ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם זה אמיתי, או שאני מדמיין?

משועבד ליצרייך​(נשלט)
לפני 17 שנים • 27 בינו׳ 2007

האם זה אמיתי, או שאני מדמיין?

אז ככה, סיפור אמיתי.

יש אחת בחבר'ה שלנו, שאני לא כל כך מכיר אבל היא יוצאת אתנו לפעמיים.
והיום נדלקה לי נורה, שיכול להיות שהיא שולטת. היא נראית טוב ויש לה אפילו מבט מרושע שכזה, יש לציין שאני ממש לא סובל אותה, אבל אם הופכים את המערכת יחסים כל זה יכול להשתנות.

שהיא יוצאת אתנו, כל פעם היא מחפשת דרכים להשפיל אותי,כל הזמן קוראת לי טיפש וכאלה, תמיד שאני אומר משהו היא מנסה לשלוט על מה שאני אומר ומתערבת, ובזמן שאני לא עושה את זה היא מתעלמת ממני וגורמת לי להרגיש כאילו אני לא קיים.

אבל אתמול זה היה הגבול, ישבנו במסעדה והיא ישבה מולי, אמרתי משהו, וזה לא מצא חן בעיניי, ואז לפתע פתאום התחילה לבעוט בי בחוזקה ושראתה שזה לא מושך את תשומת ליבי ניסתה בכל כוחה ומחצה את רגליי בכח עם העקב.

האם היא שולטת, האם להתסכן ולשאול אותה, או שעדיף שלא כי זה יכול להתגלות ברבים וזוהי התאבדות חברתית?
Mary Jane
Mary Jane • 27 בינו׳ 2007
מצטיירת כמו אדם לא נעים ולא תרבותי. חבל שאתה מקשר התנהגות כזו לשליטה.
בכל אופן, להערכתי היא לא 'שולטת', אלא סתם אחת חסרת דרך ארץ.
electro-z
electro-z • 27 בינו׳ 2007
לא נראה לי שהיא שולטת, בעיקר לא בעצמה.

נשמעת לי בעיקר כמו בחורה צעירה עם בטחון עצמי דיי נמוך שמחופה ע"י התנהגות בהמית.

אם אתה מחפש שולטת, לך על מישהי עם סטייל וקלאסה.
אחת שבועטת בך בגלל שמשהו שאמרת לא מצא חן בעיניך היא סתם בן אדם אלים.
כרמן
לפני 17 שנים • 28 בינו׳ 2007

לגמרי התאבדות חברתית אבל מה הם החיים בלי סיכון?

כרמן • 28 בינו׳ 2007
אם תהיה חכם אפשר לגשש.
איך אתה בשליטה מלמטה ולמה בבנות על הבנות ולא בבנות על הבנים?
מצטרפת לדעת קוודמיי.
מרי ג'יין ואלקטרו הגדירו אותה טוב. אלקטרו לדעתי איבחן אותה.

electro-z כתב/ה:
לא נראה לי שהיא שולטת, בעיקר לא בעצמה.

נשמעת לי בעיקר כמו בחורה צעירה עם בטחון עצמי דיי נמוך שמחופה ע"י התנהגות בהמית.

אם אתה מחפש שולטת, לך על מישהי עם סטייל וקלאסה.
אחת שבועטת בך בגלל שמשהו שאמרת לא מצא חן בעיניך היא סתם בן אדם אלים.

מצד שני לפי הבקשות של הנשלטים יש מחסור בשולטות ואתה כתבת שבעיניך היא נראית טוב עם מבט מרושע ולפי ההתנהגות שלה היא מנסה בדרכה האווילית למשוך את תשומת ליבך.

אם היא לא היתה רוצה אותך היא לא היתה בועטת בך מתחת לשולחן כשאף אחד לא רואה.

אם אתה מנסה דע שאתה מנסה ליצור שולטת מבחורה שנראית טוב אבל לפי התאור שלך די טיפשה וגם לא יודעת לשלוט בעצמה.
tomtim0 כתב/ה:

היא נראית טוב ויש לה אפילו מבט מרושע שכזה, יש לציין שאני ממש לא סובל אותה, אבל אם הופכים את המערכת יחסים כל זה יכול להשתנות.

שהיא יוצאת אתנו, כל פעם היא מחפשת דרכים להשפיל אותי,כל הזמן קוראת לי טיפש וכאלה, תמיד שאני אומר משהו היא מנסה לשלוט על מה שאני אומר ומתערבת, ובזמן שאני לא עושה את זה היא מתעלמת ממני וגורמת לי להרגיש כאילו אני לא קיים.

אבל אתמול זה היה הגבול, ישבנו במסעדה והיא ישבה מולי, אמרתי משהו, וזה לא מצא חן בעיניי, ואז לפתע פתאום התחילה לבעוט בי בחוזקה ושראתה שזה לא מושך את תשומת ליבי ניסתה בכל כוחה ומחצה את רגליי בכח עם העקב.

האם היא שולטת, האם להסתכן ולשאול אותה, או שעדיף שלא כי זה יכול להתגלות ברבים וזוהי התאבדות חברתית?

