שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מתחלפות? האומנם ?

עבד גברי ושרירי​(נשלט)
לפני 17 שנים • 9 בפבר׳ 2007

מתחלפות? האומנם ?

באם נתייחס להגדרה בלבד.

הספקתי לגלות כי נשים לא מעטות כאן שהגדירו את עצמן מלכות, האמא של המלכות בהתחלה עשו סוויץ' ועתה הן סאביות גאות או מוגדרות מתחלפות, אוקיי.

כמו כן כאלו שמלכתחילה הגדירו את עצמן מתחלפות אבל הן בעצם סאביות טהורות שבעצם נוח להן משום מה לא להגדיר עצמן סאביות וזה למה אני מנסה להבין? לא יותר קל ללכת אחר האמת הפנימית שלך? אם תגדירי עצמך סאבית מההתחלה זה לא יפחית בהכרח מערכך אולי אף להפך וימנע אף פניות מיותרות מעבדים אלייך שמלכתחילה בעצם איך מעוניינת בהם ואם כן אז זה רק אולי סתם לשעשוע רגעי.

90 אחוז לדעתי מהמתחלפות פה הן נמשכות לגברים שולטים, אם כי גם עבדים יכולים להיות שולטים באופיים, אני מתייחס לרמה הבדס"מית, כלומר שולטים "במשחק התפקידים", אדונים, תקנו אותי אם אני טועה.
Aiko​(נשלטת){Jake}
לפני 17 שנים • 9 בפבר׳ 2007

Re: מתחלפות? האומנם ?

Aiko​(נשלטת){Jake} • 9 בפבר׳ 2007
ברור לי שהתגובה המתבקשת היא "אל תכליל" על שלל גרסאותיו, אבל למען האמת אני מוצאת את עצמי מסכימה אתך. לא הייתי מתחייבת על 90%, אפילו לא על רוב, כיוון שלא הזדמן לי לתשאל מדגם מייצג, אבל רבות מהמתחלפות שיצא לי להכיר באופן אישי אכן יצרו אצלי את הרושם שהן נמשכות בעיקר לשולטים, ושולטות בעיקר לשם השעשוע.
kaly
לפני 17 שנים • 10 בפבר׳ 2007
kaly • 10 בפבר׳ 2007
זו בדיוק הסיבה שאני נגד הגדרות.

שכל אחד יהיה מה שטוב לו,לא צריך הגדרה שתכניס אותך לתוך מסגרת מסויימת.
Venus in Furs
Venus in Furs • 10 בפבר׳ 2007
kaly כתב/ה:

קאלי, הגדרות נדרשות על מנת לצמצם את שדה החיפוש. הרי ברור שכל אחד הוא אינדיבידואל ואוהב דברים מסויימים ולא אוהב אחרים, אבל כדי לתת מושג כללי לגבי ההעדפה, נדרשת הגדרה. זה פשוט כלי שעוזר.

ולנושא השרשור, מתחלפת אחת הסבירה לי פעם שהיא בייסיקלי נשלטת, אבל הפולניות שלה לא מאפשרת לה להגדיר את עצמה ככה, ומתחלפת זה יותר 'מכובד'...
Olive
Olive • 10 בפבר׳ 2007
אני בוחר להתעלם ממגדר זה או אחר.

לדעתי רבים מאיתנו, כולל עבדכם הנאמן חוטאים בזה שאנחנו עדיין רואים את הסטאטוס נשלט/ת כנחות.

רבים בוחרים להתמתג כשולטים/ות מכיוון שזה משפר את מעמדם/ן מבחינת היצע וביקוש. אחרים נאחזים בתואר מתחלף/ת כדי לא להיות חד משמעיים בנוגע לנשלטותם/ן.

אמירות מזלזלות כגון "אני זוכר את מאסטר XXX עוד כשהוא היה עבד של YYY" מעידות שעדיין הערך שאנו מייחסים לאנשים שעוסקים בשס"ק אינו מנותק מערכיו של העולם ה"רגיל".

