צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה של משקל

Onabike​(אחר){Morgan}
לפני 17 שנים • 25 בינו׳ 2007

שאלה של משקל

Onabike​(אחר){Morgan} • 25 בינו׳ 2007
אני לא בטוח אם זה המקום הנכון אבל בכל זאת....

מישהו יודע כמה שוקל שוט (או 'נחש') חד זנבי? מהסוג הטוב, זה עם חלוקת המשקל הנחמדה באיזור הידית. אני מתעניין בעיקר במשקל של שוטים באורך של 2-3 מטרים.

בתודה.
מראש.
וגם אחרי.
Bent
לפני 17 שנים • 5 בפבר׳ 2007

התשובה היא תלוי

Bent • 5 בפבר׳ 2007
בסוג החומר, בטוויה, מספר ה"חוטים" בשזירה, המשקולת שבתוכו וכן הלאה.

להערכתי מדובר על בין 2 ל 4 קילו לשוטים המקובלים, שוט של FT 24 שוקל הרבה הרבה יותר כמובן.

אם אתה צריך מספר יותר מדויק, תגדיר אורך בפיט, סוג (עור, ניילון , בול וויפ או סנייק וויפ) ואני אשאל את אחד היצרנים.

BENT
Onabike​(אחר){Morgan}
לפני 17 שנים • 5 בפבר׳ 2007

אז זהו....

Onabike​(אחר){Morgan} • 5 בפבר׳ 2007
חשבתי שאולי מישהו ידע כאן בלי שאצטרך ללכת לאחד היצרנים.
מסתבר שלא טעיתי.

תודה.
אני מעדיף את הנחשים, אם כבר.
עור, בהחלט ומשהו באיזור של ה- 6-7 רגל.
ומחיר, אם כבר הגענו לשלב הזה.

תודה, כבר אמרתי?
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 17 שנים • 9 בפבר׳ 2007

נקודה קצרה לחישוב

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 9 בפבר׳ 2007
7 רגל הם 2.13 מטר.

6 רגל הם 1.83 מטר.

כשאתה משתמש בשוט מגובה הכתף שלך, אתה צריך מרחב פנוי ברדיוס של השוט מצדדיך, לפניך, מאחוריך ומעליך (ומתחת לגובה הכתף בחלק מהסגנונות).

אלא אם אתה בעל אסם בכפר או בעל ניסיון מעשי עם שוט באורך דומה, אני חושב שעדיף לך להסתפק בהמלצה המקובלת - להתחיל עם שוט של 4 רגל (1.22 מטר).

ואם תציץ במחירים, ייתכן שגם המחיר יעזור לך לקצר...

בהצלחה ובזהירות, כי עם שוט שכזה אתה גם יכול לאבד עין
icon_twisted.gif
נולי
לפני 17 שנים • 9 בפבר׳ 2007
נולי • 9 בפבר׳ 2007
צריך לא רק חוג מקרמה אלא גם חוג אילוף סוסים.

אולי דנקא תקח את הענין לידים ותפתח במתנס (או-דנג'ן) איזה חוג?
Onabike​(אחר){Morgan}
לפני 17 שנים • 10 בפבר׳ 2007

Re: נקודה קצרה לחישוב

Onabike​(אחר){Morgan} • 10 בפבר׳ 2007
Dan_Kap כתב/ה:
7 רגל הם 2.13 מטר.

6 רגל הם 1.83 מטר.

כשאתה משתמש בשוט מגובה הכתף שלך, אתה צריך מרחב פנוי ברדיוס של השוט מצדדיך, לפניך, מאחוריך ומעליך (ומתחת לגובה הכתף בחלק מהסגנונות).

אלא אם אתה בעל אסם בכפר או בעל ניסיון מעשי עם שוט באורך דומה, אני חושב שעדיף לך להסתפק בהמלצה המקובלת - להתחיל עם שוט של 4 רגל (1.22 מטר).

