לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחה טוטאלית- האמת העירומה

electro-z
לפני 17 שנים • 22 בינו׳ 2007
electro-z • 22 בינו׳ 2007
מי שואף לטוטאליות בכלל?

אני בכלל שואף להנות מכל העסק, למרות שעם הזמן זה נהיה יותר ויותר קשהicon_smile.gif
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 22 בינו׳ 2007
electro-z כתב/ה:
מי שואף לטוטאליות בכלל?

אני בכלל שואף להנות מכל העסק, למרות שעם הזמן זה נהיה יותר ויותר קשהicon_smile.gif

בגדול, מי שבעיקר מרוויח מהתמסרות טוטאלית- הוא האדון.
אגב- אם התפלספויות מקשות עליך להנות מבדס"מ, שירשורים שלי הם לא המקום icon_smile.gif
לא ספציפית
לא ספציפית • 22 בינו׳ 2007
שאיפות בדסמיות ובפירט בדסמ טוטאלי הן שאיפות אישיות ופרטיות של כל אחד עלפי צרכיו והגדרותיו האישיים .
לכן מתוך ההנחה הזו אין טעם שתנסי ליצור איזשהו הלך רוח כללי בנוגע לזה .
שכל אחד ישאף למה שהוא רוצה !
electro-z
electro-z • 22 בינו׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
electro-z כתב/ה:
מי שואף לטוטאליות בכלל?

בגדול, מי שבעיקר מרוויח מהתמסרות טוטאלית- הוא האדון.
אגב- אם התפלספויות מקשות עליך להנות מבדס"מ, שירשורים שלי הם לא המקום icon_smile.gif

בגדול אני לא רואה מה יש לו להרוויח מטוטאליות, זה נשמע לי שיעמום אחד גדול.
ולא השירשורים שלך ולא התפלספויות מקשים עלי. ככה את מכירה אותי?
דום_דוס​(שולט)
דום_דוס​(שולט) • 22 בינו׳ 2007
לא קראתי את כל התגובות אז אולי מישהו אמר את זה כבר לפני. אפשר להיות שפחת טוטאלית לבן אדם מסויים, בידיעה שהבן אדם הזה אף פעם לא יבקש דברים שאי אפשר למלאות אותם. אם שואלים בצורה תיאורטית, אם היה מצוה לרצוח את אמא שלה מה היתה הכנועה עושה, הרי שהדום התיאורטי הזה הוא כבר מישהו אחר מהדום האמיתי, ואם כך היא כבר לא השפחה של הדום התיאורטי.
זוהר צפוני

לא רוצה:) אני רוצה טוטליות

זוהר צפוני • 22 בינו׳ 2007
איימי_ כתב/ה:

אז אולי, לכל הרוחות, ניפטר מההילה הרומנטית האופפת דבר שהינו בעליל בלתי מוסרי ומיותר, ונפסיק לשאוף לטוטאליות???

icon_smile.gif
לא רוצה. אני שואף לטוטליות מוחלטת.
יש לי חוקי מדינה שאני חייב לציית לרובם, מס הכנסה ומעמ שמצטרפים אלי לכיס, הצבא נתן לי הוראות ופה אני רוצה טוטליות.
רק טוטליות! icon_cool.gif
לא הצטרפתי לכלוב כדי לקבל מערכת חוקים חדשה עד כמה שאני מחבב את כלובי.
היא תהיה טוטלית כשאני אומר לה ואני אהיה טוטלי כשהיא תאמר לי אבל אם נתנהג כרובוטים אני מקבל את החוקים של אלקטרו שנלקחו מהספר של אסימוב אנוכי הרובוט.

electro-z כתב/ה:
הצעה לסידור שיפתור את הפרדוקס הנורא של איימי:

בפראפרזה על חוקי הרובוטיקה של אסימוב (ומיהו עבד טוטאלי יותר מרובוט?)

* לא תפגע שפחה טוטאלית לרעה בבן אדם, ולא תניח, במחדל, שאדם יפגע.
* שפחה טוטאלית חייבת לציית לפקודותיו של אדונה, כל עוד אינן סותרות את החוק הראשון.
* שפחה טוטאלית תדאג לשמור על קיומה ושלמותה, כל עוד הגנה זו אינה עומדת בסתירה לחוק הראשון או לחוק השני.

(מאחר ושיפחה טוטאלית הינה אדם ולא רובוט, אזי החוק הראשון מגן עליה במקרה של הוראה מאת אדונה הסותרת אותו)

והנה - את עדיין יכולה להיות טוטאלית כרצונך תחת חוקים אלה שאם הם טובים לרובוטים הם בטח ובטח שטובים לשפחות טוטאליות באשר הן שם.

כל עוד היא תהיה חכמה כמו הרובוט של אסימוב אנחנו נסתדר.
נבט{marlena}

על טוטליות ועל BDSM

נבט{marlena} • 22 בינו׳ 2007
איימי,

הפרדוקס שאת מתעקשת על קיומו נובע מראייה מסויימת של דברים. ברשותך, אנסה לסכם את קו המחשבה המוביל לפרדוקס בצורת טעון מתומצת:

1. BDSM הוא דבר רצוי
2. ב-BDSM יש שולט ונשלט
3. נשלט טוטאלי מציית לכל הוראות השולט
4. השולט אינו מושלם ולכן ישנו הוראות שביצוען אינו רצוי
==========================================
5. ל-BDSM טוטאלי יש תוצאות בלתי רצויות

כמובן שיש סתירה בין טענה (1) לטענה (5).

תסלחי לי על השטחת עמדתך. ניתן גם לשים לב הטיעון אינו מובנה מספיק, אך נראה לי שהוא מספיק מובנה להבנת הרעיון.

