו לכמה מסיבות יקום מישהו אחר שכן יחדש ומן הסתם הקהל ינהר לכיוון הזה

בהצלחה. icon_rolleyes.gif

באמת שאני לא מנסה להתחנף למארגנים המקסימים והיצירתיים אבל אני חייבת לציין בפנייך את העובדה החשובה שלא רק המארגנים אלא גם אנחנו, שמגיעים למסיבות הללו, הם אלה שעושים את המסיבה לא פחות מהמארגנים וכשיש ערב נושא וכולם שמים קצוץ (כולל אני, נספחת עם הזרם), למשל ערב מסכות כשאף אחד לא ממש הולך עם המסכות האלה, או ערב סרסורים וזונות כשרק קומץ התחפשו לסרסורים וזונות אז גם אנחנו חולקים באשמה ואי אפשר להכריח אבל גם אי אפשר ממש לבוא בטענות למישהו, כי זה ככה וזהו.

קודם כל שלום לדנה מוותיקות הקהילה .היתה כאן לפני הרבה אנשים שחושבים שהמציאו
את הסצנה ואז עדיין לא ידעו מהו שוט .............
ולעצם העניין ..
המסיבות הנל כיום הם המסיבות המובילות של הסצנה בארץ ,אין טובות ממנה וזאת עובדה .
אין ונילים וטיפוסים מפוקפקים ,והקהילה הפסיקה להיות מוזאון הקופים של הוונילים שמגיעים לראות סטיות ומוזרויות תמורת 60 שקל וכאן המקום לבוא ולומר תודה לאמילי שמקפידה
על כך בצורה חסרת פשרות ולמרות שלפעמים כתוצאה מכך מרוויחים פחות ..
הקהל הפנים את נושא הדרס קוד ממש כמו באירופה ,נכון עדיין אנשים עדיין לא הרימו את הכפפה
של מסיבות הנושאים הרוב לא מתחפשים ולא משתפים פעולה אבל אני מאמין שגם זה ישתפר
.
אין ספק שדבר חדש תמיד יותר מלהיב ,אבל ראוי לציון שלמרות שאין חידושים מרחיקי לכת הרי
שאחרי מספר גדול של מסיבות הצליחו המארגנים לשמור על אותם סטנדרטים ממש כמו במסיבה הראשונה ,אני בטוח שאם יש רעיונות לחידושים המארגנים ישמחו לשמוע ואולי גם ליישם .

לטענתך כי בסופו של עניין המקום יהפך לדאנס בר רגיל ,אני אומר כי מצב זה לא יוכל להתקיים
כל עוד מגיעים חברי קהילה והסלקצייה תימשך זה לא יקרה ...

לסיכום אמליץ לך ...להמשיך להגיע ...להנות מהמקום מהאווירה ולפגוש את האנשים מאחורי הניקים
סןפשבוע נעים לכולם