שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שפחה בתשלום

צל
לפני 20 שנים • 22 בנוב׳ 2003

זונה - תשלום

צל • 22 בנוב׳ 2003
חומר נוזלי שמתקשה (ולא רק מים ) והופך למקשה אחת חדל להיות נוזל

כך למעשה שפחה שאינה מקימת יחסי מין וזו ההגדרה שלה שפחה אינה זונה ?
קיום יחסי מין הופך את השפחה לזונה ?
האדון מחליט ? לא ,האדון מקבל את קו הזונה כי במידה והיא לא מוכנה ליחסין מין והוא כן בעל אותה חזרנו לאונס

זונה זה רק משהו בתשלום ? לא , על פי אבן שושן כן , אך ראה את הבת הראשונה בתנ"ך גם היא נקראה זונה ושם לא היה תשלום , שם כן היה קיום יחסי מין
מלכה מלקה​(אחרת)
לפני 20 שנים • 23 בנוב׳ 2003

אריה - שוב אנחנו נפגשים ... (:

מלכה מלקה​(אחרת) • 23 בנוב׳ 2003
אני לא חושבת ששפחה חייבת לקיים יחסי מין עם האדון שלה .
זה פותח בכלל פורום של שאלות אחרות ...
אני מאמינה שכמו שיש לכל אחד ואחת גבולות זה גבול שנשמע לי בסדר גמור והגיוני .
כמו שיש סאבים שרק רוצים לנקות או רק להסיע או אלף ואחד דברים
כמו שיש אנשים שלא מוכנים שיצליפו בהם , שיש אנשים שלא אוהבים כאב , שלא מוכנים שירימו עליהם את הקול נשמע לי על אותו הקו בסדר גמור להגיד ששפחה לא חייבת לשכב עם האדון שלה מהסיבות שלה .
מכאן אני חוזרת למה שאמרת -
אם היא לא שוכבת איתו - היא זונה ?

מסתקרנת ממה שתענה
מלקושה
icon_moon.gif
Cloud_Lord​(שולט)
לפני 20 שנים • 24 בנוב׳ 2003

אין כזה דבר שפחה בתשלום!!!

Cloud_Lord​(שולט) • 24 בנוב׳ 2003
ולו רק מהטעם הפשוט, שכל "אדון" שנזקק לשפחה בתשלום, איננו אדון אמיתי כלל וכלל, מאחר והוא איננו מבין את המהות העומדת בבסיס של יחסי השליטה בין אדון לשפחתו.

מטרת המפגש והקשר בין אדון לשפחתו איננה סיפוק מיני רגעי - בשביל זה אפשר לאונן מול סרט פורנו או סתם לעשות סקס ונילי.

שפחה היא עולם ומלואו, ולשעבד אותה היא מטרה נעלה וקשה, כי המטרה היא שהאדון יגרום בכח אישיותו הדומיננטית לשיעבוד, ואם הוא נזקק לתשלום כספי כדי לגרום לשיעבוד, הרי שהוא איננו אדון כלל וכלל, אלא להיפך, פתאטי.

כל מהות הקשר בין אדון לשפחה מתבסס על קילוף שכבה אחר שכבה ממנה, באופן אישי, של אחד על אחת, כניסה לעמקי נפשה והוצאת היופי של השפחה ממנה - לא ניתן לעשות את זה ב"סשן" לשעה במאתיים שקל.

מכאן אני עובר לפן אחר של כל העניין - מזוכיסטית בתשלום. הפן הסאדו מאזוכיסטי בבדסמ איננו חייב להתבסס על יחסי שליטה, ויכול להצטמצם למפגש סאדיסט - מאזוכיסטית, אשר נהנים כל אחד מהענקת/קבלת הכאב.
במצב כזה, יתכן כי תהיה מאזוכיסטית אשר תשכיר את "שירותיה" לסאדיסטים המעוניינים במישהי לצרכיהם הם. אולם, אני בספק אם ניתן לשרוד זמן רב כמזוכיסטית בתשלום, כי נראה לי, שאחרי שלושה סשנים בשבוע, היא תצטרך שלושה שבועות חופש, שלא לדבר על סאדיסטים לא מנוסים, העלולים לגרום לה נזק קבוע וחמור....לא, זה לא יתכן מבחינה הגיונית, אבל, לכו תדעו, בעולם הזה הכל יכול להיות.

מקווה שהבנתם מדוע לא יכולה להיות שפחה בתשלום.