זה כמובן מצער כי זה יוצר קצרים בתקשורת וחוסר שביעות רצון. זה בעיקר מרחיק את הנשלט שנמצא בארון לגבי זהותו, ממטרתו להיות מספוק ומאושר. כנראה שהארון הכי עמוק הוא זה שבו אנו מסתתרים בפני עצמנו.
איימי_​(נשלטת)
איימי_​(נשלטת) • 10 בפבר׳ 2007
אני חושבת שהסטטוס של נשלטת הכי שווה, אבל מה לעשות שתכלס- אני סאבית מתחלפת מסוכנת? icon_cool.gif

הבעייתיות בהגדרות היא שאלו שנוטים בצורה מאוד משמעותית לצד אחד, חשים שזה קצת מפספס את המטרה להגדיר את עצמם כמתחלפים.
אני למשל מתחלפת בעיקר בתיאוריה (כי צ'יטה אמר icon_wink.gif ), ולצרכי שעשוע בלבד. אבל את זה אני יכולה לעשות גם בתור נשלטת. כל פעם שאני אומרת שאני מתחלפת, מתחילים לפנות אלי נשלטים, וגם שולטים תוהים אם אוכל להיות נשלטת בלבד ביחסים איתם, כך שהפונקציה הזאת היא לא ממש רלוונטית בשבילי.

אני עדיין שואפת לכך שבמקום הגדרות דיכוטומיות, תהייה אופציה באתר להגדיר עצמך על רצף שליטה, בדומה למודל שיצר בעבודתו "פסיכולוג בספת עור".
kaly
kaly • 10 בפבר׳ 2007
Venus in Furs כתב/ה:
kaly כתב/ה:

קאלי, הגדרות נדרשות על מנת לצמצם את שדה החיפוש. הרי ברור שכל אחד הוא אינדיבידואל ואוהב דברים מסויימים ולא אוהב אחרים, אבל כדי לתת מושג כללי לגבי ההעדפה, נדרשת הגדרה. זה פשוט כלי שעוזר.

ולנושא השרשור, מתחלפת אחת הסבירה לי פעם שהיא בייסיקלי נשלטת, אבל הפולניות שלה לא מאפשרת לה להגדיר את עצמה ככה, ומתחלפת זה יותר 'מכובד'...

הגדרות נועדו לדבר אחד וזה להוריד לנו את חרדת המציאות.
למה לך לצמצם את שדה החיפוש? למה להוריד לך אפשרויות?
אתה קורא פרופיל,מוצא חן בעינייך-תפנה ודבר,תראה מה זורם.
למה ישר לפנות כשולט/נשלט? אל תחליט מה אתה עד שאתה מכיר את הבן אדם ורואה מה זורם.

זרימה אנשים,זרימה.... icon_wink.gif
Venus in Furs
הגדרות נועדו לדבר אחד וזה להוריד לנו את חרדת המציאות.
למה לך לצמצם את שדה החיפוש? למה להוריד לך אפשרויות?
אתה קורא פרופיל,מוצא חן בעינייך-תפנה ודבר,תראה מה זורם.
למה ישר לפנות כשולט/נשלט? אל תחליט מה אתה עד שאתה מכיר את הבן אדם ורואה מה זורם.

זרימה אנשים,זרימה.... icon_wink.gif
[/quote]

בגלל שמה שמקשר בין האנשים כאן זה קודם כל הנטייה המינית, ובגלל שלא מעט מהאנשים כאן מחפשים פרטנרים ליחסי שליטה/כניעה, זה נראה לי בהחלט הגיוני להגדיר את התפקיד, ואז להרחיב בנושא כשמגיע הצורך. או שאולי גם לא צריך להיות כתוב המין של האדם?

והרי אין חובה לציין את התפקיד, אבל עבור נשים זה מסנן חלק מהפניות הלא רצויות, ולגברים זה מגניב לראות את הניק שלהם ליד המילה {שולט} icon_wink.gif

בכל מקרה נושא השרשור היה נשלטות שמגדירות את עצמן מתחלפות מסיבות עלומות. אני מבין שאת רואה את עצמך ככזו? icon_razz.gif
kaly
kaly • 10 בפבר׳ 2007
Venus in Furs כתב/ה:
בכל מקרה נושא השרשור היה נשלטות שמגדירות את עצמן מתחלפות מסיבות עלומות. אני מבין שאת רואה את עצמך ככזו? icon_razz.gif

[B][size=18]לא נשלטת ולא שולטת. תלוי בבן אדם-אני חזקה או חלשה מולו. בלי להגדיר כלום.
Venus in Furs
חח, עוד סאבית. tongue.gif