אל תשאל אם היא שולטת אלא שאל, בלי שישמעו, אם היא רוצה לצאת למסיבה, לפאב או לקולנוע.
אולי זאת הדרך האווילית שלה להתחיל איתך. במקרה כזה תכיר אותה כבן אדם ותתחיל לחנך אותה לפני שאתה מדבר על שליטה.
אם היא תסרב תגיד שזאת היתה בדיחה ובחורה שכל הזמן מדברת עליך ובועטת בך מתחת לשולחן מזכירה לך את הילדות בגן שלא יודעות איך מתחילים.
אל תתבלבל ותכחיש שזאת הזמנה אמיתית.
בכל מקרה אל תשתוק כשהיא מעליבה אותך בחברה ואל תתן לה להיות אלימה כשאתה לא רוצה.
אם שאלת אותנו אתה רוצה את האווילה האלימה הזאת שנראית טוב אבל תצטרך לחנך וללמד אותה ע"י שליטה מלמטה.
אתה מסוגל?
Belisana​(שולטת)
לפני 17 שנים • 28 בינו׳ 2007

שכחת

Belisana​(שולטת) • 28 בינו׳ 2007
מילה אחת חשובה - בהסכמה.
כל עוד לא נתת את הסכמתך, אין לאף אחת זכות לשלוט בך, בטח שלא שליטה שמהותה בדס"מית.
anat-slave​(נשלטת)
לפני 17 שנים • 1 בפבר׳ 2007

תזרוק מילים

anat-slave​(נשלטת) • 1 בפבר׳ 2007
תנסה לזרוק מילים מעולם השליטה , כגון "גבירתי" , ותנסה לכבד אותה בין עת לעת בצורה עודפת .
אם תזרום עם הקצב , אני בטוחה שהיא תגלה אותך וכל העניין הזה יתגלגל לפי מה שאתה אוהב .
אם לא , קטע הפסדים בעודם קטנים ותחזור לשגרה

icon_smile.gif
DEVIL EYES
לפני 17 שנים • 13 בפבר׳ 2007

ואם זה היה הפוך?

DEVIL EYES • 13 בפבר׳ 2007
אם יש בחורה שהייתה מציקה לי

אתה באמת חושב שהייתי משפיל אותה, אומר לה שהיא טיפשה, ובועט בה ?

לא.

SSC

se tu

אצל הבחורה שאתה מתאר לא כל הברגים סגורים עד הסוף.

אבל אתה יכול תמיד לנסות משהו חדשני - ולשאול !

כמו אם היא ביקרה במועדון הדאנג'ן, ששמעת שיש שם מסיבה טובה
או במועדון הNO LIMITS..
יעני לגשש, ולראות את תגובתה.

אתה יכול אפילו לעשות את זה איתה בפרטיות
או בטלפון..

אל תהיה ביישן

מי שמתבייש - מתייבש

DEVIL
פסיכו לוג​(שולט)

Re: האם זה אמיתי, או שאני מדמיין?

פסיכו לוג​(שולט) • 13 בפבר׳ 2007
tomtim0 כתב/ה:
אז ככה, סיפור אמיתי.

יש אחת בחבר'ה שלנו, שאני לא כל כך מכיר אבל היא יוצאת אתנו לפעמיים.
והיום נדלקה לי נורה, שיכול להיות שהיא שולטת. היא נראית טוב ויש לה אפילו מבט מרושע שכזה, יש לציין שאני ממש לא סובל אותה, אבל אם הופכים את המערכת יחסים כל זה יכול להשתנות.

האם היא שולטת, האם להתסכן ולשאול אותה, או שעדיף שלא כי זה יכול להתגלות ברבים וזוהי התאבדות חברתית?

לפי התיאור שלך לא נראה שהיא עושה את זה מתוך רוע. זה תלוי. תסתכל טוב טוב על עצמך.
אם אתה משדר כניעה, יתכן שזה מגרה אותה. במקרה הזה תנסה לגשש.
אם אתה מתנהג שם באופן רגיל לחלוטין ואולי גם אסרטיבי ומתנשא, אולי באמת יש לה כמה ברגים רופפים.
אני הייתי תופס אותה לשיחה ואומר לה "אני מוכרח לומר לך משהו. את יודעת שאת ממש מתנהגת כמו שולטת?" אבל זו הדרך שלי. לצעוק "רימון!" ואז לתפוס מחסה ולתמרן לפי תגובות האויב. אם קשה לך לחשוב במצבי לחץ אז לך על אסטרטגיות עדינות יותר כמו שהוצעו לפני כן icon_smile.gif
בהצלחה
ללא גבולות'

גרררר

ללא גבולות' • 13 בפבר׳ 2007
השאלה הזאת מעצבנת והשירשור נראה מיותר...
אני את שלי אמרתי.
דוכיפת​(נשלט)
לפני 17 שנים • 14 בפבר׳ 2007
דוכיפת​(נשלט) • 14 בפבר׳ 2007
אז ככה:
שמתי לב שפירסמת את אותה שאלה באתר אחר,בניק אחר.
גם שם הפרחת באויר את "שאלת הדור" ולא טרחת להתיחס לתשובות שקיבלת.
אז מה אתה בעצם רוצה????