על מנת ליישב את הסתירה יש לשנות את אחת מהנחות היסוד שלנו. בחירתך היא לוותר על טענה (3). נראה גם שבחירה זו קשה לך מכיוון שלטוטאליות יש חלק חשוב בפנטזיה הבדסמית.

נניח שטענה (1) נכונה וכי בדסמ הוא דבר רצוי. אחרת לא היינו כאן בכלוב.

טענה (2) בעייתית ביותר בעיניי. כפי שעולה תמיד מניסיונות ההגדרה של בדסמ עולה חוסר הסכמה רחבה. ניתן לומר שבדסמ הוא סוג של אינטראקציה בין אנשים, אבל הגדרה מדוייקת היא קשה יותר. שליטה אינה בהכרח מרכיב הכרחי לבדסמ. הגדרת מושג השליטה בבדסמ גם היא רחבה, מגוונת ובעייתית.

טענה (3) היא הטענה הבעייתית ביותר ועל כך ארחיב.

השאלה היא מהי טוטאליות והאם שפחה טוטאלית תציית תמיד. ישנם ביטויים שונים בשפה שמציינים משהו דומה ל"הכי" - הכי טוב, הכי יפה, הכי טוטאלי. לטענתי טוטאלי היא מילה כזו. השימוש במילים אלו בשפה (משמעותם הקונווציונלית) שונה מהמובן הליטרלי הפשוט של המילה. נסתכל על הסיטואציה הבאה:

ילד - אבא, ציירתי לך ציור
אב - זה מקסים. זה הציור הכי יפה בעולם.

סביר להניח שהציור אינו הציור הכי יפה בעולם במובן הליטרלי הצר. אני מניח שישנם ציורים רבים יפים יותר מהציור של הילד הקטן בסיפורינו. האם האב משקר? כנראה שלא. בעיניו באותו הרגע כנראה שהציור שצייר ילדו הקט הוא אכן הדבר היפה ביותר בעולם. גם אם הדוגמא אינה מושלמת ניתן בהחלט לחשוב על שימושים נוספים בביטויים כמו "הכי טוב" (זה הסנדוויץ הכי טוב בעולם), "הכי יפה" ( היא האשה הכי יפה בעולם), וכן הלאה. בכולם הסופרלטיב הינו יחסי ואינו מוחלט. למעשה, השימוש המקובל בסופרלטיבים הוא פיגורטיבי ולא ליטרלי. כלומר בא לציין דבר אחר מאשר הכי ... בעולם.

האם שפחה טוטאלית מצייתת תמיד לעדונה? פירושה זה הוא פירוש צר וליטרלי של המונח הפיגורטיבי "שפחה טוטאלית". ניתן לפרש אותצה גם אחרת. טוטאליות פירושו להיות הכי XXX בתוך הדבר ולא הכי בדבר. לאהוב טוטאלית פירושו לאהוב לחלוטין ולא להיות הכי אוהב שיש. לעשות דבר בטוטאליות פירושו לעשות דבר במסירות, בנאמנות, באמונה ובדביקות.

ישנם הרבה אנשים טוטאלים. אני רואה עצמי כאחד כזה. פירוש הדבר בעיני שכאשר אני עושה דבר מה אני עושה אותו במלואו או שאיני עושה אותו בכלל. אני עושה רק דברים שאני מאמין בהם בלב שלם. אני לא עושה חצי ולא עושה דברים שאנים מלהיבים אותו. קשה לי לעשות דברים שאנים מדליקים בי את האש הפנימית, דברים שאני יכול להיות טוטאלי לגביהם. אבל, וזה אבל חשוב, אני תמיד אני. אני תמיד נאמן לעצמי, לאמונותי ולערכי, ולא משנה מה אני עושה וכמה אני טוטאלי לגביו.
מקבי​(מתחלף)
מקבי​(מתחלף) • 22 בינו׳ 2007
תקשיבו, אנשים, זה לא יכול להימשך ככה..

נכון לעת כתיבת הודעה זו, שרשור מזיין-בשכל זה מונה 9 עמודים חופרניים במיוחד - ועוד היד נטויה (על המקדלת, כמובן). עכשיו, לא אסתיר פניי, ואומר כי התרגלתי לרמה מסויימת, בייחוד באתר זה.

אז תגידו לי, יא מנשנשי-מלפפונים-דרך-הרקטום, איך לעזאזל מתנהל פה דיון על פני קרוב לעשרה עמודים, והוא עדיין לא התדרדר לכדי חלופת מהלומות ווירטואלית?!

פייר, אני מה-זה מאוכזב.
המלט
המלט • 22 בינו׳ 2007
איימי_ כתב/ה:
סאנדיי כתב/ה:
למי את מטיפה - למשוכנעים או לעצמך?

גם וגם. נמאס לי שאנשים מאלילים את הטוטאליות כערך, שפשוט קשה או בלתי אפשרי להגיע אליו. חושבת שקיימת בעולמנו האללה של ערכים מסויימים, כגון צייתנות. כחברה וכקבוצה בעלת ערכים שבחלקם שונים מהמקובלים בחברה, עלינו להזהר מאוד באלו ערכים אנחנו מעלים על פלטפורמה. לפעמים מרוב ריגוש והתלהבות, אנחנו מתבלבלים.

בטח שגם לעצמי. הרי בדיוק שם הייתי. אבל לו הייתי היחידה, לא הייתי טורחת. הערכים אליהם חתרתי לא צמחו בוואקום. הם באו מכאן- מעולמנו.

איימי דרלינג, מי בדיוק מאליל את הטוטאליות כערך? איפה נתקלת בזה? איפה ראית
האללה של ערכים כמו צייתנות?