ואם תציץ במחירים, ייתכן שגם המחיר יעזור לך לקצר...

icon_twisted.gif

תודה.
בגלל זה אני מחפש דירה חדשה, בין היתר. גם חוט תפירה באורך של רגל וחצי לא יעבוד כאן.
ומבחינת מחירים, אז מסתבר שהטובים מסתובבים פחות או יותר סביב אותו המחיר, 20$ לכאן או לכאן.
ולגבי העין, אז כן. חלק מהסיכונים, לא? בשביל זה יש קצת הנחיות ששווה לשמור עליהן, אני חושב.
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 17 שנים • 10 בפבר׳ 2007

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 10 בפבר׳ 2007
Onabike כתב/ה:
Dan_Kap כתב/ה:
7 רגל הם 2.13 מטר.

6 רגל הם 1.83 מטר.

...

icon_twisted.gif

תודה.
בגלל זה אני מחפש דירה חדשה, בין היתר. גם חוט תפירה באורך של רגל וחצי לא יעבוד כאן.
ומבחינת מחירים, אז מסתבר שהטובים מסתובבים פחות או יותר סביב אותו המחיר, 20$ לכאן או לכאן.
ולגבי העין, אז כן. חלק מהסיכונים, לא? בשביל זה יש קצת הנחיות ששווה לשמור עליהן, אני חושב.

כאדם שהשתתף בסדנת Singletail אני יכול לומר שההנחיות (והסיכונים) מאד מציאותיים - שוט שכזה מסוגל לקרוע עור, לשבור עצמות ולהוציא עין.

קח בחשבון הרבה מאד שעות אימון עד שהקצה שלו נוחת בדיוק היכן שהעין שלך מדמיינת אותו, ושהאימון צריך להימשך גם אחרי שהישגת את הדיוק.
Bent
לפני 17 שנים • 11 בפבר׳ 2007

אם אפשר שלא להסכים אם דעתו של דן

Bent • 11 בפבר׳ 2007
שוט קצר מאוד ( FT 4) מגיב מאוד שונה משוט בעל אורך רגיל ולמען הסדר הטוב אבהיר כי גם שוט ארוך מאוד (מעל 12 FT ) מתנהג אחרת . כל כך שונה שהוא דורש שינוי קטן אבל אמיתי בתנועות.

ההמלצה שלי תהיה שוט של 6 פיט להתחלה ולהתאמן הרבה בחוץ. בבית נורמלי, או בידי משתמש מוצע, שוט 6 פיט הוא בלתי ניתן למשחק במגבלות תקרה של שלוש מטר.

למה להתעקש לשוט ארוך, כי מי שיודע לתפעל שוט ממוצע(ולא ארוך מאוד) יתמודד בקלות עם שוט קצר, ההיפך בעייתי ועלול להקנות הרגלים רעים.

עם אתה חושב שלעולם לא תקנה שוט ארוך יותר אז עזוב שטויות.
Onabike​(אחר){Morgan}

Onabike​(אחר){Morgan} • 11 בפבר׳ 2007
ציטוט:
כאדם שהשתתף בסדנת Singletail אני יכול לומר שההנחיות (והסיכונים) מאד מציאותיים - שוט שכזה מסוגל לקרוע עור, לשבור עצמות ולהוציא עין.

קח בחשבון הרבה מאד שעות אימון עד שהקצה שלו נוחת בדיוק היכן שהעין שלך מדמיינת אותו, ושהאימון צריך להימשך גם אחרי שהישגת את הדיוק.

עבודה קשה זה דבר לא רע, אני חושב.
תודה.
Onabike​(אחר){Morgan}

Re: אם אפשר שלא להסכים אם דעתו של דן

Onabike​(אחר){Morgan} • 11 בפבר׳ 2007
לעולם זו מילה ארוכה.
6-7 רגל זה בהחלט מה שאני רוצה עכשיו. וגם דירה עם חצר, כנראה.

תודה.